MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 MERSİN ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

2011 YILI KOMİSYON TOPLANTILARI

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 MERSİN   NİĞDE   KARAMAN 
 

 
FORMLAR
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
MİSEM BAŞVURU FORMU
 
SMM YÖNETMELİĞİNDEKİ DEĞİŞİKLİK
 
RADYO
 
EN AZ ÜCRET TANIMLARI KİTAPÇIĞI
 

EMO Mersin Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 27

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 24  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

14 KASIM 2017 TARİHİNDE MERSİN ENERJİ FORUMU DÜZENLEDİK. 15.11.2017

    

14 KASIM 2017 TARİHİNDE MİMARLAR ODASI MERSİN ŞUBESİ KONFERANS SALONUNDA ENERJİ FORUMU DÜZENLEDİK.

ELEKTRİK TOPRAKLAMA TESİSLERİNDE DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ. 10.11.2017

    

9 KASIM 2017 TARİHİNDE EĞİTMEN MUSA ÇEÇEN`İN SUNUMU İLE ŞUBE KONFERANS SALONUMUZDA SEMİNER DÜZENLENDİ.ÖZELLİKLE SMM Lİ ÜYELERİMİZİN DE OLDUĞU SEMİNERE ÜYELERİMİZ TARAFINDAN YOĞUN KATILIM SAĞLANDI .

8-10 KASIM TARİHLERİ ARASINDA EĞİTMEN MUSA ÇEÇEN SUNUMU İLE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 10.11.2017

    

SAYGIYLA ANIYORUZ.. 09.11.2017

    

23-26 KASIM TARİHLERİ ARASINDA ŞUBEMİZDE BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ VERİLECEK. 01.11.2017

    

EMO, Bilirkişilik Kanunu kapsamında “Bilirkişilik Temel Eğitimi” vermek için gerekli koşulları sağlayarak, Adalet Bakanlığı’ndan yetki aldı. Yetki kapsamında EMO, bilirkişilik yapma ön koşullarını sağlayan üyelerimiz başta olmak üzere talep eden tüm katılımcılara eğitim düzenleyerek, Bilirkişilik Temel Eğitimi Katılım Belgesi verecek.Eğitime katılmak isteyenler için başvurular alınmaya devam etmektedir.Şube ile iletişime geçebilirsiniz.

18-21 EKİM TARİHLERİNDE İZMİR DE DÜZENLENEN V. ELEKTRİK TESİSAT ULUSAL KONGRE VE SERGİSİNE KATILIM SAĞLADIK. 26.10.2017

    

4 KASIM 2017 TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ ATÖLYESİ 12.10.2017

    

4 KASIM 2017 TARİHİNDE TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI MERSİN ŞUBESİ SALONUNDA TMMOB MERSİN İKK KADIN ÇALIŞMA GRUBU TARAFINDAN TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ ATÖLYESİ DÜZENLENECEKTİR.

9 EKİM 2017 TARİHİNDE ŞUBE DENETLEMEMİZ GERÇEKLEŞTİ. 10.10.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası Denetleme Kurulu Üyeleri Gıyasi Güngör,Naci Basmacı,Ahmet Yılmaz ve Musa Taş tarafından şubemizin olağan denetlemesi gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen denetlemede, Denetleme Kurulu Üyelerinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri ve Şube Çalışanları da hazır bulundu. Denetleme de mali durum, idari durum ve şubemizin teknik işleyişi üzerinde duruldu.

9 EKİM 2017 PAZARTESİ GÜNÜ MERSİN ÜNİVERSİTESİ UĞUR ORAL KÜLTÜR MERKEZİNDE EMO GENÇ KOKTEYLİ DÜZENLENDİ. 10.10.2017

    

ARAMIZA YENİ KATILAN MÜHENDİS ADAYLARIMIZLA TANIŞMAK,ONLARI DA EMO GENÇ AİLEMİZE EKLEMEK ÜZERE TANIŞMA KOKTEYLİ DÜZENLEDİK.YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SEYFETTİN ATAR,YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ YRD.DOÇ.DR. ALKAN ALKAYA,MERSİN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR.ALİ AKDAĞLI VE MERSİN EMO DENETİM KURULU ÜYELERİNİN DE ARAMIZDA BULUNDUĞU KOKTEYLE ÖĞRENCİLER TARAFINDAN DA YOĞUN BİR KATILIM SAĞLANDI.

5.KADIN KURULTAYI 3.MERSİN YEREL ÇALIŞTAYI 29.09.2017

    

TMMOB MERSİN İKK KADIN ÇALIŞMA GRUBU TARAFINDAN DÜZENLENEN 3.MERSİN YEREL ÇALIŞTAYI 30 EYLÜL 2017 SAAT:13:00-17:00 ARALIĞINDA MİMARLAR ODASI MERSİN ŞUBESİ KONFERANS SALONUNDA DÜZENLENECEKTİR.ETKİNLİK PROGRAMI YAZIMIZ EKİNDE DETAYLI OLARAK YER ALMAKTADIR.

TMMOB’NİN ÖZERKLİĞİNİ VE DEMOKRATİK YAPISINI SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ! 28.09.2017

    

Şubemizin sekreteryalığını yürüttüğü Mersin İl Koordinasyon Kurulu, TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu`nun görevden alınması kararına karşı basın açıklaması yaptı. Yapılan basın açıklaması metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

19 EYLÜL TMMOB MÜHENDİS,MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ. 19.09.2017

    

Şubemizin sekreteryalığını yürüttüğü Mersin İl Koordinasyon Kurulu, 19 Eylül TMMOB Mühendis,Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü ile ilgili basın açıklaması yaptı. Yapılan basın açıklaması metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

15-16-17 EYLÜL BARTIN,AMASRA,SAFRANBOLU GEZİSİ 06.09.2017

    

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI MERSİN ŞUBE OLARAK 15-17 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLEYECEĞİMİZ BARTIN AMASRA SAFRANBOLU GEZİMİZ İÇİN KATILIM ÜCRETİ KİŞİBAŞI 250 TL BEDELLİ OLUP,KATILIM DURUMLARINIZI GÜN İÇERİSİNDE ŞUBEMİZ İLE İLETİŞİME GEÇEREK BİLDİREBİLİRSİNİZ. KONTENJANLAR SINIRLIDIR.

TMMOB,KAMU VE MESLEKTAŞ YARARLARINA AYKIRI OLAN SGK TARAFINDAN YAPILAN TEK TARAFLI PROTOKOL FESHİNİ KABUL ETMEMEKTEDİR! 06.07.2017

    

Şubemizin sekreteryalığını yürüttüğü Mersin İl Koordinasyon Kurulu, Sosyal Güvenlik Kurumunun Kurumlarımız arasında sürdürülen işbirliği tek taraflı olarak bitirmesi ile ilgili basın açıklaması yaptı. Yapılan basın açıklaması metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

30.06.2017 TARİHİNDE SMM TOPLANTISI YAPILDI. 30.06.2017

    

SMM Lİ ÜYELERİMİZİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞEN TOPLANTIDA SMM ÇALIŞTAYI ÇALIŞMA ANALİZLERİ , MESLEKİ DENETİM SÜRECİ ,2018 ÜCRETLENDİRMELERİ VE SMM YENİLEME HAKKINDA KONUŞULDU.GÖRÜŞ VE ÖNERİLER ALINDI.YÖNETİM KURULU SAYMAN ÜYEMİZ İSMAİL ALKAYA’NIN BİLGİLENDİRMELERİYLE TOPLANTIMIZ DEVAM ETTİ.

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLERİ MEZUN OLDU. 19.06.2017

    

15.06.2017 Tarihinde Mersin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mezuniyet törenine katıldık. Mezun olan öğrencilere belgeleri Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mersin Üniversitesi öğretim elemanı Yrd.Doç.Dr Alkan Alkaya ve Şube Yönetim Kurulu üyemiz Hasip Selçuk tarafından verildi.Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) adına Cevdet Günal Tüzün katıldı. Konuşmasında TMMOB’un iş ahlakı ve ilkeleri hakkında bilgiler verdi.

TMMOB MERSİN İKK KADIN ÇALIŞMA GRUBU, MÜHENDİS, MİMAR, ŞEHİR PLANCISI KADIN ÜYELERİMİZLE ÖĞRENCİLERİ BİR ARAYA GETİRMEK, PAYLAŞIMI VE DAYANIŞMAYI ARTIRMAK AMACIYLA PLANLANAN KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ`Nİ DÜZENLEMEYE DEVAM EDİYOR. 17.05.2017

    

Üçüncü eğitim 14 Mayıs Pazar günü `Liderlik ve Sunum Teknikleri` başlığı ile TMMOB Mersin EMO-MMO Ortak Toplantı Salonunda Tuba Karabağ eğitmenliğinde gerçekleştirildi. Eğitim Mersin Üniversitesi ve Toros Üniversitesinin Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi öğrencileri ile üye kadınların katılımları ile gerçekleştirildi. Eğitim yaklaşık olarak üç saat boyunca üye ve öğrencilerin aktif katılımlarıyla devam etti.Eğitim bitiminde 25 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilen `Stresle Başa Çıkma ve Zaman Yönetimi` Eğitimine katılmış olan üye ve öğrencilerimize katılım belgeleri dağıtıldı.Eğitmenimiz sayın Tuba Karabağ`a değerli katkıları için teşekkür belgesi ve plaket takdim edildi. Bir sonraki dönemde yapılacak olan eğitim ve etkinlikler için öğrenciler ile fikir alışverişinde bulunuldu.Kadın dayanışmasının ve örgütlülüğünün önemi vurgulanarak, üyeler ve öğrencileri bir araya getirecek toplantı ve etkinliklerin devam edeceği bilgisi verildi.

EMO-GENÇ TARAFINDAN ERASMUS PROGRAMI VE STAJ UYGULAMALARI KONULU PANEL DÜZENLENDİ. 29.04.2017

    

EMO-GENÇ tarafından 17 Nisan 2017 tarihinde Mersin Üniversitesi Uğur Oral Kültür Merkezinde Erasmus programı ve Staj Uygulamaları konulu panel düzenlendi. Panelde, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Staj Komisyonu başkanı Yrd. Doç. Dr. Alkan ALKAYA staj uygulamasında izlenmesi gereken yollar ve kazanılması beklenilen mühendislik deneyimleri hakkında bilgiler verdi. Mersin Üniversitesi Dış ilişkiler kordinatörlüğü adına Öğr. Gör. Ayça Uysal ÖZCAN ise Erasmus programı başvuruları ve öğrencilere sağlanacak destekler hakkında bilgiler aktardı. Panel soru-cevap bölümünün ardından son buldu.

EMO GENÇ TANIŞMA VE KAYNAŞMA KOKTEYLİ DÜZENLENDİ 10.04.2017

    

10 Nisan 2017 tarihinde Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi EMO genç üyeleri ile birlikte Mersin Üniversitesi Uğur Oral Kültür Merkezi’nde tanışma kokteyli düzenledi. Yaklaşık 2 saat süren etkinliğimiz üyelerin aktif katılımı ile gerçekleşti. EMO genç üyelerimiz yönetim kurulu üyelerimizle bir araya gelme ve sorunlarını anlatabilme fırsatı yakaladı. Yönetim Kurulu Üyelerimizin de katılımı ve konuşmaları ile başlayan kokteyle, henüz odamıza kayıt yaptırmayan öğrencilerimizin de kayıtlarının alınması çalışmaları da yapıldı.

STRESLE BAŞA ÇIKMA VE ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 05.04.2017

    

Sekreteryalığı şubemiz tarafından yürütülen TMMOB Mersin İKK Kadın Çalışma Grubu, mühendis, mimar, şehir plancısı kadın üyelerimizle öğrencileri bir araya getirmek, paylaşımı ve dayanışmayı artırmak amacıyla planlanan Kişisel Gelişim Eğitimleri`ni düzenlemeye devam ediyor.

 

Çok Okunanlar


23-26 KASIM TARİHLERİ ARASINDA ŞUBEMİZDE BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ VERİLECEK.

14 KASIM 2017 TARİHİNDE MERSİN ENERJİ FORUMU DÜZENLEDİK.

18-21 EKİM TARİHLERİNDE İZMİR DE DÜZENLENEN V. ELEKTRİK TESİSAT ULUSAL KONGRE VE SERGİSİNE KATILIM SAĞLADIK.

8-10 KASIM TARİHLERİ ARASINDA EĞİTMEN MUSA ÇEÇEN SUNUMU İLE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

ELEKTRİK TOPRAKLAMA TESİSLERİNDE DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ.

SAYGIYLA ANIYORUZ..

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri