MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 MERSİN ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 MERSİN   NİĞDE   KARAMAN 
 

 
FORMLAR
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
MİSEM BAŞVURU FORMU
 
SMM YÖNETMELİĞİNDEKİ DEĞİŞİKLİK
 
RADYO
 
EN AZ ÜCRET TANIMLARI KİTAPÇIĞI
 

EMO Mersin Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 27

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ŞUBE TARİHÇESİ


1998 yılında yapılan 36. dönem EMO Genel Kurulunda Mersin Temsilciliğinin şube olmasına karar verilmesi üzerine temsilciliğin şubeye dönüştürülmesi süreci başladı.

EMO Merkez Yönetimi� nin 9 Mart 1999 tarihli oturumunda şube kurucular kurulu atandı. Atama kararı o zamana kadar Mersin Temsilciliği� nin bağlı olduğu Adana Şubesi� ne ve atanan şube kurucu üyelerine yazılı olarak bildirildi. 23 Mart 1999 tarihinde EMO Merkez Temsilcisi ve Adana Şubesi Yönetim Kurulun� un hazır bulunduğu toplantıda Adana Şubesi tarafından şube kurucular kuruluna devir işlemleri yapıldı. Böylece şube olma süreci başlamış oldu. Atanan kurucular kurulu 24 Mart 1999 tarihinde yaptığı ilk toplantısında görev bölümü için seçim yaptı. Buna göre başkanlığa Kamer GÜLBEYAZ, başkan yardımcılığına Nedim ARDOĞA, yazman üyeliğe Musa TAŞ, sayman üyeliğe Saffet ÖZDEMİR seçildiler. Yönetim Kurulu Üyeleri olarak Burhanettin GÜLERYÜZ, Muhammet ALKIŞ, Münise Yeşil HAMACIOĞLU� nun görev yapmalarına karar verildi.

Şubemiz kurucular kurulu ile Adana Şubesi Yönetim Kurulu arasında yapılan görüşmeler sonucu Nisan 1999 tarihinden itibaren 36. dönem EMO Genel Kurulu kararı gereği şubemize bağlanan Niğde İl Temsilciliği, Karaman İl Temsilciliği ve Tarsus İlçe Temsilciliği� nin tüm hesapları, üye listeleri, dökümanları ile birlikte şubemize devir edildi.

Kurucular kurulu 29-30 Ocak 2000 tarihinde yapılan 1. Olağan Genel Kurulu� na kadar görev yaptı. 1. Olağan Genel Kurul sonucu yapılan seçimlerde yeni yönetim kurulu asil üyeliğine Kamer GÜLBEYAZ, Saffet ÖZDEMİR, Musa TAŞ, Mehmet Tayyar IRMAK, Burhanettin GÜLERYÜZ, Muhammet ALKIŞ ve Ahmet Duran KARACA; yedek üyeliğe ise Faruk TOR, İsmail ALKAYA, Münise Yeşil HAMACIOĞLU, Mithat ARMAN, Necati ŞAHİN, Salih PALAMUT ve Seyfettin ATAR seçildiler.

Seçilen yönetim kurulu 8 Şubat 2000 tarihinde yaptığı ilk toplantısında görev bölümü için seçim yaptı. Buna göre başkanlığa Kamer GÜLBEYAZ, başkan yardımcılığına Saffet ÖZDEMİR, yazman üyeliğe Musa TAŞ, sayman üyeliğe Burhanettin GÜLERYÜZ seçildiler. Mehmet Tayyar IRMAK, Muhammet ALKIŞ ve Ahmet Duran KARACA� nın ise yönetim kurulu üyeleri olarak görev yapmaları kararlaştırıldı.

Fakat 11 Mayıs 2000 tarihinde şube saymanımız Burhanettin GÜLERYÜZ� ü ani rahatsızlık sonucu kaybettik. Yönetim kurulu yedek üyesi Faruk TOR asil üyeliğe çağırıldı. 23 Mayıs 2000 tarihinde yapılan genel kurul toplantısında Mehmet Tayyar IRMAK sayman üyeliğe seçildi.

30 Kasım 2000 tarihinde yönetim Kurulu kararı ve EMO Merkez Yönetimi�nin onayı ile Anamur� da ilçe temsilciliği oluşturulmasına karar verildi. Temsilciliğe Ali KÖRHASANOĞULLARI atanarak Ocak 2001 tarihinden itibaren görev yapmaya başladı

Şubemiz Mersin Şube Merkezi ve bağlı Karaman İl Temsilciliği, Niğde İl Temsilciliği, Tarsus İlçe Temsilciliği,Anamur İlçe Temsilciliği ve Silifke İlçe Temsilciliği olarak hizmet yürütmektedir.

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.