MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE
MERSİN EMO GENÇ SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 7 Mart 2017 tarihinde Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi EMO Genç seçimleri yapıldı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı seçimlerde Mersin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencilerinden 4 grup aday oldu. 5 asıl ve 5 yedek üyenin belirlendiği toplamda 109 oyun kullanıldığı seçimde Özgür Arık, Cemre Yılmaz ve Halil İbrahim Kızılay en yüksek oyu alan grup oldu. Tüm öğrencilerimize katılım ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyor atanacak temsilcilere şimdiden başarılı çalışmalar diliyoruz. 0
İŞ CİNAYETLERİNE VE İŞÇİ KATLİAMLARINA HAYIR DİYORUZ Şubemizin sekreteryalığını yürüttüğü TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu, 3 Mart TMMOB İş Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü’nde basın açıklaması yaptı. Ülkemizin kanayan yarası haline gelen iş cinayetlerine bir kez daha dikkat çekmeye, iş cinayetlerinin önlenmesi için mücadeleyi bir adım daha büyütmeye çalışmak için bir araya gelen Mersin İl Koordinasyon Kurulu’nun yaptığı basın açıklamasına yazımız devamından ulaşabilirsiniz. 0
ŞUBEMİZ ÜYELERİMİZE YÖNELİK TEKNİK EĞİTİMLERE DEVAM EDİYOR 11 Mart 2017 tarihinde saat 13.00’te Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi Konferans Salonunda konuşmacı olarak Radsan Elektromekanik İnşaat San. Tic. A.Ş. Firmasından Elektrik Mühendisi Mevlüt Uyanık’ın katılımıyla Yıldırımdan Korunma Ve Topraklama Eğitimi gerçekleştirilecektir. Şubemizin düzenlediği ve önemli bilgiler edinebileceğiniz bu eğitimde yıldırımdan korunama ve topraklama ana konular olmak üzere, bu konularla ilgili birçok detaylar ile ilgili bilgi verilecektir. Gerçekleştireceğimiz... 0
ETKİLİ İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Sekreteryalığı Şubemiz tarafından yürütülen TMMOB Mersin İKK Kadın Çalışma Grubu, 2.TMMOB Mersin Yerel Kadın Kurultayı’nda planladığı etkinlikleri gerçekleştirmeye devam ediyor. 0
YAPI DENETİM SİSTEMİNİN SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Şubemizin düzenlediği, proje ve uygulama denetçileri, uygulama denetçileri ve kontrol elemanlarına yönelik Yapı Denetim Sisteminin Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri gerçekleştirildi. EMO Genel Merkez Yapı Denetim Komisyon Başkanı Şükrü Güner’in sunumu ile gerçekleştirilen seminere, yapı denetim firmalarında çalışan üyelerimizin yanı sıra konu ile ilgili kurumlarda çalışan personellerde katılım sağladı. Kentimizde yaşanan birçok yapı denetim sorununa yapılan bu seminer ile açıklık... 0Etkinlikler

Mart 2017

PTS

SL

ÇRŞ

PRŞ

CUM

CTS

PAZ

12

 20 

 21 

 22 

 23 

 24 

 25 

 26 

13

 27 

 28 

 29 

 30 

 31 

 01 

 02 

14

 03 

 04 

 05 

 06 

 07 

 08 

 09 

15

 10 

 11 

 12 

 13 

 14 

 15 

 16 

16

 17 

 18 

 19 

 20 

 21 

 22 

 23 

17

 24 

 25 

 26 

 27 

 28 

 29 

 30 

18

 01 

 02 

 03 

 04 

 05 

 06 

 07 

19

 08 

 09 

 10 

 11 

 12 

 13 

 14 

 

Bilgi Edinme

Kendi adınıza
(Bireysel / Gerçek Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu


Kurumunuz adına
(Tüzel Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu

 

e-Liste

Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız;
Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz.

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

  • Haberler
  • Duyurular
  • Oda Görüşleri/Raporlar
  • Basın Açıklamaları
  • Yazılı Basında
  • Görsel Basında
  • Basından
  • Yitirdiklerimiz
  • Tümü

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 20.03.2017

    

Şubemizin MİSEM kapsamında düzenlediği YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 15-16-17 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirildi. Eğitmen Murat Eraslan’ın sunumu ile gerçekleştirilen eğitime şubemiz ve diğer şubelerden de üyeler katılım sağladı. Üç gün süre ile devam eden eğitiminin sonunda teknik gezi kapsamında Yenişehir Atatürk Kültür Merkezine ait bina tipi trafo tesisi hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

ŞUBEMİZ SMM ÜYELERİ ENERJİSA TOPLANTISI İLE BİR ARAYA GELDİ 15.03.2017

    

Şubemizin Enerjisa ile birlikte düzenlediği ve SMM üyelerimizin katılım sağladığı bilgilendirme ve paylaşım toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı Enerjisa’nın kurulma çalışmalarının aktarılması ile başlayıp, Enerjisa faaliyet alanları, projeler ve yapılan çalışmaların sayısal verilerle aktarılması ile devam etti. Yönetim kurulu üyelerimizin ve şubemiz SMM üyelerinin katıldığı toplantıda görsel olarak da bilgi paylaşımında bulunuldu.

ESKİ KIŞLA ALANI DOĞAL VE TARİHİ DEĞERLERİ İLE YERİNDE KORUNARAK MERSİN HALKININ KULLANIMINA AÇILMALIDIR 13.03.2017

    

Şubemizin sekreteryalığını yürüttüğü Mersin İl Koordinasyon Kurulu, Mersin Kışlası ile ilgili basın açıklaması yaptı. Yapılan basın açıklaması metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

YILDIRIMDAN KORUNMA VE TOPRAKLAMA EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 13.03.2017

    

Şubemizin Radsan firması ile birlikte düzenlediği Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Eğitimi gerçekleştirildi. Konu ile ilgili bir çok bilgiyi üyelerimizle paylaşma imkanı bulduğumuz eğitim, firma yetkilisi Elektrik Mühendisi Mevlüt Uyanık’ın sunumu ile gerçekleştirildi. Şube Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de bulunduğu eğitime konuyla ilgisi olan birçok üyemiz katılım sağladı.

ENERJİ KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 10.03.2017

    

Şubemiz Enerji Komisyonu çalışmaları devam ediyor. 08.03.2017 Çarşamba günü Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesinde gerçekleştirilen Enerji Komisyonu Toplantısı’ nda MTSO ile ortak panel düzenlenmesi, güneş enerjisi sistemleri tesisatı eğitimi değerlendirmesi, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, lisanssız elektrik üretimine yönelik sorunlar ve elektrik dağıtım şirketi ile ilgili konular görüşüldü.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNDA TEKNİK BİLGİLENDİRME 02.03.2017

    

Şubemiz Bilirkişilik ve Ölçüm Komisyonu Üyesi Ahmet Aldanoğlu tarafından, Mersin Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencilerine, Elektrik Tesislerinde Topraklama ve Önemi konusunda bilgilendirme yapıldı. Üniversite ve Sanayi işbirliğini geliştirmek amacı ile gerçekleştirilen eğitim 01.03.2017 tarihinde 14:30-17:00 saatleri arasında yapıldı. Öğrencilerin geniş katılımı ile gerçekleştirilen eğitim ile öğrencilere önemli bilgiler aktarıldı.

YAPI DENETİM SİSTEMİNİN SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK 14.02.2017

    

22 Şubat 2017 tarihlerinde saat 16:00 da Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi tarafından, Proje ve Uygulama Denetçileri, Uygulama Denetçileri ve Kontrol Elemanlarına Yönelik Yapı Denetim Sisteminin Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri düzenlenecektir. Seminer EMO Genel Merkez Yapı Denetim Komisyon Başkanı Şükrü Güner’in sunumu ile gerçekleştirilecektir. Şubemiz konferans salonunda gerçekleştirilecek ve önemli bilgiler edinebileceğiniz seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

Tüm Haberler 

Y.G TEKNİĞİ VE GÜÇ SİSTEMLERİ ANALİZİ DERSLERİ AÇILACAKTIR. 26.01.2012

    

Elektrik-Elektronik Mühendislerinin 1 KV üstü SMM belgesi alması için gerekli olan derslerden Yüksek Gerilim Tekniği ve Güç Sistemleri Analizi Dersleri 03 Mart-15 Mayıs 2012 tarihleri arasında ME.Ü Sürekli Eğitim Merkezi tarafından açılacaktır. Detaylı Bilgiye yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

GREEN (GREENİNG BUSİNESS THROUGH THE ENTERPRİSEEUROPE NETWORK) PROJESİ KAPSAMINDA SEMİNERLER DÜZENLENİYOR 13.12.2011

    

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde ve Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi işbirliğinde yürütülmekte olan GREEN (Greening business through the EnterpriseEurope Network) projesi kapsamında Mersin Bölgesinde bulunan KOBİ’lerin çevresel performanslarının Geliştirilmesi, verimlilik ve rekabetçiliğin artırılması amacıyla “İşiniz Çevremiz” sloganıyla seminerler düzenleniyor.Seminer programına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

NÜKLEER KARŞITI PLATFORM ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR 01.04.2011

    

Nükleer Karşıtı Platform düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. Çalışmalarda şubemizin de yoğun bir şekilde yer aldığı etkinliklerden birisi daha 2 Nisan 2011 Cumartesi günü yapılacak yürüyüşle gündemde yer alacak.Akdeniz Belediyesi önünden saat 12:00 da başlayacak olan yürüyüş taş bina önüne kaar devam edecek.Yapılacak bu yürüyüşe tüm üyelerimiz ve halkımız davetlidir.

ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ`NİN 441. SAYISI YAYIMLANDI 25.02.2011

    

Elektrik Mühendisliği Dergisi`nin 441. sayısı yayımlandı. `Nasıl Bir Üniversite?` başlığıyla dosya konusunu kapağa taşıyan Elektrik Mühendisliği Dergisi`nin bu sayısında üniversitelerde öğrencilere yönelen şiddet kullanımı ve saldırılar dikkate alınarak üniversite yönetimi konusu ele alınıyor. Öğrenci gruplarının, üniversitelerdeki eğitim ve yaşama ilişkin sorunları ve önerilerine yer veriliyor. Dergide yer alan `EMO 56 Yaşında, EMO Bilimsel Dergi Yayınlıyor, Enerji Politikaları ve Özelleştirmeler` başlıklı yazılar da kapaktan okuyuculara duyuruluyor.

2011 YILI EMO MERSİN ŞUBE KOMİSYON TOPLANTI ÇİZELGESİ 02.02.2011

    

EMO Mersin Şube 2011 yılı komisyon toplantı tarihleri belirlenmiştir. Komisyon üyelerinin katılımı ile yapılacak toplantılar gününden bir gün önce üyelere sms ile bildirilecektir.Toplantı çizelgesine dosyalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMLERİ DÜZENLENİYOR 02.02.2011

    

MİSEM kapsamında düzenlenen eğitimlerden Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi şubemiz ve temsilciliklerimizde de düzenlenecek. 4-5-6 Şubat 2011 tarihlerinde Şubemizde düzenlenecek Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi, 8-9-10 Şubat 2011 tarihlerinde Karaman İl Temsilciliği`nde ve 11-12-13 Şubat 2011 tarihlerinde Niğde İl Temsilciliği`nde düzenlenecektir. Düzenlenecek eğitimler ile ilgili detaylı bilgilere yazımız devamındaki bağlantılar bölümünden ulaşabilirsiniz.

YÜKSEK GERİLİM TEKNİĞİ DERSİ AÇILIYOR 01.02.2011

    

Elektrik-Elektronik Mühendislerinin 1 KV üstü SMM belgesi alması için gerekli olan derslerden ‘Yüksek Gerilim Tekniği dersi,19 Mart-17 Nisan 2011 tarihleri arasında Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından açılacaktır.Detaylı bilgiye yazımız devamındaki linkten ulaşabilirsiniz.

Tüm Duyurular 

MERSİN KENT SEMPOZYUMU ENERJİ RAPORU 10.03.2010

    

24-25 EKİM 2008 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN MERSİN KENT SEMPOZYUMU'NDA SUNULAN ENERJİ RAPORUNA DOSYALAR BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

6. OLAĞAN GENEL KURULU 2008-2009 ENERJİ KOMİSYONU RAPORU 08.03.2010

    

EMO MERSİN ŞUBESİ'NİN 27 ŞUBAT 2010 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN 6. OLAĞAN GENEL KURULUNDA SUNULAN 2008-2009 ENERJİ KOMİSYONU RAPORUNA DOSYALAR BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

6. OLAĞAN GENEL KURULU 2008-2009 ASANSÖR KOMİSYONU RAPORU 08.03.2010

    

EMO MERSİN ŞUBESİ'NİN 27 ŞUBAT 2010 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN 6. OLAĞAN GENEL KURULUNDA SUNULAN 2008-2009 ASANSÖR KOMİSYONU RAPORUNA DOSYALAR BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

SMM KOMİSYONU RAPOR TASLAĞI 15.06.2006

    

MERSİN KATI ATIM DEPOLAMA TESİSİ İÇİN EMO MERSİN ŞUBE TARAFINDAN HAZIRLANAN RAPOR 15.06.2006

    

MERSİN ENERJİ RAPORU 15.06.2006

    

BİLİŞİM KOMİSYONU RAPORU - ŞUBAT 2006 15.06.2006

    

YÜKSEK YARGININ ŞEHİR DIŞINA TAŞINMASI KARARI BAZ İSTASYONLARI SORUNUNA ÇÖZÜM DEĞİL... 03.08.2012

    

Baz istasyonlarının şehir dışına taşınmasına yönelik karar ile ilgili şubemiz görüşlerini yansıtan basın açıklamasını paylaşıyoruz.

BİREYSEL KLİMA CİHAZLARININ SEÇİMİNDE VE KULLANILMASINDA DİKKET EDİLECEK HUSUSLAR 03.08.2012

    

`Klima seçiminde ve kullanılmasında dikkat edilecek hususlar` ile ilgili EMO Mersin Şube Başkanı Seyfettin Atar`ın yapmış olduğu basın açıklaması yazımız devamındaki dosyalar bölümünde mevcuttur.

BASINA VE KAMUOYUNA! 23.02.2012

    

Enerji üretimi sadece kar amacıyla hareket eden, doğayı ve tarihi hiçe sayan şirketlerin insafına bırakılmamalı, denetim mekanizması geliştirilmelidir.

TÜRKİYE NÜKLEER ŞİRKETLERİN DENEY ALANI OLARAK KULLANACAKLARI BİR BÖLGE DEĞİLDİR! 14.02.2012

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi`nin yapmış olduğu nükleer santrallerle ilgili basın açıklaması metnine yazımız devamındaki dosyalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

BASINA VE KAMUOYUNA (TMMOB MİTİNGİNE DAVET) 13.05.2011

    

TMMOB MERSİN İKK’NIN MERSİN’ E YAPILACAK OLAN YAT LİMANI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI 14.04.2011

    

ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI 12.01.2011

    

12.01.2011 Çarşamba günü Şubemizde yapılan Enerji Verimliliği Haftası ile ilgili basın açıklamasına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

Tüm Basın Açıklamaları 

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İKİ ETKİNLİKLE DİKKAT ÇEKTİ(HEDEF, ARALIK 2010) 15.12.2010

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi Yönetim Kurulu yılın son ayına girdiğimiz bugünlerde iki önemli etkinliği geride bırakırken, kamuoyunun dikkatlerini çekti.

EMO VE MMO’NUN ORTAK SEMİNERİNDE ASANSÖR BAKIM-DENETİMİ ELE ALINDI(HEDEF DERGİSİ,KASIM 2010) 14.12.2010

    

Mersin Elektrik Mühendisleri ile Makine Mühendisleri Odası tarafından ortaklaşa düzenlenen eğitim seminerinde asansör bakım ve denetimleri uygulamalı olarak ele alındı.

ÇUKUROVA HAVAALANI PROJESİ BİR AN ÖNCE HAYATA GEÇİRİLMELİ(ÇUKUROVA GAZETESİ,06 EKİM 2010) 14.12.2010

    

TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Seyfettin Atar, Yenice Kargılı mevkiinde kurulması planlanan havaalanının engellenmesinin bölgenin sosyo ekonomik kalkınmasına olumlu bir katkısının olmayacağını belirterek, “Çukurova Havaalanı Projesinin en kısa sürede hayata geçirilmesi için zaman kaybedilmemesi gerekmektedir” dedi.

ÇUKUROVA HAVAALANI ÖNEMLİ BİR YATIRIM(GÜNEY GAZETESİ,6 EKİM 2010) 14.12.2010

    

TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu; Çukurova Uluslararası Havaalanı’nın Mersin,Tarsus ve adana kentlerinin 15 yılı aşkın süredir beklediği en önemli yatırımlardan biri olduğunu, yıllardır süren çalışmaların çeşitli nedenlerden dolayı sonuçlandırılamadığını, gelinen aşamada bu yatırıma karar verilmiş, yer seçimi yapılmış ve projenin uygulanması için son aşamaya gelindiğini dile getirdi.

MİMAR VE MÜHENDİSLERDEN HAVAALANINA ONAY ÇIKTI (BUGÜN MERSİM,06 EKİM 2010) 14.12.2010

    

Çukurova Havaalanı Projesi’nin yapılacağı mevkiinin birinci sınıf sulama sahasında kaldığı gerekçesiyle kamuoyunda büyük tartışmalar yaşanırken, Mimar ve Mühendisler Odaları Birliği Mersin İl Koordinasyon Kurulu, suskunluğunu bozarak , havaalanına zorunluluktan dolayı onay verdiğini açıkladı.

EMO ŞUBE BAŞKANI SEYFETTİN ATAR KAADAVUT’UN PROGRAMINA KONUK OLDU(MERSİN ŞEHİR GAZETESİ,04 EKİM 2010) 14.12.2010

    

Ülkemiz gündemini meşgul eden nükleer santraller ile ilgili Radyo Çetin’de yapılan canlı yayına EMO Şube Başkanı Seyfetin ATAR, 29 Eylül 2010 Salı günü yapılan ve Gazetemiz İmtiyaz sahibi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Yaman Karadavut’un hazırlayıp sunduğu “Not Defteri” programında, nükleer santraller, Rusya ile yapılan anlaşma ve yenilenebilir enerji kaynakları konuları üzerinde söyleşi yaptı.

AKKUYU NÜKLEER EYALET OLACAK(MERSİN İMECE,22 EYLÜL 2010) 14.12.2010

    

Aydın Üniversitesi Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hayrettin Kılıç, Akkuyu Nükleer Santrali anlaşmasıyla Rusya’nın emrinde nükleer bir eyaletin kurulacağını savundu.

Tüm Yazılı Basında Odamız 

Kayıt Yok

Kayıt Yok

Kayıt Yok

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 20.03.2017

    

Şubemizin MİSEM kapsamında düzenlediği YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 15-16-17 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirildi. Eğitmen Murat Eraslan’ın sunumu ile gerçekleştirilen eğitime şubemiz ve diğer şubelerden de üyeler katılım sağladı. Üç gün süre ile devam eden eğitiminin sonunda teknik gezi kapsamında Yenişehir Atatürk Kültür Merkezine ait bina tipi trafo tesisi hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

ŞUBEMİZ SMM ÜYELERİ ENERJİSA TOPLANTISI İLE BİR ARAYA GELDİ 15.03.2017

    

Şubemizin Enerjisa ile birlikte düzenlediği ve SMM üyelerimizin katılım sağladığı bilgilendirme ve paylaşım toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı Enerjisa’nın kurulma çalışmalarının aktarılması ile başlayıp, Enerjisa faaliyet alanları, projeler ve yapılan çalışmaların sayısal verilerle aktarılması ile devam etti. Yönetim kurulu üyelerimizin ve şubemiz SMM üyelerinin katıldığı toplantıda görsel olarak da bilgi paylaşımında bulunuldu.

ESKİ KIŞLA ALANI DOĞAL VE TARİHİ DEĞERLERİ İLE YERİNDE KORUNARAK MERSİN HALKININ KULLANIMINA AÇILMALIDIR 13.03.2017

    

Şubemizin sekreteryalığını yürüttüğü Mersin İl Koordinasyon Kurulu, Mersin Kışlası ile ilgili basın açıklaması yaptı. Yapılan basın açıklaması metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

YILDIRIMDAN KORUNMA VE TOPRAKLAMA EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 13.03.2017

    

Şubemizin Radsan firması ile birlikte düzenlediği Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Eğitimi gerçekleştirildi. Konu ile ilgili bir çok bilgiyi üyelerimizle paylaşma imkanı bulduğumuz eğitim, firma yetkilisi Elektrik Mühendisi Mevlüt Uyanık’ın sunumu ile gerçekleştirildi. Şube Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de bulunduğu eğitime konuyla ilgisi olan birçok üyemiz katılım sağladı.

ENERJİ KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 10.03.2017

    

Şubemiz Enerji Komisyonu çalışmaları devam ediyor. 08.03.2017 Çarşamba günü Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesinde gerçekleştirilen Enerji Komisyonu Toplantısı’ nda MTSO ile ortak panel düzenlenmesi, güneş enerjisi sistemleri tesisatı eğitimi değerlendirmesi, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, lisanssız elektrik üretimine yönelik sorunlar ve elektrik dağıtım şirketi ile ilgili konular görüşüldü.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNDA TEKNİK BİLGİLENDİRME 02.03.2017

    

Şubemiz Bilirkişilik ve Ölçüm Komisyonu Üyesi Ahmet Aldanoğlu tarafından, Mersin Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencilerine, Elektrik Tesislerinde Topraklama ve Önemi konusunda bilgilendirme yapıldı. Üniversite ve Sanayi işbirliğini geliştirmek amacı ile gerçekleştirilen eğitim 01.03.2017 tarihinde 14:30-17:00 saatleri arasında yapıldı. Öğrencilerin geniş katılımı ile gerçekleştirilen eğitim ile öğrencilere önemli bilgiler aktarıldı.

YAPI DENETİM SİSTEMİNİN SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK 14.02.2017

    

22 Şubat 2017 tarihlerinde saat 16:00 da Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi tarafından, Proje ve Uygulama Denetçileri, Uygulama Denetçileri ve Kontrol Elemanlarına Yönelik Yapı Denetim Sisteminin Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri düzenlenecektir. Seminer EMO Genel Merkez Yapı Denetim Komisyon Başkanı Şükrü Güner’in sunumu ile gerçekleştirilecektir. Şubemiz konferans salonunda gerçekleştirilecek ve önemli bilgiler edinebileceğiniz seminere tüm üyelerimiz davetlidir.


Çok Okunanlar


ŞUBEMİZ SMM ÜYELERİ ENERJİSA TOPLANTISI İLE BİR ARAYA GELDİ

ENERJİ KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

YILDIRIMDAN KORUNMA VE TOPRAKLAMA EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MERSİN ÜNİVERSİTESİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNDA TEKNİK BİLGİLENDİRME

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ESKİ KIŞLA ALANI DOĞAL VE TARİHİ DEĞERLERİ İLE YERİNDE KORUNARAK MERSİN HALKININ KULLANIMINA AÇILMALIDIR

İletişim Bilgileri

İletişim Formu

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI MERSİN ŞUBESİ

Adres:

LİMONLUK MAH. 2417 SOKAK. NO:5 YENİŞEHİR - MERSİN

Telefon:

+90 324 3276871

Faks:

+90 324 3276873

GSM:

+90 530 7730956

e-posta:

16aa

Test-Ölçüm Merkezi
Telefon: +90 312 4253272
Faks: +90 312 4173818


Adınız: 

e-Posta: 

İletiniz: 

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri