MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE
SOMA’YI UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ! Soma’da 13 Mayıs 2014’te meydana gelen ve 301’i canımızı yitirdiğimiz yüzyılın en büyük iş faciasının ikinci yıl dönümü,TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği`nin yaptığı basın açıklaması ile anıldı. Yapılan basın açıklaması metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz. 0
BİRLİK, MÜCADELE, DAYANIŞMA VE EMEĞİN BAYRAMI OLAN 1 MAYIS‘TA ALANLARDAYDIK Birlik, Mücadele, Dayanışma ve Emeğin Bayramı olan 1 Mayıs , kentimizde 17.00-20:00 arasında coşkuyla kutlandı. TMMOB pankartı altında toplanan Mersin İl Koordinasyon Kurulu da kutlamalara katılım sağladı. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde aydınlık gelecek mücadelesine sahip çıkmak için Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen kutlamalarda mustafa Özaslan konseride yer aldı. 0
ÜYELERİMİZLE ANTAKYA GEZİSİNDE BULUŞTUK Şubemiz Sosyal Etkinlikler Komisyonu’nun düzenlediği Antakya Gezisi gerçekleştirildi 23-24 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen geziye üyelerimiz ve aileleri katılım sağladı. Şubemizden Antakya’ya hareketle başlayan gezinin ilk durağı Antakya Merkez oldu. Öğle yemeğinde sonra başlayan Antakya turunda Antakya Mozaik Müzesi, Habib-i Neccar Camii, Uzun Çarşı, Saint Pierre Aziz Petrus Kaya Kilisesi, Harbiye Şelalesi bölgeleri gezil. Gezinin ikince günü ise Samandağ’ a hareketle başladı. Buradan Simon Dağı Manastırı, Hızır Musa Kayası, Vakıflı Köyü, Çevlik Titus Tüneli ve Beşik Mezarlar gezilerek Mersin’e hareketle gezi son... 0
YÜKSEK GERİLİM TEKNİĞİ VE GÜÇ SİSTEMLERİ ANALİZİ DERSLERİ AÇILIYOR Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinde, üyelerimizin SMM-BT 1kV Üstü ve 1 kV Altı Tesisler Yetkilendirme Belgesi alabilmeleri ve YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu üstlenebilmeleri için gerekli olan Yüksek Gerilim Tekniği ve Güç Sistemleri dersleri açılacaktır. Doç Dr. Hüseyin Erişti tarafından verilecek olan bu dersler ile ilgili detaylı bilgilere;http://www.mersin.edu.tr/haberler/335674/guc-sistemleri-analizi-kursu ve http://www.mersin.edu.tr/haberler/335675/yuksek-gerilim-teknigi-kursu linklerinden ulaşabilirsiniz. 0
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE Yüksek gerilim elektrik tesisleri proje onay ve kabullerinin TEDAŞ’a devredilmesi sonrasında ilimizde TEDAŞ Toroslar Bölge Koordinatörlüğü İl Temsilciliği’nin bulunmaması nedeni ile proje onayı ve tesis kabullerinin TEDAŞ Toroslar Bölge Koordinatörlüğü’nün bulunduğu Adana İlinde yaptırılma zorunluluğuna çözüm bulunuyor. 0Etkinlikler

Haziran 2016

PTS

SL

ÇRŞ

PRŞ

CUM

CTS

PAZ

24

 13 

 14 

 15 

 16 

 17 

 18 

 19 

25

 20 

 21 

 22 

 23 

 24 

 25 

 26 

26

 27 

 28 

 29 

 30 

 01 

 02 

 03 

27

 04 

 05 

 06 

 07 

 08 

 09 

 10 

28

 11 

 12 

 13 

 14 

 15 

 16 

 17 

29

 18 

 19 

 20 

 21 

 22 

 23 

 24 

30

 25 

 26 

 27 

 28 

 29 

 30 

 31 

31

 01 

 02 

 03 

 04 

 05 

 06 

 07 

 

Bilgi Edinme

Kendi adınıza
(Bireysel / Gerçek Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu


Kurumunuz adına
(Tüzel Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu

 

e-Liste

Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız;
Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz.

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

  • Haberler
  • Duyurular
  • Oda Görüşleri/Raporlar
  • Basın Açıklamaları
  • Yazılı Basında
  • Görsel Basında
  • Basından
  • Yitirdiklerimiz
  • Tümü

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 23.05.2016

    

Şubemizin MİSEM kapsamında düzenlediği YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi gerçekleşti. 18-19-20 Mayıs 2016 tarihlerinde şubemizde gerçekleştirilen eğitime 25 üyemiz katılım sağladı. Eğitmen Musa Çeçen’in sunumu ile gerçekleştirilen eğitimin sonunda, şubemize bağlı üyelerimizin de katılım sağladığı bir seminere de yer verildi. Yine Odamız Üyesi Musa Çeçen’in topraklama ve işletme sorumluluğu üzerine yapmış olduğu sunuma ilgi büyük oldu.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULU PROJE PAZARI’NA KATILIM SAĞLADIK 11.05.2016

    

Mersin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin kendi bölümleri ile ilgili hazırlamış oldukları projelerin sergilendiği proje pazarına katılım sağlandı. Şubemize iletilen davet sonrası, proje pazarına katılım sağlayan Şube Başkan ve Başkan Yardımcısı, öğrencilerimiz ile bir araya gelerek tanışma imkanı bulurken, sergide yer alan projelerin gelecek için umut verdiğini de öğrencilerimiz ile paylaştı.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ 10.05.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi Yönetim Kurulu olarak Mersin Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ahmet Çamsarı makamında ziyaret edildi. Ziyarette gündem, önümüzdeki yıllarda gerçekleştirmeyi düşündüğümüz sempozyum konusunda işbirliği içerisinde olma isteğimiz oldu. Bunun yanında meslek alanımız ile ilgili her konuda Üniversiteye tam destek verebileceğimiz iletildi. Mersin Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ahmet Çamsarı da etkinlikler öncesinde bir istişare içerisinde olmamız gerektiğini vurgulayarak, kent için yapılacak her türlü çalışmalarda yanımızda olacaklarını ifade etti.

MERSİN 1. ULUSAL ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMUNA KATILIM SAĞLADIK 29.04.2016

    

Mersin 1. Ulusal Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu 27-28 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleştirildi. Sempozyuma destek veren kurum ve kuruluşlar arasında yer alan şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Atar’ın konuşmacı olarak katıldığı sempozyumda çalışan sağlığı ve güvenliği konuları üzerinde duruldu. Başkan Atar sempozyumda, İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları alanında yer alan Mühendislik Saha Uygulamaları konusunda katılımcılarla bilgi paylaşımında bulundu.

MERSİN İL KOORDİNASYON KURULU SEKRETERLİĞİ ŞUBEMİZ TARAFINDAN YÜRÜTÜLECEK 15.04.2016

    

Kentimizde bulunan, TMMOB’ye bağlı meslek odaları, genel kurul süreçlerinin ardından bir araya gelerek toplantı düzenledi. Geçtiğimiz dönemde sekreterliği şubemizce yürütülen Mersin İl Koordinasyon Kurulunun gerçekleştirdiği bu toplantının gündemini, yeni dönem başkan seçimi oluşturdu. Yapılan oylamada, bu dönemde Mersin İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’nin şubemiz tarafından yürütülmesine ve Mersin İKK Sekreterliği görevine de Şubemiz Başkanı Seyfettin Atar’ın gelmesine karar verildi.

KOMİSYON TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR 15.04.2016

    

Şubemiz bünyesinde oluşturulan komisyonların toplantıları devam ediyor. Bu dönem daha aktif çalışmalar yapmak üzere, enerji komisyonu üyeleri 2. kez bir araya gelerek toplantı düzenledi. Yapılan toplantıda komisyon üyelerinin yaptığı çalışmalar değerlendirilerek, görev bölümü yapıldı.

İKK`YA İL ÇEVRE DÜZENİ PLANI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI 28.03.2016

    

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Mersin İl Koordinasyon Kurulu bileşenlerine Mersin İli Çevre Düzeni Planı kapsamında yapılan çalışmalar ile ilgili Şubemizde bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Tüm Haberler 

Y.G TEKNİĞİ VE GÜÇ SİSTEMLERİ ANALİZİ DERSLERİ AÇILACAKTIR. 26.01.2012

    

Elektrik-Elektronik Mühendislerinin 1 KV üstü SMM belgesi alması için gerekli olan derslerden Yüksek Gerilim Tekniği ve Güç Sistemleri Analizi Dersleri 03 Mart-15 Mayıs 2012 tarihleri arasında ME.Ü Sürekli Eğitim Merkezi tarafından açılacaktır. Detaylı Bilgiye yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

GREEN (GREENİNG BUSİNESS THROUGH THE ENTERPRİSEEUROPE NETWORK) PROJESİ KAPSAMINDA SEMİNERLER DÜZENLENİYOR 13.12.2011

    

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde ve Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi işbirliğinde yürütülmekte olan GREEN (Greening business through the EnterpriseEurope Network) projesi kapsamında Mersin Bölgesinde bulunan KOBİ’lerin çevresel performanslarının Geliştirilmesi, verimlilik ve rekabetçiliğin artırılması amacıyla “İşiniz Çevremiz” sloganıyla seminerler düzenleniyor.Seminer programına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

NÜKLEER KARŞITI PLATFORM ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR 01.04.2011

    

Nükleer Karşıtı Platform düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. Çalışmalarda şubemizin de yoğun bir şekilde yer aldığı etkinliklerden birisi daha 2 Nisan 2011 Cumartesi günü yapılacak yürüyüşle gündemde yer alacak.Akdeniz Belediyesi önünden saat 12:00 da başlayacak olan yürüyüş taş bina önüne kaar devam edecek.Yapılacak bu yürüyüşe tüm üyelerimiz ve halkımız davetlidir.

ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ`NİN 441. SAYISI YAYIMLANDI 25.02.2011

    

Elektrik Mühendisliği Dergisi`nin 441. sayısı yayımlandı. `Nasıl Bir Üniversite?` başlığıyla dosya konusunu kapağa taşıyan Elektrik Mühendisliği Dergisi`nin bu sayısında üniversitelerde öğrencilere yönelen şiddet kullanımı ve saldırılar dikkate alınarak üniversite yönetimi konusu ele alınıyor. Öğrenci gruplarının, üniversitelerdeki eğitim ve yaşama ilişkin sorunları ve önerilerine yer veriliyor. Dergide yer alan `EMO 56 Yaşında, EMO Bilimsel Dergi Yayınlıyor, Enerji Politikaları ve Özelleştirmeler` başlıklı yazılar da kapaktan okuyuculara duyuruluyor.

2011 YILI EMO MERSİN ŞUBE KOMİSYON TOPLANTI ÇİZELGESİ 02.02.2011

    

EMO Mersin Şube 2011 yılı komisyon toplantı tarihleri belirlenmiştir. Komisyon üyelerinin katılımı ile yapılacak toplantılar gününden bir gün önce üyelere sms ile bildirilecektir.Toplantı çizelgesine dosyalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMLERİ DÜZENLENİYOR 02.02.2011

    

MİSEM kapsamında düzenlenen eğitimlerden Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi şubemiz ve temsilciliklerimizde de düzenlenecek. 4-5-6 Şubat 2011 tarihlerinde Şubemizde düzenlenecek Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi, 8-9-10 Şubat 2011 tarihlerinde Karaman İl Temsilciliği`nde ve 11-12-13 Şubat 2011 tarihlerinde Niğde İl Temsilciliği`nde düzenlenecektir. Düzenlenecek eğitimler ile ilgili detaylı bilgilere yazımız devamındaki bağlantılar bölümünden ulaşabilirsiniz.

YÜKSEK GERİLİM TEKNİĞİ DERSİ AÇILIYOR 01.02.2011

    

Elektrik-Elektronik Mühendislerinin 1 KV üstü SMM belgesi alması için gerekli olan derslerden ‘Yüksek Gerilim Tekniği dersi,19 Mart-17 Nisan 2011 tarihleri arasında Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından açılacaktır.Detaylı bilgiye yazımız devamındaki linkten ulaşabilirsiniz.

Tüm Duyurular 

MERSİN KENT SEMPOZYUMU ENERJİ RAPORU 10.03.2010

    

24-25 EKİM 2008 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN MERSİN KENT SEMPOZYUMU'NDA SUNULAN ENERJİ RAPORUNA DOSYALAR BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

6. OLAĞAN GENEL KURULU 2008-2009 ENERJİ KOMİSYONU RAPORU 08.03.2010

    

EMO MERSİN ŞUBESİ'NİN 27 ŞUBAT 2010 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN 6. OLAĞAN GENEL KURULUNDA SUNULAN 2008-2009 ENERJİ KOMİSYONU RAPORUNA DOSYALAR BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

6. OLAĞAN GENEL KURULU 2008-2009 ASANSÖR KOMİSYONU RAPORU 08.03.2010

    

EMO MERSİN ŞUBESİ'NİN 27 ŞUBAT 2010 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN 6. OLAĞAN GENEL KURULUNDA SUNULAN 2008-2009 ASANSÖR KOMİSYONU RAPORUNA DOSYALAR BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

SMM KOMİSYONU RAPOR TASLAĞI 15.06.2006

    

MERSİN KATI ATIM DEPOLAMA TESİSİ İÇİN EMO MERSİN ŞUBE TARAFINDAN HAZIRLANAN RAPOR 15.06.2006

    

MERSİN ENERJİ RAPORU 15.06.2006

    

BİLİŞİM KOMİSYONU RAPORU - ŞUBAT 2006 15.06.2006

    

YÜKSEK YARGININ ŞEHİR DIŞINA TAŞINMASI KARARI BAZ İSTASYONLARI SORUNUNA ÇÖZÜM DEĞİL... 03.08.2012

    

Baz istasyonlarının şehir dışına taşınmasına yönelik karar ile ilgili şubemiz görüşlerini yansıtan basın açıklamasını paylaşıyoruz.

BİREYSEL KLİMA CİHAZLARININ SEÇİMİNDE VE KULLANILMASINDA DİKKET EDİLECEK HUSUSLAR 03.08.2012

    

`Klima seçiminde ve kullanılmasında dikkat edilecek hususlar` ile ilgili EMO Mersin Şube Başkanı Seyfettin Atar`ın yapmış olduğu basın açıklaması yazımız devamındaki dosyalar bölümünde mevcuttur.

BASINA VE KAMUOYUNA! 23.02.2012

    

Enerji üretimi sadece kar amacıyla hareket eden, doğayı ve tarihi hiçe sayan şirketlerin insafına bırakılmamalı, denetim mekanizması geliştirilmelidir.

TÜRKİYE NÜKLEER ŞİRKETLERİN DENEY ALANI OLARAK KULLANACAKLARI BİR BÖLGE DEĞİLDİR! 14.02.2012

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi`nin yapmış olduğu nükleer santrallerle ilgili basın açıklaması metnine yazımız devamındaki dosyalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

BASINA VE KAMUOYUNA (TMMOB MİTİNGİNE DAVET) 13.05.2011

    

TMMOB MERSİN İKK’NIN MERSİN’ E YAPILACAK OLAN YAT LİMANI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI 14.04.2011

    

ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI 12.01.2011

    

12.01.2011 Çarşamba günü Şubemizde yapılan Enerji Verimliliği Haftası ile ilgili basın açıklamasına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

Tüm Basın Açıklamaları 

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İKİ ETKİNLİKLE DİKKAT ÇEKTİ(HEDEF, ARALIK 2010) 15.12.2010

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi Yönetim Kurulu yılın son ayına girdiğimiz bugünlerde iki önemli etkinliği geride bırakırken, kamuoyunun dikkatlerini çekti.

EMO VE MMO’NUN ORTAK SEMİNERİNDE ASANSÖR BAKIM-DENETİMİ ELE ALINDI(HEDEF DERGİSİ,KASIM 2010) 14.12.2010

    

Mersin Elektrik Mühendisleri ile Makine Mühendisleri Odası tarafından ortaklaşa düzenlenen eğitim seminerinde asansör bakım ve denetimleri uygulamalı olarak ele alındı.

ÇUKUROVA HAVAALANI PROJESİ BİR AN ÖNCE HAYATA GEÇİRİLMELİ(ÇUKUROVA GAZETESİ,06 EKİM 2010) 14.12.2010

    

TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Seyfettin Atar, Yenice Kargılı mevkiinde kurulması planlanan havaalanının engellenmesinin bölgenin sosyo ekonomik kalkınmasına olumlu bir katkısının olmayacağını belirterek, “Çukurova Havaalanı Projesinin en kısa sürede hayata geçirilmesi için zaman kaybedilmemesi gerekmektedir” dedi.

ÇUKUROVA HAVAALANI ÖNEMLİ BİR YATIRIM(GÜNEY GAZETESİ,6 EKİM 2010) 14.12.2010

    

TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu; Çukurova Uluslararası Havaalanı’nın Mersin,Tarsus ve adana kentlerinin 15 yılı aşkın süredir beklediği en önemli yatırımlardan biri olduğunu, yıllardır süren çalışmaların çeşitli nedenlerden dolayı sonuçlandırılamadığını, gelinen aşamada bu yatırıma karar verilmiş, yer seçimi yapılmış ve projenin uygulanması için son aşamaya gelindiğini dile getirdi.

MİMAR VE MÜHENDİSLERDEN HAVAALANINA ONAY ÇIKTI (BUGÜN MERSİM,06 EKİM 2010) 14.12.2010

    

Çukurova Havaalanı Projesi’nin yapılacağı mevkiinin birinci sınıf sulama sahasında kaldığı gerekçesiyle kamuoyunda büyük tartışmalar yaşanırken, Mimar ve Mühendisler Odaları Birliği Mersin İl Koordinasyon Kurulu, suskunluğunu bozarak , havaalanına zorunluluktan dolayı onay verdiğini açıkladı.

EMO ŞUBE BAŞKANI SEYFETTİN ATAR KAADAVUT’UN PROGRAMINA KONUK OLDU(MERSİN ŞEHİR GAZETESİ,04 EKİM 2010) 14.12.2010

    

Ülkemiz gündemini meşgul eden nükleer santraller ile ilgili Radyo Çetin’de yapılan canlı yayına EMO Şube Başkanı Seyfetin ATAR, 29 Eylül 2010 Salı günü yapılan ve Gazetemiz İmtiyaz sahibi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Yaman Karadavut’un hazırlayıp sunduğu “Not Defteri” programında, nükleer santraller, Rusya ile yapılan anlaşma ve yenilenebilir enerji kaynakları konuları üzerinde söyleşi yaptı.

AKKUYU NÜKLEER EYALET OLACAK(MERSİN İMECE,22 EYLÜL 2010) 14.12.2010

    

Aydın Üniversitesi Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hayrettin Kılıç, Akkuyu Nükleer Santrali anlaşmasıyla Rusya’nın emrinde nükleer bir eyaletin kurulacağını savundu.

Tüm Yazılı Basında Odamız 

Kayıt Yok

Kayıt Yok

Kayıt Yok

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 23.05.2016

    

Şubemizin MİSEM kapsamında düzenlediği YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi gerçekleşti. 18-19-20 Mayıs 2016 tarihlerinde şubemizde gerçekleştirilen eğitime 25 üyemiz katılım sağladı. Eğitmen Musa Çeçen’in sunumu ile gerçekleştirilen eğitimin sonunda, şubemize bağlı üyelerimizin de katılım sağladığı bir seminere de yer verildi. Yine Odamız Üyesi Musa Çeçen’in topraklama ve işletme sorumluluğu üzerine yapmış olduğu sunuma ilgi büyük oldu.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULU PROJE PAZARI’NA KATILIM SAĞLADIK 11.05.2016

    

Mersin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin kendi bölümleri ile ilgili hazırlamış oldukları projelerin sergilendiği proje pazarına katılım sağlandı. Şubemize iletilen davet sonrası, proje pazarına katılım sağlayan Şube Başkan ve Başkan Yardımcısı, öğrencilerimiz ile bir araya gelerek tanışma imkanı bulurken, sergide yer alan projelerin gelecek için umut verdiğini de öğrencilerimiz ile paylaştı.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ 10.05.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi Yönetim Kurulu olarak Mersin Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ahmet Çamsarı makamında ziyaret edildi. Ziyarette gündem, önümüzdeki yıllarda gerçekleştirmeyi düşündüğümüz sempozyum konusunda işbirliği içerisinde olma isteğimiz oldu. Bunun yanında meslek alanımız ile ilgili her konuda Üniversiteye tam destek verebileceğimiz iletildi. Mersin Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ahmet Çamsarı da etkinlikler öncesinde bir istişare içerisinde olmamız gerektiğini vurgulayarak, kent için yapılacak her türlü çalışmalarda yanımızda olacaklarını ifade etti.

MERSİN 1. ULUSAL ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMUNA KATILIM SAĞLADIK 29.04.2016

    

Mersin 1. Ulusal Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu 27-28 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleştirildi. Sempozyuma destek veren kurum ve kuruluşlar arasında yer alan şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Atar’ın konuşmacı olarak katıldığı sempozyumda çalışan sağlığı ve güvenliği konuları üzerinde duruldu. Başkan Atar sempozyumda, İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları alanında yer alan Mühendislik Saha Uygulamaları konusunda katılımcılarla bilgi paylaşımında bulundu.

MERSİN İL KOORDİNASYON KURULU SEKRETERLİĞİ ŞUBEMİZ TARAFINDAN YÜRÜTÜLECEK 15.04.2016

    

Kentimizde bulunan, TMMOB’ye bağlı meslek odaları, genel kurul süreçlerinin ardından bir araya gelerek toplantı düzenledi. Geçtiğimiz dönemde sekreterliği şubemizce yürütülen Mersin İl Koordinasyon Kurulunun gerçekleştirdiği bu toplantının gündemini, yeni dönem başkan seçimi oluşturdu. Yapılan oylamada, bu dönemde Mersin İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği’nin şubemiz tarafından yürütülmesine ve Mersin İKK Sekreterliği görevine de Şubemiz Başkanı Seyfettin Atar’ın gelmesine karar verildi.

KOMİSYON TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR 15.04.2016

    

Şubemiz bünyesinde oluşturulan komisyonların toplantıları devam ediyor. Bu dönem daha aktif çalışmalar yapmak üzere, enerji komisyonu üyeleri 2. kez bir araya gelerek toplantı düzenledi. Yapılan toplantıda komisyon üyelerinin yaptığı çalışmalar değerlendirilerek, görev bölümü yapıldı.

İKK`YA İL ÇEVRE DÜZENİ PLANI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI 28.03.2016

    

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Mersin İl Koordinasyon Kurulu bileşenlerine Mersin İli Çevre Düzeni Planı kapsamında yapılan çalışmalar ile ilgili Şubemizde bilgilendirme toplantısı yapıldı.


Çok Okunanlar


İletişim Bilgileri

İletişim Formu

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI MERSİN ŞUBESİ

Adres:

LİMONLUK MAH. 2417 SOKAK. NO:5 YENİŞEHİR - MERSİN

Telefon:

+90 324 3276871

Faks:

+90 324 3276873

GSM:

+90 530 7730956

e-posta:

Adınız: 

e-Posta: 

İletiniz: 

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2016 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri