MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 SAMSUN ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AMASYA   ÇORUM   ORDU   SAMSUN   SİNOP 
 

 
SMM YÖNETMELİĞİ
 
MİSEM ONLİNE BAŞVURU
 
TOPRAKLAMA TEST ÇALIŞMALARI BAŞVURU FORMU
 
13. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU
 
12. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU
 
RÜGES'09 BİLDİRİLER KİTABI
 
MART 2009 ÇEVRE BİRLİKTELİĞİ EKİ
 
SAMSUN KENT SEMPOZYUMU '08 BİLDİRİLER KİTABI
 
ORTA KARADENİZ BÖLGESİ ENERJİ FORUMU
 
ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ
 
MOBİL KAPAK
 
ÇALIŞMA RAPORU
 

EMO Samsun Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 15.3

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 66  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO GENÇ KOMİSYON TOPLANTISI VE TEMSİLCİ SEÇİMİ 06.12.2018

    

5 Aralık 2018 tarihinde Şubemizde EMO Genç Temsilcilerimizin (1. 2. 3. 4. Sınıf ve Genel Temsilciler) seçildiği Komisyon Toplantısı yapıldı.

SAMÇEP’TEN GÜVENLİK GÜÇLERİNE ŞİRKETLERİN DEĞİL HALKIN ÇIKARLARINI KORUMA ÇAĞRISI 06.12.2018

    

6 Aralık 2018 tarihinde Samsun Çevre Platformu – SAMÇEP Sözcüsü Mehmet ÖZDAĞ tarafından `SAMÇEP’TEN GÜVENLİK GÜÇLERİNE ŞİRKETLERİN DEĞİL HALKIN ÇIKARLARINI KORUMA ÇAĞRISI` başlıklı yazılı basın açıklaması yapıldı. Basın açıklaması metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

KESK HEYETİ TMMOB SAMSUN İL KOORDİNASYON KURULUMUZU ZİYARET ETTİ 04.12.2018

    

KESK Heyeti TMMOB Samsun İl Koordinasyon Kurulumuzu Ziyaret Etti. 9 Aralık 2018 Pazar günü yapılması planlanan `Yoksullaşmaya, İşsizliğe, Güvencesizliğe Karşı Birlikte Mücadele` mitingi hakkında bilgilendirmeler yapmak üzere; Aysun Gezen (KESK Eş Genel Başkanı), İsmail Yavuz (Eğitim Sen Samsun Şube Başkanı), Kahraman (Koç Eğitim Sen Samsun Şubesi Örgütlenme Sekreteri), Zehra Tangaz (Eğitim Sen Samsun Şubesi Kadın Sekreteri) İKK sekreterliğimizi ziyarete geldiler.

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN 24.11.2018

    

Dünyanın en değerli mesleklerinden biri olan Öğretmenlik görevini yerine getirmiş ve halen yerine getirmekte olan tüm Öğretmenlerimizin ve ayrıca tüm Öğretmen adaylarımızın Öğretmenler Gününü en güzel dileklerimizle kutluyoruz. Umarız ki sevgili Öğretmenlerimiz sadece bir gün değil, her gün hak ettiği saygıyı görür ve Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK`ün ilke ve devrimlerine bağlı, felsefesini gerçekten anlayan, ATAMIZIN izinden yürüyen çağdaş ve güzel insanlar yetiştirir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun...

KRİZE KARŞI EMEĞİMİZE, MESLEĞİMİZE, HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ 24.11.2018

    

Üyelerimizin haklarının korunması ve iyileştirilmesi kapsamında TMMOB Samsun İl Koordinasyon Kurulu olarak 24 Kasım 2018 tarihinde Mimarlar Odasında `KRİZE KARŞI EMEĞİMİZE, MESLEĞİMİZE, HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ` başlıklı basın açıklaması yapıldı.

KRİZE KARŞI EMEĞİMİZE, MESLEĞİMİZE VE HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ KAMPANYA BROŞÜRÜ BASILDI 23.11.2018

    

TMMOB tarafından başlatılan `Krize Karşı Emeğimize, Mesleğimize Ve Haklarımıza Sahip Çıkacağız!` başlıklı kampanyaya ilişkin yapılan basın açıklaması ve üyelere yazılan açık mektup sonrası TMMOB`nin mühendis, mimar, şehir plancılarının haklarının gasp edilmesine karşı mücadelede yol haritası niteliğindeki görüşlerini içeren broşür basıldı.

2019 YILI EN AZ ÜCRETLERİ BELİRLENDİ 23.11.2018

    

Elektrik, elektronik, biyomedikal ve kontrol mühendisliği hizmetlerinde 2019 yılında uygulanacak en az ücretler ile ilgili kurallar belirlenerek kitap olarak yayımlandı. En az ücret tanımlarının yanı sıra, yönetmelikler, tip sözleşmeler, yönerge ve çizelgeler ile ölçüm raporlarına yer verilen kitaba, EMO’nun İnternet sayfasından ulaşılabilir.

TES-İŞ SAMSUN ŞUBE BAŞKANI GÖKAY ÖZDAL ZİYARET EDİLDİ 23.11.2018

    

Türkiye Enerji Su ve Gaz İşçileri Sendikası (TES-İŞ) Samsun Şube Başkanı Gökay ÖZDAL`a yeni görevinden dolayı tebrik ederek başarı dileklerimizi ilettik.

ENERJİ KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI 20.11.2018

    

20 Kasım 2018 tarihinde Enerji Komisyonu üyelerimiz Şubemizde toplandı. Komisyon Başkanı olarak Mehmet ÖZDAĞ belirlendi.

TES-İŞ SAMSUN ŞUBE BAŞKANI NAKİF YILMAZ ZİYARET EDİLDİ 12.11.2018

    

Türkiye Enerji Su ve Gaz İşçileri Sendikası (TES-İŞ) Samsun Şube Başkanı ve Türk-İş Samsun Temsilcisi Nakif Yılmaz Ankara’da gerçekleştirilen 11. TES-İŞ Genel Merkezi Olağan Kongresi’nde AR-GE ve Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına seçilen Nakif Yılmaz`a yeni görevinden dolayı tebrik ederek başarı dileklerimizi ilettik.

ATAMIZI SAYGI SEVGİ VE ÖZLEMLE ANIYORUZ 10.11.2018

    

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk‘ ü aramızdan ayrılışının 80. yılında saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.

ATAMIZI SAYGI SEVGİ VE ÖZLEMLE ANIYORUZ 10.11.2018

    

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk`ün aramızdan ayrılışının 80. yılında saygı, sevgi ve özlemle anmak için 10 Kasım 2018 tarihinde saat 8.30 - 8.45 te Atatürk Anıtında TMMOB Samsun İl Koordinasyon Kurulu olarak buluştuk.

EMO GENÇ TANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI 07.11.2018

    

7 Kasım 2018 tarihinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencilerimizle Tanışma Toplantısı yapıldı. Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Murat KARDAŞ tarafından yapılan sunumun ardından toplantıya katılan üyelerimiz de konuşmalarını yaptı ve öğrencilerimizden gelen sorular dinlendi.

EĞİTİM KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI 31.10.2018

    

31 Ekim 2018 tarihinde Eğitim Komisyonu üyelerimiz Şubemizde toplandı. Komisyon Başkanı olarak Prof. Dr. Güven ÖNBİLGİN belirlenmiş olup dönem içerisinde yapılması planlanan eğitim ve seminerler hakkında görüşmeler yapıldı.

OMÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM ZİYARETİ YAPILDI 30.10.2018

    

30 Ekim 2018 tarihinde Yönetim Kurulu olarak OMÜ Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. OKAN ÖZGÖNENEL makamında ziyaret edildi.

MÜHENDİSLİK-MİMARLIK HAFTASI KUTLANDI 25.10.2018

    

TMMOB Samsun İl Koordinasyon Kurulu olarak 25 Ekim 2018 tarihinde Mühendislik-Mimarlık Haftası kutlandı. Kutlamalara TMMOB’a bağlı odaların yönetici ve temsilcilerinin de katılımıyla Atatürk Anıtı’na çelenk konulması ile başladı. Daha sonra TMMOB Samsun Mimarlar Odası’nda bir kokteyl düzenlendi.

DÜNYAGÖZ HASTANESİ İLE ŞUBEMİZ ARASINDA PROTOKOL YAPILDI 22.10.2018

    

Üyelerimize ve birinci derece yakınlarına sağlanacak hizmetler için; 22 Ekim 2018 tarihinde Dünyagöz Hastanesi ile şubemiz arasında protokol yapılmıştır.

HASAN BALIKÇI`YI ANIYORUZ 18.10.2018

    

Görevli olarak gittiği Şanlıurfa`da kaçak elektrik kullanımına karşı verdiği mücadelede 18 Ekim 2002 tarihinde kiralık katillerce katledilen üyemiz, dostumuz Hasan Balıkçı`yı aramızdan ayrılışının 16. yıldönümünde, saygıyla ve özlemle anıyoruz. Anısı mücadelemize ışık tutacak...

HASAN BALIKÇI’NIN MÜCADELESİ YOLUMUZU AYDINLATIYOR 18.10.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), kaçak elektrik kullanımına karşı mücadele ederken hain bir saldırı ile aramızdan alınan üyemiz Hasan Balıkçı’nın 16. ölüm yıldönümü nedeniyle basın açıklaması yaptı. Hasan Balıkçı’nın halkı ve ülkesi için yürüttüğü onurlu mücadelenin EMO tarafından sürdürüldüğü belirtilen açıklamada, enerji sektöründe yaşanan sorunlara dikkat çekilerek, özelleştirmelerin temel amacı olarak sunulan elektrikte kayıp ve kaçak oranlarının düşürüleceği iddiasının çöktüğü belirtildi. Açıklamada, halkın değil sermayenin yararını gözeten politikalarla adil bir çözüm üretilemeyeceğinin altı çizildi.

SAĞLIKTA ŞİDDET YASA TASARISININ YASALAŞMASI İÇİN SAMSUN TTB TARAFINDAN YAPILAN EYLEME DESTEK 16.10.2018

    

Türk Tabipler Birliği (TTB) Merkez Konseyi tarafından `Sağlıkta Şiddet Yasa Tasarısı`nın yasalaşması için açıklanan eylem planı kapsamında Samsun Tabip Odası 10-17 Ekim 2018 tarihlerinde saat 18.00-20.00 saatleri arasında Çiftlik Caddesi Süleymaniye Geçidinde nöbet eylemlerine başladı. Şubemiz Yönetim ve Danışma Kurulu tarafından 16 Ekim 2018 tarihinde Samsun Tabip Odasına destek amacıyla eylemlerine katılım sağlandı.

 


ELEKTRİK FATURALARI NEDEN, NASIL ZAMLANDI?

12.02.2015
 


Çok Okunanlar


2019 YILI EN AZ ÜCRETLERİ BELİRLENDİ

KRİZE KARŞI EMEĞİMİZE, MESLEĞİMİZE VE HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ KAMPANYA BROŞÜRÜ BASILDI

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

EMO GENÇ KOMİSYON TOPLANTISI VE TEMSİLCİ SEÇİMİ

KESK HEYETİ TMMOB SAMSUN İL KOORDİNASYON KURULUMUZU ZİYARET ETTİ

ENERJİ KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

KRİZE KARŞI EMEĞİMİZE, MESLEĞİMİZE, HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ

TES-İŞ SAMSUN ŞUBE BAŞKANI GÖKAY ÖZDAL ZİYARET EDİLDİ

SAMÇEP’TEN GÜVENLİK GÜÇLERİNE ŞİRKETLERİN DEĞİL HALKIN ÇIKARLARINI KORUMA ÇAĞRISI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri