MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO İSTANBUL ŞUBESİ 39. OLAĞAN GENEL KURULU DÜZENLENDİ


HABER


 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İstanbul Şubesi 39. Olağan Genel Kurulu, 22-23 Şubat 2014 tarihlerinde gerçekleştirildi. “Demokrat Mühendisler”, “Değişim Grubu”, “Meslekte Birlik” adlı 3 farklı listenin yarıştığı seçimler sonucunda “Demokrat Mühendisler” listesinde yer alan Beyza Metin, Mustafa Bulut, Faik Kemal Özoğuz, Hüseyin Ergun Doğru, Hasan Ece, Mehmet Bozkırlıoğlu ve Nihal Türüt Yönetim Kurulu’na seçildiler.
 

EMO İstanbul Şubesi 39. Olağan Genel Kurulu, 22 Şubat 2014 tarihinde Şişli Belediyesi Kent Kültür Merkezi`nde Divan`ın oluşturulması ile çalışmalarına başladı. EMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Beyza Metin`in yanı sıra EMO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Göltaş da Genel Kurul açılışında konuştu. Konuklar bölümünde ise EMEP Genel Yönetim Kurulu Üyesi Ercüment Akdeniz, HDP İstanbul Eş Başkanı Özgür Müftüoğlu, İstanbul Halkevi Başkanı Gizem Kutlu ve ÖDP İstanbul İl Başkanı Avni Gündoğan söz aldı. Genel Kurul`da EMO adına EMO Onur Kurulu Başkanı Mustafa Asım Rasan gözlemci olarak görev aldı. Çalışma raporunun görüşüldüğü ilk gün gündem doğrultusunda çalışmalar tamamlandı.

Genel Kurul kapsamında seçimler ise ertesi gün 23 Şubat 2014 tarihinde Karagözyan Yetimhanesi İlköğretim Okulu`nda gerçekleştirildi. "Demokrat Mühendisler", "Değişim Grubu" ve "Meslekte Birlik" adlı 3 farklı listenin yarıştığı seçimleri, "Demokrat Mühendisler" listesinde bulunan adaylar kazandı. Sonuçlara göre EMO İstanbul Şubesi 39. Dönem Yönetim Kurulu, "Demokrat Mühendisler" listesinde yer alan Beyza Metin, Mustafa Bulut, Faik Kemal Özoğuz, Hüseyin Ergun Doğru, Hasan Ece, Mehmet Bozkırlıoğlu ve Nihal Türüt`den oluştu. Yağmur Hacıaliefendioğlu, Erdem Çavuşoğlu, Berker Özağaç, Gökhan Serdar Özcanlar, Dağıstan Bekiroğlu, Avni Can Okur ve Fatma Zerrin Aşkan ise yedek olarak belirlendi. Aynı listede yer alan İsmail Öztürk, Seyit Gazi Bal ve Mehmet Çağdaş`ın şube denetçisi olarak tespit edilirken, Mustafa Akçakaya, Halis Sarı ve Mustafa Yılmaz ise yedek şube denetçisi olarak seçildi.

 FATİH PORTAKAL TV- SÖZÜN ÖZÜ

24.02.2023
 


Çok Okunanlar


FATİH PORTAKAL TV- SÖZÜN ÖZÜ

HABERTÜRK TV- HABERLER

NKP BASIN TOPLANTISI: DANIŞTAY SİNOP’TA NÜKLEERE “DUR” DEDİ

GEÇİCİ BARINMA ALANLARINDA KURULACAK KONTEYNER VE ÇADIRLARDA ELEKTRİK TESİSATI

NKP BİLEŞENİ KURUMLAR İLE TMMOB’YE DAYANIŞMA VE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

KAHRAMANMARAŞ`TA DEPREMZEDELERİN ÇADIRINA SAYAÇ TAKILDIĞI İDDİASI FATURAYI KİM ÖDEYECEK? (CUMHURİYET)

TMMOB HEYETİ DEPREM BÖLGESİNDE

EMO YÖNETİM KURULU ÜYESİ MEHMET ÖZDAĞ: `BELKİ DE DEPREM SAĞLAMLAŞTIRMASI YAPILMAMIŞ, GÜÇLENDİRMEMİŞ BİNALARA BAZ İSTASYONU KURDUKLARI İÇİN BU HASARIN ALTINDAN KALKILAMAMIŞ OLDU` (ANKAHABER.NET)

SİNOP NGS’NİN ÇED KURMACASI (NEDİM BÜLENT DAMAR/BİRGÜN)

TMMOB’Lİ KADINLAR SESLENİYOR: HAYATLARIMIZI RANTIN, YAĞMANIN NESNESİNE DÖNÜŞTÜREN BU KARANLIK DÜZENİ ÖRGÜTLÜLÜĞÜMÜZLE DEĞİŞTİRECEĞİZ…

Okunma Sayısı: 1654


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.