MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO İSTANBUL ŞUBESİ 39. OLAĞAN GENEL KURULU DÜZENLENDİ


HABER


 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İstanbul Şubesi 39. Olağan Genel Kurulu, 22-23 Şubat 2014 tarihlerinde gerçekleştirildi. “Demokrat Mühendisler”, “Değişim Grubu”, “Meslekte Birlik” adlı 3 farklı listenin yarıştığı seçimler sonucunda “Demokrat Mühendisler” listesinde yer alan Beyza Metin, Mustafa Bulut, Faik Kemal Özoğuz, Hüseyin Ergun Doğru, Hasan Ece, Mehmet Bozkırlıoğlu ve Nihal Türüt Yönetim Kurulu’na seçildiler.
 

EMO İstanbul Şubesi 39. Olağan Genel Kurulu, 22 Şubat 2014 tarihinde Şişli Belediyesi Kent Kültür Merkezi`nde Divan`ın oluşturulması ile çalışmalarına başladı. EMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Beyza Metin`in yanı sıra EMO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Göltaş da Genel Kurul açılışında konuştu. Konuklar bölümünde ise EMEP Genel Yönetim Kurulu Üyesi Ercüment Akdeniz, HDP İstanbul Eş Başkanı Özgür Müftüoğlu, İstanbul Halkevi Başkanı Gizem Kutlu ve ÖDP İstanbul İl Başkanı Avni Gündoğan söz aldı. Genel Kurul`da EMO adına EMO Onur Kurulu Başkanı Mustafa Asım Rasan gözlemci olarak görev aldı. Çalışma raporunun görüşüldüğü ilk gün gündem doğrultusunda çalışmalar tamamlandı.

Genel Kurul kapsamında seçimler ise ertesi gün 23 Şubat 2014 tarihinde Karagözyan Yetimhanesi İlköğretim Okulu`nda gerçekleştirildi. "Demokrat Mühendisler", "Değişim Grubu" ve "Meslekte Birlik" adlı 3 farklı listenin yarıştığı seçimleri, "Demokrat Mühendisler" listesinde bulunan adaylar kazandı. Sonuçlara göre EMO İstanbul Şubesi 39. Dönem Yönetim Kurulu, "Demokrat Mühendisler" listesinde yer alan Beyza Metin, Mustafa Bulut, Faik Kemal Özoğuz, Hüseyin Ergun Doğru, Hasan Ece, Mehmet Bozkırlıoğlu ve Nihal Türüt`den oluştu. Yağmur Hacıaliefendioğlu, Erdem Çavuşoğlu, Berker Özağaç, Gökhan Serdar Özcanlar, Dağıstan Bekiroğlu, Avni Can Okur ve Fatma Zerrin Aşkan ise yedek olarak belirlendi. Aynı listede yer alan İsmail Öztürk, Seyit Gazi Bal ve Mehmet Çağdaş`ın şube denetçisi olarak tespit edilirken, Mustafa Akçakaya, Halis Sarı ve Mustafa Yılmaz ise yedek şube denetçisi olarak seçildi.

 TELE 1- SABAH PUSULASI

28.03.2024
 


Çok Okunanlar


DEPREMZEDEYE DEĞİL ENERJİ ŞİRKETLERİNE DESTEK

KTMMOB EMO YENİ YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

SİNOP NÜKLEER GÜÇ SANTRALI İNADINDAN VAZGEÇİLMELİDİR   

TELE 1- SABAH PUSULASI

EMO HASAN BALIKÇI ONUR ÖDÜLܒNÜN SAHİBİ MÜCELLA YAPICI OLDU

EMO, SİNOP NGS NAZIM İMAR PLANI İÇİN İPTAL DAVASI AÇACAK (BAŞKENT GAZETESİ)

GÜNEŞ VAR ETTİ, SANTRALI YOK EDECEK (BİRGÜN)

NİTELİKLİ YAĞMA (GÜNLÜK EVRENSEL)

EMO: SİNOP NGS PROJESİNDEN VAZGEÇİLMELİ (ENERJİGUNLUGU.NET)

YAPICIYA EMO`DAN ÖDÜL, TÖREN 26 NİSAN`DA (CUMHURİYET)

Okunma Sayısı: 1699


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.