MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2023.4

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO ÜYELERİNE İNDİRİM YAPAN KURUMLAR 
EMO Ankara Şubesi olarak üyelerimizin faydalanmaları için çeşitli kurum ve kuruluşlarla “üye indirim” anlaşmaları yapıldı. EMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınları üye kimlik kartlarını göstererek bu indirimlerden faydalanabilecekler.
 

 

MAYAGÖZ

EMO Ankara Şubesi ve MAYAGÖZ arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO Ankara Şubesi üyelerine ve çalışanların birinci derece yakınlarına muayene ücreti üzerinden %20, tetkik hizmetlerde % 20, Fluorescein Fundus Anjiyografi (FFA), iki göz hizmeti üzerinden % 30, cerrahi ve ayakta cerrahi tedavi hizmetlerinde % 20, SGK SUT listesinde bulunmayan hizmetlerde %40, merceklerde %10 indirim uygulanacaktır.

 

https://www.mayagoz.com/

 

TROYAGÖZ

EMO Ankara Şubesi ve TROYAGÖZ arasında indirim sözleşmesi imzalandı. EMO Ankara Şubesi üyelerine ve çalışanların birinci derece yakınlarına muayene ücreti üzerinden %20, tetkik hizmetler ücretsiz, Fluorescein Fundus Anjiyografi (FFA), iki göz hizmeti üzerinden % 30, cerrahi ve ayakta cerrahi tedavi hizmetlerinde % 20, SGK SUT listesinde bulunmayan hizmetlerde %40, merceklerde %10 indirim uygulanacaktır.

 

https://www.troyagoz.com/

 

MBA OKULLAR (SİVAS)

EMO Ankara Şubesi ve MBA Okulları (Sivas) arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Üzerinde isim ve soyadı yazılı EMO kimliği ibraz eden üyelerin velisi oldukları öğrencilerle ilgili olarak MBA Okulları`nın tüm kampüslerinde yaptıracakları yeni öğrenci kayıtları için 2022/2023 eğitim öğretim dönemine ait açıklanan "güncel eğitim liste fiyatı" üzerinden % 20 oranında indirim uygulanacaktır. Bu indirim oranlarına yemek, kitap, kırtasiye ve servis ücretleri dahil değildir.

 

https://www.mbaokullari.com/tr/sivas-kampusu

 

MONAT OTEL (ALAÇATI)

EMO Ankara Şubesi ve Monat Otel arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine; üzerinde isim ve soyadı yazılı EMO kimliği ibraz eden üyelerin ve/veya çalışanları ile beraberinde hizmetten yararlanmak için gelenlere verilecek konaklama hizmetlerinde, ekonomik oda için %10, standart ve deluxe oda için %20, diğer hizmetler için %10 indirim uygulanacaktır. (Temmuz, Ağustos, bayram ve özel günleri kapsamamaktadır.)

 

NASA FLORA OTEL (ANTALYA)

EMO Ankara Şubesi ve Nasa Flora Otel arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine; üzerinde isim ve soyadı yazılı EMO kimliği ibraz eden üyelerin ve/veya çalışanları ile beraberinde hizmetten yararlanmak için gelenlere verilecek tüm konaklama hizmetlerinde %15 indirim uygulanacaktır.(Temmuz, Ağustos, bayram ve özel günleri kapsamamaktadır.)

 

AFYON GAZLIGÖL BAŞARANLAR TERMAL OTEL

EMO Ankara Şubesi ve Afyon Gazlıgöl Başaranlar Termal Otel arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine; üzerinde isim ve soyadı yazılı EMO kimliği ibraz eden üyelerin ve/veya çalışanları ile beraberinde hizmetten yararlanmak için gelenlere verilecek tüm konaklama hizmetlerinde %15 indirim uygulanacaktır.(Temmuz, Ağustos, bayram ve özel günleri kapsamamaktadır.)

 

ELİT SPORCULAR SPOR KULÜBÜ

EMO Ankara Şubesi ve Elit Sporcular Spor Kulübü arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine; üzerinde isim ve soyadı yazılı EMO kimliği ibraz eden üyelerin ve/veya çalışanları ile beraberinde hizmetten yararlanmak için gelenlere verilecek hizmetlerde aşağıda belirtilen oranlarda indirim uygulanacaktır.

1- Çocuk Karate-DO: %15
2- Çocuk Taekwondo: %15
3- Çocuk Jimnastiği: %15
4- Pilates, Reformer: %20
5- Yetişkin Kickboks ve Muaythai: %20

instagram: elitsporcularsporkulubu

 

LEON COFFEE & ROASTERY


EMO Ankara Şubesi ve Leon Coffee & Roastery arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine; üzerinde isim ve soyadı yazılı EMO kimliği ibraz eden üyelerin ve/veya çalışanları ile beraberinde hizmetten yararlanmak için gelenlere verilecek hizmetlerde Leon Alakrt için %15 indirim uygulanacaktır.

https://www.leoncoffee.shop/

Bahçelievler, Azerbaycan Cd. No:21B, 06490 Çankaya/Ankara

 

MEDICALPARK BATIKENT ve KEÇİÖREN HASTANELERİ

EMO Ankara Şubesi ve Medicalpark Batıkent/Keçiören Hastaneleri arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine; üzerinde isim ve soyadı yazılı EMO kimliği ibraz eden üyelerin ve/veya çalışanları ile beraberinde hizmetten yararlanmak için gelenlere verilecek hizmetlerde ayaktan muayene, tetkik ve tedavi hizmetlerinde %20, yatarak ameliyat ve medikal tedavi hizmetlerinde %10 indirim uygulanacaktır.

https://www.medicalpark.com.tr/

 

VAMOS SPORT COMPLEX

 

EMO Ankara Şubesi ve Vamos Sport Complex arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine; üzerinde isim ve soyadı yazılı EMO kimliği ibraz eden üyelerin ve/veya çalışanları ile beraberinde hizmetten yararlanmak için gelenlere verilecek hizmetlerde %20 indirim uygulanacak. Üyeliklerde ayrıca +2 ay hediye edilecek. Özel ders hizmetlerinde %10, spor okulu fiyatlarında 50 Tl indirim yapılacaktır.

https://vamooos.com/

 

GREY COFFEE CO.

EMO Ankara Şubesi ve Grey Coffee Co.Restorant arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine; üzerinde isim ve soyadı yazılı EMO kimliği ibraz eden üyelerin ve/veya çalışanları ile beraberinde hizmetten yararlanmak için gelenlere verilecek hizmetlerde %10 indirim uygulanacak.

 

M.O.ST.  LİFE CLUB

EMO Ankara Şubesi ve M.O.S.T. Life Club arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine; üzerinde isim ve soyadı yazılı EMO kimliği ibraz eden üyelere ve ailelerine %20 indirim uygulanacak.

Ayrıca, 1 yıllık üyeliklerde ilave +1 ay üyelik süresi,

2 yıllık üyeliklerde ilave + 2 ay üyelik süresi

3 yıllık üyeliklerde ilave +3 ay süresi hakkı verilecektir.

 

 

LOKMAHNANE RESTAURANT

EMO Ankara Şubesi ve Konya Lokmanhane  Restaurant Çarşı arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine; üzerinde isim ve soyadı yazılı EMO kimliği ibraz eden üyelerin ve/veya çalışanları ile beraberinde hizmetten yararlanmak için gelenlere restaurant tarifesi üzerinden %10 indirim uygulanacak.

 

www.merkez.lokmahane.com.tr

 

 

ENGLISH STUDIO YABANCI DİL OKULLARI

EMO Ankara Şubesi ve Konya English Studio Yabancı Dil Okulları arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve 1. Derece yakınlarına (baba, anne, kardeş ve çocuklar) "Genel İngilizce, genel Almanca, genel Rusça, çocuklar için İngilizce, Arapça, Arapça YDS, İngilizce YÖKdil, İngilizce özel programlar" için güncel kampanyalara ek olarak % 20 indirim uygulanacak.

 

https://englishstudio.com.tr/iletisim/ 

 

DENTAPROS

EMO Ankara Şubesi ve Dentapros arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına yapılan implant, diş teli, çocuk diş hekimliği, estetik diş hekimliği tedavileri, protez, kanal tedavileri, dolgu, diş eti tedavileri, ağız ve diş çene cerrahisi tedavilerinde Türkiye Diş Hekimleri Birliği fiyat tarifesi üzerinden %25 indirim yapılacak. Muayene, panoramik röntgen, detaylı tedavi planlaması, ağız içi fotoğraflama oral hijyen eğitimi ve yılda 1 defaya mahsus diş taşı temizliği ve diş beyazlatma poliklinik tarafından hiçbir ücret alınmadan gerçekleştirilecek.

https://www.dentapros.com/

 

ALPGEN ROBOTİCS

EMO Ankara Şubesi ve Alpgen Robotics arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilen tüm eğitimlerde  %20 indirim yapılacak.

https://www.alpgenrobotics.com/

 

 

ABAKÜS YAYINLARI

EMO Ankara Şubesi ve Abaküs Yayınları arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına yayınevi fiyatlarından %40 indirim yapılacak.

https://www.abakuskitap.com/

 

ANKADENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

EMO Ankara Şubesi ve Ankadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, EMO çalışanlarına ve 1. Derece yakınlarına (anne, baba, eş, çocuk için) verilecek hizmetlerde 2019 Türk Diş Hekimleri Birliği tarifesinden %15 indirim yapılacak.

http://ankadent.com/

 

 

ÖZKAYA TIP MERKEZİ

EMO Ankara Şubesi ve Özkaya Hastane İşletmeciliği arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Özel Özkaya Tıp Merkezi ve Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezi`ne başvuran EMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınları;  tetkik, görüntüleme ve müdahalelerde SGK ödemelerinden sonra kalan kısım için %20 indirim yapılacak. SGK`nın belirlediği ve alınması zorunlu olan devlete ait 15 TL katkı payı sağlık kurumu tarafından alınacak.

http://ozkayatipmerkezi.com/

 

ÖZEL YÜZÜNCÜ YIL HASTANESİ

EMO Ankara Şubesi ve Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı.  Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi`ne başvuran EMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınları, SGK mensubu olması halinde hastane fark ücretlerinde ve yatarak tedavide %20 indirim yapılacak. (Görüntüleme üniteleri, tahlil ve tetkikler de bu indirim oranı içinde yer almaktadır.)

Hastane diş polikliniğinde TDB fiyatları üzerinden %20, doğumda %10, check-up hizmetinde %20 indirim yapacak.

SGK`nın belirlediği ve alınması zorunlu olan devlete ait 15 TL katkı payı sağlık kurumu tarafından alınacak.

https://www.100yilhastanesi.com.tr/

 

EVRENSEL KİTABEVİ

EMO Ankara Şubesi ve Evrensel Kitabevi arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına gazete, dergi gibi süreli yayınlar ve açık öğretim yayınları hariç kırtasiye alışverişlerinde %20, diğer hizmetlerde %25 indirim yapılacak.

https://www.dukakitap.com/

 


INCEPTION CAFE

EMO Ankara Şubesi ve Inception Cafe arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO Ankara Şube adına EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde Inception cafe kek, pasta ve yiyeceklerde %10, diğer kahve hizmetlerinde %20 indirim yapılacak.

https://inceptioncoffee.business.site/

 

NADAS CAFE&PUB

EMO Ankara Şubesi ve NADAS Bar arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde mevcut restorant fiyatlarında %10 indirim yapılacak.

https://tr-tr.facebook.com/nadascafe/

 

ROUTE CAFE BAR

EMO Ankara Şubesi ve Route Cafe Bar arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek restoran fiyatlarında %10 indirim yapılacak.

http://www.route.com.tr/

 

BAHAR CAFE BAR

 

EMO Ankara Şubesi ve Bahar Cafe Bar arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına mevcut restorant fiyatlarında %10 indirim yapılacak.

https://bahar-cafe.business.site/

https://tr.foursquare.com/v/bahar-cafe--bistro/4cd8f92351fc8cfa77a9ec5d

 

JMO LOKALİ

EMO Ankara Şubesi ve JMO Lokali arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde mevcut restorant fiyatlarında %10 indirim yapılacak.

https://www.jmo.org.tr/genel/lokal_hizmetleri.php

 

MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ LOKALİ

EMO Ankara Şubesi ve Mülkiyeliler Birliği Lokali arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde mevcut restorant fiyatlarında %10 indirim yapılacak.

https://mulkiye.org.tr/iletisim/

 

ROXENNA CAFE&BAR

EMO Ankara Şubesi ve Roxenna  arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde mevcut restorant fiyatlarında %10 indirim yapılacak.

https://tr.foursquare.com/v/roxanne-cafe--pub/4ee093c0f7903c92cd8b184b

Adres: Meşrutiyet Mahallesi Konur Sk. No:12 06420 Çankaya/Ankara

 

YUNA HANDMADE CHOCOLATE

EMO Ankara Şubesi ve YUNA Cafe arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde mevcut fiyatlarından %10 indirim yapılacak.

https://www.instagram.com/yunachocolates/

 

FADE SAHNE & CAFE

EMO Ankara Şubesi ve Fade Sahne& Cafe arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO Üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde, yiyeceklerde %10, içeceklerde %20 indirim yapılacak.

https://www.facebook.com/fadestageandcoffee/
https://www.instagram.com/fadestageandcoffee/?hl=tr

 

SANTİS CLUP FİTNESS&SPA

EMO Ankara Şubesi ve Santis Clup Fitness&SPA arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına %50 indirim yapılacak.

https://m.facebook.com/ClubSantis/posts/1137249663040963:0

Adres: Kocatepe Mahallesi Yüksel Caddesi No:19 Kat:-2 Alba Ankara Hotel Spa Bölümü Telefon: 0 312 419 76 13

Nazım Bey telefon: 0 546 536 67 06

 

ANKARA ORTAOYUNCULARI TİYATROSU

EMO Ankara Şubesi ve Ankara Ortaoyuncuları arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına %30 indirim yapılacak.

https://www.facebook.com/pages/category/Public-Figure/Ankara-Ortaoyuncular%C4%B1-Tiyatrosu-148837985135612/

https://twitter.com/aotoyunculari

 

WhatsApp hattı: 05428237355 - 05392367498

 

ÖZEL ANKARA CERRAHİ TIP MERKEZİ

EMO Ankara Şubesi ve Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Protokole göre EMO üyeleri, personeli ve bakmakla yükümlü oldukları 1. derece yakınlarına tetkik, görüntüleme ve yapılan müdahalelerde SGK ödemelerinden sonra kalan kısım için muayenelerde %50, tahlil ve tetkik işlemlerinde %20 indirim yapılacaktır. SGK‘nın belirlemiş olduğu ve alınması zorunlu olan devlete ait 15 TL katkı payı talep edilecektir. Bu tutar, SGK tarafından belirlenir ve değişklik yapılması durumunda Özel Ankara Cerrahi Merkezi tarafından uygulanması zorunludur.

http://ankaracerrahitipmerkezi.net/tr/

Adres: Çetin Emeç Bulvarı  1332 Cad. No:15 Öveçler Ankara“SANAL ÇALIŞANLAR GELİYOR” RPA: ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONU BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

21.07.2023
 


Çok Okunanlar


TEMEL BİNA AKUSTİK UZMANLIĞI EĞİTİMİ FİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI TARAFINDAN DÜZENLENİYOR

EMO AFYON İL TEMSİLCİLİĞİ VE OSMANGAZİ EDAŞ ZİYARET EDİLDİ

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

TEDAŞ`TAN ŞUBEMİZE ZİYARET

MMG’DEN YENİ YÖNETİM’E TEBRİK ZİYARETİ

EMO ANKARA ŞUBESİNDEN TBMM BAYINDIRLIK, İMAR, ULAŞTIRMA VE TURİZM KOMİSYONU BAŞKANI’NA ZİYARET

ORCHESTRATE ANKARA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

3 MAYIS DÜNYA ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLERİ GÜNÜ KUTLU OLSUN!

TÜRK TELEKOM VE PTT ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİNDEN EMO’YA ZİYARET

TÜRK MÜHENDİSLER DERNEĞİ`NDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

Okunma Sayısı: 5494


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.