MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2023.4

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ŞUBE YÖNETİM KURULU


>27. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 
>YÖNETİM KURULU BAŞKANI

    CEVDET ASLAN

Üye Sicil No: 22027

Şubesi: ANKARA

 

1966`da Bingöl`de doğan Cevdet Aslan ilk, orta ve lise eğitimini Elâzığ`da tamamladı. 1992`de Fırat Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1995-2001 yıllarında Ankara Büyükşehir Belediyesi ANKARAY Projesi`nde başmühendis olarak görev yaptı. 2001-2021 yıllarında AYCELL, AVEA, TÜRK TELEKOM‘da ekip lideri, bölge müdürü, grup müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2021-2022 yıllarında AÇIK HOLDİNG bünyesinde yönetici olarak görev yaptı. 2022-2023 yıllarında TÜRKSAT Genel Müdür Danışmanı olarak görev yaptı. 26. Dönemde Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

    MURAT SUBAŞI

Üye Sicil No: 85245

Şubesi: ANKARA

 

 1982 yılında ELAZIĞ‘ da doğdu. Fırat Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden 2005 yılında mezun oldu. 2022-2024 yılları arasında EMO Ankara Şubesi 26. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk babası Murat SUBAŞI özel bir firmada Endüstri Direktörü olarak çalışmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU YAZMANI

    TARIK ATAKUL

Üye Sicil No: 47768

Şubesi: ANKARA

 

Tarık Atakul, 1987 yılında Antalya‘da doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü‘nden 2010 yılında mezun oldu. 2011 yılında Türk Telekom A.Ş. Antalya Bölge Müdürlüğü‘nde Veri Uzman Yardımcısı olarak başladığı görevine Türk Telekom A.Ş. Genel Müdürlüğü Siber Güvenlik Direktörlüğü‘nde Kıdemli Network ve Siber Güvenlik Uzmanı olarak devam etmektedir. Öğrencilik yıllarında EMO-Genç olarak girdiği meslek odamızda 10 ve 11. dönem EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu, 12. dönem EMO Antalya Şube Denetçisi olarak görev yaptı. AFAD Gönüllüsü olmanın yanı sıra Türk Telekom Arama ve Kurtarma Ekibinde (TTAKE) yer almaktadır. Türkiye Satranç Federasyonu Ulusal Hakemi olup evli ve iki çocuk babasıdır.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU SAYMANI

    SELÇUK TOPAL

Üye Sicil No: 39914

Şubesi: ANKARA

 

1983 yılında Kayseri‘de doğan Selçuk Topal ilk, orta ve lise eğitimini Kayseri‘de tamamladı. 2006 yılında Selçuk Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. 2007 yılında Tozoğlu Mühendislik‘te Proje Mühendisi olarak başladığı iş hayatında 2012-2016 yılları arasında aynı şirkette Proje Müdürü olarak görev aldı. 2016 yılından itibaren Tozoğlu Mühendislik‘te Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Selçuk Topal evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU ÜYESİ

    TURGAY KILIÇ

Üye Sicil No: 67119

Şubesi: ANKARA

 

Turgay Kılıç 1991 yılında Malatya Hekimhan‘da doğmuştur. İlk öğretim eğitimini Malatya`da, lise eğitimini Ankara`da, üniversite eğitimini ise Sakarya Üniversitesi`nde 2017 Şubat ayında tamamlamıştır. Mezuniyeti sonrası çalışma hayatına özel sektörde başlamış, yaklaşık yedi yıl boyunca özel sektörde ücretli olarak çalışmıştır. Halen kendi şirketinde elektrik ve enerji alanlarında hizmet vermektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU ÜYESİ

    FERHAT İNAL

Üye Sicil No: 60678

Şubesi: ANKARA

 

Ferhat İnal lisans eğitimini İskenderun Teknik Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünde tamamladı. Çukurova Üniversitesi Fen Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans derecesi aldı. Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü mezunu olup Acil Durum ve Afet Yönetimi eğitimi devam etmektedir. EMO Ankara Şubesi‘nde 24. ve 25. Dönemler Asansör ve Elektromekanik Taşıyıcılar Komisyon Başkanı, EMO Merkez 47. Dönem Yönetim Kurulu yedek üyesi olarak görev aldı. Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak 2015 yılından bu yana özel sektörde yönetici konumunda mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU ÜYESİ

    MUSA DEMİR

Üye Sicil No: 16710

Şubesi: ANKARA

 

Musa Demir 1964 Kırcaali doğumludur. 1989`da Yıldız Üniversitesi`nden mezun olmuş, 1997`de İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Ana Bilim Dalında lisansüstü eğitimini tamamlamıştır. 2018 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı`ndan emekli olmuştur. Üç çocuk babasıdır.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
 

Yedek Üyeler

 
>YEDEK ÜYE

    KENAN ERPİR

Üye Sicil No: 33181

Şubesi: ANKARA

 

Kenan Erpir 1977 Ankara doğumludur. İlk, orta lise eğitimini Ankara‘da tamamlamıştır. 1998 senesinde Kırıkkale Üniversitesi Endüstriyel Elektronik bölümünden mezun olmuş, 2004 senesinde Malatya İnönü Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü`nden mezun olmuştur.

2004-2011 yılları arasında yurt içi ve yurt dışı elektrik tesisat konusunda farklı firmalarda şantiye elektrik birim sorumlusu olarak çalışmıştır. 2011 yılında kurduğu KVA mühendislik firması ile elektrik taahhüt ve proje işlerine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YEDEK ÜYE

    BUĞRA AYAN

Üye Sicil No: 93107

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YEDEK ÜYE

    ESRA SARGIN

Üye Sicil No: 71586

Şubesi: ANKARA

 

Ankara doğumlu olan Esra Sargın, Fırat Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 2018 yılı mezunudur. C sınıfı iş güvenliği uzmanı belgesine sahiptir. Nörobilim temelli liderlik eğitimi almıştır. AG sektöründe üretici bir firmanın satış-pazarlama departmanında orta düzey yönetici olarak çalışmaktadır.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YEDEK ÜYE

    KÜBRA ÇELİK

Üye Sicil No: 80634

Şubesi: ANKARA

 

Kübra Çelik 1996 Elazığ doğumludur. İlk orta ve lise eğitimlerini Elazığ`da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi‘nde Elektrik Elektronik Mühendisi olarak 2019 yılında tamamlamıştır. Ardından Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Alt yapı projelerinde proje mühendisi olarak 2 yıl çalışmıştır. Özel sektörde elektrik taahhüt alanında çalışmaya devam etmektedir.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YEDEK ÜYE

    AYŞE YAŞAR

Üye Sicil No: 73038

Şubesi: ANKARA

 

Ayşe Yaşar 1996 Diyarbakır doğumludur. Dicle Üniversitesi`nden 2018`de mezun olmuştur. Mesleğinde kadınların ön planda olması için Elektrik Mühendisleri Odası`nda çeşitli faaliyetlerde bulunmuştur. 2021 yılından beri Ankara`da alçak gerilim sistemleri ve güç kalitesi alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YEDEK ÜYE

    YEŞİM SEKİZELMA

Üye Sicil No: 34239

Şubesi: ANKARA

 

Yeşim Sekizelma 1980 Erzurum doğumludur. İlk öğrenimini Bursa`da, lise öğrenimini Kastamonu`da tamamlamıştır. İstanbul Fatih Üniversitesi Elektronik Mühendisliği`nden 2003 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra Ankara`da bir yıl AFB Enerji`de çalıştıktan sonra Biyomedikal sektörüne geçmiştir. Tıbbi cihaz sektöründe klinik mühendisliği, üretim ve kalite güvence alanlarında üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Halen Üzümcü Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sistemleri A.Ş.‘de çalışmaktadır. Asansör SMM belgesi sahibidir. B sınıfı iş güvenliği uzmanı, tıbbi cihaz baş denetçisidir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YEDEK ÜYE

    SALİH BERKAN ATEŞ

Üye Sicil No: 56805

Şubesi: ANKARA

 

Salih Berkan Ateş 1992 İzmir doğumludur. Konya Selçuk Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği`nden 2014 yılında mezun olmuştur. Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi‘nden 2018 yılında Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2020 yılı itibariyle İskenderun Teknik Üniversitesi‘nde elektrikli araç ve şarj istasyonları alanında doktora eğitimi devam etmektedir. Mezun olduktan sonra Ankara`da kısa bir süre Avrasya Enerji`de çalıştıktan sonra FSE Enerji A.Ş`de 3 yıl yenilenebilir enerji alanında proje yöneticiliği yapmıştır. Yaklaşık 2 yıl savunma sanayi alanında Prodesa Savunma ve Havacılık A.Ş`de proje yöneticisi olarak çalışmıştır.  2018 yılı itibariyle Avrupa Birliği Temiz Enerji ve Enerji Verimliliği Önlemleri Projesi kapsamında yönetici olarak çalışmaktadır.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.