MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO 47. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 
Ankara Anadolu Otel Esenboğa Termal`de açık havada düzenlenen, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 47. Olağan Genel Kurulu 22-23 Ağustos 2020 tarihlerinde Şube Yönetim Kurulumuz ve Delegelerimiz ile katılım sağlandı.
 

Genel Kurul`un ikinci günü 23 Ağustos 2020 tarihinde yapılan seçimlerle EMO Yönetim Kurulu, Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu asıl ve yedek üyeleri ile EMO`yu TMMOB Genel Kurulu`nda temsil edecek asıl ve yedek delegeler ile TMMOB Yönetim Kurulu, TMMOB Yüksek Onur Kurulu ile TMMOB Denetleme Kurulu adayları seçildi. Mavi Liste ile Beyaz Liste`nin  yarıştığı seçimlerde, 1 kişi de Onur Kurulu Üyeliği ve TMMOB Delegeliği için bağımsız aday oldu. Seçimlerde 713 delege oy kullanırken; 12 oy geçersiz, 701 oy geçerli sayıldı.

Yönetim Kurulu
Mavi listede yer alan adayların kazandığı kesinleşmemiş sonuçlara göre; EMO 47. Dönem Yönetim Kurulu, Bülent Pala, Şaban Filiz, Şükrü Can İncebıyık, Çiğdem Gündoğan Türker, Seyfettin Atar, Olgun Sakarya ve Mehmet Özdağ`dan oluştur. Genç Ali Nihat Dursun, Ferhat İnal, Cihangir İren, Fatih Mardinoğlu, Sedat Gökmenoğlu, Hakan Tuna ve Ali Naci Alpay ise Yönetim Kurulu yedek üyeleri olarak belirlendi.

Onur Kurulu
EMO 47. Dönem Onur Kurulu ise İlhan Metin, Eylem Ölmezoğlu, İrfan Satır, Mustafa Asım Rasan ve Çetin İnce`den oluşurken, Adil Göle, Nagehan Abacılar, Tarık Ciğer, Mehmet Bahadır Demir ve Fikriye Yaman ise yedek üyeler olarak belirlendi.

Denetleme Kurulu
Denetleme Kurulu`na Suat Yılmaz, Hüsamettin Pala, Özgür Yakışan, Hüseyin Ekram Pazarlı, Bekir Dursun, Yaşanur Kaya ve İbrahim Aksöz seçilirken, Mazhar Oymanlı, Osman Alkan, Haldun Yıldırım, Vedat Aydın, Ahmet Aldanoğlu, Orhan Tunçöz, Metin Çangalgil ise yedek Denetleme Kurulu üyeleri olarak belirlendi.

Üst Kurul Adayları 
TMMOB Yönetim Kurulu için Ufuk Ataç, Erdal Ünver, Nazmi Çaymaz aday olarak belirlenirken, TMMOB Yüksek Onur Kurulu için Seyit Ali Gürsoy, TMMOB Denetleme Kurulu için ise Şükrü Güner, EMO adayı oldu.ŞUBEMİZ 12.DÖNEM FAALİYET SUNUMUMUZ

09.03.2020
 


Çok Okunanlar


Okunma Sayısı: 121


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.