MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

SANTRAL MÜCADELESİ EMO’YA TAŞINIYOR (GAZETE GERÇEK)


YAZILI BASINDA ODAMIZ


 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 47. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu Asil Üyesi seçilen Mehmet Özdağ, “Kentimizin en büyük çevresel sorunlarından biri olan Çarşamba Ovası’nda kurulumu süren biyokütle enerji santraliyle ilgili mücadelemizi EMO Genel Merkezi’nde sürdereceğim” dedi.
 

 

ELEKTRİK Mühendisleri Odası (EMO) 47 Olağan Genel Kurulu, 23 Ağustos‘ta gerçekleştirilen seçimlerle tamamlandı. Yapılan seçimlerde EMO Yönetim Kurulu, Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu asıl ve yedek üyeleri ile EMO‘yu TMMOB Genel Kurulu‘nda temsil edecek asıl ve yedek delegeler ile TMMOB Yönetim Kurulu, TMMOB Yüksek Onur Kurulu ile TMMOB Denetleme Kurulu belirlendi.

ÖZDAĞ YÖNETİM KURULU ASİL ÜYESİ OLDU

EMO Genel Kurulu‘nda gerçekleştirilen seçimlerde 713 delege oy kullanırken; 12 oy geçersiz, 701 oy geçerli sayıldı. Mavi Liste‘nin kazandığı seçimlere Samsun‘dan da bir isim yer aldı. Yaptığı araştırmalar ve çalışmalarıyla gerek kentte, gerekse ülke genelinde verdiği çevresel mücadeleleriyle tanınan EMO eski Samsun Şube Başkanı Mehmet Özdağ, yönetim kurulu asil üyesi olmaya hak kazandı. Özdağ, kullanılan geçerli oyun 435‘ini aldı.

GÖREV DAĞILIMI CUMARTESİ YAPILACAK

Kazanan listede Bülent Pala, Şaban Filiz, Şükrü Can İncebıyık, Çiğdem Gündoğan Türker, Seyfettin Atar, Olgun Sakarya ve Mehmet Özdağ‘ın isimleri yer aldı. EMO‘nun yeni yönetimi içn Perşembe günü mazbata töreni gerçekleşecek EMO‘da, Cumartesi günü ise görev dağılımı yapılacak.

‘SORUMLULUĞUMUN FARKINDAYIM

Mehmet Özdağ, "EMO 47. Olağan Genel Kurulumuzda gerçekleştirdiğimiz seçimler bir demokrasi örneğidir. Burada çok anlamlı ve tatlı bir mücadele olmuştur. Layık görüldüğüm görevin, bana yüklediği sorumluluğun farkındayım. Bu sorumluluk benim çalışma azmimi artırmış ve anlamlandırmıştır. Genel kurulumuzda bizleri destekleyen, tüm meslektaşlarımıza ve gönülden tebriklerini ileten dostları m ıza çok teşekkü r ederim" diye konuştu.

‘SANTRAL MÜCADELEMİZ EMO‘DA DA SÜRECEK‘

Mehmet Özdağ, daha sonra ise "Görev dağılımında, enerji ve ilkim değişikliği, enerji ve çevre konularında görev talebim olacak. Başka bir talepte bulunmayacağım. Samsun‘da verdiğimiz çevre mücadelelerimizi EMO Genel Merkezi‘ne taşıyarak, burada da sürdüreceğim. Kentimizin en büyük çevresel sorunlarından biri olan Çarşamba Ovası‘nda kurulumu süren biyokütle enerji santraliyle ilgili mücadelemiz EMO Genel Merkezi‘nde de sürdüreceğim" şeklinde konuştu.

Mehmet Özdağ, Samsun Çevre Platformu Sözcüsü olarak da görev yapıyor. Tolga BİRGÜCÜ

(Gazete Gerçek; 26.08.2020) HALK TV - GÜNAYDIN TÜRKİYE

30.10.2020
 


Çok Okunanlar


TBMM SANAYİ, TİCARET, ENERJİ KOMİSYONU BAŞKANI’NA YANIT

ELEKTRİK FATURASINI YARIYA DÜŞÜRME SANATI (GAZETEDUVAR.COM.TR/ÖNDER ALGEDİK)

ŞİRKETLERE VAR VATANDAŞA YOK!

EMO 47. DÖNEM 1.KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI BAŞLADI…

ENERJİ KOMİSYONU`NDA `BABAM OTO ELEKTRİKÇİSİYDİ` TARTIŞMASI (SOL.ORG.TR)

ARTI TV YAYINI

SMM DAİMİ KOMİSYON TOPLANTISI

EMO HUKUK ORTAK TOPLANTISI

EMO 47. DÖNEM ENERJİ DAİMİ KOMİSYONU TOPLANDI…

NKP EŞGÜDÜM TOPLANTISI SİNOP’TA DÜZENLENDİ…

Okunma Sayısı: 28


Tüm Yazılı Basında Odamız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.