MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 416  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

İŞÇİNİN, EMEKÇİNİN HAYATINDAN TASARRUF (GÜNLÜK EVRENSEL) «Yeni» 24.07.2024

    

YA ÖZELLEŞTİRME YA CAN GÜVENLİĞİMİZ! (GÜNLÜK EVRENSEL GENÇ HAYAT) «Yeni» 24.07.2024

    

Yalnızca Özge ve İnanç değil, son 1 ay içerisinde 17 kişi Elektrik şirketlerinin kâr hırsı ve iktidarın bilinçli ihmali sonucu hayatını kaybetti.

ELEKTRİK SEKTÖRÜNÜN YENİDEN KAMULAŞTIRILMASI ÜZERİNE TEZLER (BİRGÜN PAZAR) 21.07.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası olarak, özelleştirmelerin ilk yasal mevzuatı oluşturulmaya çalışıldığı günden bu yana, bu alanın özelleştirilmesinin büyük hata ve halka karşı suç olduğunu ısrarla söyledik…

TÜRKİYE ELEKTRİK TEKELLERİ: 21 BÖLGE-12.75 MİLYAR DOLAR ÖZELLEŞTİRME (KANSU YILDIRIM/ GÜNLÜK EVRENSEL) 19.07.2024

    

ÖZELLEŞTİRME ÇARPIYOR! (GÜNLÜK EVRENSEL) 19.07.2024

    

Katliama dönüşen kır yangınları, sokakta yürürken çarpılan insanlar, küle dönen ormanlar… Üç yıl içinde yurt çapında özel sektöre devredilen elektrik dağıtımından kaynaklı felaketler can yakıyor. Son 1 ayda elektrik nakil hatları kaynaklı olarak 17 kişi can verdi, binlerce hayvan ve on binlerce hektar orman yok oldu. Dağıtım işiyle nakit istifleyen şirketler hesap vermiyor.

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI MAHİR ULUTAŞ, `İZMİR`DE CAN ALAN İHMALİN NEDENİ ÖZELLEŞTİRMELER` (YENİ ÇAYELİ) 19.07.2024

    

Ulutaş, `Şehirlerde yapılması gereken testleri ve ölçüm faaliyetlerini özel şirketler maliyet kalemi olarak gördüğü için zamanında gerçekleştirmiyor` dedi.

VERGİ VERMİYOR, BORÇ ÖDEMİYOR: ELEKTRİK ŞİRKETLERİ HALKI ÇARPIYOR (GAZETEDUVAR.COM.TR) 18.07.2024

    

İzmir’deki elektrik kaçağı faciasıyla gündeme gelen GDZ Elektrik`in üç yıldır Kurumlar Vergisi ödemediği ortaya çıktı. Prof. Aziz Konukman, “Emekçinin değil, bunların peşine düşsünler” dedi.

ELEKTRİK ŞİRKETLERİ HALKI ÇARPIYOR (YENİ ASYA) 18.07.2024

    

Elektrik şirketleri halkı çarpıyor 2022 yılının Sayıştay Denetim Raporunda Bakanlık bütçesinden ödemesi yapılan elektrik dağıtım şirketlerinin, Bakanlığın ilgili kuruluşu olan TEİAŞ`a borçlarını zamanında ödemedikleri yer aldı. Şirketlerin üç yıldır vergi de vermediği tespit edildi.

CAN ALAN İHMALİN NEDENİ ÖZELLEŞTİRMELER (DERELİ’NİN SESİ) 18.07.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, `Şehirlerde yapılması gereken testleri ve ölçüm faaliyetlerini özel şirketler maliyet kalemi olarak gördüğü için zamanında gerçekleştirmiyor` dedi.

İZMİR`DE CAN ALAN İHMALİN NEDENİ ÖZELLEŞTİRMELER (UŞAK HABER) 17.07.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, `Şehirlerde yapılması gereken testleri ve ölçüm faaliyetlerini özel şirketler maliyet kalemi olarak gördüğü için zamanında gerçekleştirmiyor` dedi.

ELEKTRİKTE SAADET ZİNCİRİ: BİZE NASIL KAZIK ATIYORLAR? (BAHADIR ÖZGÜR/GAZETEDUVAR.COM.TR) 17.07.2024

    

Elektrik faturasının ardına öyle bir saadet zincirini gizlediler ki, sadece tükettiğimiz elektriği değil, bir avuç şirketin tüm maliyetlerini biz finanse ediyoruz. Kamu hizmetinin böyle sürdürülmesinin imkanı kalmadı artık. Hizmetler çöküyor. Ve biz paramızla da canımızla da bu enkazın bedelini ödüyoruz.

İZMİR’DE 2 KİŞİ ELEKTRİK AKIMINA KAPILARAK HAYATINI KAYBETTİ: SORUNLARIN KAYNAĞI ÖZELLEŞTİRMELER Mİ? (ELİPSHABER.COM) 16.07.2024

    

Elektrik dağıtım sektöründe yap-işlet-devret modeliyle bazı bölgelerin özelleştirildiğini söyleyen Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, “Şehirlerde yapılması gereken testleri ve ölçüm faaliyetlerini özel şirketler maliyet kalemi olarak gördüğü için zamanında gerçekleştirmiyor” dedi.

ÖZELLEŞTİRME ÖLÜM DEMEK (BİRGÜN) 15.07.2024

    

İzmir`de iki kişinin elektrik akımına kapılarak öldüğü faciayı değerlendiren EMO Başkanı Mahir Ulutaş özelleştirmeleri sorumlu tuttu

`GÜVENLİK RİSKİ SORGULANMALI` (CUMHURİYET) 13.07.2024

    

EMO: AKKUYU`YA RÜŞVET SIÇRAMASIN (KORKUSUZ) 13.07.2024

    

EMO: RÜŞVET SKANDALI AKKUYU`YA SIÇRAMASIN, NÜKLEER RİSKİ SONLANDIRALIM (BİRGUN.NET) 12.07.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası, Akkuyu Nükleer A.Ş.’nin üst düzey yöneticilerinden Gennady Sakharov’un yolsuzluk suçlamasıyla tutuklanmasına ilişkin yaptığı açıklamada `Ülkemizin enerji alanında yerli ve yenilenebilir alternatifleri varken, etkisi nesiller boyu sürecek bir nükleer kaza riski alınmamalı ve Akkuyu ve Sinop’ta yürütülen çalışmalar sonlandırılmalıdır` denildi.

EMO: AKKUYU VE SİNOP’TA YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR SONLANDIRILMALIDIR (HİBYA.COM) 12.07.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), Akkuyu Nükleer A.Ş.’nin üst düzey yöneticilerinden Gennady Sakharov’un yolsuzluk suçlamasıyla tutuklanmasına ilişkin açıklama yaptı.

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI: `RÜŞVET SKANDALI AKKUYU’YA SIÇRAMASIN. NÜKLEER RİSKİ SONLANDIRILALIM` (ANKAHABER.NET) 12.07.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 49. Dönem Yönetim Kurulu, Akkuyu Nükleer A.Ş.’nin üst düzey yöneticilerinden Gennady Sakharov’un yolsuzluk suçlamasıyla tutuklanmasının projenin yürütüldüğü Türkiye için yaşamsal bir güvenlik riski oluşturup oluşturmayacağının mutlaka sorgulanması gerektiğine işaret etti.

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI: ``RÜŞVET SKANDALI AKKUYU’YA SIÇRAMASIN. NÜKLEER RİSKİ SONLANDIRILALIM`` (UMKE.ORG) 12.07.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 49. Dönem Yönetim Kurulu, Akkuyu Nükleer A.Ş.’nin üst düzey yöneticilerinden Gennady Sakharov’un yolsuzluk suçlamasıyla tutuklanmasının projenin yürütüldüğü Türkiye için yaşamsal bir güvenlik riski oluşturup oluşturmayacağının mutlaka sorgulanması gerektiğine işaret etti.

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI`DAN NÜKLEER UYARISI! `TÜRKİYE`Yİ RUSYA`YA BAĞIMLI KILAR` (HALKTV.COM.TR) 12.07.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Rusya`nın devlet şirketi Rosatom`un Türkiye`de ikinci nükleer santrali yapma ihtimaline karşı uyardı. EMO, şirketin ikinci santrali yapması ile Türkiye`nin doğrudan Rusya`ya bağımlı olacağını söyledi.

 


FLASH TV- ANA HABER

17.07.2024
 


Çok Okunanlar


DAĞITIM BEDELİ FATURAYI ÇÖKERTTİ

NÜKLEER RİSKİ SONLANDIRALIM

SZC TV- ÖNCESİ SONRASI

ULUSAL KANAL- HABERLER

15 CANIN SORUMLUSU AKP POLİTİKALARI: ELEKTRİK PARSELLENDİ (BİRGÜN)

ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ YAYIN KURULU TOPLANTISI

FLASH TV- ANA HABER

ELEKTRİKTE CEP YAKAN DAĞITIM BEDELİ: FATURALARDA BÜYÜK PAY PATRONLARIN (HABER.SOL.ORG.TR)

EMO TESPİT ETTİ: FAHİŞ ELEKTRİK ZAMMININ NEDENİ DAĞITIM ŞİRKETLERİ (DİKEN.COM.TR)

VERGİ VERMİYOR, BORÇ ÖDEMİYOR: ELEKTRİK ŞİRKETLERİ HALKI ÇARPIYOR (GAZETEDUVAR.COM.TR)

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.