MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2020.2

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

KIRIKKALE’DE DEHŞET DOLU ANLAR YAŞAYAN GENÇ KADIN ANKA’YA KONUŞTU: NÜFUZLU KİŞİLER DELİL KARARTIYOR (ANKA HABER AJANSI, 11.09.2020)


YAZILI BASINDA ODAMIZ

 
İş için gitti Kırıkkale’de kaldığı otel odasında dehşet dolu anlar yaşayan Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şube Yöneticisi Kardelen Kamişli, ANKA’ya konuştu. Kamişli, otel yöneticilerinin olayın yaşandığı kattaki güvelik kamerasının çalışmadığını iddia ettiğini aktararak, “Kırıkkale’de nüfuzu olan kişilerin delil karartması söz konusu” dedi.
 

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şube Yöneticisi Kardelen Kamişli, iş için gittiği Kırıkkale`de Carmine Otel‘de kalmıştı. Gece habersizce odasına giren Seyit Muhammet Sarı`yı karşısında gören Kamişli, dehşet dolu anlar yaşayan Kamişli, Sarı`yı polise ilk bildirdiğinde "Rüya görmüş olabilirsiniz hanımefendi" yanıtı almıştı. Sarı daha sonra ifadesi alınarak serbest bırakılmıştı. Kamişli sesini sosyal medyadan duyurmaya çalışmıştı. 

9 Eylül günü yaşanan olay hakkında ANKA`ya konuşan Kamişli, gece yarısı uyandığında Sarı`yı gördüğünde şok olduğunu söyleyerek, "Şahıs ‘Sen kimsin?` diye sorduğumda ‘Sen Nurbanu`nun arkadaşısın` dedi. Ayakkabısını çıkarmaya çalışırken, hışımla yatağımdan kalkabildim. Yataktan kalkmaya çalıştığımda beni tutmaya çalıştı. Sarhoşluğunun da etkisiyle beni tutamadı. Resepsiyondaki görevliyi aradım. Çünkü en yakındaki telefon otel telefonuydu. Resepsiyonu aradığımda bavulumun üzerindeki ceketini de alarak, kaçıp gitti. Ne kadar zaman odamda durduğunu maalesef bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

‘2 KİŞİNİN ODASINA DAHA GİRMİŞ‘

Kamişli, resepsiyon görevlisile görüştükten sonra odasının kapısını kapattığını ancak kapının tekrar çalındığını belirterek, devamında yaşananları şöyle anlattı: "Kapıyı açtığımda sessiz ol anlamında ‘Hişştt` diye ses duydum. Sessiz ol anlamında işaret yapıyordu. Hemen kapıyı kapattı, polisi aradım. Odamdan çıkamadığımı, burada elindeki sigarayı bıraktığını ve delil olduğunu söyledim. Polis odama dahi gelmedi. (Sarı) Hatta başka kişilerin de odasına girmiş. Polis ilk gelişinde diğer odasına girilen kişiler de şikayetçi olmadığı için gitmiş. Daha sonrasında ben artık yakaladığını ve gittiğini görevliden teyit ettiğimde, aşağında 2 beyefendiyle karşılaştım. (Sarı`nın) Onların da odasına girdiğini ve hatta birini yumrukladığını anlattılar, fakat kendilerinin şikayetçi olmayacaklarını söylediler. Ben şikayetçi olacağımı ilettim ve şahsın derhal tutuklanmasını istedim. Polisi tekrar aradım. Gözaltına alındı ve ifadesi alındıktan sonra bırakıldı."

‘DELİL KARARTMA SÖZ KONUSU`

Otelden şikayetçi olan Kamişli, Sarı`nın kartlı giriş yapılabilen odasına nasıl girdiğinin açıklanmasını isteyerek, "Otel maalesef olayın yaşandığı kattaki kameraların bozuk olduğunu söylüyor. Kartlı geçiş sistemlerinde sadece benim odamdaki kartımın kullanıldığını iddia ediyor. Ben uyurken, bu kartla nasıl giriş çıkış yapılıyor. Delil karartma söz konusu. Kırıkkale`de nüfuzu olan kişilerin delil karartması söz konusu" diye konuştu.

 

Bağlantılar

https://ankahaber.net/haber/detay/kirikkalede_dehset_dolu_anlar_yasayan_genc_kadin__ankaya_konustu_nufuzlu_kisiler_delil_karartiyor_15897
 


EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI ÖZGÜR KARAGÜLLE, KANAL 3 TELEVİZYONU’NA AFYONDAKİ ZİYARETLERİ DEĞERLENDİRDİ

19.10.2020
 


Çok Okunanlar


YENİ DÖNEM MİSEM EĞİTİMLERİ ONLINE OLARAK DEVAM EDECEK

EMO ANKARA ŞUBESİ 2020 GÜZ DÖNEMİ WEBINARLARI BAŞLADI

PANDEMİ DÖNEMİNDE KOMPANZASYON SİSTEMLERİ SAĞLIKLI ÇALIŞMADIĞINDAN FİRMALAR CEZA RİSKİ ALTINDA

EMO ANKARA ŞUBESİ 25. DÖNEM MESLEK DALI KOMİSYONLARI KURULUYOR

FEN ADAMLARININ YETKİSİZLİĞİ TESCİLLENDİ

HARMONİKLER VE HARMONİKLERDEN KORUNMA YOLLARI WEBINARI DÜZENLENDİ

ACI KAYBIMIZ: ŞUBEMİZİN ESKİ TEKNİK MÜDÜRLERİNDEN 12733 SİCİL NUMARALI İSMAİL HAKKI EMİROĞULLARI YAŞAMINI YİTİRDİ

YENİ DÖNEM MİSEM EĞİTİMLERİ ONLINE OLARAK DEVAM EDİYOR

PIC PROGRAMLAMA (1.BÖLÜM) WEBINARI DÜZENLENDİ

ENERJİ NAKİL HATLARINDA BUZ VE RÜZGAR YÜKÜ WEBINARI DÜZENLENDİ

Okunma Sayısı: 16


Tüm Yazılı Basında Odamız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.