MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

YANGIN VE DEPREM SEMPOZYUMU PROGRAMI YAYINLANDI 
Uluslararası Katılımlı Yangın ve Deprem Sempozyumu ve Sergisi’ni, 30 Eylül-1 Ekim 2021 tarihleri arasında Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenliyoruz. Yangın ve deprem alanlarındaki uzmanları bir araya getirecek iki günlük etkinlikte, 2 panel, 39 bildiri sunumu gerçekleştirilecek. Salgın önlemleri altında yüzyüze gerçekleştirilecek olan etkinliğin programına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.
 

Makina Mühendisleri Odası (MMO) İzmir Şubesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, Mimarlar Odası İzmir Şubesi ve Şehir Plancıları Odası İzmir Şubesi ile Kimya Mühendisleri Odası Ege Bölge Şubesi`nin birlikte düzenlendiği Uluslararası Katılımlı Yangın ve Deprem Sempozyumu, 30 Eylül-1 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek. 

Daha önce 2018 ve 2019 yıllarında "Yangın Semineri" adı altında iki kez düzenlenen etkinlik, bu yıl uluslararası katılımla ve deprem konularını da kapsayacak şekilde düzenleniyor. Daha önce de İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı`nın işbirliği ile düzenlenen etkinlik, yangın alanında uzmanlaşmış mühendislerin yanı sıra akademisyenleri ve itfaiyecileri bir araya getirmişti.   

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi`nde düzenlenecek iki günlük etkinlikte, "yangın" ana başlığı altında 26, "deprem" ana başlığı altında ise 13 bildiri sunumu yapılacak. Uluslararası katılımımla düzenlenecek etkinlik, ülkemizde sık sık afete dönüşen deprem ve yangılara ilişkin güncel bilgilerin paylaşılmasının yanı sıra, alınabilecek önlemlere ilişkin geliştirilen son teknolojilere ilişkin bilgilerin aktarılmasını hedefliyor. Yangın ve deprem konularında uzmanlaşmış kamu kuruluşları yanı sıra, özel sektör temsilcileri de bir araya getirecek olan etkinlik kapsamında düzenlenecek 2 panelde ise bilgi ve deneyim paylaşılmasını hedefliyor. 


Katılım Koşulları

Sempozyum ve Sergi süresince katılımcıların sağlığını korumak amacıyla salgın önlemleri uygulanacaktır. Son dönemde aşılama hızının artmasıyla birlikte yüz yüze gerçekleştirme imkanı bulduğumuz etkinliğimiz süresince bina girişinde katılımcıların, 

— Aşı kartı

veya

— Son 48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR test sonucu

veya

— Son 6 ay içerisinde COVİD-19 hastalığı geçirdiklerini gösteren belgeleri ibraz etmeleri istenecektir. 

Katılımcılar, HES koduna benzer şekilde, aşı kartlarına Sağlık Bakanlığı`nın Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden ulaşabilirler. Katılımcılar, PCR testi sonucuna ve Covid-19 hastalığı geçirdiklerine ilişkin ekranlara ise Sağlık Bakanlığı`nın e-Nabız uygulaması üzerinden ulaşabilirler. Bina girişinde yoğunluk oluşmaması için katılımcılardan söz konusu uygulamaları önceden telefonlara yüklemelerini ve giriş sırasında görevli arkadaşlarımızın sorgulama yapmalarına izin vermelerini rica ediyoruz. 


Katılım sınırlı olacağından kontenjan tamamlandıktan sonra kayıtlar kapanacaktır. 

Kayıt: https://bit.ly/3lHGbxx    Ayrıntılı sempozyum programına aşağıdaki dosyalar bölümünden ulaşabilirsiniz.   


Uluslararası Katılımlı Yangın ve Deprem Sempozyumu‘na ilişkin detaylı bilgilere ise http://yanginsempozyumu.org  adresinden ulaşabilirsiniz. 


 

 

Dosyalar

Uluslararası Katılımlı Yangın ve Deprem Sempozyumu Programı (395 KB)BİNA ELEKTRİK TESİSATLARINDA SİSMİK KORUMA SEMİNERİ / VİDEO HABER

24.11.2021
 


Çok Okunanlar


X. ASANSÖR SEMPOZYUMU
PROGRAM / KAYIT


BİNA ELEKTRİK TESİSATLARINDA SİSMİK KORUMA SEMİNERİ / VİDEO HABER

X. ASANSÖR SEMPOZYUMU: GELİŞEN TEKNOLOJİ, GÜVENLİK VE DENETİM TARTIŞILDI

X. ASANSÖR SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ / VİDEO HABER

ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: AUTODESK REVİT ELEKTRİK // VİDEO HABER

BATARYA İZLEME SİSTEMLERİ SEMİNERİ // VİDEO HABER

ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: BİNA ELEKTRİK TESİSATLARINDA SİSMİK KORUMA

ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: BATARYA İZLEME SİSTEMLERİ

ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: AUTODESK REVİT ELEKTRİK

ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: ALÇAK GERİLİMDE SELEKTİVİTE

Okunma Sayısı: 171


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.