MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

14. EIF DÜNYA ENERJİ KONGRESİ VE FUARI`NDA BULUŞALIM 
Antalya Expo Center’da bu yıl 13-15 Ekim 2021 tarihlerinde “14. Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı” Antalya’da gerçekleştirilecektir. 40.000 m² fuar alanında, yerli ve yabancı birçok üreticinin, EPC şirketinin, finans kuruluşlarının yer alacağı, EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı, Türkiye`nin ve bölgenin en büyük temiz enerji etkinliğidir. Elektrik Mühendisleri Antalya Şubesi olarak bizde bu etkinlikte katılım gösteriyoruz. Standımıza tüm üyelerimiz davetlidir. Üyelerimiz, yazımızın devamında linkte bulunan Kayıt Formunu doldurarak oluşturulan belge ile Kare Kod`u fuar girişinde okutarak kayıt yaptırmaya gerek olmaksızın ziyaret edebilir.
 

 Üyelerimiz,  www.eif2050.com   adresinde ki Kayıt Formunu doldurarak oluşturulan belge ile Kare Kod`u fuar girişinde okutarak kayıt yaptırmaya gerek olmaksızın ziyaret edebilir.

 

COVID-19 KAPSAMINDA FUAR ALANINDA ALINACAK ÖNLEMLER:


NOT: EIF görevlilerince, fuar alanına girişte COVID 19 tedbirleri kapsamında aşağıdaki tedbirler uygulanacaktır. Ziyaret esnasında aşağıdaki Fuar giriş kurallarına uymanız gerekmektedir.


·    Hasta ve hastalık belirtisi gösteren, izolasyonda bulunması gereken katılımcı, ziyaretçi ve görevliler fuar alanına alınmayacaklardır. İzolasyonda bulunması gerekenlerin belirlenmesi amacıyla HES kodu EIF görevlileri tarafından sorgulanacaktır.


·     Fuar alanına girişte tüm delegelerin T.C Sağlık Bakanlığı`nın belirlediği kriterler çerçevesinde, bakanlıkça kabul gören aşıların fuar alanına kabul kriterlerini karşılaması için; Johnson & Johnson için tek doz, diğer aşılar için iki doz aşı olunması ve son doz üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir. Eğer aşı olmadıysa azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi şartı aranacaktır.

 

·     Ateşi 38°C`den yüksek olanlarla öksürük, burun akıntısı, solunum sıkıntısı gibi belirtileri olan / gelişen, COVID-19 tanısı alan veya temaslısı olanlar içeri alınmayacaktır, tıbbi maske takılarak COVID-19 yönünden değerlendirilmek üzere sağlık kurumuna yönlendirileceklerdir.

 

 TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


AKDENİZ EDAŞ DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ`NE ZİYARET

TMMOB HEYETİ İLE ANTALYA İKK BİLEŞENLERİ ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

18 EYLÜL DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Okunma Sayısı: 132


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.