MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 22

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 109  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

AKDENİZ SU HAVZASI VE SUYUN GELECEĞİ ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ 01.12.2022

    

Akdeniz Mühendislik Günleri kapsamında, Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlığı öncülüğünde, TMMOB’a bağlı Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, Gıda Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, Jeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şubesi ve Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi ile birlikte 30 Kasım 2022 tarihinde Akdeniz Su Havzası ve Suyun Geleceği çalıştayı yoğun katılım ile düzenlendi.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU’NDA KARİYER GÜNÜ ETKİNLİĞİ 30.11.2022

    

Şube Başkanımız Şaban Tat, 29 Kasım 2022 tarihinde Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nun düzenlemiş olduğu kariyer gününe konuşmacı olarak katılım sağlayarak, “Elektriğin geleceği ve gençlerin hangi alanlarda olmaları gerektiği” konusunda mesleki tecrübelerini paylaştı.

ALANYA TEMSİLCİLİĞİMİZDE TEKNİK SEMİNER 29.11.2022

    

Şubemiz ve Trimbox Elektrik Pazarlama A.Ş. firması işbirliği ile 02 Aralık 2022 Cuma günü saat: 14.00`da Alanya Alaaddin Keykubat Universitesi Iktisadi, Idari ve Sosyal Bilimler Fakultesi Konferans Salonunda Elektronik Mühendisi Evren YURTTAŞ tarafından “Yeni Nesil Parafudr Teknolojileri, Tek Hat Şemasında Yerli Semboller, Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Tazminat Sorumluluğu, Nötr-Toprak Regülatörü” konulu teknik seminer verilecektir. Seminer tüm üyelerimiz davetlidir.

ŞUBE BAŞKANIMIZ ŞABAN TAT KANAL V TV ANA HABERDE 29.11.2022

    

Şube Başkanımız Şaban TAT Akdeniz Üniversitesi Korkuteli Meslek Yüksek Okulu kütüphanesine iletilmek üzere Şubemiz bünyesinde başlatılan kitap kampanyasına ilişkin açıklamaları 15 Kasım 2022 tarihinde Kanal V TV Ana Haber Bülteni`ne yayınlandı.

TEKNİK SEMİNER: YENİ NESİL PARAFUDR TEKNOLOJİLERİ, TEK HAT ŞEMASINDA YERLİ SEMBOLLER, ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİNİN TAZMİNAT SORUMLULUĞU, NÖTR-TOPRAK REGÜLATÖRÜ 28.11.2022

    

Şubemiz ve Trimbox Elektrik Pazarlama A.Ş. firması işbirliği ile 03 Aralık 2022 Cumartesi günü saat: 14.00`da Şubemiz seminer salonunda Elektronik Mühendisi Evren YURTTAŞ tarafından “Yeni Nesil Parafudr Teknolojileri, Tek Hat Şemasında Yerli Semboller, Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Tazminat Sorumluluğu, Nötr-Toprak Regülatörü” konulu teknik seminer verilecektir. Seminer sonunda kokteyl düzenlenecek olup seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer konularına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

ANTALYA`DA ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE GELECEĞİ 28.11.2022

    

Antalya Genç İş İnsanları Derneği`nin (ANTGİAD) 26 Kasım 2022 tarihinde düzenlemiş olduğu “Antalya`da Enerji Verimliliği ve Geleceği “ konulu toplantıya katılan Şube Başkanımız Şaban TAT konuşmasında yenilenebilir enerji kaynağı olarak güneşin önemini değindi.

ŞUBEMİZİN OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 26.11.2022

    

48. Dönem Elektrik Mühendisleri Odası Denetleme Kurulu Üyeleri tarafından şubemizin olağan 2. denetlemesi 26 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen denetlemede, Denetleme Kurulu Üyelerinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri ve Şube çalışanları da hazır bulundu.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ`NDE EMO-GENÇ BULUŞMASI! 25.11.2022

    

22-23 Kasım 2022 tarihlerinde Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nde açılan tanıtım standında, öğrencilere EMO-Genç çalışmaları hakkında bilgi verildi ve fikir alışverişinde bulunuldu.

AKDENİZ MÜHENDİSLİK GÜNLERİ ÇALIŞTAYI – “AKDENİZ SU HAVZASI VE SUYUN GELECEĞİ” 24.11.2022

    

Akdeniz Mühendislik Günleri çalışmaları kapsamında Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi olarak düzenleyici Kurumsal Paydaş olarak yer aldığımız, “Akdeniz Su Havzası ve Suyun Geleceği” teması ile Antalya ve Bölgemizin güncel sorunlarının mühendislik bakış açısı ile ele alınacağı çalıştay 30 Kasım 2022 tarihinde 09:00-12:30 saatleri arasında Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir. Çalıştaya tüm üyelerimiz davetlidir.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN! 24.11.2022

    

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri ışığında, aklı ve bilimi esas alarak yeni nesiller yetiştiren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...

EMO FİNİKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ DENETLEMESİ YAPILDI 24.11.2022

    

Şube denetçileri tarafından 24 Kasım 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Finike İlçe Temsilciliğimizin idari ve mali açılardan denetlemesi gerçekleştirildi. Denetime Finike Temsilci Yardımcımız Ramazan OKTAY katılım sağladı.

ELECO 2022 KONFERANSI BAŞLIYOR 23.11.2022

    

EMO Bursa Şubesi, Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi`nce düzenlenen Ulusal Elektrik-Elektronik ve Biyomedikal Mühendisliği Konferansı (ELECO 2022), 24-26 Kasım 2022 tarihlerinde çevrimiçi gerçekleştirilecektir. Etkinlikte, davetli konuşmacının yanı sıra güç sistemlerinden mekatronik ve otomasyona, haberleşmeden yenilenebilir enerji ve akıllı sistemlere kadar uzanan birçok konuda bildiri sunulacaktır. Konferansın detaylarına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

ALANYA VE MANAVGAT İLÇE TEMSİLCİLİKLERİMİZİN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 22.11.2022

    

Şubemize bağlı Alanya ve Manavgat İlçe Temsilciliklerimizin kurumsal işleyişi, idari ve mali açıdan 15. Dönem olağan ikinci denetlemeleri gerçekleştirildi. 21 Kasım 2022 tarihinde Şube Denetçileri Ferhat ÇAĞLI ve Alper GÜL tarafından gerçekleştirilen denetimde Alanya Temsilcimiz Umut MİRİOĞLU, Temsilci Yardımcımız Ali ARAS, Manavgat Temsilci Yardımcımız Avniye Ezgi SERT ve Teknik Görevlimiz Ramazan ŞAHİN de katılım sağladılar.

ÜYELERİMİZ VE ÇOCUKLARI İLE TİYATRODA BULUŞTUK! 21.11.2022

    

Şube Sosyal Etkinliklerimiz kapsamında 19.11.2022 Cumartesi günü `Korsan Marti` adlı müzikli çocuk kukla tiyatrosunda üyelerimiz ve çocukları ile keyifli bir etkinlikte bir araya geldik.

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI ZİYARET EDİLDİ 18.11.2022

    

Şube Başkanımız Şaban TAT ve Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali BAHAR’A hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 18.11.2022 tarihinde gerçekleşen ziyarette Şubemiz çalışmaları, İlimiz Enerji Sorunlarının çözümü ve Odalar olarak ortak paydamız olan üyelerimizin menfaati için işbirliği içerisinde olmanın önemi vurgulandı.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 17.11.2022

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 16-17-18 Kasım 2022 tarihlerinde YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi Zoom programı üzerinden online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Ahmet UĞUR`un anlatımıyla verilen eğitime 32 üyemiz katıldı.

`GES VE ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMLERİ` SEMİNERİ DÜZENLENDİ 14.11.2022

    

Açılış konuşmasını Şube Başkanımız Şaban TAT’ın yaptığı, Şubemiz ve T Dinamik A.Ş.firması işbirliği ile “GUNES ENERJİSi SANTRALLERİ VE ENERJi DEPOLAMA SiSTEMLERi” konu başlıklı seminer Şubemiz seminer salonunda üyelerimizin yoğun katılımı ile 12 Kasım 2022 tarihinde düzenlendi.

ÇOCUK TİYATROSUNDA ÜYELERİMİZ VE ÇOCUKLARI İLE BULUŞALIM 14.11.2022

    

Şube Sosyal Etkinliklerimiz kapsamında 19.11.2022 Cumartesi günü saat 14:00 da Lara Laura AVM Panda Sahnesinde Maskantalya Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenecek olan `Korsan Marti` adli muzikli cocuk kukla tiyatrosu icin ucretsiz bilet almak isteyen uyelerimizin Subemize basvurmalari rica olunur.

TAKSİM`DE MEYDANA GELEN HAİN TERÖR SALDIRISINI KINIYORUZ! 14.11.2022

    

İstanbul Taksim’de meydana gelen hain terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

BURDUR VE ISPARTA TEMSİLCİLİKLERİMİZİN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 11.11.2022

    

Şubemize bağlı Burdur ve Isparta İl Temsilciliklerimizin kurumsal işleyişi, idari ve mali açıdan 15. Dönem olağan ikinci denetlemeleri tamamlandı. 04 Kasım 2022 tarihinde Şube Denetçileri Ferhat ÇAĞLI ve Alper GÜL tarafından gerçekleştirilen denetimde Burdur Temsilcimiz Mehmet ÇIĞRI, Isparta Temsilcimiz Güner MERDAN ve Teknik Görevlimiz Engin ÇELEBİ de katılım sağladı.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ`NDE SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI

`GES VE ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMLERİ` SEMİNERİ DÜZENLENDİ

TEKNİK SEMİNER: YENİ NESİL PARAFUDR TEKNOLOJİLERİ, TEK HAT ŞEMASINDA YERLİ SEMBOLLER, ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİNİN TAZMİNAT SORUMLULUĞU, NÖTR-TOPRAK REGÜLATÖRÜ

BURDUR VE ISPARTA TEMSİLCİLİKLERİMİZİN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ANTALYA`DA ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE GELECEĞİ

AKDENİZ MÜHENDİSLİK GÜNLERİ ÇALIŞTAYI – “AKDENİZ SU HAVZASI VE SUYUN GELECEĞİ”

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI ZİYARET EDİLDİ

ŞUBEMİZİN OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ`NDE EMO-GENÇ BULUŞMASI!

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.