MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 112  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBEMİZDE ÇEVRİM İÇİ ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ «Yeni» 24.03.2023

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 22-24 Mart 2023 tarihlerinde çevrim içi olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Ahmet UĞUR`un anlatımıyla gerçekleşen eğitime 19 üyemiz katılım sağladı.

ŞUBE BAŞKANIMIZ ŞABAN TAT TRT ANTALYA RADYOSUNA CANLI YAYIN KONUĞU OLDU 13.03.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, 09 Mart 2023 tarihinde TRT Antalya Radyosu`nun canlı yayınında, yaşanan deprem felaketi sonrasında elektrik kaynaklı yaşanan yangınların önüne geçmek adına ve sismik deprem sensörleri ile yapılması gereken otomasyon sistemi üzerine görüşlerini paylaştı.

TMMOB ANTALYA İKK KADIN KOMİSYONU 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİ 12.03.2023

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu Kadın Komisyonu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü ile ilgili 07 Mart 2023 tarihinde Şubemizde bir basın açıklaması düzenledi.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN! 08.03.2023

    

Çalışan, üreten, yetiştiren, dünyamızı renklendiren tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun! Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu

TMMOB ANTALYA İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI 07.03.2023

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu, Mart ayı olağan toplantısını 06 Mart 2023 tarihinde gerçekleştirdi. Şube Başkanımız Şaban TAT`ın katıldığı toplantıda, Phaselis Antik Kenti Ören yeri ve bütünleyici kıyı alanı çevre düzenlemesi, Güzeloba mahallesinde özel sağlık tesis alanı olan taşınmazın ticaret turizm alanına dönüştürülmesi ve plan notu eklenmesine ilişkin imar planı değişikliği ve Gazipaşa Karakemik mevkii otel yapımı gündemleri görüşüldü.

SMM ÜYELERİMİZE AKDENİZ EDAŞ TYS SİSTEMİ TANITILDI 06.03.2023

    

Akdeniz EDAŞ Talep Yönetim Sistemi (TYS) çalışmaları tamamlanmış olup; canlı sisteme geçiş öncesi Şubemiz ve Akdeniz EDAŞ iş birliği ile Antalya Merkez ve İlçe Temsilcilik SMM üyelerimize yönelik 27-28 Şubat 2023 tarihlerinde Şubemiz seminer salonunda, Isparta-Burdur İl Temsilciliklerimiz de faaliyet gösteren SMM üyelerimiz içinse1 Mart 2023 tarihinde Isparta İMO İl Temsilciliği`nde dış kullanıcı eğitimleri yüz yüze ve çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Açılış konuşması Şube Başkanımız Şaban TAT tarafından yapılan ve SMM üyelerimiz tarafından üretilen AG proje onay işlemleri, tesisat kontrol ve OG geçici kabul işlemlerinin daha hızlı hizmet ve kolaylık sağlamak için, başvuruların Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. web sayfası üzerinden online olarak yapılması planlanan ve güncellenen Talep Yönetim Sistemi`nin (TYS) bilgilendirmesi yapıldı.

BATI AKDENİZ’İN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BİR ARAYA GELDİ 16.02.2023

    

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın çağrısıyla,Antalya Valisi Ersin Yazıcı ve ATSO Başkanı Ali Bahar ev sahipliğinde,Batı Akdeniz’deki 91 sivil toplum kuruluşu ve kamu kurumlarının temsilcilerinin katılımıyla afet bölgesi ile kentimizdeki misafirlere yapılacak yardımların,ekonomik,sosyal desteklerin koordinasyonu toplantısı 14.2.2023 tarihinde gerçekleştirildi.Şube Başkanımız Şaban TAT`ın katıldığı ve Batı Akdeniz STK Koordinasyon Kurulu’nun oluşumunun görüşüldüğü toplantıda,kurulun üstleneceği sorumluluklar ve olası afetlere hazırlık konuları görüşüldü.

DEPREM BÖLGELERİNE DAYANIŞMA YARDIMLARI İLETİLDİ 13.02.2023

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu Koordinatörlüğünde başlatılan ve Afet Yardım Kampanyası kapsamında toplanan yardım malzemeleri 2. sevkiyatı ihtiyaç sahiplerine ulaştı. Yardım malzemesi getiren, paketlemeye, yüklemeye yardım eden tüm TMMOB birleşeni Odalarımıza, üyelerimize ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürler.

AFAD İLE GÖRÜŞMELERİMİZ OLUMLU SONUÇLANDI 13.02.2023

    

lektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO), deprem bölgesinin yeniden elektrifikasyonu, çadır/konteyner kentlere güvenli biçimde elektrik verilebilmesi gibi çalışmalarda sorumluluk alma ve işbirliği talebi, AFAD tarafından olumlu karşılandı. EMO, mesleki bilgi, birikim ve deneyimlerini depremzede yurttaşlarımızın hizmetine sunmak için gerekli hazırlıklara başlamıştır.

EMO: AFET YÖNETİM VE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINDA GÖREV ALMAYA KARARLIYIZ 09.02.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile AFAD’a başvurarak, başta deprem bölgesinin yeniden elektrifikasyonu, çadır/konteyner kentlere elektrik verilmesi amacıyla malzeme temini, projelendirme ve uygulama olmak üzere tüm afet yönetim ve iyileştirme çalışmalarında sorumluluk almaya hazır olduğunu bildirdi.

ISPARTA VALİSİ AYDIN BARUŞ ZİYARET EDİLDİ 07.02.2023

    

TMMOB Isparta İl Koordinasyon Kurulu olarak Isparta Valisi Aydın BARUŞ` a ziyarette bulunuldu. 06 Şubat 2023 tarihinde gerçekleştirilen ve Isparta İl Temsilcimiz Güner MERDAN`ın da katıldığı ziyarette Isparta ilimizin sorunlarına dair karşılıklı fikir alışverişleri yapıldı.

ÜYELERİMİZE DESTEK ÇAĞRIMIZDIR! DEPREM İÇİN YARDIM KAMPANYASI 06.02.2023

    

06.02.2023 tarihinde Kahramanmaraş ve Gaziantep başta olmak üzere birçok ilde gerçekleşen depremde, depremden etkilenen vatandaşlarımıza meslek odalarımızın yer aldığı TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu olarak yardım kampanyası düzenlenmektedir. Destek olmak isteyen meslektaşlarımızın, vatandaşlarımızın yazımızın devamında listede yer alan yardımlarını İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Antalya Şubesi‘ne teslim etmeleri yeterli olacaktır.

EMO ANTALYA 15.DÖNEM 2.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 06.02.2023

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından, Şube Çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Temenniler gündemiyle düzenlenen 15.Dönem 2.Danışma Kurulu Toplantısı 03 Şubat 2023 Cuma günü Su Hotel`de gerçekleştirildi. Haberin devamına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZİN 15. DÖNEM 2. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ 06.02.2023

    

EMO Antalya Şubesi 15. Dönem 2.Koordinasyon Kurulu toplantısı 03 Şubat 2023 Cuma günü Su Hotel`de gerçekleştirildi. 15. Dönem Şube çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Temenniler gündem maddelerinden oluşan toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Denetçileri, Şubemiz Temsilci ve Temsilci Yardımcıları ile Şube ve Temsilcilik personeli katıldı.

DEPREM BÖLGESİ İÇİN KAN BAĞIŞI ÇAĞRISI 06.02.2023

    

Deprem bölgelerinde oluşacak kan ihtiyacı için üyelerimizi ve vatandaşlarımızı kan bağışına davet ediyoruz. Markantalya önü, Kapalıyol Akbank Önü veya Kan Merkezi (Mevlana Çorbacısı Yanı) Kızılay birimlerinde kan bağışında bulunabilirsiniz. https://www.kanver.org/ adresinden online randevu alarak bağışçı olabilirsiniz.

ISPARTA ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ`NDE TOPLANTI YAPILDI 04.02.2023

    

TMMOB Isparta İl Koordinasyon Kurulu ile Isparta Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü üyemiz Abdullah BORCA başkanlığında 03 Şubat 2023 tarihinde bir toplantı gerçekleştirildi. Isparta İl Temsilcimiz Güner MERDAN`ın da katıldığı toplantıda, Isparta ilinin İmar ve Şehircilik alanlarındaki sorunlar değerlendirilerek bilgi paylaşımı yapıldı, görüş alışverişinde bulunuldu.

BAŞKAN MUHITTIN BÖCEK, ANTALYA MESLEK ODALARI EŞGÜDÜM KURULU İLE BİR ARAYA GELDİ 03.02.2023

    

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek`in daveti üzerine, Antalya`da yaklaşık 26 meslek örgütü bileşeninden oluşan Eşgüdüm Kurulu`na bağlı Meslek Odaları başkanlarıyla 02 Şubat 2023 tarihinde toplantıda buluştu. Toplantıya katılan Şube Başkanımız Şaban TAT, Büyükşehir Belediyesinden meslek alanlarımızla ilgili kentimize ilişkin beklentilerini ve sorunların çözümü noktasında Şubemizin görüşlerini toplantıda gündeme getirdi.

TMMOB ANTALYA İKK BASIN AÇIKLAMASI: ‘’FALEZLER YAPILAŞMA BASKISI ALTINDA’’ 30.01.2023

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından 30 Ocak 2023 Pazartesi günü ‘’Falezler Yapılaşma Baskısı Altında’’ konulu basın açıklaması gerçekleştirilmiştir. Basın açıklamasına Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı.

TMMOB ANTALYA İKK KADIN KOMİSYONU TOPLANDI 30.01.2023

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulunun, kadın çalışmalarının yürütülmesi ve Meslek Odalarındaki kadın üyelerin arasındaki iş birliği ve dayanışmayı arttırması maksadıyla kurulan Antalya İl Koordinasyon Kurulu Kadın Komisyonu ilk toplantısını 30 Ocak 2023 tarihinde Şubemizde gerçekleştirdi. Toplantıya Şubemizi temsilen üyemiz Betül ÜNAL katıldı.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 30.01.2023

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 25-26-27 Ocak 2023 tarihlerinde YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi Zoom programı üzerinden online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Ahmet UĞUR`un anlatımıyla verilen eğitime 29 üyemiz katıldı.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


SMM ÜYELERİMİZE AKDENİZ EDAŞ TYS SİSTEMİ TANITILDI

ŞUBE BAŞKANIMIZ ŞABAN TAT TRT ANTALYA RADYOSUNA CANLI YAYIN KONUĞU OLDU

TMMOB ANTALYA İKK KADIN KOMİSYONU 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİ

TMMOB ANTALYA İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI

DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN!

GÜVENLİ YAPILAR OLUŞTURULURKEN DEPREM ANINDA VE SONRASINDA ELEKTRİK, DOĞALGAZ VE ASANSÖRLER İLE İLGİLİ GEREKLİ ÖNLEMLER ALINMALI

ELEKTRİK TESİSATLARINDA `SİSMİK KORUMA` ÖNERİSİ (İLERİ - 07.03.2023)

EMO`DAN 8 MART MESAJI (AKDENİZ MANŞET - 08.03.2023)

ELEKTRİKTE GEREKLİ ÖNLEMLER ALINMALI (ANTALYA YÜZYÜZE - 07.03.2023)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.