MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 20

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 95  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

SMM ÜYE İŞYERİ ZİYARETİ 09.04.2021

    

Şube Başkanımız Şaban TAT ve Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR, bu sene kendi iş yerinde SMM olarak faaliyet göstermeye başlayan üyemiz Zafer KETE`yi 5.4.2021 tarihinde ofisinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

SMM ÜYE İŞYERİ ZİYARETİ 05.04.2021

    

Şube Başkanımız Şaban TAT ve Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR, bu sene kendi iş yerinde SMM olarak faaliyet göstermeye başlayan üyemiz Onur SADİ`yi 5.4.2021 tarihinde ofisinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ziyaretten dolayı mutlu olduğunu ifade eden üyemiz, Şube Yönetim Kurulumuza başarılı çalışmalarının devamı dileklerinde bulundu.

TEKNİK SEMİNER: ALÇAK GERİLİM KORUMA VE MOTOR YOL VERME CİHAZLARI 05.04.2021

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz ve Siemens Türkiye iş birliği ile 08 Nisan 2021 Perşembe günü saat 20:00`da “ALÇAK GERİLİM KORUMA VE MOTOR YOL VERME CİHAZLARI” konulu online teknik seminer düzenlenecektir. https://zoom.us/j/92610098977 linki ile seminere katılabilirsiniz. Seminer, Zoom ile eşzamanlı olarak EMO Antalya Şubesi Youtube kanalından da canlı olarak yayınlanacaktır. Tüm üyelerimiz davetlidir.

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLEDİ 31.03.2021

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 29-30-31 Mart 2021 tarihlerinde Elektrik SMM Eğitimi online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Hasan AKTAŞ`ın ve mali sorumluluklar hakkında da Mali Müşavir Melek AKTEPE`nin anlatımıyla verilen eğitime 32 üyemiz katıldı.

DUAYEN MESLEK BÜYÜĞÜMÜZ MERHUM AHMET ÜNSAL’IN KIZI ASUMAN F. TARIMAN`DAN ŞUBEMİZE ZİYARET 30.03.2021

    

Merhum Ahmet Ünsal’ın kızı Asuman F. TARIMAN, Şube Başkanımız Şaban TAT’ı 11.03.2021 tarihinde ziyarette etti.Ziyarette Asuman F. TARIMAN, kendisinin kaleme aldığı, Antalya’nın elektrik enerjisi tarihinde de büyük katkıları olan, elektrik mühendisliği meslek alanında tarihinde yer edinmiş Meslek Büyüğümüz merhum Ahmet ÜNSAL’ın mühendislik anılarını anlatan “Mehendiz Bey’in Hikayesi” kitabını hediye etti.

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 28.03.2021

    

Şubemiz tarafından, 25-26 Mart 2021 tarihleri arasında MİSEM kapsamında Elektrik İç Tesislerinin Denetimi ve Raporlama Eğitimi düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Hüseyin Celil KURUDA`nın anlatımıyla verilen eğitime 19 üyemiz katıldı.

ALANYA TEMSİLCİLİĞİ SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 28.03.2021

    

28 Mart 2021 Pazar günü online gerçekleştirilen toplantıda SMM Üyelerimizin yaşadıkları sorunlar ile çözüm önerileri değerlendirildi. Şube Yönetim Kurulu Başkanı Şaban TAT, bölgemizdeki dağıtım şirketi nezdinde ve genel SMM sorunlarına ilişkin yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. Toplantıda SMM üyeler görüş, talep ve önerilerini bildirdi. Toplantıya Şubemiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR, Saymanımız Eser ORAKLI, Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim KAYMAZ, SMM Komisyonu Başkanımız Rüştü BEKDİKHAN ve temsilcilik SMM üyelerimiz katılım sağladılar.

TEKNİK SEMİNER: ENDÜSTRİYEL AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ 23.03.2021

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz ve Psl Elektronik A.Ş. iş birliği ile 25 Mart 2021 Perşembe günü saat 20:00`da `ENDÜSTRİYEL AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ` konulu online teknik seminer düzenlenecektir. https://zoom.us/j/92287663278 linki ile seminere katılabilirsiniz. Seminer, Zoom ile eşzamanlı olarak EMO Antalya Şubesi Youtube kanalından da canlı olarak yayınlanacaktır. Tüm üyelerimiz davetlidir

TEKNİK EĞİTİM: XSPIDER-EATON`IN ÜCRETSİZ ARK PARLAMASI DEĞERLENDİRME YAZILIMI 17.03.2021

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz ve Eaton Elektrik Türkiye iş birliği ile 18 Mart 2021 Perşembe günü saat 20:00`da Eaton’ın ücretsiz ark parlaması değerlendirme yazılımı olan xSpider programı kullanımı hakkında online teknik eğitim düzenlenecektir. https://zoom.us/j/91687913130 linki ile seminere katılabilirsiniz. Seminer, Zoom ile eşzamanlı olarak EMO Antalya Şubesi Youtube kanalından da canlı olarak yayınlanacaktır. Tüm üyelerimiz davetlidir.

ODAMIZ 12960 SİCİLNO`LU ÜYESİ HİKMET DEMİR VEFAT ETMİŞTİR 16.03.2021

    

12960 sicil numaralı üyemiz HİKMET DEMİR 16.03.2021 tarihinde yaşamını yitirmiştir. Ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz.

WEBİNAR: `KARİYER.NET`TEN KARİYER TÜYOLARI` 15.03.2021

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz tarafından 16 Mart 2021 Salı günü saat 16:00`da `KARİYER.NET`TEN KARİYER TÜYOLARI` konulu bilgilendirme semineri online olarak düzenlenecektir. https://zoom.us/j/85169015256 linki ile seminere katılabilirsiniz.

TEİAŞ BATI AKDENİZ YÜK TEVZİ MÜDÜRLÜĞÜ`NE ZİYARET 15.03.2021

    

Şube Başkanımız Şaban Tat, Yönetim Kurulu Üyemiz Ferhat Yamak ile birlikte Teiaş Batı Akdeniz Yük Tevzi Müdürlüğü`ne 11.03.2021 tarihinde ziyarette bulundu. Ziyarette, işyeri Temsilcimiz Furkan Güzel ve kurum çalışanı meslektaşımızla Oda ve Şube çalışmalarımız hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 12.03.2021

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 8-9-10 Mart 2021 tarihlerinde YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Musa ÇEÇEN`ın anlatımıyla verilen eğitime 16 üyemiz katıldı.

AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. DUYURU: `HİZMET BEDELİ` UYGULAMASI İPTAL 09.03.2021

    

EMO Antalya Şubesi olarak yapılan girişimler sonucunda, Şubemiz sınırları içerisinde faaliyet gösteren Akdeniz Elektrik Dağıtım Şirketi’nin, odamız üyesi SMM Elektrik Mühendisi meslektaşlarımızdan, yatırımcılar-tüketiciler adına hizmet olarak ürettikleri YG projelerin onay-kontrol ve geçici kabul hizmetleri için talep ettiği “Hizmet Bedeli” uygulaması İPTAL EDİLMİŞTİR.Bu süreçte alınan bedellerin iadesi için detaylı bilgiye yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

KADIN ÜYELERİMİZE SEMİNER DÜZENLENDİ 08.03.2021

    

8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle kadın üyelerimize özel olarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Gönenç Uçuran Aksu`nun sunumuyla `Kadın Sağlığı` konulu seminer düzenlendi. Samimi bir sohbet havasında geçen ve 07.03.2021 tarihinde düzenlenen etkinlik kadın üyelerimiz tarafından ilgiyle takip edildi.

TEDAŞ AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İŞYERİ ZİYARETİ 04.03.2021

    

Şube Başkan Yardımcımız Durali Çakır ve Saymanımız Eser Oraklı, TEDAŞ Akdeniz Bölge Müdürlüğü İşyeri Temsilcisi Üyemiz Bilal İnci`ye ve kurum çalışanı üyelerimize 03.03.2021 tarihinde ziyarette bulundu.

GÜÇ SİSTEMLERİNDE ENERJİ SÜREKLİLİĞİ İÇİN YAPILMASI GEREKLİ ÇALIŞMALAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ 01.03.2021

    

Kocaeli Ü. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bora ALBOYACI’nın konuşmacı olarak katıldığı “GÜÇ SİSTEMLERİNDE ENERJİ SÜREKLİLİĞİ İÇİN YAPILMASI GEREKLİ ÇALIŞMALAR” konulu teknik seminer 27.02.2021 tarihinde düzenlendi. Zoom programının yanı sıra EMO Antalya Şubesi Youtube kanalı üzerinden de canlı olarak yayınlanan seminer soru cevap kısmı ile son buldu.Semineri izleyemeyen üyelerimiz EMO Antalya Şubesi Youtube kanalından seminerin kaydına ulaşabilirler.

WEBINAR: GÜÇ SİSTEMLERİNDE ENERJİ SÜREKLİLİĞİ İÇİN YAPILMASI GEREKLİ ÇALIŞMALAR 25.02.2021

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz tarafından 27 Şubat 2021 Cumartesi günü saat 16:00`da, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bora ALBOYACI’nın konuşmacı olarak katılacağı “GÜÇ SİSTEMLERİNDE ENERJİ SÜREKLİLİĞİ İÇİN YAPILMASI GEREKLİ ÇALIŞMALAR” konulu bilgilendirme semineri online olarak düzenlenecektir. https://zoom.us/j/91619751728 linki ile seminere katılabilirsiniz.

AÜ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKANLIĞI ZİYARETİ 24.02.2021

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR, Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Onur YAZICI ve Fırat GÜLER Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesini Dekanlığı görevine atanan üyemiz Prof.Dr. Şükrü ÖZEN`e ve Dekan Yardımcılığı görevine atanan üyemiz Dr.Öğr.Üyesi H.Feza CARLAK`a 23 Şubat 2021 tarihinde ziyarette bulunarak, yeni görevlerinde başarılı çalışmalarının devamı dileklerinde bulundular.

ŞUBEMİZ KADIN MÜHENDİSLER KOMİSYONU TOPLANDI 22.02.2021

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Kadın Mühendisler Komisyonumuz 21.02.2021 tarihinde gerçekleştirilen online toplantıda bir araya geldi.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

DUAYEN MESLEK BÜYÜĞÜMÜZ MERHUM AHMET ÜNSAL’IN KIZI ASUMAN F. TARIMAN`DAN ŞUBEMİZE ZİYARET

WEBİNAR: `KARİYER.NET`TEN KARİYER TÜYOLARI`

ALANYA TEMSİLCİLİĞİ SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLEDİ

TEKNİK SEMİNER: ENDÜSTRİYEL AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

TEKNİK EĞİTİM: XSPIDER-EATON`IN ÜCRETSİZ ARK PARLAMASI DEĞERLENDİRME YAZILIMI

TEİAŞ BATI AKDENİZ YÜK TEVZİ MÜDÜRLÜĞÜ`NE ZİYARET

SMM ÜYE İŞYERİ ZİYARETİ

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.