MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 24

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 124  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB ANTALYA İKK KADIN KOMİSYONU İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ «Yeni» 29.05.2024

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Kadın Komisyonu, yeni dönem ilk toplantısını 28 Mayıs 2024 tarihinde TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubemizde gerçekleştirdi. Görev dağılımının belirlendiği toplantıda Komisyon Sekreteryasına Gülşah Ergen; Sekreterya Yardımcılığına ise Funda Oruç Koçyiğit, Sibel Ünlü ve Ayşegül Ekmekçi oy birliği ile seçildi. Toplantıda ayrıca dönem içinde yapılacak çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

TEKNİK SEMİNER: JENERATÖR BİLEŞENLERİ VE SEÇİM KRİTERLERİ 28.05.2024

    

Şubemiz ve Teksan Jeneratör A.Ş. firması iş birliği ile 01 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 13:30`da Şubemiz Seminer Salonunda `JENERATÖR BİLEŞENLERİ VE JENERATÖR SEÇİM KRİTERLERİ` konulu teknik seminer verilecektir. Seminer sonunda kokteyl düzenlenecek olup, seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

OG ANAHTARLAMA ÜRÜNLERİ VE ENERJİ DAĞITIMINDA KULLANILAN TRAFOLAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ 27.05.2024

    

Şubemiz ve Europower Enerji firması iş birliği ile 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü Şubemiz seminer salonunda, Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Sadık DUTUCU ve Sam MALEK`in anlatımlarıyla `OG Anahtarlama Ürünleri ve Enerji Dağıtımında Kullanılan Trafolar` konulu teknik seminer gerçekleştirildi. Üyelerimizin yoğun ilgi gösterdiği seminerin açılış konuşması şube yönetim kurulu üyemiz Nihat Ozan YOLCULAR tarafından yapıldı.

ANTALYA KENT KONSEYİ GENEL KURULU YAPILDI 24.05.2024

    

Antalya Kent Konseyi 2024 Yılı Olağan Genel Kurulu; 23 Mayıs 2024 tarihinde organ seçimleri AKM Perge Salonu`nda yapıldı. Genel Kurul sonucunda, Şube Başkanımız Şaban TAT Kent Konseyi Yürütme Kurulu`na seçilirken, Semanur KURT da yeniden göreve seçildi.

ÜYELERİMİZLE TİYATRODA BİRARAYA GELDİK! 24.05.2024

    

Şubemiz Sosyal-Kültürel etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Antalya Kültür Sanat Sahnesinde sahnelenen `BABA` adlı karakomik tiyatro oyununu 23 Mayıs 2024 tarihinde üyelerimiz ve aileleri ile birlikte keyifle izledik.

ATSO B2B NETWORKİNG KONFERANSI DÜZENLENDİ 24.05.2024

    

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde yapay zekâ destekli yeni nesil etkinlik deneyimi ‘ATSO B2B Networking’ ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda 23 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirildi. Katılımcılar, farklı sektörlerden ticaret insanları ile bir araya gelerek iş bağlantıları kurma fırsatı buldu. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, Şube Başkanımız Şaban TAT, Üyelerimiz, Antalya iş dünyasının temsilcilerinin yanı sıra sanayi, turizm, ticaret ve tarım sektörlerinin ileri gelenleri ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda buluştu.

SAGALASSOS`TA ANTİK BİR YOLCULUĞA ÇIKIYORUZ! 23.05.2024

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri çerçevesinde 02 Haziran 2024 Pazar günü Sagalassos Antik Kenti Gezisi planlanmıştır. Kontenjanı sınırlı sayıda olan etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin Şubemize isim yazdırmaları önemle rica olunur. Etkinlik detaylarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

BURDUR BELEDİYE BAŞKANI ALİ ORKUN ERCENGİZ`E ZİYARET 23.05.2024

    

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun ERCENGİZ 21 Mayıs 2024 tarihinde makamında ziyaret edildi. Ziyarette Şube Başkanımız Şaban TAT, Burdur Temsilcimiz Mehmet ÇIĞRI, Temsilci Yardımcımız Nevriye Nalan ÖZTÜRK ve Burdur Belediyesi’nde görev yapan meslektaşlarımız ile birlikte, mesleki konularımızın yanı sıra ortaklaşa yürütebileceğimiz projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

IEEE FUTUREFEST ZİRVESİ DÜZENLENDİ 21.05.2024

    

IEEE Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Kolu Topluluğu tarafından, 20 Mayıs 2024 tarihinde Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda FutureFest Zirvesini gerçekleştirildi. Zirvede, Günümüz Teknolojileri konulu panele Şube Başkanımız Şaban TAT moderatör olarak; Dr. Hüseyin HALICI (HALICI Grup CEO) ve Mustafa ERSÖZ (MSE Teknoloji CEO) konuşmacı olarak katılım sağladı.

TEKNİK SEMİNER: ORTA GERİLİM ANAHTARLAMA ÜRÜNLERİ VE ENERJİ DAĞITIMINDA KULLANILAN TRAFOLAR 21.05.2024

    

Şubemiz ve Europower Enerji firması iş birliği ile 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü saat 13:30`da Şubemiz Seminer Salonunda “ORTA GERİLİM ANAHTARLAMA ÜRÜNLERİ VE ENERJİ DAĞITIMINDA KULLANILAN TRAFOLAR” konulu teknik seminer verilecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Eğitim konularına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

İŞ YERİNDE POSTÜR BOZUKLUKLARINA BAKIŞ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 20.05.2024

    

Şubemiz ve Artro Life Klinik firması iş birliği ile 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü Şubemiz seminer salonunda, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Selen Bengü Erdoğan Gür`ün anlatımıyla `İş Yerinde Postür Bozukluklarına Bakış ve Çözüm Önerileri` konulu bilgilendirme semineri gerçekleştirildi. Seminerin açılış konuşması Şube Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR tarafından yapıldı.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 19.05.2024

    

Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar eğitimi 15-16-17 Mayıs 2024 tarihlerinde Şubemiz Seminer Salonu’nda 20 üyemizin katılımıyla yüz yüze yapıldı. MİSEM eğitmeni Elektrik Mühendisi Ahmet UĞUR`un anlatımıyla 3 gün süren eğitimin açılışını Şube Saymanımız Seyit Çağrı YILDIRIM yaptı.

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI 19.05.2024

    

19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle 19 Mayıs 2024 tarihinde T.C. Antalya Valiliği tarafından Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı`na düzenlenen çelenk sunma törenine katılım sağlandı.

ATSO B2B NETWORKİNG ETKİNLİĞİ 18.05.2024

    

Antalya`nın ilk yeni nesil ticaret buluşması ATSO B2B Networking etkinliği 23 Mayıs 2024 Perşembe günü 10.00 - 17.00 saatleri arasında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Atatürk Konferans Salonu`nda gerçekleştirilecektir. Etkinlikte katılımcıların kısa sürede ve etkili bir şekilde birbirini tanıması, ikili iş görüşmeleri yapması böylelikle bölge içi ticaret ve yatırım imkanlarının geliştirilmesi hedeflenmektedir. Yapay zeka destekli B2B Matchmaking teknolojisinin kullanılacağı etkinlikte katılımcılar projelerine, iş geliştirme faaliyetlerine ve devam eden çalışmalarına katkı sağlayacak iş görüşmeleri yapmanın yanında muhtemel girişimci adayları ile de eşleşme imkanı bulacaklardır. Etkinliğe üyelerimiz davetlidir. Etkinliğine ücretsiz katılım ve kayıt için: https://atsob2b.org.tr

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN 17.05.2024

    

Bağımsızlık mücadelesinin dönüm noktası ve Cumhuriyetin kurulmasına giden yolun başlangıcı olan 19 Mayıs 1919`un 105. yıl dönümünde 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram`ını kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ülkemizin bağımsızlığı için mücadele eden tüm kahramanlarımızı saygıyla anıyoruz. Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu

FİBERLİ FİRMASINA TEKNİK GEZİ DÜZENLENECEKTİR. 16.05.2024

    

17 Mayıs 2024 Cuma günü, Antalya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fiberli Led Aydınlatma firmasına teknik gezi planlanmıştır ve saat 12:30`da EMO Antalya Şubesi önünden otobüs kaldırılacaktır. Kontenjanı sınırlı sayıda olan etkinliğe katılmak isteyen üyemizin Şubemize isim yazdırması rica olunur.

TİYATROYA GİDİYORUZ! 16.05.2024

    

23 Mayıs 2024 Perşembe günü saat: 19:30`da Antalya Kültür Sanat Sahnesinde `Baba` adlı tiyatro gösteresi üyelerimize ücretsiz olarak sahnelenecektir. Yıllardır görüşmeyen iki kardeşi, babalarının ölümü bir araya getirir. Küçük bir kasap dükkânında büyük hayatlarına, yaşanmışlıklarına şahit oluruz. İşin içine hiç ortada olmayan ‘ortak’ bir arkadaş dahil olunca, tüm sırlar gün yüzüne çıkar. Bu kara komedi aile ilişkilerini oldukça sorgulatıyor. Tek perdelik `Baba` adlı +13 yaş ve üzeri oyunu izlemek isteyen üyelerimizin Şubemize müracaat etmeleri rica olunur. (Not: Biletler sınırlı sayıdadır.)

ÜYELERİMİZLE TİYATRODA BULUŞTUK! 16.05.2024

    

Şubemiz Sosyal-Kültürel etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ve Turunç Kumpanya tarafından Antalya ili Muratpaşa ilçesi Ali Çetinkaya Caddesi`nde bulunan Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi’nde 15 Mayıs 2024 tarihinde sahnelenen “Teftiş-i Temaşa” adlı komedi oyununu üyelerimiz ve aileleri ile birlikte keyifle izledik.

BİLGİLENDİRME SEMİNERİ: İŞ YERİNDE POSTÜR BOZUKLUKLARINA BAKIŞ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ 15.05.2024

    

Şubemiz ve Artro Life Klinik firması iş birliği ile 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü saat 13:30`da Şubemiz seminer salonunda, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Selen Bengü Erdoğan Gür`ün anlatımıyla `İş Yerinde Postür Bozukluklarına Bakış ve Çözüm Önerileri` konulu bilgilendirme semineri verilecek olup seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

TEKNOLOJİNİN ENGELLERİNİ KALDIRIYORUZ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 13.05.2024

    

Şubemiz ve Akdeniz Üniversitesi Biyomedikal Tekn. Uyg. ve Arş. Mrk. işbirliği ile 10 Mayıs 2024 Cuma günü Akdeniz Üniversitesi`nde “Engelsiz Erişim Cihazları: Teknolojinin Engellerini Kaldırıyoruz” semineri düzenlendi. Açılış Konuşması Rektör Yardımcısı Üyemiz Prof. Dr. Şükrü ÖZEN tarafından yapılan programda Şube yönetim kurulu ve biyomedikal komisyonu üyemiz Gözde GÜLBAŞ ilk olarak bilgilendirmede bulundu. Ardından da ALS MNH Derneği yönetim kurulu üyesi Dr. Alper KAYA online olarak katılım sağlayarak sunumunu gerçekleştirdi.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


İŞÇİNİN VE EMEĞİN BAYRAMI 1 MAYIS`I KUTLADIK

AKDENİZ’DE YEŞİL ENERJİ SİSTEMLERİ VE ENTEGRE TEKNOLOJİLER KONULU PANEL DÜZENLENDİ

ÜYELERİMİZ VE AİLELERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTUK

ATSO B2B NETWORKİNG ETKİNLİĞİ

ÜYELERİMİZLE TİYATRODA BİRARAYA GELDİK!

TİYATROYA GİDİYORUZ!

SEMİNER: GÜNCEL YÖNETMELİKLER IŞIĞINDA GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ TASARIMI

“TEFTİŞ-İ TEMAŞA” ADLI TİYATRO OYUNUNDA BULUŞALIM!

YEŞİL ENERJİ SİSTEMLERİ VE ENTEGRE TEKNOLOJİLER PANELİ

ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİĞİ: TEKNOLOJİNİN ENGELLERİNİ KALDIRIYORUZ (SEMİNER)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.