MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 21

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 106  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB ANTALYA İKK: BAŞKA KONYAALTI YOK «Yeni» 28.06.2022

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu 27 Haziran 20222 tarihinde Konyaaltı Seyir Terası`nda Konyaaltı sahilinin durumu hakkında `Başka Konyaaltı Yok` başlıklı basın açıklaması yaptı. Basın Açıklamasına Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT`ın yanı sıra TMMOB Antalya İKK‘ya bağlı Oda Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

GÖNÜLLERİN ŞAMİYONU EMO FUTBOL TAKIMLARIMIZ 24.06.2022

    

16 Mayıs-21 Haziran 2022 tarihleri arasında bu yıl 28.si düzenlenen ve Antalya Meslek Odaları arasında dostluk ve dayanışmayı güçlendirmeyi amaçlayan Geleneksel Antalya Meslek Odaları arası Halı Saha Futbol Turnuvasına 3 takımla katıldık. Oda Takımlarımıza emek veren meslektaş oyuncularımızın Turnuva boyunca göstermiş oldukları gayretlerden dolayı Yönetim Kurulu olarak kutlar her bir meslektaşımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.

CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKANDE SATIŞ A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ`NE ZİYARET 23.06.2022

    

CK Akdeniz Elektrik Perakande Satış A.Ş. Genel Müdürü meslektaşımız Fahrettin TUNǒa Başkanımız Şaban TAT, Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR ve Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim KAYMAZ ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.21 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilen ziyaret esnasında müşteri memnuiyetinin yanı sıra son zamanlardaki enerji birim fiyatları ve geleceği hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

MESLEK ODALARINDAKİ KADIN ÜYELER ARASINDA İŞBİRLİĞİ VE DAYANIŞMA TOPLANTISI 23.06.2022

    

21 Haziran 2022 tarihinde İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi tarafından ilimizde bulunan Meslek Odalarının ve STK`ların kadın üyeler arasındaki işbirliği ve dayanışmayı artırmak amacı ile düzenlenen toplantıya Şubemiz Kadın Komisyonu üyelerimizden Ezgican ÇAM ve Atiye TUNÇER DİVARCI şubemiz adına katılmışlardır.

BİTİRME PROJELERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU 22.06.2022

    

Şubemiz ve Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü iş birliği ile düzenlenen Bitirme Projeleri Sergisinde dereceye giren Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencilerimizden Baran Bayramoğlu’na 3.’lük, Begaiym Kudainazarova’ya 2.’lik ve Mustafa Fidan’a 1.’lik ödülleri, Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Emre EKE ve Denetim Kurulu Üyemiz Betül ÜNAL tarafından 22.06.2022 tarihinde takdim edildi.

SDÜ VE ISUBÜ`DE SEMİNERLER VE ZİYARETLER DÜZENLENDİ 21.06.2022

    

Süleyman Demirel Üniversitesi ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun olacak meslektaşlarımız için 20 Haziran 2022 tarihinde bilgilendirme seminerleri gerçekleştirildi. Şube Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR ,Isparta İl Temsilcimiz Güner MERDAN ve Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL’in de katılım sağladığı etkinliğimizde Elektrik-Elektronik Mühendisi adaylarının sergiledikleri bitirme projeleri incelendi, bilgilendirme toplantılarının ardından öğrencilerimizin meslek odamızla ilgili soruları yanıtlandı. SDÜ Rektör Yrd. Prof.Dr. Mehmet SALTAN; Dekan Yarcımcıları Doç.Dr. Sema YURDAKUL, Doç.Dr.Erkan KARACABEY; Bölüm Başkanı hocalarımız Prof.Dr.Selçuk ÇÖMLEKÇİ ve Prof.Dr.Okan BİNGÖL makamlarında ziyaret edildi. Prof.Dr. Özlem COŞKUN, Doç.Dr. Evren EKMEKÇİ, Doç.Dr. Remzi ARSLANALP, Doç.Dr. Mesud KAHRİMAN, Dr.Öğr.Üyesi Ali AĞÇAL, Dr.Öğr.Üyesi Celal Fadıl KUMRU hocalarımızın da katılım sağladığı ziyaretlerde Emo-Üniversite işbirliği için fikir alışverişinde bulunuldu.

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN! 16.06.2022

    

Varlıklarıyla kalpleri ısıtan, güven veren ve çocuklarının kahramanı olabilen fedakar tüm babaların BABALAR GÜNÜ kutlu olsun...

WIN EURASİA 2022 FUARINA KATILDIK 13.06.2022

    

08-11 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi`nde gerçekleştirilen, endüstri ve otomasyon dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olan WIN EURASIA 2022 Fuarı`na 11 Haziran 2022 Cumartesi günü, üyelerimizin yanı sıra, Akdeniz Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesi EMO-Genç üyelerimizin katılımı ile teknik gezi düzenlendi. Fuar alanında birçok projenin uygulamasını görme olanağı bulan üyelerimiz ve EMO-Genç üyelerimiz firma stantlarını ziyaret ederek meslek alanlarımızla hakkında son gelişmeleri takip ederek, uygulamalar hakkında bilgi aldılar.

ŞUBEMİZİN OLAĞAN İLK DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 13.06.2022

    

48. Dönem Elektrik Mühendisleri Odası Denetleme Kurulu Üyeleri tarafından şubemizin olağan ilk denetlemesi 10-11 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen denetlemede, Denetleme Kurulu Üyelerinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri ve Şube çalışanları da hazır bulundu.

`YASAL MEVZUAT KAPSAMINDA KADINA ŞİDDET` SEMİNERİ DÜZENLENDİ 10.06.2022

    

Şube Yönetim Kurulumuz ve Kadın Mühendisler Komisyonumuzun çalışmaları çerçevesinde 08 Haziran 2022 Çarşamba günü Antalya Barosu Avukatlarından Av.Gamze Ökte Kılıçkap ve Av.Güler Yılmaz Birol`un konuşmacı olarak katıldığı `Yasal Mevzuat Kapsamında Kadına Şiddet` semineri düzenlendi. Açılış konuşmasını Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR`ın yaptığı seminerde, iş yaşamında kadına yönelik şiddet, mobbing ve bunlara yönelik yasal haklar konusunda soru-cevaplar eşliğinde üyelerimizin de katılımıyla bilgilendirmelerde bulunuldu.

BİNA İÇİ ELEKTRONİK HABERLEŞME TESİSATI SEMİNERİ DÜZENLENDİ 06.06.2022

    

Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR’ın yaptığı Bina İçi Elektronik Haberleşme Tesisatı` konulu teknik seminer 04 Haziran 2022 tarihinde Şubemiz Seminer Salonunda Türk Telekom yetkilileri ve üyelerimizin katılımıyla yapıldı. Şubemiz ve Türk Telekom Antalya Bölge Müdürlüğü iş birliği ile gerçekleştirilen seminerde, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından hazırlanan ve yayımlanan güncel `Bina İçi Elektronik ve Haberleşme Tesisatı Teknik Şartnamesi` ve Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği`nin Zayıf Akım Tesisleri hakkında yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri paylaşıldı.

ANTİAD ZİYARETİ 02.06.2022

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, Antalya İş İnsanları Derneği (ANTİAD) Başkanı Ferhat YILDIZ ve üyeleri ile 24 Mayıs 2022 tarihinde bir araya geldiği toplantıda; Ülkemizin enerji durumu ve bölgemizde yapılan güneş enerji Sistemleri (GES) yatırımları üzerine bilgilendirmede bulundu.

YENİ ÜYE TANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI 30.05.2022

    

Şubemize yeni kayıt yaptıran üyelerimiz ile tanışma toplantısı ve sonrasında kahvaltı düzenlendi. Şube Yönetim Kurulu`muzun katılımıyla 28 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşen etkinlikte Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT`ın mühendislik alanı ve Oda-Şube çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Üyelerin kendilerini tanıttığı toplantıda üyelerin oda çalışmalarına katkıda bulunmaları ve mesleklerine sahip çıkmaları istendi.Üyelerimizin sorun ve taleplerinin konuşulduğu etkinlik sonunda Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz aramıza yeni katılan Meslektaşlarımıza EMO rozetlerini takdim etti.

KAHVALTI ETKİNLİĞİMİZDE BULUŞALIM! 29.05.2022

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri çerçevesinde 11 Haziran 2022 Cumartesi günü 09:00-11:30 saatleri arasında Engelsiz Kafe`de (Adonis Otel civarı Eski Lara Cad. No: 48 Şirinyalı, Muratpaşa/Antalya) üye kahvaltı etkinliği düzenlenecektir. Kontenjanı sınırlı sayıda olan etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin Şubemize isim yazdırmaları önemle rica olunur. (Kahvaltı Ücreti: 20TL/kişi)

BİNA İÇİ ELEKTRONİK HABERLEŞME TESİSATI SEMİNERİ 27.05.2022

    

Şubemiz ve Türk Telekom Antalya Bölge Müdürlüğü iş birliği ile 04 Haziran 2022 Cumartesi günü saat 13.30`da Şubemiz seminer salonunda `Bina İçi Elektronik Haberleşme Tesisatı` konulu teknik seminer gerçekleştirilecektir. Türk Telekom Antalya Bölge Müdürlüğü Erişim, Planlama ve Yatırım Müdürü Elektrik Elektronik Mühendisi Fatih Mehmet ARSLAN’ın sunumuyla gerçekleştirilecek seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

ŞUBEMİZDE ÇEVRİM İÇİ ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 27.05.2022

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 25-27 Mayıs 2022 tarihlerinde çevrim içi olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Hasan AKTAŞ`ın anlatımıyla gerçekleşen eğitime 20 üyemiz katılım sağladı.

WIN EURASIA 2022 FUARINA GİDİYORUZ! 26.05.2022

    

08-11 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan WIN EURASIA 2022 Fuarına teknik gezi düzenlenecektir. 10 Haziran 2022 Cuma gecesi hareket edilecek ve 11 Haziran Cumartesi günü fuar alanı gezildikten sonra aynı gün akşamı dönülecek olan teknik geziye katılmak isteyen üyemizin 01 Haziran 2022 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Araç kalkış tarihi, noktası ve detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BİTİRME PROJELERİ SERGİSİ DÜZENLENDİ 25.05.2022

    

Şubemiz ve Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü iş birliği ile Bitirme Projeleri Sergisi ve Ödül Töreni gerçekleştirildi. Elektrik-Elektronik Mühendisi adaylarını çalışmalarında teşvik etmek, yaptıkları çalışmaların bilim dünyasına, araştırma kurumlarına, sanayi kuruluşlarına ve kamuoyuna duyurmalarına yardımcı olmak amacıyla Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencilerinin bitirme projeleri ile katıldığı Bitirme Projeleri Sergisi ve Ödül Töreni 23-24 Mayıs 2022 tarihlerinde Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde düzenlendi.

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI 20.05.2022

    

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı`nın 103.yıl dönümü vesilesiyle Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı`na düzenlenen çelenk sunma törenine Şube Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR, Yönetim Kurulu Yedek Üyemiz Cem YÜCEER, Denetleme Kurulu Yedek Üyemiz Betül ÜNAL, Şube personelimiz ve EMO-Genç üyelerimiz katılım sağladı.

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 18.05.2022

    

19 Mayıs 1919, Türk Milleti`nin bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. Bu büyük mücadelede emeği geçen, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin tüm kahramanlarını; bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mızı kutluyoruz.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


YENİ ÜYE TANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

BİNA İÇİ ELEKTRONİK HABERLEŞME TESİSATI SEMİNERİ DÜZENLENDİ

`YASAL MEVZUAT KAPSAMINDA KADINA ŞİDDET` SEMİNERİ DÜZENLENDİ

WIN EURASİA 2022 FUARINA KATILDIK

GÖNÜLLERİN ŞAMİYONU EMO FUTBOL TAKIMLARIMIZ

ANTİAD ZİYARETİ

ŞUBEMİZİN OLAĞAN İLK DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MESLEK ODALARINDAKİ KADIN ÜYELER ARASINDA İŞBİRLİĞİ VE DAYANIŞMA TOPLANTISI

SDÜ VE ISUBÜ`DE SEMİNERLER VE ZİYARETLER DÜZENLENDİ

CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKANDE SATIŞ A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ`NE ZİYARET

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.