MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 24

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 120  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 09.02.2024

    

MİSEM kapsamında Elektrik SMM Kursu 05-06-07 Şubat 2024 tarihlerinde Şubemizde gerçekleştirildi. MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN tarafından verilen eğitime 15 üyemiz katıldı.

TMMOB ANTALYA İKK TOPLANTISI YAPILDI 08.02.2024

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu Şubat ayı toplantısını 07 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirdi. Toplantıya Şube Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı.

TMMOB BURDUR VE TMMOB ISPARTA İKK: `İKİ KENT, TEK ORTAK KADER!` 08.02.2024

    

TMMOB Burdur ve TMMOB Isparta İKK`ları bir depremde iki kenti etkileyecek olan fay hattı üzerinde `İKİ KENT, TEK ORTAK KADER!` başlıklı 07 Şubat 2024 tarihinde ortak bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasına Isparta Temsilci Yardımcımız Güner MERDAN, Burdur Temsilci Yardımcımız Nevriye Nalan SEMERCİ ve diğer meslek odalarının temsilcileri katıldı.

ANTALYA EŞGÜDÜM KURULU TOPLANDI 01.02.2024

    

Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu 2024 yılı Ocak ayı gündemli ilk toplantısını 31 Ocak 2024 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Toplantıya Şube Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı.

BURDUR TEMSİLCİLİĞİ SMM TOPLANTISI YAPILDI 26.01.2024

    

Burdur İl Temsilciliği SMM üye Toplantısı 24 Ocak 2024 tarihinde Temsilci Yardımcısı Nevriye Nalan ÖZTÜRK ve SMM üyelerimizin katılımı ile gerçekleşti. Toplantıda bölgedeki SMM sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

EMO MANAVGAT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ’NDE SMM ÜYE TOPLANTISI 26.01.2024

    

Manavgat İlçe Temsilciliğinde 25 Ocak 2024 tarihinde Temsilci Abdullah AYDIN`ın ve Temsilci Yardımcısı Avniye Ezgi SERT`in katılımıyla SMM üyelerle toplantı düzenlendi. Toplantıda, SMM Hizmetleri ve bölgede yaşanan sorunları gündeme taşınarak çözüm odaklı değerlendirmeler yapılmıştır.

EMO ANTALYA ŞUBESİ 16. OLAĞAN GENEL KURULU TAMAMLANDI 16.01.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu 13 Ocak 2024 Cumartesi günü Şube Hizmet Binamızda gerçekleşti. Saat 13:00’da başlayan Genel Kurul 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durali ÇAKIR`ın konuşması ile başladı. 15. Dönem Yönetim Kurulu yapılan oylama sonucu oy birliği ile aklandı. 16. Olağan Genel Kurul’a ilişkin detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

EMO ANTALYA ŞUBESİ 16. OLAĞAN GENEL KURUL SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 16.01.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu ve seçimleri, 13-14 Ocak 2024 tarihlerinde yapıldı. Tek listenin girdiği seçimler sonucunda Antalya Şube yeni Yönetim Kurulu; Şaban TAT, Durali ÇAKIR, Nihat Ozan YOLCULAR, Seyit Çağrı YILDIRIM, İbrahim KAYMAZ, Emre EKE ve Betül ÜNAL’dan oluştu.

EMO ANTALYA ŞUBESİ 15. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU YAYINLANDI 10.01.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu çalışmaları kapsamında 15. Dönem Çalışma Raporu yayımlandı. 13 Ocak 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan EMO Antalya Şubesi 16. Dönem Genel Kurulu’nda sunulmak üzere hazırlanan çalışma raporuna haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB ANTALYA İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI 05.01.2024

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu`nun 3 Ocak 2024 tarihindeki toplantısına Şube Başkanımız Şaban TAT katılım sağlamıştır.

TMMOB BURDUR İKK TOPLANTISI 05.01.2024

    

TMMOB Burdur İl Koordinasyon Kurulu toplantısı 03 Ocak 2024 tarihinde yapıldı. Toplantıya Burdur İl Temsilci Yardımcımız Nevriye Nalan ÖZTÜRK katıldı.

ÜYEMİZ RÜŞTÜ BEKDİKHAN`A PLAKET 03.01.2024

    

Mesleğini 40 yıl boyunca gururla sürdüren 12662 Oda sicil numaralı SMM üyemiz Rüştü BEKDİKHAN`a Meslekte 40.Yıl Onur Plaketi ayrıca Oda çalışmalarına vermiş olduğu katkı ve emeklerinden dolayı da Teşekkür Plaketi Şube Başkanımız Şaban TAT tarafından 02 Ocak 2024 tarihinde Şubemizde takdim edildi. Üyemizin, meslekte daha nice sağlıklı yıllar geçirmesini temenni ederiz.

2024 YILI EMO AJANDANIZI ALABİLİRSİNİZ 30.12.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası 2024 Ajandası çıktı. Üyelerimiz ücretsiz olarak ajandayı şubemizden ya da temsilciliklerimizden temin edebilir.

YENİ YILIMIZ KUTLU OLSUN! 29.12.2023

    

Meslektaşlarımızın ve halkımızın Yeni yılını kutlar, 2024 yılının tüm insanlığa ve ülkemize sağlık, mutluluk, huzur, başarı ve bereket getirmesi temennisi ile sevgi ve saygılar sunarız...Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi 15. Dönem Yönetim Kurulu

BURDUR İL TEMSİLCİLİĞİ`NDE ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 29.12.2023

    

28 Aralık 2023 tarihinde Burdur İl Temsilciliği üye toplantısı gerçekleştirdi. Şube Başkanımız Şaban TAT, Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim KAYMAZ, Temsilcimiz Mehmet ÇIĞRI, Temsilci Yardımcılarımız Nevriye Nalan ÖZTÜRK, Meltem GÜLER ve Temsilcilik üyelerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, üyelerimizin talepleri alındı, Şube çalışmaları ve meslek alanlarımız hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.Ayrıca üyemiz İsmail SAYGILI`ya meslekte 40. yılını tamamlaması nedeni ile plaket takdim edildi.

ANTALYA EŞGÜDÜM KURULU TOPLANTISI YAPILDI 29.12.2023

    

Antalya Eşgüdüm kurulu Aralık ayı gündemli toplantısını 28 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Toplantıya Şube Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR katılım sağlamıştır.

EMO-GENÇ`LERE TEKNİK VE KÜLTÜR GEZİSİ DÜZENLENDİ 28.12.2023

    

Şubemiz tarafından, Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği EMO-Genç öğrencilerine Enerji Verimliliği açısından önemli olan Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (ASAT) “SERİK BELKIS İÇME SUYU ÜRETİM TESİSİ”ne 27 Aralık 2023 tarihinde Teknik Gezi düzenlendi. 2023 yılında yenilenen ve enerji verimliliği açısından oldukça önemli olan tesiste; scada sistemleri, asenkron motor, trafo ve jeneratörler gibi teknik detayları en ince ayrıntısına kadar ASAT Yöneticileri tarafından aktarıldı. Geziye EMO Antalya Şube Başkanımız Şaban TAT, Şube Yazmanımız aynı zamanda ASAT Su Üretim Müdürü Nihat Ozan YOLCULAR, ASAT Daire başkanı Osman SÜTÇÜ, ASAT Yöneticileri ve Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği EMO-Genç öğrencileri katıldı. Teknik gezinin ardından EMO-Genç’lerle Antalya ili Serik ilçesinde bulunan Belkıs köyünde yer alan ve Roma Dönemine ait Aspendos antik tiyatrosuna da kültür gezisi gerçekleştirildi.

TMMOB ANTALYA İKK BASIN AÇIKLAMASI 27.12.2023

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu (İKK), Antalya’nın kanayan yarası haline gelen Kırcami imar planlamasının mahkeme kararı ile iptal edilmesinin ardından 26 Aralık 2023 tarihinde İMO Antalya Şubesi`nde bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasına Şubemiz adına Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR katıldı.

ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİ’NDE GENEL ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ 27.12.2023

    

EMO Isparta İl Temsilciliği Genel Üye Toplantısı, 26 Aralık 2023 Salı günü Isparta’da düzenlendi. Toplantıya Şube Başkanımız Şaban TAT, Saymanımız Seyit Çağrı YILDIRIM, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ahmet AYDIN, Emre EKE, İbrahim KAYMAZ, Isparta İl Temsilcimiz Güner MERDAN, Temsilci Yardımcımız Mehmet ÇALLIOĞLU ve Temsilcilik üyelerimiz katıldılar.Başkanımız Şaban TAT tarafından toplantıda Şube çalışmaları hakkında genel bilgilendirme yapıldı. Toplantı sonunda üyelerimizden, Meslekte yaşamında 25 yılını dolduran Ahmet ŞAHİN`e belgesi ve 40 yılını dolduran İsmail Mustafa AKOL`a plaketi ve ayrıca 26 yıl boyunca Temsilciliğimizde emek vererek bu sene emekli olan Süheyla SALATAN’a da emeklerinden dolayı teşekkür plaketi sunuldu.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EMO-GENÇ ŞUBEMİZE ZİYARETTE BULUNDU 27.12.2023

    

Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde okuyan 50 kişilik EMO-GENÇ grubu 27 Aralık 2023 tarihinde Şubemizi ziyarette bulundu. Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT öğrencilere mesleğimiz, meslek örgütümüz ve Şube çalışmalarımız hakkında bilgi vererek, EMO Antalya Şubesi olarak EMO-GENǒlerin meslek örgütümüze gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını bu ilginin mezun olduktan sonra da devam etmesi gerektiğini ve bugüne kadar EMO-Genç’lere her türlü desteği verdiklerini vermeye de devam edeceklerini ifade etti.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TMMOB BURDUR VE TMMOB ISPARTA İKK: `İKİ KENT, TEK ORTAK KADER!`

ANTALYA EŞGÜDÜM KURULU TOPLANDI

BURDUR TEMSİLCİLİĞİ SMM TOPLANTISI YAPILDI

TMMOB ANTALYA İKK TOPLANTISI YAPILDI

EMO MANAVGAT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ’NDE SMM ÜYE TOPLANTISI

KÜÇÜK ÖNLEMLERLE FELAKETLER ÖNLENEBİLİR (AKDENİZ GERÇEK-3.02.2024)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.