MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 24

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 116  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB ANTALYA İKK KENT SEMPOZYUMU ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR «Yeni» 25.09.2023

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından 2023 yılında gerçekleştirilmesi planlanan Antalya Kent Sempozyumu çalışmaları üçüncü toplantısı 22 Eylül 2023 tarihinde Şubemizin ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıda oturum ve sempozyum konuları ile konuşmacılar ele alındı. Sempozyum afişinin son şekli verildi.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 22.09.2023

    

Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) kapsamında Elektrik SMM Eğitimi, 20-21-22 Eylül 2023 tarihlerinde 29 üyemizin katılımıyla ve MİSEM eğitmeni Elektrik Mühendisi üyemiz Ahmet UĞUR`un anlatımıyla Şubemizde yüz yüze gerçekleştirildi.

ATSO`DA MESLEK ODALARI BAŞKANLARI İLE TOPLANTI 21.09.2023

    

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali BAHAR, TMMOB’a bağlı oda başkanları ile 21 Eylül 2023 tarihinde ATSO`da bir araya geldi. Şube Başkanımız Şaban TAT`ın yanı sıra 15 meslek odası başkanı ve Antalya OSB Müdürü İlhan METİN’in katıldığı toplantıda, ATSO çalışmaları, kent gündemi ve ortak çalışmalar konuşuldu. Kentlilik bilincinin önemine işaret eden ATSO Başkanı BAHAR, Antalya için ortak çalışma kültürüyle hareket etmek istediğini belirtti. Oda başkanlarının çalışmaları konusunda bilgi verdiği toplantıda, proje çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

ÜYELERİMİZLE SEFA DOĞANAY SHOW`A GİDİYORUZ! 20.09.2023

    

15 Ekim 2023 Pazar günü saat: 21:00`da Antalya Muratpaşa ilçesinde bulunan Türkan Şoray Kültür Merkezinde düzenlenecek olan Sefa Doğanay Show için üyelerimize özel indirimli bilet sağlanacaktır. Etkinliğe katılmak isteyen üyelerimiz, Şubemizin de katkılarıyla indirimli olarak bileti 150 TL’ye Şubemizden temin edebilir. (Not: Biletler sınırlı sayıdadır.)

SALI GRUBU TOPLANTISI 19.09.2023

    

Salı Grubu’nun konuğu olarak Şube Başkanımız Şaban TAT , Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü İlkay BAYDAR, CK Enerji Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Fahrettin TUNÇ ve CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık SARVAN ile birlikte sektör temsilcilerinin katılımıyla 19 Eylül 2023 tarihinde gerçekleştirilen Enerji ve Elektrik konulu toplantıda kapsamlı bir durum değerlendirilmesi yapılırken çözüm önerileri de konuşuldu.

BURDUR TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİMİZ İLE KAHVALTI ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİK 18.09.2023

    

EMO Antalya Şubesi kahvaltı programında Burdur Temsilciliği üyeleriyle bir araya geldi. Burdur`da 17 Eylül 2023 tarihinde gerçekleştirilen programa Şube Başkanımız Şaban TAT, Şube Yazmanımız Nihat Ozan YOLCULAR, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizden İbrahim KAYMAZ ve Emre EKE`nin yanı sıra temsilcilerimiz ile temsilcilik üyeleri katılım gösterdi. Birbirleriyle sohbet etme imkanı bulan üyeler, aileleriyle birlikte katıldıkları programda hoşça vakit geçirme imkanı buldu.

MANAVGAT TEMSİLCİLİĞİ`NDE SMM ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ 13.09.2023

    

Manavgat`da SMM faaliyeti yürüten üyelerimizle 10 Eylül 2023 tarihinde toplantı düzenlendi. SMM hizmetlerinin geliştirilmesi ve sorunların tespit edilmesini amaçlanan toplantıda, sorunlar ve çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

ANTALYA KENT SEMPOZYUMU YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI 07.09.2023

    

TMMOB Antalya İKK Kent Sempozyumu Yürütme Kurulu, 07 Eylül 2023 tarihinde Şubemizde toplanarak sempozyum hazırlıklarını değerlendirdi. Sempozyum Yürütme Kurulu Başkanı MMO Antalya Şube Başkanı Prof.Dr. İbrahim ATMACA başkanlığındaki ikinci toplantıda; Antalya Kent Sempozyumu programı, taslak sempozyum afişleri ve bildiri formatı üzerine değerlendirmeler yapıldı. Oturum ve panel konuları ile konuşmacılar ele alındı. Şubemiz adına Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR ve Betül ÜNAL katıldığı toplantı, yürütme kurulu üyelerinin dilek ve önerileri ile sonlandırıldı.

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİMİZLE TİYATRODA BULUŞUYORUZ! “İTE KAKA` 06.09.2023

    

26 Eylül 2023 Salı günü saat: 20:00`da Isparta Belediyesi Kültür Merkezinde sahnelenecek olan iki kişilik komedi oyunu “İte Kaka” tiyatrosunu izlemek isteyen üyelerimizin Isparta İl Temsilciliğimiz ile iletişime geçmeleri önemle rica olunur. (Not: Biletler sınırlı sayıdadır.)

TMMOB ANTALYA İKK BASIN AÇIKLAMASI: ESKİ HAL ALANI İMAR PLAN DEĞİŞİKLİĞİ 04.09.2023

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından ‘`Eski Hal Alanı İmar Plan Değişikliği’’ konulu basın açıklaması 01 Eylül 2023 tarihinde gerçekleştirildi. Basın açıklamasına Şube Başkanımız Şaban TAT katıldı.

TMMOB ANTALYA İKK TOPLANTISI 31.08.2023

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu aylık olağan toplantısını 28 Ağustos 2023 Pazartesi günü İMO Antalya Şubesi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Şubemiz adına Başkanımız Şaban TAT`ın yer aldığı toplantıda, gündeme ilişkin konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI 31.08.2023

    

30 Ağustos Zafer Bayramı’mızın 101. Yıldönümünde EMO Antalya Şubesi olarak T.C. Antalya Valiliği tarafından Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı`nda düzenlenen çelenk sunma törenine Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve personellerimiz ile birlikte katıldık ve Atatürk Anıtı’na çelenk sunumumuzu gerçekleştirdik.

TMMOB ANTALYA İKK KENT SEMPOZYUMU ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 31.08.2023

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından 2023 yılında gerçekleştirilmesi planlanan Antalya Kent Sempozyumu çalışmasının ilk toplantısı 31 Ağustos 2023 tarihinde şubemizde yapıldı. Sempozyum Yürütme Kurulu görev dağılımının yapıldığı toplantıda sempozyum konularının, sempozyum takviminin belirlenmesi ve dilek-temenniler gündemiyle gerçekleştirilirken ayrıca sempozyumun içeriğine ilişkin görüş ve öneriler paylaşıldı. Toplantıya Şubemiz adına, Betül ÜNAL ve Şube Müdürümüz İbrahim SEYDAN katılım sağladı.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 29.08.2023

    

Milli mücadele sürecimizin en büyük adımlarından biri olan Büyük Taarruz Zaferinin 101. yıldönümünde, ulusumuzun istiklali için çıktığı yolda yılmadan yürüyen ve bizlere bu büyük zaferi yaşatan başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizi minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı gururla kutluyoruz. TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu

ÜYELERİMİZLE RAFTİNG TURUNDA BİR ARAYA GELDİK 28.08.2023

    

26 Ağustos 2023 Cumartesi günü üyelerimiz ve ailelerinin de katıldığı 55 kişilik bir grupla, Antalya Manavgat Köprülü Kanyon`da rafting turunda bir araya geldik. Yeşilin her tonunu barındıran ve serin suyu ile büyüleyici güzelliğe sahip Beşkonak bölgesindeki rafting, yüzme ve dinlenme molaları ile eğlenceli saatlerin yaşandığı günübirlik turumuz öğleden sonra tamamlandı.

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 25.08.2023

    

Açılışını Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR`IN yaptığı MİSEM kapsamında YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi, 23-24-25 Ağustos 2023 tarihlerinde Şubemizde düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Ahmet UĞUR anlatımıyla gerçekleştirilen eğitime 20 üyemiz katıldı. Eğitim son gününde katılımcılara Şubemiz YG Laboratuvarında YG malzemeleri ve manevralar hakkında verilen pratik eğitimle tamamlandı.

ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ`NE ZİYARET 21.08.2023

    

Isparta İl Koordinasyon Kurulu olarak 15 Ağustos 2023 tarihinde Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet SALTAN` a ziyarette bulunuldu. Isparta İl Temsilcimiz Güner MERDAN`ın da bulunduğu ziyarette Isparta`daki öğrenci nüfusunun artmasına bağlı imar ve şehir planlamasındaki sorunlar ile üniversite ve TMMOB arasındaki ilişkinlerin arttırılmasına yönelik fikirler konuşuldu.

ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI TEMSİLCİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ 21.08.2023

    

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBU) Elektrik-Elektronik mühendisliği bölüm başkanı Prof Dr. Okan BİNGÖL Isparta Temsilciliğimize 16 Ağustos 2023 tarihinde ziyarette bulundu. İl Temsilcimiz Güner MERDAN`ın hazır bulunduğu ziyarette, yeni eğitim-öğretim yılında uygulanacak olan müfredat hakkında bilgi veren Prof Dr. Okan BİNGÖL , staj yeri arayan öğrencilere yapmış olduğumuz rehberlik ve yardımlar için teşekkürlerini bildirdi.

BASIN AÇIKLAMASI:MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARININ REFAHI İÇİN... 15.08.2023

    

17.08.2023 Perşembe günü saat:10.30’da İMO Antalya Şubesinde; Ülkemizde yaşanan ekonomik çöküntüde Mühendis,Mimar ve Şehir Plancılarının refahı için SGK ile asgari ücret protokollerinin ivedilikle uygulanmasına;Özel Sektör veya Kamuda Çalışan Mühendis,Mimar ve Şehir Plancılarının barınma sorunun çözüme kavuşturulmasına;Mühendis,Mimar Ve Şehir Plancılarının ücretlerinin ve özlük haklarının iyileştirilmesine dair TMMOB Antalya İKK tarafından ortak basın toplantısı yapılacaktır.Üyelerimizi sorunlarımızı dile getirirken Basın Açıklamamıza davet ediyoruz.

TMMOB ANTALYA İKK BASIN AÇIKLAMASI: ‘‘ANTALYA EXPO KAMUSAL ALAN OLARAK KALMALIDIR` 15.08.2023

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından ‘Antalya Expo Kamusal Alan Olarak Kalmalıdır’’ konulu basın açıklaması 15 Ağustos 2023 tarihinde İMO Antalya Şubesi Atatürk Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Basın açıklamasına Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR katılım sağladı.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


ÜYELERİMİZLE RAFTİNG TURUNDA BİR ARAYA GELDİK

ANTALYA KENT SEMPOZYUMU YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

BURDUR TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİMİZ İLE KAHVALTI ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİK

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİMİZLE TİYATRODA BULUŞUYORUZ! “İTE KAKA`

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI

TMMOB ANTALYA İKK KENT SEMPOZYUMU ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

MANAVGAT TEMSİLCİLİĞİ`NDE SMM ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

TMMOB ANTALYA İKK BASIN AÇIKLAMASI: ESKİ HAL ALANI İMAR PLAN DEĞİŞİKLİĞİ

SALI GRUBU TOPLANTISI

TMMOB ANTALYA İKK TOPLANTISI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.