MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO İZMİR ŞUBESİ, KOSBİ’Yİ ZİYARET ETTİ 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi, İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nin (KOSBİ) ziyaret etti. KOSBİ bünyesindeki elektrik üretim ve dağıtım tesislerine ilişkin görüş alışverişi yapılan toplantıda, iki kurumun işbirliği yapabileceği konu başlıkları değerlendirildi.
 

EMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Seçkin Uğurlu, Başkan Yardımcısı H. Avni Gündüz ve Şube Müdürü Barış Aydın, 21 Ekim 2021 tarihinde KOSBİ`yi ziyaret ederek, Bölge Müdürü Cüneyt Öztürk ve Bölge Müdür Yardımcısı ve Elektrik Şube Müdürü Mükremin Zülkadiroğlu ile görüştü.  

Pandemi sürecinde EMO İzmir Şubesi`nin gerçekleştirdiği çalışmalara ilişkin bilgi verilen toplantıda, başta İzmir Bölgesi Enerji Formu olmak üzere düzenlenen çevrimiçi etkinliklerin detayları paylaşıldı. KOSBİ bünyesinde yer alan sanayi kuruluşlarının yaşadığı ekonomik sorunların da masaya yatırıldığı toplantıda, enerji maliyetlerindeki artış ve elektrik tarifelerindeki değişimlerin sanayi kuruluşlarına etkileri değerlendirildi. 

KOSBİ bünyesinde kurulan güneş ve rüzgar santralları başta olmak üzere yenilenebilir enerji üretim tesislerine ilişin bilgilerin de paylaşıldığı toplantıda, enerji izleme sistemlerine ilişkin de bilgi alındı. KOSBİ`nin işlettiği elektrik dağıtım şebekesinin de değerlendirildiği toplantıda, elektik altyapısının geliştirilmesine yönelik gerçekleştirilen ve planlanan yatırımlara ilişkin bilgi verilerek, elde edilen sonuçlar paylaşıldı.       

EMO İzmir Şubesi ve KOSBİ arasında işbirliği yapılabilecek konu başlıkların değerlendirildiği toplantıda, üyelere yönelik teknik gezi düzenlenmesi, ortak eğitim ve bilgilendirme seminerlerine yönelik fikir alışverişinde bulunuldu. KOSBİ`de yer alan sanayi kuruluşlarına yönelik Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu hizmetlerin de değerlendirildiği toplantıda, trafolu abonelere 2022 yılı için işletme sorumlusu bulundurmalarının önemine dikkat çeken bir uyarı yazısı gönderilmesi gerektiği dile getirildi.BİNA ELEKTRİK TESİSATLARINDA SİSMİK KORUMA SEMİNERİ / VİDEO HABER

24.11.2021
 


Çok Okunanlar


X. ASANSÖR SEMPOZYUMU
PROGRAM / KAYIT


ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: AUTODESK REVİT ELEKTRİK // VİDEO HABER

ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: BİNA ELEKTRİK TESİSATLARINDA SİSMİK KORUMA

ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: AUTODESK REVİT ELEKTRİK

ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: ALÇAK GERİLİMDE SELEKTİVİTE

ALÇAK GERİLİMDE SELEKTİVİTE SEMİNERİ / VİDEO HABER

YÜZYÜZE ETKİNLİK: GENÇ MÜHENDİSLER BULUŞUYOR

378. SAYI: X. ASANSÖR SEMPOZYUMU`NA ÇAĞRI

DİPLOMA YETMİYOR, MÜHENDİSLER İŞSİZ (FOX TV)

ACİL EYLEM PLANINA ÇAĞRISI: ENERJİ ZAMLARI DOLAYLI YANSIYOR

Okunma Sayısı: 36


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.