MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ HİZMET YERİ TÖRENLE AÇILDI 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Kayseri Temsilciliği’nin yeni hizmet yeri, 31 Ekim 2021 tarihinde düzenlenen törenle açıldı. Törende yapılan konuşmalarda, yeni hizmet yerinin EMO’nun örgütlü yapısı ile emek ve demokrasi mücadelesini güçlendireceği vurgulandı.
 

 

EMO Kayseri Temsilciliği`nin Melikgazi ilçesi Tacettin Veli Mahallesi Lalezade Caddesi`nde bulunan iş merkezindeki yeni hizmet yeri düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine; EMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban Filiz, Yönetim Kurulu Yazmanı Can İncebıyık, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Özdağ, Seyfettin Atar, EMO Denetleme Kurulu Başkanı Suat Yılmaz, Yazman İbrahim Aksöz, Üye Hüseyin Ekrem Pazarlı, Bekir Dursun, Osman Alkan, EMO Ankara Şube Başkanı Kardelen Kamişli, Başkan Yardımcısı Özgür Karagülle, Sayman Mustafa Mumcu, Şube Denetleme Kurulu Üyeleri, Kayseri İl Temsilcisi Özgür Çakıcı, üyeler ve davetliler katıldı.

Törende sırasıyla; EMO Kayseri İl Temsilcisi Özgür Çakıcı, EMO Ankara Şubesi Başkanı Kardelen Kamişli ve EMO Başkan Yardımcısı Şaban Filiz birer konuşma yaptı

Kayseri İl Temsilcisi Özgür Çakıcı da genç mühendislerin pratik eğitim almalarını sağlayan bir eğitim salonlarına kavuştuğunu belirterek, "Yeni yerimizde meslekte tecrübesi az olan arkadaşlarımızın burada eğitimlerini vermek istiyoruz. Daha fazla kişiyi ağırlayabileceğimiz, daha ferah bir ortama geçtik. Elektrik mühendisliğimizin hak ettiği değeri görmesini hedefliyoruz" dedi. 

Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kardelen Kamişli açılışta yaptığı konuşmada, Ankara Şube olarak tüm etkinliklerin temsilciliklerle birlikte planlanarak gerçekleştirildiğini belirterek, Kayseri Temsilciliği ve tüm ilçe temsilciliklerine teşekkür etti. Konuşmasında 16 Ekim 2021 tarihinde hayatını kaybeden EMO Üyesi TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Ataç`ı ve 15 Temmuz 2020 tarihinde yaşamını yitiren EMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Necati İpek`i anan Kamişli, "Ataç ve İpek`in bize bıraktığı hoşgörü mirasıyla yolumuza devam ediyor;  onların bize bıraktığı yolda ilerliyoruz" dedi.  

EMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban Filiz açılışta yaptığı konuşmada projenin yaşama geçmesinde emeği bulanan temsilcilik yöneticilerine ve katkı yapan üyelere teşekkür etti. Üyelerin daha iyi hizmet alması adına yeni temsilcilik yerinin açılmasından duyduğu mutluluğu paylaştı.

Açılış konuşmalarının ardından mesleğinde 50 ve 40 yılını dolduran üyelere plaketleri, 25 yılını dolduran üyelere ise belgeleri takdim edildi.


 KRT TV- GÜN İZİ

18.01.2022
 


Çok Okunanlar


ZAMLI YENİ YIL MÜJDESİ

KRT TV- GÜN İZİ

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN İSTANBUL ŞUBE’YE ZİYARET

ZAMLARI GERİ ALIN!

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN BURSA ŞUBE’YE ZİYARET VE İKK BASIN AÇIKLAMASI

İBB-YAZ SAATİ UYGULAMASINA NEDEN SON VERİLMELİ?

TMMOB 13. ENERJİ SEMPOZYUMU SONUÇ BİLDİRGESİ

ERTELENMİŞ DÜŞLERİN GERÇEKLEŞTİĞİ BİR YIL DİLEĞİYLE!

EMO 47.DÖNEM ENERJİ DAİMİ KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI

YALAN VE ALGI ENFLASYONU (İSTİKBAL GAZETESİ)

Okunma Sayısı: 120


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.