MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMANET 2021 BAŞLIYOR 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İstanbul Şubesi, İstanbul Tabip Odası ve İstanbul Barosu tarafından 12-13 Kasım 2021 tarihlerinde çevrimiçi “Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Günleri 2021 (EMANET 2021)” etkinliği düzenlenecek.
 

 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İstanbul Şubesi, İstanbul Tabip Odası ve İstanbul Barosu tarafından 2011 yılından bu yana her 2 yılda bir düzenlenen "Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Günleri  (EMANET)" etkinliğinin bu yılki teması "Çevre ve Halk Sağlığı İçin" olarak belirlendi. Koronavirüs salgını nedeniyle çevrimiçi gerçekleştirilecek etkinlik, 12 Kasım 2021 Cuma günü saat 11.00`de açılış konuşmalarıyla başlayacak.

Açılışta davetli konuşmacı olarak Prof. Dr. Mithat İdemen, "Elektromanyetik Alan Kavramının Evreni Algılayışımız Üzerindeki Etkileri" konulu bir sunum yapacak.

Daha sonra 1. oturumda uluslararası davetli konuşmacı Dr. Alberto Modenese "Elektromanyetik Alanlara Maruz Kalan İşçilerin Sağlık Gözetimi" konulu sunumunu gerçekleştirecek.

Aynı gün 2. oturumda "Halk Sağlığı ve Çalışan Sağlığı Açısından Elektromanyetik Alanlar", 3. oturumda "Geçmişten Günümüze Elektromanyetik Alan Kaynakları ve Etkileri Kapsamında Gelişmeler", 4. oturumda "Elektromanyetik Alanların Çevresel Etkilerine Karşı Yapılan Etkinlikler ve Deneyimler" konuları değerlendirilecek. Etkinliğin ilk günü uluslararası davetli Theodara Scarato`nun "5G Teknolojisi Güvenli mi? Amerika`da Dava Süreçlerine Eleştirisel Yaklaşım" konulu konuşması ile sona erecek.

EMANET`2021 programı 13 Kasım Cumartesi günü "Yaşamımızda Elektromanyetik Alan Düzeyleri ve Etkileri" konulu 6. oturum ile başlayacak. 7. oturumda " Elektromanyetik Alanlar ile İlgili Hukuksal Düzenlemeler ve Gelişmeler", 8. Oturumda "Yeni Teknolojiler ve 5G Sistemi", 9. oturumda da "Yeni Teknolojiler ve 5G Sisteminin Elektromanyetik Etkileri" konularında sunumlar yapılacak. Etkinlik uluslararası davetli konuşmacı Henry Lai`nin "Elektromanyetik Alanların Yaşama (flora ve faunaya) Etkileri" ile ilgili sunumunun ardından sona erecek.

Etkinlik programına ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve kayıt için https://emoistanbul.org/emanet2021/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Dosyalar

EMANET-1. Gün (76 KB)

EMANET-2. Gün (76 KB)KRT TV- GÜN İZİ

18.01.2022
 


Çok Okunanlar


ZAMLI YENİ YIL MÜJDESİ

KRT TV- GÜN İZİ

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN İSTANBUL ŞUBE’YE ZİYARET

ZAMLARI GERİ ALIN!

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN BURSA ŞUBE’YE ZİYARET VE İKK BASIN AÇIKLAMASI

İBB-YAZ SAATİ UYGULAMASINA NEDEN SON VERİLMELİ?

TMMOB 13. ENERJİ SEMPOZYUMU SONUÇ BİLDİRGESİ

ERTELENMİŞ DÜŞLERİN GERÇEKLEŞTİĞİ BİR YIL DİLEĞİYLE!

EMO 47.DÖNEM ENERJİ DAİMİ KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI

YALAN VE ALGI ENFLASYONU (İSTİKBAL GAZETESİ)

Okunma Sayısı: 410


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.