MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMANET 2021 BAŞLIYOR 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İstanbul Şubesi, İstanbul Tabip Odası ve İstanbul Barosu tarafından 12-13 Kasım 2021 tarihlerinde çevrimiçi “Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Günleri 2021 (EMANET 2021)” etkinliği düzenlenecek.
 

 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İstanbul Şubesi, İstanbul Tabip Odası ve İstanbul Barosu tarafından 2011 yılından bu yana her 2 yılda bir düzenlenen "Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Günleri  (EMANET)" etkinliğinin bu yılki teması "Çevre ve Halk Sağlığı İçin" olarak belirlendi. Koronavirüs salgını nedeniyle çevrimiçi gerçekleştirilecek etkinlik, 12 Kasım 2021 Cuma günü saat 11.00`de açılış konuşmalarıyla başlayacak.

Açılışta davetli konuşmacı olarak Prof. Dr. Mithat İdemen, "Elektromanyetik Alan Kavramının Evreni Algılayışımız Üzerindeki Etkileri" konulu bir sunum yapacak.

Daha sonra 1. oturumda uluslararası davetli konuşmacı Dr. Alberto Modenese "Elektromanyetik Alanlara Maruz Kalan İşçilerin Sağlık Gözetimi" konulu sunumunu gerçekleştirecek.

Aynı gün 2. oturumda "Halk Sağlığı ve Çalışan Sağlığı Açısından Elektromanyetik Alanlar", 3. oturumda "Geçmişten Günümüze Elektromanyetik Alan Kaynakları ve Etkileri Kapsamında Gelişmeler", 4. oturumda "Elektromanyetik Alanların Çevresel Etkilerine Karşı Yapılan Etkinlikler ve Deneyimler" konuları değerlendirilecek. Etkinliğin ilk günü uluslararası davetli Theodara Scarato`nun "5G Teknolojisi Güvenli mi? Amerika`da Dava Süreçlerine Eleştirisel Yaklaşım" konulu konuşması ile sona erecek.

EMANET`2021 programı 13 Kasım Cumartesi günü "Yaşamımızda Elektromanyetik Alan Düzeyleri ve Etkileri" konulu 6. oturum ile başlayacak. 7. oturumda " Elektromanyetik Alanlar ile İlgili Hukuksal Düzenlemeler ve Gelişmeler", 8. Oturumda "Yeni Teknolojiler ve 5G Sistemi", 9. oturumda da "Yeni Teknolojiler ve 5G Sisteminin Elektromanyetik Etkileri" konularında sunumlar yapılacak. Etkinlik uluslararası davetli konuşmacı Henry Lai`nin "Elektromanyetik Alanların Yaşama (flora ve faunaya) Etkileri" ile ilgili sunumunun ardından sona erecek.

Etkinlik programına ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve kayıt için https://emoistanbul.org/emanet2021/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Dosyalar

EMANET-1. Gün (76 KB)

EMANET-2. Gün (76 KB)BBNTÜRK- HABERLER

30.11.2021
 


Çok Okunanlar


KALICI YAZ SAATİ UYGULAMASI NE ZAMAN BAŞLADI, KIŞ SAATİ NEDEN UYGULANMIYOR? (EVRENSEL.NET)

2022 YILI EN AZ ÜCRETLERİ BELİRLENDİ

2022 YILI SMM BAŞVURULARI BAŞLIYOR

EMANET 2021 BAŞLIYOR

ASANSÖR SEMPOZYUMU

MESLEK ALANLARI BELİRLEME ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

13. ULUSLARARASI ELECO 2021 KONFERANSI

SAATLERE AYAR ARANIYOR (OKSİJEN)

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN GAZİANTEP ŞUBE’YE ZİYARET

TMMOB 13. ENERJİ SEMPOZYUMU 9-11 ARALIKTA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Okunma Sayısı: 375


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.