MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

378. SAYI: X. ASANSÖR SEMPOZYUMU`NA ÇAĞRI



 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Bülteni’nin Kasım 2021 tarihli 378. sayısı X. Asansör Sempozyumu`na çağrı yapan kapağıyla yayınlandı. Bülteni yazımızın devamında yer alan bağlantıları kullanarak elektronik ortamda okuyabilirsiniz.
 

EMO İzmir Şubesi Haber Bülteni‘nin Kasım 2021 sayısında ilk olarak Şebnem Seçkin Uğurlu‘nun kaleme aldığı "Sistem Yokluk ve Zam Üretiyor" başlıklı başyazıya yer verildi. Enerji maliyetlerindeki artışa vurgu yapılan yazıda, elektrik faturalarından "TRT Payı" ve "Enerji Fonu" kesintilerinin kaldırılacağına yönelik açıklamalar da değerlendirildi.  Başyazının ardından "Şubeden Haberler" kapsamında ise ziyaret, toplantı ve etkinlik haberlerine yer verildi. 

Mükremin Zülkadiroğlu ve Kadriye Avcü‘nün "Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı" izlenimlerinin yer aldığı "Gelecekte Enerji" başlıklı yazının yayınlandığı bültende, X. Asansör Sempozyumu ve Sergisi`nin duyurusuna ve ayrıntılı programına da yer verildi. Aralarında EMO`nun da bulunduğu TMMOB`ye bağlı 22 meslek örgütünün ortak basın açıklaması, "Enerji Zamları Bezdirdi: Tahammülümüz Kalmadı" başlığı altında haberleştirilirken, EMO İzmir Şubesi‘nin "İşsiz Genç Mühendisler Acil Çözüm Bekliyor" başlıklı basın açıklamasına da yer verildi.

EMO İzmir Şubesi Enerji Komisyonu imzalı "İklim Değişikliğine Önlem Yerine Uyum Öneriliyor" başlıklı yazıda ise TBMM İklim Araştırma Komisyonu`nun Raporu değerlendirildi. Aralarında TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu‘nun da yer aldığı meslek örgütlerinin ortak açıklaması ise "Çeşme Projesi İzmir`in Kanal İstanbul`udur" başlığıyla yer aldı.

Avni Aydoğan‘ın "SF6 Gazı Yalıtımlı ‘Ring Ana Üniteleri‘ (RMU) ‘Kompakt‘ Tip mi Ya da ‘Modüler‘ Tip mi Olmalıdır?" başlıklı teknik makalesinin yanı sıra, EMO İzmir Şubesi Kadın Mühendisler Komisyonu`nun İzmir Yerel Kadın Kurultayı ile ilgili değerlendirmeleri "İzmir Yerel Kadın Kurultayı‘nın Ardından" başlığı altında yayınlandı.  

Kasım 2021 tarihli 378. sayı, ayın güncel gelişmelerinin ironik bir dille aktarıldığı "Vendetta" sayfası ile tamamlandı. 


Bülteni aşağıdaki bağlantılardan okuyabilirsiniz.   


 PDF Bülten: https://bit.ly/3bUKotb


Dijital Bulten: https://bit.ly/3F3y7it 

undefined

 

 




ŞEBNEM SEÇKİN UĞURLU, SON SÖZ TV CANLI YAYINA KONUK OLDU

12.01.2022
 


Çok Okunanlar


YÖNETİM BECERİLERİ SEMİNERİ // VİDEO HABER

UYGULAMA EĞİTİMİ: YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİ

EMO İZMİR ŞUBESİ 34. OLAĞAN GENEL KURUL ÇAĞRISI

YENİ YIL HEDİYESİ: KADEMELİ, FAHİŞ ZAM

PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ

MESLEKTE 60, 50, 40 VE 25. YIL : PLAKET TÖRENİ

EMO İZMİR ŞUBESİ YENİ ÇALIŞMA DÖNEMİNE HAZIRLANIYOR

MESUT ULUTAŞ`I ANIYORUZ

SAYI 380: ÖRGÜTÜMÜZÜ BİRLİKTE GÜÇLENDİRİYORUZ

TMMOB, ASGARİ ÜCRET PROTOKOLÜ İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Okunma Sayısı: 121


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.