MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi’nin, EMO’nun kuruluş yıldönümünde düzenlediği törenle; meslekte 25, 40, 50 ve 60’ıncı yıllarını geride bırakan üyelere başarı plaketleri verildi. Dönem arkadaşlarını ve ailelerini bir araya getiren etkinlikte, üyelere mesleğe ve ülke kalkınmasına katkılarından dolayı teşekkür edildi.
 

İzmir Mimarlık Merkezi`nde 25 Aralık 2021 tarihinde düzenlenen plaket töreninde konuşan EMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Seçkin Uğurlu, ilk genel kurulunun 26 Aralık 1954 tarihinde düzenlendiği hatırlatarak, EMO`nun 67. kuruluş yıl dönümünü kutladı. EMO`nun TMMOB`a bağlı diğer meslek odaları gibi üyenin ve toplumun ortak çıkarlarını aynı anda koruma ilkesiyle faaliyetlerini sürdürdüğüne vurgu yapan Şebnem Seçkin Uğurlu, Oda çalışmalarına katkı veren üyelere teşekkür etti.

EMO İzmir Şubesi`nin 33. Çalışma Dönemi`ni tamamlamak üzere olduğuna işaret ederek konuşmasını sürdüren Uğurlu, dönem çalışmalarını pandemi koşulları altında çevrimiçi araçların sunduğu olanaklarla sınırlı şekilde sürdürmeye çalıştıklarını, yüzyüze etkinliklerin gerçekleştirilemediği veya çok kısıtlı bir şekilde gerçekleştirilebildiklerini ifade etti.

Etkinlikte meslekte 25, 40 ve 50`inci yıllarını dolduran meslektaşlara, başarı plaketlerini verileceğini hatırlatan Uğurlu, plaket töreni katılım sağlayan üyelere mesleğe, ülke kalkınmasına ve Oda çalışmalarına olan katkılarından dolayı teşekkür etti.

Şebnem Seçkin Uğurlu`nun açılış konuşmasının ardından plaketlerin taktim edildiği törene geçildi. Meslekte 50. yılını dolduran üyelere plaketleri, Şebnem Seçkin Uğurlu tarafından verilirken, 40. yılını dolduran üyelerin plaketleri ise EMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H. Avni Gündüz  tarafından taktim edildi. Meslekte 25. Yılını dolduran üyeler ise başarı plaketlerini EMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Z. Feryal Gezer ve Üye Gülhan Gürler`den aldı.


Plaket törenin ardından düzenlenen kokteylde ise yılın yorgunluğunu atan EMO üyeleri, uzun zamandır göremedikleri sınıf arkadaşlarıyla sohbet etme şansı da yakaladılar.YAŞASIN 1 MAYIS: EMEK VE BİLİMLE KURULACAK BİR TÜRKİYE İÇİN... / ÇAĞRI VİDEOSU

29.04.2022
 


Çok Okunanlar


PRİZDEN OG KESİCİSİNE AŞIRI AKIM VE KAÇAK AKIM KORUMA : ÖRNEK BİR FABRİKA UYGULAMASI SEMİNERİ VİDEO HABER

ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: PRİZDEN OG KESİCİSİNE AŞIRI AKIM VE KAÇAK AKIM KORUMA : ÖRNEK BİR FABRİKA UYGULAMASI

YAŞASIN 1 MAYIS: EMEK VE BİLİMLE KURULACAK BİR TÜRKİYE İÇİN... / ÇAĞRI VİDEOSU

YARGI YANGIN GÜVENLİĞİ İÇİN SON NOKTAYI KOYDU

SMM ÜYE TOPLANTISI

AVRUPA`DA TEK TİP HIZLI ŞARJA GEÇİLİYOR

GEZİ`YE, EMEĞİMİZE VE MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ!

GEZİ`DEN SOMA`YA ADALET

Okunma Sayısı: 298


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.