MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

İZMİR ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI


HABER


 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi 34. Olağan Genel Kurulu, 15-16 Ocak 2022 tarihlerinde gerçekleştirildi. İki listenin katıldığı seçimler sonunda, EMO İzmir Şubesi 34. Dönem Yönetim Kurulu; Özgür Tamer, Mükremin Zülkadiroğlu, Egemen Akkuş, Muhammet Demir, Gülhan Gürler, Işıl İnkaya Yapalı ve Eren İpek’ten oluştu.
 

 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi 34. Olağan Genel Kurulu, 15-16 Ocak 2022 tarihlerinde düzenlendi. İlk gün İzmir Mimarlık Merkezi`nde gerçekleştirilen Genel Kurul toplantısının açılışında, EMO İzmir Şube 33. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Seçkin Uğurlu, Mimarlar Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlker Kahraman ve Genel Kurul`a EMO gözlemcisi olarak katılan EMO Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Hakkı Çavdar konuştu.

Şube binasında 16 Ocak`ta yapılan seçimlere "Demokrat Mühendisler" ve "Yeni Akım" olmak üzere iki ayrı liste girdi. Seçimler sonucunda "Demokrat Mühendisler" listesinde yer alan adaylar, Yönetim Kurulu, Şube Denetçisi ve delege olarak seçildi.

Yönetim Kurulu; Özgür Tamer, Mükremin Zülkadiroğlu, Egemen Akkuş, Muhammet Demir, Gülhan Gürler, Işıl İnkaya Yapalı ve Eren İpek`ten oluştu. Selcan Kına, Hale Kolay, Gökhan Sezer, Ahmet Özkurt, Cem Albayrak, Recep Elmas ve M. Kürşat Uysal ise Yönetim Kurulu yedek üyesi olarak seçildiler.

Ahmet Öztürk, Ali Fuat Özbay ve Bülent Damar, Şube Denetçisi olarak seçilirken, Hürriyet Şimşek, Okan Özbeneş ve Ali Gezer ise yedek Şube Denetçisi olarak belirlendiler.

Şubeyi, EMO 48. Olağan Genel Kurulu`nda temsil edecek 126 delege de "Demokrat Mühendisler" listesindeki adaylardan seçildi.   

 KANAL B- ANA HABER

12.05.2022
 


Çok Okunanlar


YARGI YANGIN GÜVENLİĞİ İÇİN SON NOKTAYI KOYDU

NÜKLEER ÇÖZÜM DEĞİL RİSK

EMO BAŞKANLIĞI’NA MAHİR ULUTAŞ SEÇİLDİ (ENERJİGUNLUGU.NET)

AMERİKA’NIN SESİ- VOA TÜRKÇE

EMO 48. DÖNEM ONUR KURULU İLK TOPLANTISI YAPILDI

1 MAYIS’TA ALANLARDAYIZ

FOX TV- ANA HABER

NÜKLEER ÇÖZÜM DEĞİL RİSK

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ELEKTRİĞİ KESİK GERÇEK ABONE SAYISINI AÇIKLADI. BAKAN DÖNMEZ 278 BİN DEMİŞTİ (YENİCAGGAZETESİ.COM.TR)

ÖZELLEŞTİRMENİN SONU KARANLIK OLDU, TEK ÇÖZÜM KAMULAŞTIRMA

Okunma Sayısı: 437


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.