MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

BURSA ŞUBE GENEL KURULU TAMAMLANDI


HABER


 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi 18. Olağan Genel Kurulu, 15-16 Ocak 2022 tarihlerinde yapıldı. İki listenin girdiği seçimler sonucunda Bursa Şube yeni Yönetim Kurulu; Burak Özgen, Halil İbrahim Bakar, Esra Kılıç, Ömer Çetin, Ayşegül Durmayaz, Hatice Köksal ve Hulki Artut’tan oluştu.
 

 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi 18. Olağan Genel Kurulu ve seçimleri, 15-16 Ocak 2022 tarihlerinde gerçekleştirildi. Genel Kurul 15 Ocak 2022`de Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşkesi Oditoryumu`nda, EMO Bursa Şube 17. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Can, EMO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özdağ, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan`ın açılış konuşmalarıyla başladı. Genel Kurul`da gözlemci olarak EMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Tarhan yer aldı.

Şube binasında 16 Ocak 2022 tarihinde yapılan seçimlere "Katılımcı Mühendisler (Mavi)" ve "Demokrat Mühendisler (Kırmızı)" olmak üzere iki ayrı liste girdi. Henüz kesinleşmemiş seçim sonuçlarına göre, Şube Yönetim Kurulu Mavi Liste`den Burak Özgen, Halil İbrahim Bakar, Esra Kılıç, Ömer Çetin ve Kırmızı Liste`den Ayşegül Durmayaz, Hatice Köksal ve Hulki Artut`tan oluştu.

Mavi Liste`den Ferit Günay, Asım Sarıcı, Tufan Yıldırım ve Ebru Altıparmak ile Kırmızı Liste`den Mahmut Cura, Nagihan Işık ve Ecenur Kavilcioğlu Yönetim Kurulu yedek üyesi olarak seçildiler.

Sedat Gökmenoğlu, Sabiha Cesur ve Tunç Aladağlı Şube Denetçisi olurken, Gizem Bozkurt, Selçuk Aslan ve Levent Tekgöz yedek Şube Denetçisi olarak belirlendiler. Şube denetçileri asıl ve yedek üyelerinin tamamı Mavi Liste`den seçildi.KANAL B- ANA HABER

12.05.2022
 


Çok Okunanlar


YARGI YANGIN GÜVENLİĞİ İÇİN SON NOKTAYI KOYDU

EMO ADALET NÖBETİ’NDE

EMO 48. DÖNEM ONUR KURULU İLK TOPLANTISI YAPILDI

AMERİKA’NIN SESİ- VOA TÜRKÇE

1 MAYIS’TA ALANLARDAYIZ

FOX TV- ANA HABER

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ELEKTRİĞİ KESİK GERÇEK ABONE SAYISINI AÇIKLADI. BAKAN DÖNMEZ 278 BİN DEMİŞTİ (YENİCAGGAZETESİ.COM.TR)

ÖZELLEŞTİRMENİN SONU KARANLIK OLDU, TEK ÇÖZÜM KAMULAŞTIRMA

TÜRKİYE`DEKİ GÜNEŞ ENERJİSİ KOOPERATİFLERİ, İTHAL ENERJİ YÜKÜNE NE KADAR ÇÖZÜM OLABİLİR? (BBC.COM)

KRT TV- ANKARA SAATİ

Okunma Sayısı: 472


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.