MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO KADIN KOMİSYONU TOPLANTISI 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 48. Dönem Kadın Komisyonu ilk toplantısını 22 Haziran 2022 tarihinde düzenledi. Görev dağılımının yapıldığı toplantıda, önümüzdeki dönem yapılacak faaliyetler konusunda Komisyon Üyelerinin görüş ve önerileri değerlendirildi.
 

 

EMO Kadın Komisyonu toplantısı, saat 20.30`da çevrimiçi gerçekleştirildi. Toplantıya; EMO Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Trabzon, Gaziantep şubelerinden 27 kişi katıldı.

Komisyon çalışmalarından sorumlu EMO Yönetim Kurulu Yazmanı Eylem Ölmezoğlu tarafından açılan toplantıda, Komisyon çalışmaları ve önceki dönem yapılan komisyon faaliyetleri konusunda bilgi verildi. Komisyon üyelerinin kendilerini tanıtmalarının ardından, görev dağılımı yapılan toplantıda; Komisyon Başkanı Emel Akdemir, Komisyon Başkan Yardımcısı Şule Arslan, Komisyon Raportörü ise Ezgican Çam olarak belirlendi.

Güncel gelişmelerin ele alındığı toplantıda, Komisyonun çalışma programı ve acil durumlarda yaşanan gelişmelere paralel refleks gösterilmesi amacıyla bir çalışma grubu oluşturulmasına karar verildi. Komisyon üyelerinin görüş ve önerileriyle çalışma grubunda; Eylem Ölmezoğlu, Serap Uçuran, Emel Akpınar ve Zeynep Elif Havadar yer aldı.  

48.Dönemde çalışmalarının yürütülmesi adına 7 Temmuz 2022 tarihine kadar bir çalışma programı taslağı hazırlanması görüşünün benimsendiği toplantıda; Gülefer Mete ve Fatma Rana Arıbaş görev aldı.  

Gezi, İstanbul Sözleşmesi ve katledilen Pınar Gültekin dava süreçleri ve mahkemelerin verdiği kararların ele alındığı toplantıda,  İstanbul Sözleşmesi, Gezi Davası`nda tutuklanan TMMOB Üyesi Mücella Yapıcı ve Pınar Gültekin`e yönelik alınan kararlara ilişkin basın açıklamaları yapılmasına karar verildi.

Kadın Bülteni çalışmaları konusunda da önerilerin değerlendirildiği toplantıda, etkili bir kamuoyu oluşturmak için bir çalışma grubu oluşturulabileceği yönünde görüş birliğine varıldı.

 


 TURNUSOL TV - SÖYLEŞİ

10.08.2022
 


Çok Okunanlar


2022 YILI EN AZ ÜCRETLERİNDE GÜNCELLEME

AKKUYU NGS; NÜKLEER CİDDİYETSİZLİK PROJESİ!

SAVAŞLAR VE NÜKLEER TEKNOLOJİ, İNSANLIĞI KÜRESEL BOYUTTA TEHDİT EDİYOR!

KAMU SAYAÇ KRİZİNE MÜDAHALE ETMELİ

MUĞLA’DAKİ LİNYİT YAKITLI SANTRALLARIN ÜRETİMLERİNİ DURDURMALARI HALİNDE, MUĞLA VE EGE BÖLGESİ’NDE BÜYÜK KESİNTİLER OLACAĞI, BÖLGENİN KARANLIĞA BOĞULACAĞI İDDİALARI DOĞRU DEĞİLDİR

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI MAHİR ULUTAŞ: YANGININ SORUMLUSU DAĞITIM ŞİRKETLERİ VE BAKANLIKTIR (GÜNLÜK EVRENSEL)

FOX TV- ANA HABER

RANTI DEĞİL, BİLİM VE ODTÜ ORMANI’NI SAVUNUYORUZ

DANIŞTAY’IN SİMGESEL VE SİYASİ KARARINI KABUL ETMİYORUZ!..

TURNUSOL TV- SÖYLEŞİ/TÜRKİYE’NİN ENERJİ KRİZİ VE YANSIMALARI

Okunma Sayısı: 116


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.