MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO ANKARA ŞUBESİ 26. DÖNEM 2. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ 
EMO Ankara Şubesi 26. Dönem 2. Koordinasyon Kurulu toplantısı, 23 Temmuz 2022 Cumartesi günü çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.
 

 

 

 

 

EMO Ankara Şubesi 26. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Denetçileri, Şube Temsilcileri ve Temsilci Yardımcılarının katıldığı toplantıda ‘`Mali Durum, Tasarruf Tedbirleri, Mesleki Denetim" başlıkları ele alındı.

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şeref SAĞIROĞLU bu yıla ait "Şube Raporunu" katılımcılara sundu.  Prof. Dr. Şeref SAĞIROĞLU sunumunda "Yönetim ve temsiliyet, Yönetim Kurulu toplantıları, teknik büro çalışmaları, yeni gelir getirici çözümler, eğitim merkezi çalışmaları, üyelikler ile ilgili hedefler" hakkında temsilcilik katılımcılarımızı bilgilendirdi.

Şeref Sağıroğlu`ndan sonra söz alan Şube Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Hatice Bilge ALĞIN; EMO Ankara Şubesi Üye Bilgilerini, Basın Yayın Raporunu ve Mali Raporu sundu. Mali Raporda, EMO Ankara Şubesi ve Temsilciliklerin gelir gider tablolarını katılımcılara aktararak; Şube gelirlerinin arttırılması hususu üzerinde durdu. 2 Temmuz 2022 tarihinde çevrimiçi gerçekleştirilen Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 48. Dönem 1. Koordinasyon Kurulu Toplantısı ile ilgili Temsilcilikleri bilgilendirdi. Enerji ve veri çağında; küresel enerji sıkıntılarının yaşandığı bir dönemde mesleğin ve Odanın değer üretme ve öncü olma rolünü vurguladı. Yenilenebilir enerji ve elektrikli araçlar konusunda Odanın yönetmelikler hazırlaması, eğitimlerini güncellemesi, üyelere yeni istihdam alanlarının sağlanması, meslek alanlarımızın korunması ve genişletilmesi için Odanın hızlı aksiyon alması gerektiğini ifade etti.

Toplantıya katılan Şube Temsilci, Temsilci Yardımcıları, Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğunda, SMM faaliyetlerinde yaşadıkları sorunlar ve bu sorunların çözümüne yönelik önerilerini sundular ve Şubemizden çeşitli konularda eğitim düzenlenmesini istediler.  Ayrıca, Mesleki Denetim, Test Ölçüm faaliyetleri ile ilgili görüş ve önerilerini aktardılar.

 

 

 


 

 

 “SANAL ÇALIŞANLAR GELİYOR” RPA: ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONU BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

21.07.2023
 


Çok Okunanlar


ÜYEMİZE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

EPDK BAŞKAN YARDIMCISI AHMET ÖZKAYA ZİYARET EDİLEREK ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE AKILLI ŞEHİRLER 4. ÇALIŞTAYI PLÂNLAMASI YAPILDI

ÇAMLIBEL ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (ÇEDAŞ) GENEL MÜDÜRÜ NİYAZİ KIVILCIM EMO TOKAT İL TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ETUK 2023 DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

4. SEERC KONFERANSI 11-12 EKİM TARİHLERİNDE İSTANBUL’DA DÜZENLENECEK

Okunma Sayısı: 164


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.