MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

NÜKLEER ENERJİ İZLEME VE ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 48. Dönem Nükleer Enerji İzleme ve Çalışma Grubu 2. Toplantısı; 16 Kasım 2022 tarihinde video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi. Görev dağılımı yapılarak Yürütme Kurulu’nun oluşturulduğu toplantıda, önümüzdeki dönem yapılacak çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu, yol haritası oluşturuldu.
 

 

EMO Nükleer Enerji İzleme ve Çalışma Grubu 2. Toplantısı saat 20.00`da başladı. Toplantıya; Nükleer Enerji İzleme ve Çalışma Grubu`ndan Sorumlu EMO Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Eylem Ölmezoğlu, EMO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özdağ, EMO Ankara Şubesi`nden Mehmet Atay, EMO Antalya Şubesi`nden Hüseyin Uçuran, Ferhat Yamak EMO Bursa Şubesi`nden Devrim Bilgin, EMO Denizli Şubesi`nden Seyit Ali Gürsoy, EMO Diyarbakır Şubesi`nden Mehmet Ceylan, EMO İstanbul Şubesi`nden Erhan Karaçay, EMO Mersin Şubesi`nden Uğur Tulay ve EMO Samsun Şubesi`nden Tarık Tarhan, Adnan Korkmaz katıldı.

Toplantı, EMO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özdağ tarafından açıldı. İzleme ve Çalışma Grubu`nun oluşturulma şekli, kuruluş amacı ve çalışma usulü konusunda bilgi veren Özdağ,  ülkemizde kurulması planlanan nükleer santrallara karşı yürütülen mücadelenin büyütülmesi adına Çalışma Grubu`nun ortaya koyacağı çalışmaların önemine dikkat çekti.  

Toplantıda, EMO Yönetim Kurulu`na sunulmak üzere Nükleer Enerji İzleme ve Çalışma Grubu Yürütme Kurulu`nun belirlenmesi amacıyla İzleme ve Çalışma Grubu Üyeleri`nin önerileri değerlendirildi. Yapılan değerlendirme sonucunda; Yürütme Kurulu Başkanı EMO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özdağ, Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı EMO Mersin Şubesi`nden Uğur Tulay, Yürütme Kurulu Raportörü EMO Samsun Şubesi`nden Adnan Korkmaz olarak belirlendi.

Dünyada ve ülkemizde nükleer santrallar konusunda yaşanan gelişmelerin ele alındığı toplantıda, EMO ve Nükleer Karşıtı Platform tarafından yapılan çalışmalar aktarıldı; önümüzdeki dönem faaliyetleri planlandı.

Toplantıda nükleer enerji çalışmalarında eşgüdüm sağlanması amacıyla 24 Kasım 2022 tarihinde EDK Yürütme Kurulu ile ortak bir toplantı yapılması, yaklaşan 2023 Genel Seçimine yönelik  "Nükleer Enerji Neden Çözüm Değildir" konulu bir rapor hazırlanarak siyasi partilere ve kamuoyuna sunulması için NKP Yürütme Kurulu ile ortak bir çalışma yürütülmesi benimsendi.

 


 SPUTNİK RADYO- SEYİR HALİ

19.12.2022
 


Çok Okunanlar


EPDK’DAN DAĞITIM ŞİRKETLERİNE YENİ YIL HEDİYESİ

İZMİR’DE “VI. ENERJİ VERİMLİLİĞİ GÜNLERİ” BAŞLIYOR

DENİZLİ’DE ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ

ESKİŞEHİR’DE “3. ENERJİ GÜNLERİ” ETKİNLİĞİ

EPDK`DAN DAĞITIM ŞİRKETLERİNE YENİ YIL HEDİYESİ (TURK-İNTERNET.COM)

MUTLU YILLAR

EMO: ELEKTRİK BEDELLERİ İNDİRİLİRKEN NEDEN DAĞITIM BEDELLERİ ARTTIRILDI? (ENERJİGUNLUGU.NET)

“ELEKTRİK FATURALARI VE YOKSULLUK” PANELİ

ŞİRKETLERİ ‘DESTEKLEME BEDELİ’; YOLSUZLUK VE ŞAİBE

SİYASİ YATIRIM NÜKLEER OLAMAZ (NEDİM BÜLENT DAMAR/BİRGUN.NET)

Okunma Sayısı: 95


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.