MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ÖDEMİŞ-TİRE-TORBALI’DA ÜYE TOPLANTILARI DÜZENLENDİ 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi, 16 Kasım 2022 tarihinde EMO Ödemiş, Tire ve Torbalı ilçe temsilciliklerinde üye toplantıları gerçekleştirdi. Şube çalışmalarına ilişkin bilgi verilen toplantıda, meslektaşlarımızın yaşadıkları sorunlara ilişkin çözüm önerileri masaya yatırıldı.
 

EMO Ödemiş, Tire ve Torbalı ilçe temsilciliklerinde üye toplantıları, EMO İzmir Şubesi Müdürü Barış Aydın ve Teknik Müdür Ali Fuat Aydın‘ın katılımıyla 16 Kasım 2022 tarihinde düzenlendi. 

İlk olarak EMO Ödemiş İlçe Temsilciliği`nde düzenlenen toplantıya, EMO Ödemiş İlçe Temsilcisi Erkan Acar‘ın yanı sıra, Adnan Yancı, Serhat Seçen, Halil Gençer, Emrah Azeroğlu, Mustafa Çetintürk ve Mustafa Yıldırım katılım sağladı. Toplantıda, GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. ve diğer kurumların uygulamalarında yaşanan sorunlar, elektronik sistem odası uygulamaları, enerji bağlantı aşamasında yaşanan sorunlar, şantiye şefliği, EKİPNET uygulamaları, işletme sorumluluğu takip işlemleri, yapı bağlantı hattı projeleri, kompanzasyon uygulamaları ve unvan sorunları görüşüldü. 

Aynı gün EMO Tire İlçe Temsilciliği`nden yapılan toplantıya ise EMO Tire Temsilcisi Nejat Bozkur ve Rüştü Onduk, Selahattin Başargan, Mert Çiçekçi, Umur Nalcı, Mahir Karakuş, Hüseyin Onduk, Kardelen Bozkurt, Ali Uçmaz, Ümit Saman, Emin Sefa Kayacan, Cihan Alkan katılım sağladı. Toplantıda Tire Organize Sanayi Bölgesi (TOSBİ) ve diğer ilgili kurumlarla olan ilişkiler değerlendirilerek, GES tesislerinin işletme sorumluluğu, OSB-dağıtım şirketleri mahsuplaşma işlemleri ve asansör alanında belediyeler arası uygulama farklılıkları değerlendirildi. 

EMO Torbalı Temsilciği`nden yapılan günün son toplantıya ise EMO Torbalı İlçe Temsilcisi Hüsamettin Güner‘in yanı sıra üyeler Zübeyir Akın ve M. Serdar Özgün katılım sağladılar. Toplantıda Şube çalışmaları hakkında yapılan bilgilendirmenin ardından şube-temsilcilik-üye etkileşiminin artırılmasına yönelik fikir alışverişinde bulunuldu. Toplantılarda ayrıca Şube tarafından ilçelerde çeşitli konularda eğitimler organize edilmesinin faydalı olacağı dile getirildi. ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMA VE ELEKTROMANYETİK UYGUNLUK - VİDEO HABER

21.10.2022
 


Çok Okunanlar


VI. ENERJİ VERİMLİLİĞİ GÜNLERİ - PROGRAM / ONLİNE KAYIT

ENDÜSTRİYEL TESİSLERDE GÜÇ KALİTESİ HARMONİKLER VE KOMPANZASYON SİSTEMLERİ SEMİNERİ YAPILDI

SEMİNER: JEOTERMAL ENERJİ SANTRALLERİ

SEMİNER: ENDÜSTRİYEL TESİSLERDE GÜÇ KALİTESİ HARMONİKLER VE KOMPANZASYON SİSTEMLERİ

YOGA TANITIM VE UYGULAMA EĞİTİMİ

YOGA TANITIM VE UYGULAMA EĞİTİMİ

EMO-GENÇ : ELEKTRONİK LABORATUVAR CİHAZLARI EĞİTİMİ YAPILDI

CV HAZIRLAMA VE MÜLAKAT TEKNİKLERİ SEMİNERİ YAPILDI

ŞUBE KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

ADALET NÖBETİNE ÇAĞRI: #GEZİYEOZGURLUK

Okunma Sayısı: 70


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.