MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

“ENERJİDE YOL AYRIMI” ÇALIŞTAYI 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Enerji Daimi Komisyonu Başkanı N. Bülent Damar, İstanbul’da 27 Kasım 2022’de düzenlenen “Enerjide Yol Ayrımı” Çalıştayı’na katılarak, “Yenilenebilir Enerji Hayatımızı Nasıl Etkileyecek” konulu bir sunum yaptı. Çalıştayda, EMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Nuruilah Güleç de oturum başkanlığı görevini üstlendi.
 

 

Büyükçekmece Belediyesi`nin ev sahipliğinde, Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği (EMARÇEB) tarafından 27 Kasım 2022 tarihinde "Enerjide Yol Ayrımı" Çalıştayı düzenlendi. Çalıştay, CHP Balıkesir Milletvekili, Enerji ve Altyapı Projelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Edremit Belediye Başkanı ve EMARÇEB Başkanı Selman Hasan Arslan ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün‘ün açılış konuşmalarının ardından sabah ve öğleden sonra yapılan 2 oturumla devam etti.

"Yenilenebilir Enerji ve Geleceğimiz" konulu ilk oturumun moderatörlüğünü, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Nuruilah Güleç üstlendi. Oturumda, Sabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi IPM Kıdemli Uzmanı ve İklim Değişikliği Çalışmaları Koordinatörü Dr. Ümit Şahin "İklim Değişikliği ve Yenilenebilir Enerji",  Kadir Has Üniversitesi Enerji Sis. Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ş. Volkan Ediger "Yenilenebilir Enerjinin Sorunları ve Çözüm Önerileri" ve Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Enerji Daimi Komisyonu Başkanı N. Bülent Damar, "Yenilenebilir Enerji Hayatımızı Nasıl Etkileyecek" konularında sunum yaptılar.

Çalıştayın ikinci oturumunda ise "Yerel Yönetimlerin Yenilenebilir Enerji Projeleri" ele alındı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç`in moderatörlüğünde yürütülen oturumda, Enerji Kentler Birliği Danışma Kurulu Üyesi Faruk Telemcioğlu "Yenilenebilir Enerji ve Yerel Yöntemler", Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik "Bozkurt Belediyesi`nin Güneş Yalıtımları", Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu "Alaşehir Belediyesi`nin Jeotermal Enerji Uygulamaları", Kırklareli Katı Birliği Çevre Mühendisi Gökçe Ekşioğulları "Kırklareli Belediyesi`nin Evsel Atık ile Enerji Dönüşümü" konularında sunum gerçekleştirdi.KRT TV- DERİN YOKSULLUK

30.01.2023
 


Çok Okunanlar


EPDK’DAN DAĞITIM ŞİRKETLERİNE YENİ YIL HEDİYESİ

İZMİR’DE “VI. ENERJİ VERİMLİLİĞİ GÜNLERİ” BAŞLIYOR

DENİZLİ’DE ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ

ESKİŞEHİR’DE “3. ENERJİ GÜNLERİ” ETKİNLİĞİ

EPDK`DAN DAĞITIM ŞİRKETLERİNE YENİ YIL HEDİYESİ (TURK-İNTERNET.COM)

EMO: ELEKTRİK BEDELLERİ İNDİRİLİRKEN NEDEN DAĞITIM BEDELLERİ ARTTIRILDI? (ENERJİGUNLUGU.NET)

“ELEKTRİK FATURALARI VE YOKSULLUK” PANELİ

ŞİRKETLERİ ‘DESTEKLEME BEDELİ’; YOLSUZLUK VE ŞAİBE

KRT TV- DERİN YOKSULLUK

LPG PİYASASI EĞİTİM VE SORUMLU MÜDÜRLERİNE YÖNELİK UYGULAMA ESASLARI BELİRLENDİ

Okunma Sayısı: 79


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.