MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2023.4

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

UZMANLIK ALANLARI BİLGİ HAVUZU OLUŞTURMA ÇALIŞMASI


HABER


 
Deprem bölgesinin yeniden elektrifikasyonu, çadır/konteyner kentlere güvenli biçimde elektrik verilebilmesi gibi çalışmalarda sorumluluk alma ve işbirliği talebi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ile yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlanmasının ardından Şube üyelerimizin özel deneyimlerini, mesleki birikimlerini ve uzmanlık alanlarını üye kayıt sistemimizde güncellemek üzere bir çalışma başlatılmıştır. Uzmanlık alanlarına yönelik bu çalışmaya ilişkin katılım linki Şubemiz üyelerine SMS olarak iletilmiş, katılımları konusunda çağrı gerçekleştirilmiştir.
 

Değerli Üyemiz,

Dayanışma çağrımıza gerek Şubemize eposta ve medya araçları üzerinden ulaşarak gerekse telefon ederek, Şubemize gelerek, yardım elini uzatan Siz değerli üyemize çok teşekkür ederiz. Tek yürek olarak bu afetin üstesinden sizlerin de katkılarıyla hep beraber geleceğiz.

Elektrik Mühendisleri Odası olarak; mevcut bilgi birikimlerimizi, deneyimlerimizi ve imkanlarımızı deprem bölgemizin ve halkımızın kullanımına sunmaya devam ediyoruz.

Şu an için AFAD tarafından talep edilen ve deprem bölgesinin yeniden elektrifikasyonu, çadır/konteyner kentlere güvenli biçimde elektrik verilebilmesi gibi çalışmalarda sorumluluk alma, mesleki bilgi, birikim ve deneyimlerini depremzede yurttaşlarımızın hizmetine sunmak için ön çalışmaları hızlıca tamamlamaya çalışıyoruz.

Oda olarak yapılan veya yapılacak çalışmalara daha fazla katkı vermek, gönüllülük esaslı yapılacak olan faaliyetleri desteklemek, olası yeni isteklere hızlı cevap verebilmek için; üye otomasyon kayıtlarımızda yer alan Siz Değerli Üyemizin kayıtlarının güncellenmesine ihtiyaç duyulmuştur. EMO Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) yetki belgelerinizin dışında sahip olduğunuz diğer özel yetkinliklerinizi, mesleki birikimlerinizi ve uzmanlık alanlarınızı bizlerle paylaşmanızı, sistemde bu bilgilerinizi güncellemenizi, mümkün ise de bu yetkinliklerinizi belgelendirmenizi bekliyoruz. Bu alanlara örnekler: Arama Kurtarma, İlk Yardım, Sivil Savunma Uzmanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği, Tıbbı Cihazlar, Baz İstasyonları, Deprem Sonrası Canlı Tespitine Yönelik Özel Elektronik Araç Kullanımı, PMI veya PMP Uyumlu ProjeYönetimi, Kriz ve Risk Yönetimi, vb. olabilir.

Ülkemizi yasa boğan ve hepimizi derinden etkileyen bu büyük yıkımın altından bilimin, aklın ve tekniğin ışığında, dayanışmamızı sürdürerek hep birlikte çıkacağımıza inanıyoruz.

Saygılarımızla.

 

EMO Ankara Şubesi
Yönetim Kurulu
 “SANAL ÇALIŞANLAR GELİYOR” RPA: ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONU BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

21.07.2023
 


Çok Okunanlar


8. SAMSUN İNŞAAT FUARI DÜZENLENİYOR

Okunma Sayısı: 87


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.