MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO YÖNETİM KURULU DEPREM BÖLGESİNDE


GÜNDEM

 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu üyeleri, 19-25 Şubat 2023 tarihlerinde deprem bölgesini ziyaret ederek, çadır ve konteyner kentlerde incelemeler yaptı ve yetkililerle bir araya geldi.
 

 

EMO Yönetim Kurulu üyeleri 19-25 Şubat 2023 tarihlerinde deprem bölgesine giderek, büyük yıkımın yaşandığı Adıyaman, Gaziantep, Hatay ve Kahramanmaraş`ta temaslarda bulundu.

EMO Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, Gaziantep Islahiye ve Nurdağı ile Kahramanmaraş`taki çadır ve konteyner kentleri ziyaret etti. EMO Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Başkanı İslim Arıkan`ın da eşlik ettiği ziyaretlerde bölgedeki meslektaşlarımızla bir araya gelindi ve yapılan çalışmalar yerinde incelendi. Çadır kentler ve elektrik tesisatı konusunda bilgi alındı. Ayrıca TEİAŞ 12. Bölge Müdürü Abdullah İnanç ziyaret edildi.

EMO Yazmanı Eylem Ölmezoğlu ve EMO Saymanı Mehmet Mazmanoğlu da Hatay`ın Defne, Arsuz, İskenderun ve Samandağ ilçelerini ziyaret ederek, bölgedeki çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Arsuz ve İskenderun‘da bulunan çadırkentlerin elektrifikasyonu için malzeme ihtiyaç listeleri güncellenerek tesisatların son durumları incelendi. EMO Hatay Temsilcisi Cem Hüzmeli ile birlikte Defne İlçesinde bulunan TMMOB Afet Koordinasyon Merkezinde değerlendirmelerde bulunularak HAMOK (Hatay Akademik Meslek Odaları Koordinasyon Kurulu) bileşenleri ile toplantıya katılındı. EMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mak ile Adana Tabip Odası ziyaret edildi. EMO Mersin Şube Yönetim Kurulu üyeleri ile ortak toplantı yapılarak depreme ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Geçtiğimiz hafta EMO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özdağ da Adıyaman`da çadır ve konteyner kentlere giderek, incelemelerde bulundu. EMO Adıyaman İl Temsilcisi Mustafa Öztürk de ziyarete eşlik etti.

Söz konusu ziyaretlerde özellikle elektrifikasyona yönelik eksiklikler tespit edilirken, bunların giderilmesi için EMO`nun bölgede gönüllü meslektaşlarıyla birlikte yürüttüğü çalışmalara devam edeceği belirtildi.FATİH PORTAKAL TV- SÖZÜN ÖZÜ

24.02.2023
 


Çok Okunanlar


GEÇİCİ BARINMA ALANLARINDA KURULACAK KONTEYNER VE ÇADIRLARDA ELEKTRİK TESİSATI

NKP BİLEŞENİ KURUMLAR İLE TMMOB’YE DAYANIŞMA VE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

KAHRAMANMARAŞ`TA DEPREMZEDELERİN ÇADIRINA SAYAÇ TAKILDIĞI İDDİASI FATURAYI KİM ÖDEYECEK? (CUMHURİYET)

TMMOB HEYETİ DEPREM BÖLGESİNDE

SİNOP NGS’NİN ÇED KURMACASI (NEDİM BÜLENT DAMAR/BİRGÜN)

TMMOB’Lİ KADINLAR SESLENİYOR: HAYATLARIMIZI RANTIN, YAĞMANIN NESNESİNE DÖNÜŞTÜREN BU KARANLIK DÜZENİ ÖRGÜTLÜLÜĞÜMÜZLE DEĞİŞTİRECEĞİZ…

MARMARA`DA ENERJİ TESİSLERİ DEPREME HAZIRLANMALI (ANAYURT)

ADALET NÖBETİ’Nİ 325. GÜNÜNDE EMO ÜSTLENDİ

ÖLÜM HEP BİZE, BİZE Mİ DÜŞER…

Okunma Sayısı: 294


Tüm Gündem

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.