MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

GAZİANTEP ŞUBEMİZE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK 
EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu ve EMO Ankara Şubesi Elektronik MDK Başkanı Ertuğrul Tekin, EMO Gaziantep Şube Başkanı İslim Arıkan’ı 25 Şubat 2023 Cumartesi günü makamında ziyaret etti.
 

Görüşmede, Ankara Şubesi olarak; Şube ve Temsilciliklerimizin bulunduğu illerde oluşan yıkım için geçmiş olsun dileklerimizi ilettik ve kaybettiğimiz üyelerimiz için ise başsağlığı dileklerinde bulunduk.

Meslektaşlarımızın karşılaştığı zorlukları, problemleri ve eksiklikleri yerinde dinleyen Şube Başkanımız Sağıroğlu, verebilecek destekler ve ortak dayanışma için görüş alışverişinde bulundu. Sağıroğlu, depremde en çok yıkım olan İslahiye, Nur Dağları, Kahramanmaraş Merkez, Pazarcık ilçelerimizi ziyaret etti. Ankara Şubesi Başkanı Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu ise yapılan istek ve önerileri dikkatlice not aldıklarını ve ihtiyaç duyulan alanlarda mutlaka ortak çözümler geliştirileceğini ve meslektaşlarımıza sahip çıkılacağını belirtti.

Yapılan görüşmede; Gaziantep Şubemize bağlı olan temsilciliklerimizde üyelerimizin can ve mal kaybının yüksek olduğu, pek çok üyemizin işyerlerinin enkaz altında kaldığını, üye ailelerimizin yardıma ihtiyacı olduğunu belirten EMO Gaziantep Şubesi Başkanı İslim Arıkan, EMO olarak bu üyelerimize karşı sorumluluklarımızın olduğunu, bu zor günlerimizde EMO olarak üyelerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara destek olmamızın zorunlu olduğumuzu, bunun için büyük bir yardım kampanyası başlatılmasının çok isabetli olacağını söyledi. Arıkan, hukuki konularda desteğe ihtiyaç duyulduğunu, diploma ekleri ile ilgili meslektaşlarımızın detaylı bilgilere ihtiyaç duyduklarını, bu zor günlerinde meslektaşlarımızın yanında olmak için pek çok çözüm de üretmemiz gerektiğini belirtti.

 

 

 

 “SANAL ÇALIŞANLAR GELİYOR” RPA: ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONU BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

21.07.2023
 


Çok Okunanlar


EMO ANKARA ŞUBESİ HAZİRUN LİSTESİ ASKIYA ÇIKIYOR

EMO ANKARA ŞUBESİ’NDEN PROF. DR. SÜMER ŞAHİN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

1. ULUSLARARASI TEKNOLOJİ VE YAZILIM ZİRVESİ DÜZENLENECEK

YAPAY ZEK ZİRVESİ 24’E KATILDIK

Okunma Sayısı: 109


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.