MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2023.2

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA GENÇLERLE 19 MAYIS ÖZEL ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 
Cumhuriyetimizin 100. Yılı Etkinlikleri kapsamında, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı özelinde “19 Mayıs Gençlik Özel Programı” 20 Mayıs 2023 Cumartesi günü EMO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Etkinlik, açılış konuşmalarının yapılması, Gençler ve 19 Mayıs Anma Etkinliği, Proje Sunumları, Öğrenci-İş İnsanları Buluşması, ödül töreni ve kokteyl ile sona erdi.
 

19 Mayıs Gençlik Özel Programı açılışını EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu yaptı. Sağıroğlu açılışta şunları söyledi; "19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı`nızı kutluyorum. Gençlerle birlikte olmanın her zaman heyecan verdiğini biliyoruz. Seçilmiş gençler olarak hepinizle gurur duyuyoruz, iyi ki varsınız.  EMO`nun faaliyetlerinden bahsedip bugünkü etkinliğin neden önemli olduğunu anlatarak sözleri gençlere bırakmak istiyorum. Gençlerimizin hayata geçirdikleri projelerini, geliştirdikleri fikirlerini hep beraber sizlerle dinleyeceğiz. EMO yönetimi 2 yıllık periyotlarda değişiyor. Her dönem Odamıza yeni bir heyecan geliyor. EMO Ankara Şubemizin 26. Döneminin Yönetimi olarak gençlerimizi çok önemsiyor, gençlerimizin meslek alanlarımızı yakından tanımaları, üstatlarımızın bilgi birikimlerinden ve saha tecrübelerinden istifade etmeleri için bir araya gelmelerine olanak sağlayarak ve en önemlisi de gençlerimizi Odaya kazandırmak için büyük bir gayret gösteriyoruz. Mesleğimize sahip çıkmanın temel noktasının Meslek Odaları olduğunu biliyorsunuz. Bir ülkede Meslek Odaları ne kadar gelişmişse, öğrencileriyle, sektörüyle, öğretim üyeleriyle, kamu kurumlarıyla birlikte değer üretiyorsa o ülkede gelişme ve büyüme de aynı ölçek de hızlanıyor. Biz de bunun için çalışıyoruz. Mesleğimizin uluslararası etkileşimi yüksek bir meslek olduğunu hepiniz bilen gençlerimiz, bilen üstatlarımızsınız. Dolayısıyla bu amaç için hep birlikte çaba sarf ederek, Odamıza beraber sahip çıkarak, mesleğimizi geliştirecek etkinliklere ağırlık veriyoruz.

Odamız 1954 yılından bu yana faaliyet gösteriyor, büyük bir bilgi birikimimiz var.  Üstatlarımızın, kıdemli üyelerimizin bilgi birikimlerinden deneyimlerinden faydalanmak gerekiyor. Çünkü ülkemizin en önemli projelerini yapan mühendislerimiz, üyelerimiz, üstatlarımız bu Oda`dalar. Dolayısıyla bunlarla sizleri tanıştırmak istiyoruz. Gençlerimiz için EMO mentor projemiz var. Geçen hafta yaptığımız etkinlikte EMO-Gençlerimizle üstatlarımızı buluşturduk. Sonraki haftalarda da buluşturmaya devam edeceğiz."

Açık kaynağa çok önem verdiklerinin altını çizen Sağıroğlu, "Gençlerin bizden istediği eğitimleri yapmak için özellikle gayret gösteriyoruz. 25-26-27 Mayıs tarihlerindeki eğitimleri sizlerin talepleri üzerine düzenledik. Üç günlük eğitim kapsamında PV Panel teknolojileri, Solar Inverter ve Enerji Depolama Teknolojileri, Elektrikli Araç Şarj, Enerji Depolama ve Enerji İzleme Sistemleri, bunların uygulama alanları ve yönetimi, sahada karşılaşılan sorunlar ve çözümleri ele alınacaktır. Gençlere özel olarak bu eğitimleri açtık. Lütfen erken kayıt yaptırın. Çok yoğun ilgi var" diyerek şöyle konuştu; "Gençlere ağırlık vereceğimizi buradan bir kez daha ifade edeyim. Gençlerimizin hem ülkemizin elektrik alt yapısını hem de ülkemizdeki mesleğimize dair sektörü tanımaları, işleyişi kavramaları amacıyla pek çok fabrika, şirket, üretim merkezi, Ar-Ge laboratuvarlarına geziler düzenliyor, eğitim hayatlarındaki öğrenme süreçlerine teknik ve uygulamalı olarak katkı sağlamayı hedefliyoruz. En son Elazığ ve Bingöl`de Türkiye`nin en büyük hibrit enerji santraline teknik gezi düzenledik. Üye spektrumumuza hitap eden, elektrik, elektronik, yüksek gerilim, biyomedikal mühendisliği, bilişim mühendisliği, kontrol mühendisliği alanların tümünü kapsayan, teknik gezi, seminer, çalıştay düzenlediğimizi ve planladığımızı ifade edeyim.

104 yıl önce yakılan bu ateşin Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bugünde gençlerimizin heyecanını, üretme coşkusunu, geleceğe bakış açısını buradan paylaşmalarına imkan sağlayarak, kendilerini kutlayacağımızı ifade edeyim.

Mesleğimizin uluslararası bir meslek statüsünde olması itibarı ile her mecrada ülkemizin saygınlığını artırıcı faaliyetlere mazhar olduğunu ifade edeyim. Mühendisler olarak ülkemizin gelişmesine büyük katkı sağlıyoruz. Bundan sonra da katkı sağlamaya devam edeceğiz. Bu birlikteliklerimiz çok önemli. İstekleriniz bizim için bir emirdir, bunları yapmak için yönetim olarak hazır olduğumuzu ifade edeyim. Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. İş insanlarımıza teşekkür ediyorum. Gençlerimizin proje sunumlarında sizleri buraya bekliyoruz dedik ve heyecanla sizleri dinlemeye geldiler. Çalışkan gençlerimizle gurur duyuyoruz. Bu özel günde de gençlerimiz projelerini sunarak burada yarışacaklar. Bizler öncesinde değerlendirdik, müsaadenizle sonuçları en sonda açıklayayım. Hepsini şimdiden kutlarım, hepsi de başarılı gençlerimiz. Tekrar teşekkür ediyor hoş geldiniz diyorum."

"Biz gençler de Atamızın emanetine, Cumhuriyet`imize sahip çıkacağız"

Katılımcı gençler adına konuşan Gazi Üniversitesi`nden Beril Bulak da şöyle konuştu, "Merhabalar, kendimi tanıtarak başlayayım. Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim, EMO Genç üyesiyim.  Atatürk`ün biz gençlere armağan ettiği bu değerli günde burada yer aldığım için oldukça mutlu ve heyecanlıyım. Atatürk en büyük eserim dediği Cumhuriyeti biz Türk gençlerine emanet etmiştir. Biz gençler de Atamızın emaneti, Cumhuriyet`e sahip çıkacak onun gösterdiği hedef olan uygarlık düzeyinin üzerine çıkmak için üzerimize düşen görevleri yerine getirecek, teknoloji, bilim ve sanatın peşinde olacağız. Bu önemli günün temeli tam 104 yıl önce 19 Mayıs`ta Mustafa Kemal Atatürk tarafından milli egemenlik ilkesiyle atılmış, birliğimiz bütünlüğümüz sağlanmıştır. Bugün de vazgeçilmez güç kaynağımız olan milli iradenin yaşatılması için hepimize Atatürk`ün 19 Mayıs`ı armağan ettiği biz gençlere büyük görevler düşmekte. Unutmayalım ki bizler Atatürk`ün eserlerinin temel taşlarıyız. Bizler yeni Türkiye`nin genç evlatları olarak yorulsak dahi Atatürk`ün ilke inkılaplarını takip edeceğiz. Çünkü dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler asla ve asla yorulmazlar. Bu özel duygularla ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatan için canlarını veren aziz şehitlerimizi minnetle anıyor, hepinizin 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı`nı kutluyorum. Nice 19 Mayıs`larda bağımsız günlere."

"EMO Genç olarak mesleğimizi ilgilendiren her alanda var olmaya devam edeceğiz"

EMO Genç adına konuşan Serkan Başer şunları söyledi; " Herkese merhaba diyerek 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlamak istiyorum. Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Bugün burada 19 Mayıs gençlik özel programı düzenliyoruz. Bu etkinlikte farklı üniversitelerden ve farklı kategorilerden derece elde eden projeleri inceledik, takımların bu konulardaki sunumlarını dinleyeceğiz. Bizlere böyle bir ortam hazırladıkları için ve hiçbir zaman desteklerini esirgemedikleri için başta Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu`na ve YK üyelerine teşekkür ederim. EMO Genç olarak mesleğimizi ilgilendiren her alanda var olmaya devam edeceğiz, ulusal ve uluslararası tüm yarışmalarda arkadaşlarımızı desteklemeye devam edeceğiz. EMO Ankara Şubesi EMO-genç üyeleri olarak bizleri teşvik edici böyle etkinlikleri düzenlemenizi çok önemsiyoruz. Tüm öğrenci arkadaşlarımızı meslek ailemizi daha da büyütmek adına Odamıza üye olmaya davet ediyorum. Buraya gelen tüm takımlarımıza, bizlere vakit ayıran iş insanlarımıza ve tüm katılımcılara çok teşekkür ederim."

Sunumların ardından proje sunumlarına geçildi. Sunum yapılan projeler ;

RAYLI ULAŞIMDA YÖNLENDİCİ YAPAY ZEKA, Hilal Çimen, Erciyes Üniversitesi

LEADERS OF ANKA, Batuhan Eroğlu, Ali Talip Coşkun, Ankara Üniversitesi

DEMENT AI, Ali Deniz Çölgeçen, Hacettepe Üniversitesi

HÜMA AUV`u Yusuf Sönmezgöz, Gazi Üniversitesi

PURA TAKIMI İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI, Elif Sude, Hasan Kılıç, Hacettepe Üniversitesi 

SİMURG Y TAKIMI, Haydar Deniz Korkmaz, Hacettepe Üniversitesi 

 HÜMA MODEL UYDU, Atatan Saydam, Tolga Demirel, Buse Zehra Acer, Gazi Üniversitesi

 HÜMA VECİHİ, Yusuf Erkan, Yusuf Koca, Gazi Üniversitesi

 KOVAN İHA, Adis Minniakhmetov, Gazi Üniversitesi

MOBİL HİBRİT YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMİ, Ramazan Erdoğmuş, Yunus Kaplan , Konya Teknik Üniversitesi

DİKEY ATIŞLI ROKET YARIŞMASI, KOROLEV ST, Muhammed Ali Ünal ve Sıla Arslanel, Gazi Üniversitesi

ÇELİK KANAT HYPER LOOP, Yusuf Koca, Enes Kalender, Arda Dursun, Beyza Vardar, Gazi Üniversitesi

AGVİLA UÇAN ARABA, Şadiye Bulut, Berat Kaan Akan, Gazi Üniversitesi

"Gençlerle her zaman gurur duyuyorum"

Proje sunumlarının ardından tekrar söz alan Şube Başkanı Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu şöyle konuştu; "Gençlerimize, proje takımlarımıza gerçekten çok teşekkür ediyorum. Gençlerle her zaman gurur duyuyorum. Bugün EMO Ankara Şubesi YK adına gençlerimizle bir değil bin kez daha gurur duydum, kutluyorum hepinizi. Bugünkü projeleri birkaç açıdan değerlendirmek isterim. Birinci husus, proje yapmak zor iş. Gençlerimizin takımlar oluşturarak bu projeleri odaklı olarak yapmaları gurur verici. Bunun yanında farklı meslek dallarıyla bir araya gelip proje yapmaları daha zor bu daha çok gurur verici. Bir sonraki adım bunu sürdürülebilir hale getirmeleri daha gurur verici. Neden bugün 19 Mayıs özel programı yaptığımızı, Cumhuriyetimizin 100. Yılında nasıl değer üretildiğini, Ulu Önder Atatürk`ün de Cumhuriyetimizi kurucu değerlerinin günün sonunda nereye geldiği, gençlerimizle ülkenin kalkınacağını görmek gerçekten gurur verici. Bir kez daha hepinize çok teşekkür ediyorum. Burada öğrencilerimiz yarışıyor dedik, Yönetim Kurulu olarak yapmış olduğumuz toplantıda projelerimizi değerlendirdik. Bir projeyi diğerinden ayırmak gerçekten çok zor.  EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu olarak bizler de bütün projelerin birinci olduğuna kanaat ederek hepinize ödül vermeye karar verdik. Hepinizi bir kez daha kutluyoruz. İş adamlarımızdan destek rica ettik. Hakan Yaralı Bey`le dün görüştüğümde, böyle bir etkinliğimizden kendisine bahsettim. Öğrencilerimizin projelerini dinleyerek kendilerini kutlamak istedi. Sözü size bırakıyorum Hakan Bey."

"Projeler beni heyecanlandırıyor"

Proje sunan katılımcılara hediye veren iş insanı Hakan Yaralı şöyle konuştu; "Hocamın nazik daveti üzerine hızlıca bir planlama yaptık. Ben girişimci iş insanıyım. Çok fazla workshop`ta yüzlerce binlerce insanların katılımcı olduğu yerde proje anlattım fakat bugün ayrıca heyecanlıyım. Projeler beni heyecanlandırıyor. Proje duyunca yerimde duramıyorum. Nasıl hayata geçtiğini biliyorum bunları yaşamış biri olarak söylüyorum. Benim de bir projem var. Benim burada gördüğüm naçizane eksikler mi diyeyim olumsuzluklar mı diyeyim. Projeler her yönüyle düşünülmediğinin çerçevesini ortaya koymak lazım. Finansal altyapısının planlanmadan bir hayal üzerine projenin başlanması zor. Parasızlıktan dolayı projelerin başarısızlığa sürüklenmesi, projedeki insanların motivasyon kaybı, öz güven kaybı yaşadıklarını görüyorum. Aslında projeleri planlamak yazmak çok güzel ama finansal alt yapısını oluşturmak lazım. Aslında proje bugün olmasa da yarın çöp olacak hale geliyor. Naçizane bir girişimci olarak gördüğüm projeler çok güzel ama sunan arkadaşlar kendilerini bir solukta ifade edebiliyorlar mı yoksa teknikte mi boğuluyorlar! Buna bakmak lazım. Çok teşekkür ederim."

"Benim hayalim yapmış olduğunuz projelerin ticarileştirilmesidir"

İş insanı Aykut Açıkgöz de etkinlikte söz alarak şunları söyledi, " En başından sonuna kadar ilgiyle izledim. EMO Genç ‘in ilk adım atıldığı toplantıda vardım.  Her türlü mecrada onları desteklemek istedim ve destekledim. Bu noktada başlayan projeyi ticarileştirilmesiydi. Şu an onu başaramadık. Benim hayalim yapmış olduğunuz projelerin ticarileştirilmesiyle ilgili her türlü kısımlarda sizin yanınızdayım, her türlü desteği vermek istiyorum. Şeref Hocam siz gençlere çok önem veriyor. İş yoğunluğu içinden fırsat buldukça siz gençlerin olmuş olduğu toplantılara katılıp sizlerden bir şeyler almak sizlere bir şeyler de vermek istiyorum. Bu başarı sunumlarınızdan dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bunlardan bir ya da iki tane ticarileşmiş ürün çıkartarak devletimize katkıda bulunmak, Türkiye`den çıkmış dünyaya yayılmış projeyi burada sergilemiş oluruz. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum."

"Einstein`ın dediği gibi hayali olmayanın geleceği olmaz"

Sunumların ardından söz alan EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cevdet Aslan şunları söyledi; " Sevgili Hocam, meslektaşlarım, iş adamlarımız ve geleceğimiz olan gençlerimiz katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Pür dikkat ve gurur duyarak tüm projeleri izledim. Üniversiteli genç dünyayı değiştirmek ister. Einstein`ın dediği gibi hayali olmayanın geleceği olmaz. Hayallerinizi gerçekleştiriyorsunuz siz bizim geleceğimizsiniz, katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor hoş geldiniz diyorum."

"Cumhuriyetimizin ikinci yüz yılını sizin gibi gençlerle karşılayacağımız için çok heyecanlıyız"

EMO Ankara Şubesi Yazman Üyesi Hatice Bilge Algın da katılımcılara hoş geldiniz dedikten sonra, "Kıymetli öğrencilerimiz, değerli iş ve bilim insanları hepinizi içtenlikle selamlıyorum, hoş geldiniz. Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. 19 Mayıs, bir milletin istiklali ve istikbali için doğum günüdür. Anadolu topraklarını yeniden vatan yapmak için bir başlan­gıç, bir milattır. Bugün, Cumhuriyet`in evlatları olarak bizlere düşen sorumluluk; Ata`mı­zın, atalarımızın kurduğu ve emanet ettiği Cumhuriyet`i ilelebet payidar kılmaktır. Bizler, bu topraklarda yaşayanlar, Ulu Önderimizin emanetini alanlar, hepimiz 19 Mayıs 1919`da doğduk. Cumhuriyetimize olan sorumluluğumuzun gereğini yerine getirmenin güvencesi; tarihimizde, yüreğimizde, ruhumuzda iz bırakan, imkansızı başarma ruhundan ilham aldığımız bir kurtuluş destanımız var. Şartlar ne olursa olsun yüreklerimizde vatan sevgisi, zihinlerimizde hayal ettiğimiz gelecek düşüncesi ile birbirimize kenetlenerek, gelecek için umut olmalıyız. Akıl terimizi akıtacağımız bir gelecek bizi bekliyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün geleceğin ümidi, meşaleleri olarak gör­düğü, ülkemizin aydınlık geleceği değerli gençlerimiz; geleceğimiz sizin hayal ettikleriniz ve başardıklarınızda yük­selecek. Umutsuzluğun hâkim olduğu koşullarda umut olan, Anadolu topraklarında umudu yeşerten yarının insanı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü, vatan ve cumhuriyet uğruna hayatını adayan tüm şehitlerimizi, gazilerimizi, saygı, şükran ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun. Öğrencilerimizi heyecanla büyük bir takdirle izledim. Yaptığınız çalışmalarla gurur duydum, çok heyecanlandım. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum. Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz 19 Mayıs Özel Programımızı anlamlı kıldınız içini doldurdunuz, sizin gibi gençlerimiz olduğu için, Cumhuriyetimizin ikinci yüz yılını sizin gibi gençlerle karşılayacağımız için çok heyecanlıyız. Cumhuriyetimiz sizlerin omuzlarında yükselecektir. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Değerli iş ve bilim insanlarımıza ve özellikle Sayın Hakan Yaralı `ya çok teşekkür ediyorum "dedi.

Etkinliğe EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Murat Subaşı, EMO Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali Öter de katıldı.

Kapanış konuşmalarının ardından proje sunan öğrencilere iş insanı Hakan Yaralı tarafından hediyeleri verildi. Grup Ofis Marka Patent şirketi sahibi Cenk Sevinç, proje ekiplerine marka patent, müracaat desteği vererek patent konusunda bilgi sahibi olmayanlara eğitim vermeyi taahhüt etti.

Ayrıca proje sunumu yapan katılımcılara katılım belgesi ve EMO Ankara Şubesi Sevgi ve Barış Ormanı Fidan Dikim Sertifikaları takdim edildi. Etkinlik toplu fotoğraf çekimi ve kokteyl ile sona erdi.“SANAL ÇALIŞANLAR GELİYOR” RPA: ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONU BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

21.07.2023
 


Çok Okunanlar


SİBER GÜVENLİK EĞİTİMİ DÜZENLENECEK

ÜYEMİZE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

Okunma Sayısı: 200


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.