Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 48. Dönem Yönetim Kurulu ve EMO Eskişehir Şube Yönetim Kurulu, 10 Eylül 2023 tarihinde bir araya gelerek, meslek alanlarımızdaki güncel gelişmeler, Oda çalışmaları ve önümüzdeki dönem etkinlik takvimi ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 48. Dönem Yönetim Kurulu, 10 Eylül 2023 tarihinde EMO Eskişehir Şubesi`ni ziyaret etti. Ziyarete EMO Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, Yazman Eylem Ölmezoğlu, Sayman Ogün Sıy, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Mazmanoğlu, Tayfun İşbilen ve Hakan Tuna katıldı. EMO Yönetim Kurulu`nu EMO Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci, Başkan Yardımcısı Ahmet Şakar, Yazman Salih Eğerci, Sayman Özcan Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyesi Nazan Erşahin karşıladı. Oda Müdür Vekili Sevgi Kınacı ve Oda Örgütlenme Sekreteri Doğukan Yurttaş`ın da yer aldığı ziyarette, meslek alanlarımızdaki güncel gelişmeler, Oda çalışmaları ve önümüzdeki dönem etkinlik takvimi ile ilgili görüş alışverişi yapıldı. EMO 48. Dönem Yönetim Kurulu, EMO Eskişehir Şubesi tarafından 9 Eylül 2023 tarihinde düzenlenen "2023 Yılı Geleneksel EMO Gecesi"ne de katıldı. EMO 48. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş`ın açılış konuşması yaptığı gecede, plaket töreni gerçekleştirildi.
|