Salı Grubu’nun konuğu olarak Şube Başkanımız Şaban TAT , Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü İlkay BAYDAR, CK Enerji Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Fahrettin TUNÇ ve CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık SARVAN ile birlikte sektör temsilcilerinin katılımıyla 19 Eylül 2023 tarihinde gerçekleştirilen Enerji ve Elektrik konulu toplantıda kapsamlı bir durum değerlendirilmesi yapılırken çözüm önerileri de konuşuldu.
|