MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

14. ULUSLARARASI ELECO 2023 KONFERANSI 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi, Uludağ Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nce 30 Kasım-2 Aralık 2023 tarihlerinde “14. Uluslararası Elektrik Elektronik Mühendisliği Konferansı (ELECO) 2023” gerçekleştirilecek. Çevrimiçi yapılacak etkinlikte, elektrik güç sistemleri, elektrikli makineler, elektronik, biyomedikal, dijital sistemler, robotik, otomasyon sistemleri, yapay zeka ve siber güvenliğe dek uzanan birçok konu değerlendirilecek.
 

 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi`nin Uludağ Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektrik-Elektronik Fakültesi ile birlikte düzenlediği "14. Uluslararası Elektrik Elektronik Mühendisliği Konferansı (ELECO) 2023", 30 Kasım 2023 tarihinde açılış konuşmaları ile başlayacak. Çevrimiçi yapılacak konferans kapsamında 3 gün boyunca 100`ü aşkın bildiri sunulacak. Çağrılı konuşmacıların yanı sıra, Profesör Cevdet Acar anısına "Devreler ve Sistemler" konulu özel bir oturum düzenlenecek.

Ayrıca bu yılki ELECO En İyi Öğrenci Bildirisi ödülleri kaybettiğimiz iki meslektaşımız anısına verilecek. Buna göre 1999‘dan bu yana ELECO kurullarında yer alarak katkı sunan Sayın Prof. Ayten Kuntman ile geçtiğimiz aylarda Bulgaristan`da geçirdiği trafik kazası sonucu aramızdan ayrılan EMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Cura adına ELECO2023 En İyi Öğrenci Bildirisi ödülleri sunulacak.

IEEE Türkiye`nin de desteklediği, yurtiçi ve dışından çok sayıda bilim insanının katılacağı konferansta değerlendirilecek konular şöyle sıralanıyor:

"Enerji kaynakları ve güç piyasaları, Elektrik güç sistemleri, Elektrikli makineler ve sürücüler, Güç elektroniği ve uygulamaları, Elektrik malzemeleri, Yüksek gerilim teknikleri, Elektronik, Optoelektronik, Biyomedikal elektronik, Dijital sistemler, Devreler ve sistemler, Sinyal ve görüntü işleme, Elektromanyetik, mikrodalga, Antenler ve yayılma, İletişim sistemleri, Sensörler ve enstrümantasyon, Kontrol sistemleri, Mekatronik, Robotik ve otomasyon sistemleri, Yapay zeka, Siber güvenlik, Fiber Optik Tabanlı Haberleşme ve Sensör Uygulamaları, RF/Mikrodalga Katı Hal Güç Amplifikatörleri ve Güç Bölücüler/Birleştiriciler."

ELECO 2023 Konferans programı ve oturum bağlantılarına  http://www.eleco.org.tr/ELECO2023-Program-Unlinked.pdf adresinden erişebilirsiniz.

30 Kasım 2023 Perşembe günü saat 10:00‘da başlayacak konferansı tüm üyelerimiz çevrim içi izleyebilir. Konferans açılışına aşağıdaki bağlantıyı kullanarak katılabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=aoE4w11dv7I


 TELE 1- ANA HABER

05.02.2024
 


Çok Okunanlar


EMO ANKARA ŞUBE SEÇİM SÜRECİ İLE İLGİLİ ZORUNLU AÇIKLAMA

EMO ANKARA ŞUBE SEÇİM SÜRECİ İLE İLGİLİ ZORUNLU AÇIKLAMA

İSTANBUL ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

BURSA ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

İZMİR ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

DENİZLİ ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

KOCAELİ ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

SAMSUN ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

SEÇİME ÇAĞRI EMO KALEDİR DÜŞMESİN (BİRGÜN)

ENERJİMİZİ YABANCI TEKELLERE TESLİM EDEMEZSİNİZ

Okunma Sayısı: 308


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.