![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Şube Yönetim Kurulu ve Şube Örgütlenme Komisyonumuz 16 Mart 2024 tarihinde Bingöl ili`nde bulunan üyelerimiz ile bir araya geldi. Üye buluşmasında yapılan toplantıda; Oda-üye ilişkileri, Oda örgütlenme çalışmaları kapsamında Bingöl ili`nde Temsilcilik oluşturulma çalışmaları, Oda faaliyetleri ve mühendislik meslek yaşamına ilişkin konular ele alınarak değerlendirildi.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|