MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 20  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

DEDAŞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ.. 26.05.2021

    

25 Mayıs 2021 tarihinde Şube Yönetim Kurulumuz tarafından Şubemiz YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu ve Jeneratör Çalışma Komisyonu üyelerinin de katılımıyla Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş`ye (DEDAŞ) bir ziyaret düzenlendi.Ziyarette DEDAŞ yetkilileri ile bir araya gelinerek yapılan toplantıda;YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu hizmetleri, Jeneratörlü yapılarda yaşanan sorunlar ve elektrik tesislerinde topraklama ölçümleri gibi konular ele alınarak görüş alışverişinde bulunuldu.

EMO GENÇ ÜYELERİNE YÖNELİK YAPILAN BİLGİLENDİRME SEMİNERLERİNE DEVAM EDİLİYOR.. 21.05.2021

    

Şubemiz tarafından Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde okuyan EMO Genç üyelerine yönelik olarak 20 mayıs 2021 tarihinde saat 10:00-14:30 arasında Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerinden Ufuk BULUT tarafından `Yg Trafo Postası Proje Uygulamaları ve Esasları` konulu bir bilgilendirme semineri düzenlendi.

FARKINDALIK, İLETİŞİM, DUYGUSAL DAYANIKLILIK” KONULU SÖYLEŞİ DÜZENLENDİ. 15.05.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi tarafından Online Çevrimiçi Zoom Bağlantısı Üzerinden “Farkındalık, İletişim, Duygusal Dayanıklılık” Konulu Söyleşi düzenlendi. Söyleşi, P4C Eğitmeni ve Aile Danışmanı Meltem Toklu’nun sunumu ve Şube Yönetim Kurulu Üyesi Rojin DAMAR’ın Moderatörlüğü ile gerçekleştirildi.

EMO DİYARBAKIR ŞUBE 21. DÖNEM YÖNETİM KURULU TOPLANTISI ONLİNE YAPILDI.. 03.05.2021

    

Ülkemizde de yaşanan ve bulaş yaygınlığı gittikçe artan Covid-19 Pandemisi nedeniyle 21. Dönem Şube Yönetim Kurulu toplantısı 2 mayıs 2021 pazar günü saat 20.30`da online (zoom çevrimiçi bağlantı üzerinden) yapıldı..

VANGÖLÜ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş (VEDAŞ) HAKKARİ İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ.. 28.04.2021

    

Şubemize bağlı EMO Hakkari İl Temsilciliği heyetimiz tarafından 27 Nisan 2021 tarihinde (VEDAŞ) Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş Hakkari İl Müdürlüğü`ne bir ziyaret düzenlendi. Ziyarette; Odamız ve VEDAŞ ilişkileri, Mühendislik hizmetleri ve VEDAŞ Hakkari İl Müdürlüğü uygulamaları ve Hakkari İlinde yaşanan Elektrik kesintileri konularında görüş alışverişinde bulunuldu...

HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ.. 28.04.2021

    

Şubemize bağlı EMO Hakkari il temsilciliği heyetimiz tarafından 27 Nisan 2021 tarihinde Hakkari Üniversitesi Rektörlüğü’ne bir ziyaret düzenlendi. Ziyarette Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer PAKİŞ ile yapılan görüşmede; Odamız-Üniversite ilişkileri, Hakkari Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim ilişkileri, Mühendislik hizmet alanlarına ilişkin konularda görüş alışverişinde bulunuldu..

PERİYODİK KONTROL MUAYENE PERSONELİ TEMEL ELEKTRİK GRUBU-EK EĞİTİM DUYURUSU 19.04.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) ve Makina Mühendisleri Odası (MMO) işbirliği ile Periyodik Kontrol Muayene Personeli Temel Elektrik Grubu için düzenlenen eğitimlere yoğun talep olması nedeniyle 3 eğitim daha açılmıştır. Eğitimlerle ilgili bilgiye yazımızın devamından ulaşabilir ve kayıt başvurusu yapabilirsiniz.

PERİYODİK KONTROL İÇİN EKİPNET’E KAYIT ZORUNLULUĞU BAŞLADI 16.04.2021

    

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği kapsamında periyodik kontrol hizmetlerini yürüten üyelerimize yönelik, İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrollerini Yapacak Yetkili Kişilerin Kayıt Programı’na (EKİPNET) kayıt zorunluluğu başladı. Konuya ilişkin ayrıntılı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

MARDİN TEMSİLCİLİĞİ DENETLEMESİ YAPILDI 11.04.2021

    

Şubemiz Denetçileri tarafından 10 Nisan 2021 tarihinde Şubemize bağlı EMO Mardin İl Temsilciliğinin idari ve mali denetlemesi gerçekleştirildi.

MARDİN TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ. 11.04.2021

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 11 Nisan 2021 tarihinde Şubemize bağlı EMO Mardin İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette;Temsilcilik yapısı ve işleyişi, Oda üye ilişkileri, üye sorunları, temsilcilik idari ve mali yapısı gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

MALATYA BÜYÜKŞEHİR,BATTALGAZİ VE YEŞİLYURT BELEDİYERİ İLE GÖRÜŞMELER YAPILDI.. 01.04.2021

    

Şubemize bağlı EMO Malatya İ Temsilciliğimiz tarafından Malatya Büyükşehir,Battalgazi ve Yeşilyurt Belediyesi yetkilileri ile Binalarda Topraklama Ölçümlerinin yapılması ile ilgili bir takım görüşmeler yapıldı.Görüşmelerde topraklama ölçümlerinin Odamızca yetkilendirilen Üyelerimizce yapılması ve temsilciliğimizce denetlenmesi hususları ele alınarak değerlendirildi.

EMO GENÇ ÜYELERİNE YÖNELİK YAPILAN BİLGİLENDİRME SEMİNERLERİNE DEVAM EDİLİYOR.. 30.03.2021

    

Şubemiz tarafından Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde okuyan EMO Genç üyelerine yönelik olarak 30 mart 2021 tarihinde saat 13:00-16:30 arasında Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerinden Serhat EKMEZ tarafından `mühendisliğe giriş,proje okuma, hakediş ve metraj düzenleme’ konularında 3.kez bilgilendirme semineri düzenlendi.

ŞANLIURFA TEMSİLCİLİĞİMİZDE SMM ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELİNDİ.. 27.03.2021

    

Şubemize bağlı EMO Şanlıurfa İl Temsilciliği tarafından 26 Mart 2021 tarihinde Şanlıurfa ilinde SMM faaliyeti yürüten üyelerimizle bir araya gelinerek bir toplantı yapıldı.Toplantıda; Oda-SMM üye ilişkileri, SMM Hizmet Uygulamaları,SMM üye sorunları ve çözüm önerileri konuları ele alınarak bir takım değerlendirmeler yapıldı..

EMO GENÇ ÜYELERİNE YÖNELİK BİLGİLENDİRME SEMİNERLERİNE DEVAM EDİLİYOR.. 25.03.2021

    

Şubemiz tarafından Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde okuyan EMO Genç üyelerine yönelik olarak 24 mart 2021 tarihinde saat 13:00-16:30 arasında Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerinden Serhat EKMEZ tarafından `mühendisliğe giriş,proje okuma, hakediş ve metraj düzenleme’ konularında 2.kez bilgilendirme semineri düzenlendi.

MALATYA TEMSİLCİLİĞİMİZDE SMM ÜYELERİYLE BİRARAYA GELİNDİ.. 24.03.2021

    

Şubemize bağlı EMO Malatya İl Temsilciliği tarafından 23 Mart 2021 tarihinde Malatya ilinde SMM faaliyeti yürüten üyelerimizle bir araya gelinerek bir toplantı yapıldı.Toplantıda; Oda-SMM üye ilişkileri, SMM Hizmetleri, Proje uygulamaları ve yaşanan sorunlar ele alınarak bir takım değerlendirmeler yapıldı..

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYONU BİLEŞENLERİ NEWROZ KUTLAMASI.. 19.03.2021

    

Şubemizin de aralarında yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu Bileşenleri ile birlikte Newroz`u kutladık. Newroz piroz be..

EMO GENÇ ÜYELERİNE YÖNELİK BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ.. 16.03.2021

    

Şubemiz tarafından Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde okuyan EMO Genç üyelerine yönelik olarak 15 mart 2021 tarihinde saat 13:00-16:30 arasında Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerinden Serhat EKMEZ, Dilber ÖNEN ÜNGÜR ve Ezgi TURĞA tarafından `mühendisliğe giriş,proje okuma, hakediş ve metraj düzenleme` konularında bir bilgilendirme semineri düzenlendi.

ŞUBE DENETÇİLERİMİZ TOPLANDI.. 14.03.2021

    

13 Mart 2021 tarihinde saat 12.30`da Şubemiz 21. Çalışma dönemi denetçileri toplantısı yapıldı. Toplantıda; Şubemize bağlı il temsilciliklerinin denetleme planlaması yapılarak denetleme takvimi oluşturuldu..

ŞUBEMİZ DANIŞMA KURULU`NUN 3. TOPLANTISI YAPILDI. 14.03.2021

    

Şubemiz 21. Çalışma Dönemi Danışma Kurulu 13 Mart 2021 tarihinde saat 13.30`da Şubemizde 3. kez toplandı. Toplantıda; Oda-üye ilişkileri ve örgütlenme Çalışmaları, Şubemiz 21. Dönem çalışmaları ve faaliyetleri ele alınarak değerlendirildi..

SMM ÜYELERLE BİR ARAYA GELİNDİ... 11.03.2021

    

10 Mart 2021 tarihinde saat 10.30`da Şubemizde SMM Üyelerimizle düzenlenen kahvaltıda bir araya gelindi. Kahvaltı sonrasında SMM üyelerimizle bir de toplantı yapıldı. Toplantıda;Oda-SMM üye ilişkileri, Topraklama test ve ölçüm hizmet uygulamaları, YG TİS hizmetleri, bu alanlarda yaşana sorunlar ve çözüm önerileri ele alınarak değerlendirildi.

 

Çok Okunanlar


DEDAŞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ..

EMO GENÇ ÜYELERİNE YÖNELİK YAPILAN BİLGİLENDİRME SEMİNERLERİNE DEVAM EDİLİYOR..

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.