MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 24  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

“JENERATÖRLER VATANDAŞIN KAMBURU OLMAKTAN ÇIKARTILMALIDIR.” 17.01.2022

    

Bölgemizde sıklıkla yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle jeneratör kullanan site ve binalarda,kullanılan elektrik bedelinin yanısıra jeneratörlerin ürettiği elektriğin (yakıt bedelinin) vatandaşlarca ödenmesine ve vatandaşların bu nedenle mağdur edilmelerine ilişkin olarak Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK) tarafından bugün saat 17:00 de Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesinde konuyla ilgili olarak bir basın açıklaması yapıldı..

GENEL ÜYE TOPLANTISI YAPILDI.. 09.01.2022

    

08 Ocak 2022 tarihinde Şubemiz hizmet binasında Genel Üye Toplantısı yapıldı.Toplantıda; Şubemiz 21.dönem faaliyetleri,örgütlenme çalışmaları,üye ilişkileri ile 22.dönem Şube Olağan Genel Kurul hazırlık süreçleri ele alınarak görüş alışverişinde bulunuldu..

HÜKÜMETTEN YENİ YIL KUTLAMASI: ELEKTRİK BAŞTA OLMAK ÜZERE HERŞEYE ZAM.. 03.01.2022

    

2022 yılında elektriğe yapılan zamlara ilişkin Şubemiz tarafından 03 Ocak 2022 tarihinde bir basın açıklaması yapıldı.`Hükümetten Yeni Yıl Kutlaması: Elektrik Başta Olmak Üzere Herşeye Zam` başlıklı basın açıklaması metni için tıklayınız..

EMO GENÇ ÜYELERİNE YÖNELİK GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİNE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ. 02.01.2022

    

Şubemiz tarafından EMO genç üyelerine yönelik olarak 2 Ocak 2021 tarihinde pazar günü saat 12.30’da Proges-Starges-Kuantumges Güneş Enerji Santrallerine bir teknik gezi düzenlendi..Şubemiz Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Teknik geziye 56 EMO Genç üyesi katılım sağladı.

ŞUBE EŞBAŞKANIMIZ SORGÜL AYTEK AVŞAR ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ PROGRAMINA KONUK OLDU.. 02.01.2022

    

Şube Eşbaşkanımız Sorgül AYTEK AVŞAR Ötekilerin Gündemine katılarak yeni yıl mesajımızı aktardı.Şubemiz adına yeni yıldan beklentilerini de dile getiren Sorgül AYTEK AVŞAR, mühendislik hizmet uygulamaları ve toplumsal alanlarda yaşanan sorunlara değinerek Şubemiz çalışmaları hakkında paylaşımda bulundu..

ŞUBE EŞBAŞKANI ALİCAN ÇETİNKAYA:ELEKTRİK ZAMMI YOKSULU VURDU, FATURALAR KATLANDI.. 02.01.2022

    

Şube Eşnbaşkanı Alican Çetinkaya 2 Ocak 2021 tarihinde Yeniden Günaydın Gazetesine yaptığı açıklamalarda yeni yılda uygulanacak elektrik tarifeleri ve yapılan zamlara ilişkin açıklamalarda bulunarak Şubemiz görüşlerini aktardı.Haberin devamı için tıklayınız.

ŞUBEMİZ 21.DÖNEM 4.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI.. 29.12.2021

    

Şubemiz 21.Çalışma Dönemi 4.Danışma Kurulu toplantısı 29 Aralık 2021 tarihinde Şubemiz hizmet binasında yapıldı.Danışma Kurulu toplantısında; Şubemiz 21.dönem faaliyetleri,örgütlenme çalışmaları,üye ilişkileri ile 22.dönem Şube Olağan Genel Kurul hazırlık süreçleri ele alınarak görüş alışverişinde bulunuldu..

EMO ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİ DENETLENDİ.. 23.12.2021

    

Şube denetçilerimiz tarafından 22 Aralık 2021 tarihinde Şubemize bağlı EMO Şanlıurfa İl Temsilciliğimizin idari ve mali açılardan denetlemesi gerçekleştirildi..

ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ. 23.12.2021

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 22 Aralık 2021 tarihinde Şubemize bağlı EMO Şanlıurfa İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi.Ziyarette;Temsilcilik yapısı ve işleyişi, Oda üye ilişkileri, üye sorunları, temsilcilik idari ve mali durumları gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

ŞANLIURFA`DA SMM ÜYELERİYLE BİRARAYA GELİNDİ.. 23.12.2021

    

Şubemize bağlı EMO Şanlıurfa İl Temsilciliğine 22 Aralık 2021 tarihinde düzenlenen ziyarette,Şube Yönetim Kurulumuz ve temsilcilik heyetinin katılımıyla Şanlıurfa İli SMM Üyeleriyle bir araya gelinerek toplantı yapıldı. ToplantIda; Oda-üye ilişkileri, Mühendislik Hizmet Uygulamaları,üye sorunları ve çözüm önerileri konuları ele alınarak bir takım değerlendirmeler yapıldı..

ADALET NÖBETİNDE OLAN ŞENYAŞAR AİLESİ ZİYARET EDİLDİ.. 23.12.2021

    

22 Aralık 2021 tarihinde Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından Adalet Nöbetinde olan Şenyaşar ailesine bir ziyarette bulunuldu.

DEVLETİN TÜM İMKANLARINI ARKASINA ALAN DEDAŞ’IN, HALKI MAĞDUR EDEN UYGULAMALARI ARTARAK DEVAM ETMEKTEDİR. 22.12.2021

    

Diyarbakır İli Silvan ilçesinde son süreçte yapılan elektrik kesintileri ile bir ailenin 2 yaşındaki bir çocuğunun ölümü ile sonuçlanmasına ilişkin elektrik mühendisleri odası diyarbakır şubesi tarafından bir açıklama yapılmıştır.Açıklamanın metnine yazının devamını tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İNSANCA BİR YAŞAM İÇİN ALANLARDAYDIK.. 18.12.2021

    

Şubemizin bileşeni olduğu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu`nun da aralarında yer aldığı Diyarbakır Emek ve Demokrasi Platformu tarafından 18 Aralık 2021 tarihi Cumartesi günü saat 13:30`da Diyarbakır İstasyon meydanında `Geçinemiyoruz!İnsanca Bir Yaşam İçin Alanlardayız` konulu miting yapıldı.Mitinge Şubemiz üyeleriyle birlikte kitlesel olarak katıldık.

ETİ BAKIR İŞLETMELERİ A.Ş MAZIDAĞI TESİSLERİNDE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZ ZİYARET EDİLDİ.. 17.12.2021

    

Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından 16 Aralık 2021 tarihinde Eti Bakır İşletmeleri A.Ş Mazıdağı Geri Kazanım ve Entegre Gübre Tesislerinde çalışan üyelerimize yönelik bir işyeri/üye ziyareti yapıldı. Ziyarette; Oda-Üye ilişkileri, mühendislik hizmet uygulamaları ve Şube çalışmaları gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI DİYARBAKIR ŞUBESİ OLAĞAN GENEL KURULUNA KATILDIK. 12.12.2021

    

Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz ile 11 aralık 2021 tarihinde yapılan TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi Olağan Genel Kurulu`na katıldık.Genel Kurul`da konuk konuşmacılar bölümünde Şube Eşbaşkanımız Alican ÇETİNKAYA da söz alarak bir konuşma yaptı..

SMM BÜRO/İŞYERİ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİLİYOR. 09.12.2021

    

Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından Diyarbakır’da Serbest Müşavir Mühendisliği (SMM) faaliyetleri yürüten üyelerimiz arasında yer alan ALİ KAPLAN - KAPLANBEY ENERJİ DANIŞMANLIK (Ali Kaplan ve Velat Esen),SERDAR KAÇMAZ Mühendislik (Serdar KAÇMAZ),İBRAHİM HALİL HOŞKAL MÜHENDİSLİK BÜROSU (İbrahim Halil HOŞKAL) ve HARUN BÜTÜN MÜHENDİSLİK (Harun Bütün) bürolarına 09 Aralık 2021 tarihinde ziyaretler düzenlendi. Ziyarette; smm hizmet alanları ve mühendislik hizmet uygulamaları, smm üye sorunları, Şube çalışmaları ve üye ilişkileri gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU`NDAN SURİÇİ KENTSEL SİT ALANINDA YAPILAN RESTORASYON ÇALIŞMALARINA YÖNELİK BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLENDİ. 09.12.2021

    

Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 09 Aralık 2021 tarihinde saat 12:30`da Sur içi Yeni Kapı Sokakta `Suriçi Kentsel Sit Alanında Yapılan Restorasyon Çalışmalarına` yönelik bir basın açıklaması düzenlendi. Basın açıklamasına Şubemiz üyeleri ile katılım sağladık.

SMM BÜRO/İŞYERİ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİLİYOR. 08.12.2021

    

Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından Diyarbakır’da Serbest Müşavir Mühendisliği (SMM) faaliyetleri yürüten üyelerimiz arasında yer alan Cantech Mühendislik (Ceren Kılınç), Alinarge İnş. Mühendislik (Şevin ALI) ve Murat Kuzu Mühendislik (Murat KUZU) bürolarına 07 Aralık 2021 tarihinde ziyaretler düzenlendi. Ziyarette; smm hizmet alanları ve mühendislik hizmet uygulamaları, smm üye sorunları, Şube çalışmaları ve üye ilişkileri gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

TMMOB DİYARBAKIR AFET ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ. 28.11.2021

    

Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 27-28 Kasım 2021 tarihlerinde Makina Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi’nde “TMMOB Diyarbakır Afet Çalıştayı” düzenlendi.Çalıştaya Şube üyelerimizce katılım sağlanmıştır.

MALATYA’DA SMM ÜYELERLE BİRARAYA GELİNDİ.. 28.11.2021

    

Şubemize bağlı EMO Malatya İl Temsilciliği tarafından 27 Kasım 2021 tarihinde Malatya’da faaliyet yürüten SMM’li üyelerle temsilcilikte biraraya gelinerek bir toplantı yapıldı.Toplantıda;SMM üye sorunları,mühendislik hizmet uygulamaları ve oda-smm üye ilişkileri ele alınarak değerlendirildi..

 

Çok Okunanlar


GENEL ÜYE TOPLANTISI YAPILDI..

“JENERATÖRLER VATANDAŞIN KAMBURU OLMAKTAN ÇIKARTILMALIDIR.”

ŞUBE EŞBAŞKANIMIZ SORGÜL AYTEK AVŞAR ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ PROGRAMINA KONUK OLDU..

ŞUBEMİZ 21.DÖNEM 4.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI..

HÜKÜMETTEN YENİ YIL KUTLAMASI: ELEKTRİK BAŞTA OLMAK ÜZERE HERŞEYE ZAM..

HÜKÜMETTEN YENİ YIL KUTLAMASI: ELEKTRİK BAŞTA OLMAK ÜZERE HERŞEYE ZAM..

ŞUBE EŞBAŞKANI ALİCAN ÇETİNKAYA:ELEKTRİK ZAMMI YOKSULU VURDU, FATURALAR KATLANDI..

EMO GENÇ ÜYELERİNE YÖNELİK GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİNE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ.

“JENERATÖRLER VATANDAŞIN KAMBURU OLMAKTAN ÇIKARTILMALIDIR.”

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.