MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 27  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

VAN İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN ÇEVRE,ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VAN İL MÜDÜRLÜĞܒNE ZİYARET.. 20.06.2022

    

EMO Van İl Temsilcilik heyetimiz tarafından 20 Haziran 2022 tarihinde Çevre,Şehircilik ve İklim Değişikliği Van İl Müdürlüğü Yapı Denetim Şube Müdürlüğü’ne bir ziyaret düzenlendi.Ziyarette yapılan görüşmede; yapı denetim firmaları ve bu alanda çalışan meslektaşlarımızın yaşadığı sorunlar ele alınarak çözüm önerileri konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

EMO ŞIRNAK İL TEMSİLCİLİĞİ DENETLEMESİ YAPILDI. 18.06.2022

    

Şube denetçilerimiz tarafından 17 Haziran 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Şırnakİl Temsilciliğimizin idari ve mali açılardan denetlemesi gerçekleştirildi..

EMO ŞIRNAK TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ.. 18.06.2022

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 17 Haziran 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Şırnak İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette;Temsilcilik yapıları ve işleyişleri, Oda üye ilişkileri, üye sorunları, temsilcilik idari ve mali durumları gibi konular ele alınarak değerlendirildi.Ziyaret sonrasında Şube Yönetim Kurulumuz ve temsilcilik heyetinin katılımıyla Şırnak İli SMM Üyeleriyle bir araya gelinerek bir toplantı yapıldı. Toplantıda; Oda-üye ilişkileri, Mühendislik Hizmet Uygulamaları,üye sorunları ve çözüm önerileri ele alınarak bir takım değerlendirmeler yapıldı..

JENERATÖR SORUNLARININ TESPİTİ ÇALIŞMA GRUBUMUZ JENERATÖR KULLANIMI VE YAŞANAN SORUNLARI DEĞERLENDİRDİ 14.06.2022

    

Şubemiz 22. dönem jeneratör sorunlarının tespiti çalışma grubu 14 Haziran 2022 tarihinde saat 12.00`de Şubemizde toplantı. Toplantıda kentimizde ve bölgemizde jeneratör kullanımı, DEDAŞ uygulamaları ve yaşanan sorunlar ele alınarak değerlendirildi.

SMM ÜYELERİN SORUNLARI ELE ALINARAK DEĞERLENDİRDİ 14.06.2022

    

Şubemiz 22. Dönem SMM Komisyonu 14 Haziran 2022 tarihinde Şubemizde toplanarak; SMM Üyelerin sorunları, Mühendislik Hizmet uygulamaları ve Dağıtım Şirketi Uygulamalarını ele alarak değerlendirdi.

ELAZIĞ`DA SMM ÜYELERLE BİRARAYA GELİNDİ.. 12.06.2022

    

Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilciliği tarafından 11 Haziran 2022 tarihinde düzenlenen kahvaltı etkinliğinde Elazığ`da faaliyet yürüten SMM’li üyelerle bir araya gelindi. Yapılan etkinlikte; Oda-SMM üye ilişkileri, SMM üye sorunları, mühendislik hizmet uygulamaları ve Temsilcilik`te oluşturulması planlanan çalışma komisyonları gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

ŞUBEMİZ DENETLEMESİ YAPILDI 10.06.2022

    

EMO Merkez Denetleme Kurulu tarafından 10 Haziran 2022 tarihinde Şubemizin idari-mali açıdan olağan denetlemesi gerçekleştirildi.

ELEKTRİK VE DOĞALGAZA YAPILAN ZAMLAR GERİ ÇEKİLSİN! ENERJİ ÜRETİM VE DAĞITIMI YAPAN ŞİRKETLER KAMULAŞTIRILSIN! 06.06.2022

    

Elektrik ve Doğalgaza yapılan zamlara ilişkin olarak 6 Haziran 2022 tarihinde saat 12.30 da Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi ve KESK’e bağlı ESM tarafından bir basın açıklaması yapıldı. Elektrik ve doğalgaza yapılan zamların geri çekilmesinin istendiği basın açıklamasının metni için tıklayınız..

EKOLOJİK YIKIMLA MÜCADELE HAFTASINDA DÜZENLENEN BASIN AÇIKLAMASINA KATILDIK.. 05.06.2022

    

Çevre Mühendisleri Odası Dİyarbakır Şubesi tarafından Ekolojik Yıkımla Mücadele Haftası kapsamında 4 Haziran 2022 tarihinde yapılan basın açıklamasına Şube Yönetim Kurulu olarak katıldık.

HDP DİYARBAKIR İL YÖNETİMİNİN TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYONU ZİYARETİ 05.06.2022

    

HDP Diyarbakır İl Yönetimi, Odamızın da bileşeni olduğu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu`nu 4 Haziran 2022 tarihinde ziyaret etti. Ziyarete Şube Yönetim Kurulumuz da katıldı.

KESK DİYARBAKIR ŞUBELER PLATFORMU TARAFINDAN KHK’LER İLE İLGİLİ DÜZENLENEN BASIN AÇIKLAMASINA KATILDIK.. 05.06.2022

    

KESK Diyarbakır Şubeler Platformu tarafından “KHK`ler Gidecek Biz Kalacağız” kapsamında 4 Haziran 2022 tarihinde yapılan ve Odamızın da davet edildiği basın açıklamasına Şube Yönetim Kurulu ve Oda Merkez Yönetim Kurulu olarak katılım sağladık.Açıklamada, Şubemiz adına Şube Eş Başkanımız, Genel Merkez adına Genel Merkez Yönetim Kurulumuz Başkan Yardımcısı da birer konuşma yaptı.

HALKIMIZ ENERJİ SERMAYE ŞİRKETLERİ İLE BAŞBAŞA BIRAKILMAMALI,ENERJİ MALİYETLERİ DOĞRU BİR PLANLAMAYLA DÜŞÜRÜLMELİ,YAPILAN ZAMLAR GERİ ALINARAK HALKIN MAĞDURİYETİNE SON VERİLMELİDİR! 02.06.2022

    

Şube Yönetim Kurulu Eş Başkanımız Sorgül AYTEK AVŞAR K 24 Haber ile 2 haziran 2022 tarihinde yaptığı ropörtajda; 1 haziran 2022 tarihi itibariyle elektrik faturalarına yapılan zamlara ilişkin bilgi vererek zamların halka yansımaları ve olumsuz sonuçları ile yapılması gerekenler hakkında Şubemiz görüşlerini aktardı..

TMMOB 47. OLAĞAN GENEL KURULU`NA KATILDIK.. 30.05.2022

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) 47. Olağan Genel Kurulu 26-29 Mayıs 2022 tarihlerinde Ankara`da yapıldı. TMMOB Genel Genel Kurulu`na Şubemiz TMMOB Genel Kurul Delegesi üyelerimizle katılım sağladık. Genel Kurul Divan`ında TMMOB Genel Kurul Delegelerimizden Mehmet Veysi ÇEVRİM de seçilerek yer aldı. Ayrıca Genel Kurul`da TMMOB Delegelerimiz arasında yer alan Şube Eşbaşkanımız Sorgül AYTEK AVŞAR da bir konuşma yaparak Şubemiz görüşlerini aktardı.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ VE ÖĞRENCİLERİ İLE BİLGİLENDİRME TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELİNDİ 28.05.2022

    

Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilciliğimiz ile Fırat Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanlığı tarafından 27 Mayıs 2022 tarihinde Fırat üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yönelik olarak; “EMO-Üniversite İlişkileri,EMO ve EMO Genç yapısı ile Elektrik-Elektronik Mühendisliği İş ve Meslek Alanları ve Mesleki Deneyim Aktarımları” konularını içeren bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi.Haberin devamı için tıklayınız..

BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN DEDAŞ BATMAN İL MÜDÜRLÜĞÜ`NE ZİYARET.. 27.05.2022

    

Şubemize bağlı EMO batman İl Temsilcilik Heyetimiz tarafından 27 Mayıs 2022 tarihinde DEDAŞ Batman İl Müdürlüğü`ne bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette, Batman ilinde elektrik alanında yaşanan sorunlar ele alınarak değerlendirildi.

ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN TÜRK TELEKOM ELAZIĞ İL MÜDÜRLÜĞÜ`NE ZİYARET.. 25.05.2022

    

Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilcilik Heyetimiz tarafından 24 Mayıs 2022 tarihinde Türk Telekom Elazığ İl Müdürlüğü`ne bir ziyaret gerçekleştirildi.Elazığ`da faaliyet yürüten SMM`li üyelerimizin de katıldığı ziyarette; Oda-Bölge Müdürlüğü-üye ilişkileri ile Mühendislik hizmet alan ve uygulamaları konularında görüş alışverişinde bulunuldu..

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU`NDAN (İKK) İMAR DEĞİŞİKLİĞİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA:`BU KENT SAHİPSİZ DEĞİLDİR` 24.05.2022

    

Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK) tarafından 24 Mayıs 2022 tarihinde Diyarbakır`da yapılan İmar Değişikliğine ilişkin bir basın açıklaması yapıldı. Basın açıklamasına Şubemiz Yönetim Kurulu üyeleri ile katıldık..

ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN TEDAŞ 11.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ`NE ZİYARET.. 20.05.2022

    

Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilcilik Heyetimiz tarafından 20 Mayıs 2022 tarihinde TEDAŞ 11. Bölge Müdürlüğü`ne bir ziyaret gerçekleştirildi.Elazığ`da faaliyet yürüten SMM`li üyelerimizin de katıldığı ziyarette; Oda-Bölge Müdürlüğü-üye ilişkileri ile Mühendislik hizmet alan ve uygulamaları konularında görüş alışverişinde bulunuldu..

ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN ELAZIĞ İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET.. 18.05.2022

    

Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilcilik Heyetimiz tarafından 17 Mayıs 2022 tarihinde Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne bir ziyaret düzenlendi.Ziyarette; Oda-kurum-üye ilişkileri,YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu, Topraklama test ve ölçüm hizmetleri gibi mühendislik hizmet alan ve uygulamalarına ilişkin birtakım konularda görüş alışverişinde bulunuldu..

ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN FIRAT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNE ZİYARET.. 13.05.2022

    

Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilcilik Heyetimiz tarafından 13 Mayıs 2022 tarihinde Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlığı ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanlığına bir ziyaret düzenlendi..

 

Çok Okunanlar


ELAZIĞ`DA SMM ÜYELERLE BİRARAYA GELİNDİ..

VAN İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN ÇEVRE,ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VAN İL MÜDÜRLÜĞܒNE ZİYARET..

ELEKTRİK VE DOĞALGAZA YAPILAN ZAMLAR GERİ ÇEKİLSİN! ENERJİ ÜRETİM VE DAĞITIMI YAPAN ŞİRKETLER KAMULAŞTIRILSIN!

SMM ÜYELERİN SORUNLARI ELE ALINARAK DEĞERLENDİRDİ

TMMOB 47. OLAĞAN GENEL KURULU`NA KATILDIK..

HALKIMIZ ENERJİ SERMAYE ŞİRKETLERİ İLE BAŞBAŞA BIRAKILMAMALI,ENERJİ MALİYETLERİ DOĞRU BİR PLANLAMAYLA DÜŞÜRÜLMELİ,YAPILAN ZAMLAR GERİ ALINARAK HALKIN MAĞDURİYETİNE SON VERİLMELİDİR!

EMO ŞIRNAK TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ..

ŞUBEMİZ DENETLEMESİ YAPILDI

EKOLOJİK YIKIMLA MÜCADELE HAFTASINDA DÜZENLENEN BASIN AÇIKLAMASINA KATILDIK..

JENERATÖR SORUNLARININ TESPİTİ ÇALIŞMA GRUBUMUZ JENERATÖR KULLANIMI VE YAŞANAN SORUNLARI DEĞERLENDİRDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.