![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 22 Mart 2024 tarihinde saat 14.30`da Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanlığı ziyaret edildi. Ziyarette; Bölüm Başkanlığı görevini yürütmeye başlayan Cafer BUDAK hocamıza başarı dileğinde bulunuldu.Ziyarette ayrıca; Oda-Üniversite-EMO Genç üye ilişkileri, meslek alanlarımız ve Oda faaliyetleri ele alınarak değerlendirildi.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|