MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO 49. DÖNEM KURULLARI TÖRENLE GÖREVİ DEVRALDI 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 49. Dönem Yönetim, Onur ve Denetleme kurulları, 4 Mayıs 2024 tarihinde düzenlenen törenle görevi devraldı. Yapılan görev dağılımıyla EMO 49. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş olurken, Mehmet Mazmanoğlu Başkan Yardımcısı, Ramazan Pektaş Yazman, Ender Kelleci Sayman, Ogün Sıy, Alaattin Ali Yolcu ve Bülent Özgümüş de Yönetim Kurulu Üyesi olarak belirlendiler.
 

 

Elektrik Mühendisleri Odası`nda (EMO) 4 Mayıs 2024 tarihinde görev-devir teslim töreni yapıldı. Törende 49. Dönem Olağan Genel Kurulu Divan Başkanı Teoman Alptürk, Mahir Ulutaş`a mazbatasını verdi. Ayrıca yeni seçilen üyelerin mazbataları kendilerine teslim edildi. Alptürk, "Zor bir dönemde göreve geliyorsunuz ama bu görevin üstesinden başarıyla geleceğinize eminim" diye konuştu. Mahir Ulutaş da teşekkür ederek; verimli, başarılı bir dönem olması için çalışacaklarını vurguladı.

Törenin tamamlanmasının ardından Yönetim Kurulu, Onur Kurulu ve Denetleme kurulları ayrı ayrı toplanarak görev dağılımı yaptı. Buna göre, EMO 49. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı`nı Mahir Ulutaş, Başkan Yardımcılığını Mehmet Mazmanoğlu, Yazmanlığı Ramazan Pektaş, Saymanlığı Ender Kelleci üstlenirken, Ogün Sıy, Alaattin Ali Yolcu ve Bülent Özgümüş Yönetim Kurulu Üyesi olarak belirlendiler.

EMO 49. Dönem Onur Kurulu Başkanlığı`na İlhan Metin, Raportörlüğü`ne Dağıstan Bekiroğlu; EMO 49. Dönem Denetleme Kurulu Başkanlığı`na Naci Basmacı, Raportörlüğü`ne de Mehmet Hepzarif seçildi.

Daha sonra EMO 49. Dönem Yönetim Kurulu, Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu ortak toplantısına geçildi.TELE 1- SABAH PUSULASI

28.03.2024
 


Çok Okunanlar


LAİKLİK DÜŞMANI, GERİCİ MÜFREDATA KARŞI ALANLARDAYIZ

TMMOB 48. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU BAŞLADI

TEZ-KOOP-İŞ SENDİKASI’NDAN EMO’YA ZİYARET

CHP HATAY MİLLETVEKİLİ MULLAOĞLU ZİYARET EDİLDİ…

TMMOB`DE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ BELİRLENDİ (CUMHURİYET)

TMMOB 48. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANIYOR!

Okunma Sayısı: 501


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.