MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO 49. ÇALIŞMA DÖNEMİ BAŞLADI 
Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) 26-28 Nisan 2024 tarihlerinde yapılan 49. Olağan Genel Kurulu’nda seçilen Yönetim, Onur ve Denetleme kurulları, 4 Mayıs 2024 tarihinde düzenlenen törenle göreve başladı. EMO 49. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığını Mahir Ulutaş, Başkan Yardımcılığını Mehmet Mazmanoğlu, Yazmanlığı Ramazan Pektaş, Saymanlığı Ender Kelleci üstlenirken, Ogün Sıy, Alaattin Ali Yolcu ve Bülent Özgümüş Yönetim Kurulu Üyesi oldular.
 

 

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI BASIN BÜLTENİ

 

EMO 49. ÇALIŞMA DÖNEMİ BAŞLADI

 

Elektrik Mühendisleri Odası`nın (EMO) 49. Olağan Genel Kurulu`nda seçilen Yönetim, Onur ve Denetleme kurulları, 4 Mayıs 2024 tarihinde törenle görevi devraldı. Yeni Yönetim Kurulu yaptığı ilk toplantıda görev dağılımını belirledi. EMO 49. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığını Mahir Ulutaş, Başkan Yardımcılığını Mehmet Mazmanoğlu, Yazmanlığı Ramazan Pektaş, Saymanlığı Ender Kelleci üstlenirken, Ogün Sıy, Alaattin Ali Yolcu ve Bülent Özgümüş Yönetim Kurulu Üyesi oldular.

EMO 49. Dönem Onur Kurulu Başkanı İlhan Metin Raportör Dağıstan Bekiroğlu olarak belirlenirken, EMO 49. Dönem Denetleme Kurulu Başkanlığı`na Naci Basmacı, Raportörlüğe Mehmet Hepzarif seçildi.

49. Dönem EMO Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olup, halen özel sektörde çalışmalarını sürdürüyor. EMO Ankara Şubesi 17. Dönem Yönetim Kurulu Sayman Üyeliği, EMO İzmir Şubesi`nde 28. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, 29. Dönem Yazman Üyeliği, 30 ve 31. dönemler Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. EMO 40. Dönem`de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alırken, 48. Dönem`de Yönetim Kurulu Başkanlığı`nı üstlendi.

49. Dönem EMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Mazmanoğlu, Yıldız Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Halen özel sektörde çalışıyor. EMO İstanbul Şubesi 33. Dönem Saymanlığı, EMO 37. Dönem Denetleme Kurulu Üyeliği, 40. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği ve 48. Dönem`de Saymanlık ve Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.

49. Dönem EMO Yönetim Kurulu Yazmanı Ramazan Pektaş, ODTÜ Gaziantep Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. EMO Ankara Şube`de 1993-2010 yılları arasında Yönetim Kurulu Üyeliği, Yazmanlık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. EMO 38. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

49. Dönem EMO Yönetim Kurulu Saymanı Ender Kelleci, Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Halen özel sektörde çalışmalarını sürdürüyor. EMO Eskişehir Şube`de 2010-2018 yılları arasında Yazman, Sayman ve Başkan Yardımcılığı yaptıktan sonra, 2018-2024 yılları arasında 3 dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendi.

49. Dönem EMO Yönetim Kurulu Üyesi Ogün Sıy, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Telekomünikasyon sektöründe yurtiçi ve dışında danışmanlık ve yöneticilik yaptı. Halen özel bir firmada çalışmaya devam ediyor. EMO 48. Dönem`de Yönetim Kurulu Üyesi ve Sayman olarak görev aldı.

49. Dönem EMO Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Ali Yolcu, Yıldız Üniversitesi Kocaeli Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Halen Gençlik ve Spor Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü`nde çalışıyor. 2002-2004 yılları arasında EMO Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği, 2018-2022 yılları arasında EMO Ankara Şubesi`nde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yazmanlık yaptı.  

49. Dönem EMO Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Özgümüş, İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Halen Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü`nde çalışıyor. EMO`da 2008 yılına kadar Zonguldak Temsilci Yardımcısı, 2008`den itibaren de Zonguldak Temsilcisi olarak görev yaptı.  

 

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI

5 Mayıs 2024TELE 1- SABAH PUSULASI

28.03.2024
 


Çok Okunanlar


LAİKLİK DÜŞMANI, GERİCİ MÜFREDATA KARŞI ALANLARDAYIZ

TMMOB 48. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU BAŞLADI

TEZ-KOOP-İŞ SENDİKASI’NDAN EMO’YA ZİYARET

TMMOB`DE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ BELİRLENDİ (CUMHURİYET)

TMMOB 48. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANIYOR!

Okunma Sayısı: 189


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.