MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

TMMOB`DE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ BELİRLENDİ (CUMHURİYET)


YAZILI BASINDA ODAMIZ


 

Türk Mühendisler ve Mimarlar Odası Birliği‘nin (TMMOB) 48. genel kurul kapsamında yaptığı seçimler dün tamamlandı. TMMOB Teoman Öztürk Sosyal Tesisi‘nde yapılan seçimleri, tek liste olarak seçime giren "Devrimci, Demokrat, Yurtsever, İlerici, Çağdaş Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları" başlıklı mavi liste kazandı. Liste kapsamında TMMOB Yönetim Kurulu‘na bünyesinde bulunan odalardan şu isimler seçildi:

"Bilgisayar Mühendisleri Odası‘ndan Hülya Küçükaras, Çevre Mühendisleri Odası‘ndan Cevahir Efe Akçelik, Elektrik Mühendisleri Odası‘ndan Bahadır Acar, Fizik Mühendisleri Odası‘ndan Ekrem Poyraz, Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası‘ndan Feramuz Aşkın, Gemi Mühendisleri Odası‘ndan Mustafa Zorlu, Gıda Mühendisleri Odası‘ndan Yusuf Songül, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası‘ndan Mustafa Kubilay Yıldırım, İç Mimarlar Odası‘ndan Müveddet Hanze Gürkaş, İnşaat Mühendisleri Odası‘ndan Özgür Topçu, Jeofizik Mühendisleri Odası‘ndan Şevket Demirbaş, Jeoloji Mühendisleri Odası‘ndan Ömer Ersin Gırbalar, Kimya Mühendisleri Odası‘ndan Halil Kavak, Maden Mühendisleri Odası‘ndan Hüsnü Meydan, Makine Mühendisleri Odası‘ndan Emin Koramaz, Metalürji ve Malzeme Mühendisleri Odası‘ndan Utkan Güneş, Meteoroloji Mühendisleri Odası‘ndan Adnan Deniz Özdemir, Mimarlar Odası‘ndan Ali Ekinci, Arif Balkanay ve İsmail Pırnar, Petrol Mühendisleri Odası‘ndan Rüştü Öztürk, Peyzaj Mimarları Odası‘ndan Ayşegül Oruçkaptan, Şehir Plancıları Odası‘ndan Orhan Sarıaltun, Tekstil Mühendisleri Odası‘ndan Esen Leyla İrmen, Ziraat Mühendisleri Odası‘ndan Sefa Apaydın."

TMMOB Yüksek Onur Kurulu‘na Abdullah Bakır, Uğur Ayken, Sadık Kınalı, Ayşe Işık Ezer ve Şihat Şengal seçilirken TMMOB Denetleme Kurulu‘nda ise Mustafa Macit Mutaf, Ayhan Erdoğan, Selim Tulumtaş, Ali Haydar Karaçam ve Mustafa Tevfik Kızgınkaya yer aldı.


 



TELE 1- SABAH PUSULASI

28.03.2024
 


Çok Okunanlar


LAİKLİK DÜŞMANI, GERİCİ MÜFREDATA KARŞI ALANLARDAYIZ

TMMOB 48. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU BAŞLADI

TEZ-KOOP-İŞ SENDİKASI’NDAN EMO’YA ZİYARET

CHP HATAY MİLLETVEKİLİ MULLAOĞLU ZİYARET EDİLDİ…

TMMOB`DE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ BELİRLENDİ (CUMHURİYET)

TMMOB 48. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANIYOR!

Okunma Sayısı: 58


Tüm Yazılı Basında Odamız

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.