MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ŞUBEMİZİN 16.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ 
Şubemizin 16. kuruluş yıldönümünü kutlarız.
 

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Eskişehir Şubesi olarak kuruluşumuzun 16. yılını kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 41. Olağan Genel Kurulu`nda alınan kararla şube statüsü kazanan EMO Eskişehir Şubesi, 13 Haziran 2008 tarihinde gerçekleşen açılışla faaliyetlerine resmen başlamıştır. 1973 yılında kurulan Eskişehir İl Temsilciliği, 35 yıl boyunca verdiği hizmetten sonra Şube statüsünde de meslektaşlarımızın haklarını korumak, mesleki standartları yükseltmek ve kamu yararını gözetmek adına büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmaktadır.

Demokrasi mücadelesi, şubemizin temel ilkelerinden biri olmuş ve her zaman toplumun refahını, adaletini ve eşitliğini savunmak için çaba göstermiştir. Şubemiz, meslektaşlarımızın sesini duyurmak, haklarını korumak ve mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla birçok projeye ve etkinliğe imza atmıştır.

EMO Eskişehir Şubesi, kamu yararını gözeten çalışmalarla, Eskişehir‘de ve ülkemizin her köşesinde halkımızın güvenliği, sağlığı ve yaşam kalitesinin artırılması için var gücüyle çalışmıştır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek, enerjinin verimli ve sürdürülebilir kullanımı konusunda farkındalık yaratmış ve birçok mesleki alanda öncü projeler geliştirmiştir.

16 yıllık süreçte, her bir üyemizin katkısı ve emeğiyle bugünlere geldik. EMO Eskişehir Şubesi olarak, demokrasi, eşitlik ve adalet ilkelerine bağlı kalarak, mesleki ve toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz. Gelecekte de aynı kararlılıkla, meslektaşlarımız ve halkımız için çalışmayı sürdüreceğiz.

Bu anlamlı günde, başta kurucularımız ve bugüne kadar çeşitli kademelerde görev almış yönetim kurulu üyelerimiz olmak üzere, tüm üyelerimize ve destekçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Birlikte daha güçlü ve aydınlık bir gelecek inşa edeceğimize olan inancımız tamdır.

Nice başarılı yıllara!

Saygılarımızla,

 

 

 

 

Ahmet ŞAKAR

Yönetim Kurulu Başkanı

EMO Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu adınaTORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ PROF.DR. MELİH CEMAL KUŞHAN`I ZİYARET ETTİ

Okunma Sayısı: 11


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.