MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 41  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

YÖNETİM KURULUMUZ, ÜYE ZİYARETİNDE BULUNDU 07.08.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız Salih EĞERCİ ve Saymanımız Özcan ÖZDEMİR, üye ziyaretleri kapsamında Kodesis Otomasyon firması kurucu ortağı Taha Hasan YALÇIN ve Barry Callebaut firması Bakım Müdürü Murat GÜMÜŞEL` i ziyaret etti.

ŞUBEMİZ VE SİEMENS İŞ BİRLİĞİ İLE BİLGİLENDİRME ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 03.08.2023

    

Şubemiz ve Siemens işbirliği ile Eskişehir The Merlot Hotel’ de şubemize bağlı Serbest Mühendislik Müşavirlik hizmeti üreten (SMM) üyelerimiz ile kamu kurumunda görevli meslektaşlarımıza yönelik şalt ve enstalasyon ürün portföy tanıtımı ile Siemens yeni nesil dijital platformu konularında bilgilendirme etkinliği gerçekleştirildi.

YÖNETİM KURULUMUZ KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANI PROF.DR.ALİM IŞIK`I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ 31.07.2023

    

Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Özcan ÖZDEMİR ve Kütahya İl Temsilcimiz M.Nadi SARIIŞIK, Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim IŞIK`a ziyaret gerçekleştirdi. Belediye ile Odamız arasında sürdürülen görüşmeler neticesinde hazırladığımız, sağlıklı kentleşme ve nitelikli bir yapılaşma ile halk sağlığı, tarih, kültürel, doğa, çevre ve ekolojik değerlerin korunması faaliyeti için gerekli olan mühendislik hizmetlerinin, kentin ana planlarına uygun olarak yerine getirilebilmesi yönünde Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ile Kütahya Belediyesi arasında bilimsel, teknik işbirliğini amaçlayan protokolü Başkanımız Sayın Alim IŞIK`a sunduk. Belediyemiz ile devam edecek işbirliği çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. IŞIK, ziyaretimiz ve çalışmalarımız için Yönetim Kurulumuza teşekkür etti.

MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARININ HAKLARINI SAVUNMAYA, İNSANCA YAŞANACAK BİR GELİR DÜZEYİ İÇİN MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ! 24.07.2023

    

Ücretli çalışan meslektaşlarımızın haklarını korumak için her yıl belirlediğimiz Mühendis, Mimar ve Şehir Plancısı Asgari Ücreti hakkında verilen yargı kararına ilişkin TMMOB ve Bağlı Odalarımızın Yönetim Kurulu Başkanları tarafından 24 Temmuz 2023 tarihinde ortak bir basın açıklaması yapıldı.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARINA ROZETLERİNİ TAKDİM ETTİ 08.07.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız Salih EĞERCİ ve Kütahya İl Temsilcimiz Mustafa Nadi SARIIŞIK`ın katılımıyla Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesinde gerçekleşen mezuniyet töreninde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunlarına rozet takıldı. Yönetim Kurulumuz, aramıza katılan yeni meslektaşlarımızı tebrik ederek kariyerlerinde başarılar diledi.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARINA ROZETLERİNİ TAKDİM ETTİ 07.07.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Yazmanımız Salih EĞERCİ ve Saymanımız Özcan ÖZDEMİR`in katılımıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesinde gerçekleşen mezuniyet töreninde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunlarına rozet takıldı. Yönetim Kurulumuz, aramıza katılan yeni meslektaşlarımızı tebrik ederek kariyerlerinde başarılar diledi.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARINA ROZETLERİNİ TAKDİM ETTİ 19.06.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız Salih EĞERCİ ve Saymanımız Özcan ÖZDEMİR`in katılımıyla Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesinde gerçekleşen mezuniyet töreninde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunlarına rozet takıldı. Yönetim Kurulumuz, aramıza katılan yeni meslektaşlarımızı tebrik ederek kariyerlerinde başarılar diledi.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARINA ROZETLERİNİ TAKDİM ETTİ 14.06.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Anıl ARI`nın katılımıyla Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesinde gerçekleşen mezuniyet töreninde Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunlarına rozet takıldı. Bu vesile ile aramıza katılan yeni meslektaşlarımızı tebrik eder, başarılar dileriz. Ayrıca, Eskişehir Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan ve bu yıl mezun olması beklenen, Hatay`da yaşanan deprem felaketinde kaybettiğimiz, Ahmet Muhittin ÖZER`i rahmetle anıyoruz.

OY KULLANACAĞIZ, SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ ! 23.05.2023

    

28 Mayıs`ta oy kullanalım, Müşahit / Gözlemci olalım, Sandıklarımıza sahip çıkalım !

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN ! 19.05.2023

    

19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun!

ZORBALAR KALMAZ, GİDER ! 01.05.2023

    

Zorbalar Kalmaz, Gider! 1 Mayıs kutlamaları için, Toplanma Yeri: Haller Gençlik Merkezi Karşısı Arus Otel Önü Saat 11:00 Miting: Cumhuriyet Meydanı 12:30 Tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz!

HAYDİ 1 MAYIS`A ! 28.04.2023

    

İnsanca bir yaşam için, Demokrasi ve Özgürlük için, Alanlardayız ! Toplanma Yeri: Haller Gençlik Merkezi Karşısı Arus Otel Önü Saat: 11:00 Miting: Cumhuriyet Meydanı Saat: 12:30 Tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz!

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 24.04.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR ve Yönetim Kurulu Üyemiz Nazan ERŞAHİN`in katılımıyla Ramazan Bayramı`nın üçüncü günü üyelerimizle bayramlaşmak için Şubemiz binasında bir araya gelindi.

ATAMIZDAN ARMAĞAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN ! 23.04.2023

    

Atamızdan armağan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun !

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN ! 21.04.2023

    

Sevdiklerinizle geçireceğiniz sağlıklı, huzurlu, mutlu bayramlar dileriz.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİ`NDE ORGANİZE EDİLEN İFTARDA ÜYELERLE BİR ARAYA GELDİ 16.04.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR, Kütahya İl Temsilcimiz Mustafa Nadi SARIIŞIK ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN, Şubemiz tarafından düzenlenen ve Kütahya İl Temsilciliğimizin organize ettiği iftar programında Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr. Alim IŞIK ve Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Kütahya İl Müdürü Kamil Uğur MUMCU` nun katılımıyla üyelerimizle bir araya geldi.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, KÜTAHYA BELEDİYESİ BAŞKANI PROF.DR.ALİM IŞIK`I ZİYARET ETTİ 14.04.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR, Kütahya İl Temsilcimiz Mustafa Nadi SARIIŞIK ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr. Alim IŞIK`ı makamında ziyaret etti. Ruhsat projeleri, şehrin elektriksel güvenlik yapısı gibi çeşitli konularda bilgi paylaşımı yapılırken ortak yürütülebilecek faaliyetler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.IŞIK, ziyaretleri için Yönetim Kurulumuza teşekkür etti.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, OSMANGAZİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. KÜTAHYA İL MÜDÜRÜ K.UĞUR MUMCU`YU ZİYARET ETTİ 14.04.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR, Kütahya İl Temsilcimiz Mustafa Nadi SARIIŞIK ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Kütahya İl Müdürü Kamil Uğur MUMCU` yu ziyaret etti. Elektrik mühendisliği hizmetleri, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, proje onay ve kabul süreçleri, şehrin elektriksel güvenlik yapısı gibi çeşitli konularda bilgi paylaşımı yapılırken ortak yürütülebilecek çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

ŞUBEMİZ İLE ACIBADEM ESKİŞEHİR HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL ANLAŞMASI YAPILDI 13.04.2023

    

Şubemiz ile Acıbadem Eskişehir Hastanesi arasında protokol anlaşması yapılmış olup üye kartının ibraz edilmesi şartıyla tüm üyelerimize ve 1.derece yakınlarına cari işlemlerde %20, SGK’lı işlemlerde %10 olmak üzere indirim uygulanacaktır.

ŞUBE BÜLTENİNİN 7.SAYISI YAYINDA ! 12.04.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında yapılan etkinlikleri kapsayan EMO BÜLTEN yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.