MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 39  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ELEKTRİK ENERJİSİ DEPOLAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 20.03.2023

    

Şubemizin eğitim faaliyetleri kapsamında alanının uzmanlarından saygıdeğer meslektaşımız ve Şubemizin eski yönetim kurulu üyelerinden Alper ÇETİN ‘in sunumuyla “Elektrik Enerjisi Depolama Sistemleri” konusunda çevrimiçi olarak seminer gerçekleştirildi. Kendilerine katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLU OLSUN ! 18.03.2023

    

18 Mart Çanakkale Zaferi`nin 108.yıldönümünde şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

ŞUBE BÜLTENİNİN 6.SAYISI YAYINDA! 08.03.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından 1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında yapılan etkinlikleri kapsayan EMO BÜLTEN yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

8 MART EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN ! 08.03.2023

    

8 Mart Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun !

ESKİŞEHİR SANAYİ ODASI İLE EĞİTİM PROTOKOLÜ İMZALANDI 07.03.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, Eskişehir Sanayi Odası (ESO) ile “Eğitim İş Birliği Protokolü” imzaladı.

ACI KAYBIMIZ ! 16.02.2023

    

Deprem felaketinde hayatını kaybeden Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu İsmail Mert BASKIN`a Allah`tan rahmet; ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

ACI KAYBIMIZ ! 10.02.2023

    

Hatay’da yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybeden Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencisi Ahmet Muhittin Özer’e Allah`tan rahmet; ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE ! 06.02.2023

    

Depremden etkilenen yurttaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, depremde hayatını kaybedenlere rahmet diliyoruz.

ŞUBE BÜLTENİNİN 5.SAYISI YAYINDA ! 02.02.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından 1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında yapılan etkinlikleri kapsayan EMO BÜLTEN yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ BAŞKANI NURAY AKÇASOY ZİYARET EDİLDİ 26.01.2023

    

Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ,Yönetim Kurulu üyemiz Nazan ERŞAHİN ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray AKÇASOY`u ziyaret etti. Odamızın meslek alanlarına dair iş birliği çerçevesinde düzenlenebilecek faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. AKÇASOY, ziyaretlerinden dolayı Yönetim Kurulumuza teşekkür etti.

KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİNDE SMM TOPLANTISI YAPILDI 21.01.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız Salih EĞERCİ, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR ve İl Temsilcimiz Mustafa Nadi SARIIŞIK `ın katılımıyla Kütahya İl Temsilciliğimizde SMM üye toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda,Şube çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı ve SMM üyelerimiz, faaliyetleri ve hizmetleri ilgili yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler. Önümüzdeki süreçte atılacak adımlar paylaşılırken karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak sıkıntılarla ilgili çözüm önerileri oluşturuldu.

FEN ADAMLARI İÇİN YETKİ UYARISI 20.01.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), fen adamlarının yetkilerine ilişkin elektrik dağıtım şirketlerinin uygulamalarındaki sorunların giderilmesi için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na başvurdu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı da bunun üzerine, dağıtım şirketlerinin üye olduğu Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği’ne (ELDER), Elektrik ile İlgili Fen Adamlarının Yetki, Görev ve Sorumlulukları Hakkında Yönetmeliğe uyulmasına yönelik yazı gönderdi.

KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİNE BAĞLI GEDİZ İLÇESİNDE SMM TOPLANTISI YAPILDI 16.01.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN Kütahya İl Temsilciliğimize bağlı Gediz ilçesindeki SMM üyemizi ofisinde ziyaret etti.Üyemize, Şube çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı ve SMM faaliyetleri ile ilgili yaşanılan sıkıntılar konuşuldu.Önümüzdeki süreçte atılacak adımlar üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak sıkıntılarla ilgili çözüm önerileri oluşturuldu.

KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİNE BAĞLI SİMAV İLÇESİNDE SMM TOPLANTISI YAPILDI 15.01.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN `ın katılımıyla Kütahya İl Temsilciliğimize bağlı Simav ilçesinde SMM üye toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda,Şube çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı ve SMM üyelerimiz, faaliyetleri ve hizmetleri ilgili yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler. Önümüzdeki süreçte atılacak adımlar paylaşılırken karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak sıkıntılarla ilgili çözüm önerileri oluşturuldu.

KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİNE BAĞLI TAVŞANLI İLÇESİNDE SMM TOPLANTISI YAPILDI 14.01.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız Salih EĞERCİ, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN `ın katılımıyla Kütahya İl Temsilciliğimize bağlı Tavşanlı ilçesinde SMM üye toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda,Şube çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı ve SMM üyelerimiz, faaliyetleri ve hizmetleri ilgili yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler. Önümüzdeki süreçte atılacak adımlar paylaşılırken karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak sıkıntılarla ilgili çözüm önerileri oluşturuldu.

3.ENERJİ GÜNLERİ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 13.01.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi,Tepebaşı Belediyesi ve Eskişehir Genç İş Adamları Derneği iş birliği ile `Erişilebilir ve Temiz Enerji` temasıyla düzenlenen III. Enerji Günleri etkinliğinde, yenilenebilir enerji kaynakları, temiz enerji konuları üzerine sunumlarla enerjinin geleceği konuşuldu. Etkinlikte yer alan firmaların açtıkları stantlarla katılımcılara bilgilendirme yapıldı.

YÖNETİM KURULUMUZ, ESKİŞEHİR TİCARET ODASI BAŞKANI METİN GÜLER`İ ZİYARET ETTİ 12.01.2023

    

Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR,Yazmanımız Salih EĞERCİ,Yönetim Kurulu üyemiz Nazan ERŞAHİN ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin GÜLER ziyaret etti. Eğitim faaliyetleri ve meslek çalışmaları gibi konularda fikir alışverişinde bulunuldu. GÜLER, ziyaretlerinden dolayı Yönetim Kurulumuza teşekkür etti.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI ETKİNLİKLİĞİ 10.01.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, Tepebaşı Belediyesi ve Eskişehir Genç İşadamları Derneği işbirliği ile Enerji Verimliliği Haftası kapsamında “Erişilebilir ve Temiz Enerji” temasıyla 3.Enerji Günleri etkinliği düzenlenecektir. Etkinliğe tüm üyelerimiz davetlidir.

KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİNDE DEĞİŞİM GERÇEKLEŞTİ 05.01.2023

    

Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ ve Saymanımız Özcan ÖZDEMİR`in katılımıyla Kütahya İl Temsilciliğimizde devir teslim töreni gerçekleştirildi. Yönetim Kurulumuz uzun yıllar İl Temsilciliği görevini yürüten Yaşar VARMAZ, Temsilci Yardımcısı Efe ÜNLÜKAYA ve Büro Personeli Mehmet Ali YEMENİCİ`ye Temsilciliğimize verdikleri emeklerden ve katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Yönetim Kurulumuz İl Temsilcisi görevini yürütecek olan Mustafa Nadi SARIIŞIK`a başarılar diledi.

ŞUBE BÜLTENİNİN 4.SAYISI YAYINDA ! 05.01.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından 15-31 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılan etkinlikleri kapsayan EMO BÜLTEN yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


ŞUBE BÜLTENİNİN 6.SAYISI YAYINDA!

ESKİŞEHİR SANAYİ ODASI İLE EĞİTİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLU OLSUN !

8 MART EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN !

ELEKTRİK ENERJİSİ DEPOLAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.