MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 46  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ SALİH EĞERCİ, TMMOB İL KOORDİNASYON KURULU SEKRETERİ OLDU 18.07.2024

    

47.Dönem TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Sekreteri görevini yürüten İnşaat Mühendisi Yahya Kaya’nın görev süresi geçtiğimiz günlerde sona erdi. TMMOB’a bağlı odaların şube başkanlarının ve temsilcilerinin katıldığı il koordinasyon kurulu toplantısında Kaya’nın yerine iki dönemdir Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Salih EĞERCİ, TMMOB Eskişehir İKK Sekreteri seçildi. Eğerci, yeni çalışma dönemimizde de, şehrimizin ortak değerlerini kamu adına korumak, bilim ve tekniği halkımızın hizmetine sunmak için her türlü çabayı göstererek, demokrasi mücadelesini sürdüreceklerini dile getirdi. Salih EĞERCİ devamla, “Şehrimizin doğal kaynakları malesef talan ve saldırı altındadır. Bu talan karşı sürdürülen mücadeleyi bilim ve tekniğin ışığında destekleyerek, halkın kaynaklarının halk için kullanılmasını sağlamak birincil görevimizdir. TMMOB ‘a bağlı odalarımızın Yürütme kurullarına ve yeni çalışma döneminde beraber çalışacağımız tüm İKK temsilcisi arkadaşlara başarılar dilerim. “ dedi. TMMOB İKK Sekreteri görevine seçilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Salih EĞERCİ’yi tebrik eder, görevinde başarılar dileriz.

İŞKUR İL MÜDÜRÜ FATİH ACAR ZİYARET EDİLDİ 16.07.2024

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN, Eskişehir İşkur İl Müdürü Fatih ACAR’ı ziyaret etti.

ŞUBEMİZİN 8.DÖNEM 1.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 09.07.2024

    

Şubemizin 8. Dönem 1. Danışma Kurulu toplantısı 7 Temmuz 2024 tarihinde şube binasında gerçekleştirildi. Yönetim Kurulumuz yapılan çalışmalar ve düzenlenen etkinliklerle ilgili bilgi aktarımı yaparken, toplantıya katılan üyelerimiz de Yönetim Kurulumuza dönem çalışmaları ile ilgili destek verebilecekleri konuları paylaştılar. Karşılıklı fikir alışverişiyle Şubemizin çalışma programı belirlendi.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ PROF.DR. MELİH CEMAL KUŞHAN`I ZİYARET ETTİ 27.06.2024

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülderen ÖZDEMİR ve Fatma YURTSEVER, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Melih Cemal KUŞHAN’ ı ziyaret etti.

TÜM BABALARIMIZIN BABALAR GÜNÜNÜ KUTLARIZ ! 16.06.2024

    

Hayatımızın her anında emeği bulunan, güven ve destek veren bütün babalarımızın `Babalar günü` kutlu olsun.

MUTLU BAYRAMLAR ! 15.06.2024

    

Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar dileriz.

YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ GÜLDEREN ÖZDEMİR,ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU GÖREVİNE SEÇİLDİ 14.06.2024

    

Eskişehir Kent Konseyi 22. Olağan Genel Kurulu`nda başkanlığa seçilen Sn. Ahmet Kapanoğlu’nu ve başta Şube Yönetim Kurulu üyemiz Gülderen Özdemir olmak üzere yeni dönemde görev alan tüm Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyelerini tebrik eder, başarılar dileriz. Eskişehir Kent Konseyi başkanlığını uzun yıllar başarıyla üstlenen Sn. Nuray Akçasoy’a emekleri için teşekkür ederiz. Bu kentin değerleri için birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz. En güzel şehir #eskişehir

ŞUBEMİZİN 16.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ 13.06.2024

    

Şubemizin 16. kuruluş yıldönümünü kutlarız.

MÜHENDİSE ŞİDDET KABUL EDİLEMEZ ! 13.06.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası Üyesi, Elazığ TEİAŞ 13. Bölge Müdürlüğünde Koruma Sistemleri Mühendisi olarak görev yapan meslektaşımız Barış Özbey, aynı işyerinde çalışan bir teknisyen tarafından kendi odasında darp edilmiştir. Üzülerek öğrendiğimiz kabul edilemez bu şiddet olayı adli makamlara yansımış ve TEİAŞ tarafından da konunun soruşturulmaya başlandığı bilgisi edinilmiştir. Meslektaşımıza yapılan saldırıyı kınıyoruz. Gerekçesi ne olursa olsun hiçbir şiddet olayı kabul edilemez; meslektaşımıza karşı işlenen bu suç cezasız kalmamalıdır. EMO olarak konunun takipçisi olacağımızı, bu süreçte üyemizin yanında olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız.

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ`NDE ROZET TAKMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 12.06.2024

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Salih EĞERCİ ve Saymanımız Özcan ÖZDEMİR’ in katılımıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesinde gerçekleşen mezuniyet töreninde Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunlarına rozet takıldı. Aramıza katılan yeni meslektaşlarımızı tebrik eder, başarılar dileriz.

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ`NDE ROZET TAKMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 12.06.2024

    

Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız İpek TÜRE KARAN, Kütahya İl Temsilci Yardımcımız Mustafa Murat AYDIN ve Şube Teknik Görevlimiz Emre FİDAN’ ın katılımıyla Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesinde gerçekleşen mezuniyet töreninde Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunlarına rozet takıldı. Aramıza katılan yeni meslektaşlarımızı tebrik eder, başarılar dileriz.

EMO GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERLERİ TAMAMLANDI 06.06.2024

    

EMO-Genç faaliyetleri kapsamında üniversitelerde düzenlenen Bilgi Ağacı Seminerleri’nin takvimi Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Salih EĞERCİ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gökhan ÇINAR, Gülderen ÖZDEMİR ve Fatma YURTSEVER ve Şube Denetçimiz Osman PAMUK’un katılımıyla gerçekleştirildi. Seminerde,TÜBİTAK Anten Test Araştırma Merkezi’nden Okyanus TULGAR ve Kadir DURGUT , “Radar Sistemleri” konusunda bilgi aktarımında bulundu. Kendilerine değerli paylaşımları için teşekkür ederiz.

ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİNDE GERÇEKLEŞEN MEZUNİYET TÖRENİNDE ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MEZUNLARINA ROZET TAKILDI 02.06.2024

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Yönetim Kurulu Üyemiz Gülderen ÖZDEMİR ve Şube Denetçimiz Osman PAMUK’un katılımıyla Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesinde gerçekleşen mezuniyet töreninde Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunlarına rozet takıldı. Aramıza katılan yeni meslektaşlarımızı tebrik eder, başarılar dileriz.

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERLERİ’NİN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 30.05.2024

    

EMO-Genç faaliyetleri kapsamında üniversitelerde düzenlenen Bilgi Ağacı Seminerleri’nin ikincisi Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz Gülderen ÖZDEMİR ve Fatma YURTSEVER’in katılımıyla gerçekleştirildi. Seminerde, Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız Aykut Kadir KOZANDAĞI, “Raylı Sistemler” konusunda bilgi aktarımında bulundu. Kendilerine değerli paylaşımları için teşekkür ederiz.

ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ŞAKAR, T.C. PRAG BÜYÜKELÇİLİĞİ TİCARET MÜŞAVİRİ BERAT DEMİRCİ CÖRÜT İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ 29.05.2024

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, T.C. Prag Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Berat DEMİRCİ CÖRÜT ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda,uluslararası çalışmalarda iş birliği sağlanabilecek konular üzerine konuşulurken yurt dışında yaşayan meslektaşlarımızın durumları değerlendirildi. Toplantıya, Prag’da çalışma hayatına devam eden meslektaşımız Elektrik Elektronik Mühendisi Emre ŞAKAR da katıldı.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş. 6.BÖLGE MÜDÜRÜ MEHMET AYDIN’I VE OSMANGAZİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. KÜTAHYA İL MÜDÜRÜ KAMİL UĞUR MUMCU’YU ZİYARET ETTİ 27.05.2024

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Başkan Yardımcımız Salih EĞERCİ, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülderen ÖZDEMİR, Fatma YURTSEVER, Kütahya İl Temsilcimiz Mustafa Nadi SARIIŞIK, Kütahya İl Temsilci Yardımcımız Mustafa Murat AYDIN ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN, Türkiye Elektrik İletim A.Ş. 6.Bölge Müdürü Mehmet AYDIN’ı ve Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Kütahya İl Müdürü Kamil Uğur MUMCU’yu ziyaret etti. Ziyaretlerde işbirliği yapılabilecek çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANI EYÜP KAHVECİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ 24.05.2024

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Başkan Yardımcımız Salih EĞERCİ, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülderen ÖZDEMİR, Fatma YURTSEVER, Kütahya İl Temsilcimiz Mustafa Nadi SARIIŞIK, Kütahya İl Temsilci Yardımcımız Mustafa Murat AYDIN ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN, Kütahya Belediye Başkanı Eyüp KAHVECİ’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette elektriksel güvenlik konusunda işbirliği yapılabilecek çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. KAHVECİ, ziyaretleri için Yönetim Kurulumuza teşekkür etti.

EMO GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERLERİ BAŞLADI 23.05.2024

    

EMO-Genç faaliyetleri kapsamında üniversitelerde düzenlenen Bilgi Ağacı Seminerleri Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR’ ın katılımıyla başladı. İlk seminerde Eltagron Elektronik firması yetkilisi Ömür YILDIZ, “Yapay Zeka” konusunda bilgi aktarımında bulundu. Kendilerine değerli paylaşımları için teşekkür ederiz.

EMO GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERLERİ BAŞLADI 23.05.2024

    

EMO-Genç faaliyetleri kapsamında üniversitelerde düzenlenen Bilgi Ağacı Seminerleri Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR’ ın katılımıyla başladı. İlk seminerde Eltagron Elektronik firması yetkilisi Ömür YILDIZ, “Yapay Zeka” konusunda bilgi aktarımında bulundu. Kendilerine değerli paylaşımları için teşekkür ederiz.

ŞUBE BAŞKAN YARDIMCIMIZ SALİH EĞERCİ, 2. TEMİZ ENERJİ TEKNOLOJİLERİ FUARI (WENERGY EXPO) KAPSAMINDA ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI (EMO) İZMİR ŞUBESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ YENİLENEBİLİR ENERJİ TEKNOLOJİLERİ SEMPOZYUMU’NA KATILDI 21.05.2024

    

Şube Başkan Yardımcımız Salih EĞERCİ, 2. Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı (Wenergy Expo) kapsamında Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi’nin düzenlediği Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Sempozyumu’na katıldı.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ PROF.DR. MELİH CEMAL KUŞHAN`I ZİYARET ETTİ

ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ SALİH EĞERCİ, TMMOB İL KOORDİNASYON KURULU SEKRETERİ OLDU

ŞUBEMİZİN 8.DÖNEM 1.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İŞKUR İL MÜDÜRÜ FATİH ACAR ZİYARET EDİLDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.