MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

AKP'Lİ KADROLAŞMA HIZ KAZANDI (HÜRRİYET, 07.03.2003)


YAZILI BASINDA ODAMIZ

 
AKP, bürokraside kadrolaşmaya hız verdi. Kamuda yaşanan atamalarda AKP'nin kadrolaşma ısrarı dikkat çekiyor. Öte yandan Telekom ve Aycell'de de görevden alma ve atamalar devam ediyor.
 

Resmi Gazete'de yer alan bir dizi atama kararına göre, Devlet Planlama Teşkilatı (DPT) Genel Sekreterliği'ne Mustafa Ateş, Gümrük Müsteşar Yardımcılığı'na Rıza Tuna Turagay, Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğü'ne Cihat Ancın, Gümrük Başmüfettişliğine Gümrük Müfettişleri Erdal Karaömeroğlu ve Mustafa Yaşar atandı.

Maliye Bakanlığı Devlet Malzeme Ofisi Yönetim Kurulu üyeliğine Erdoğan Süleymaniye, Bayındırlık Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdür Yardımcılığına Osman Esengün getirildi.

İller Bankası Genel Müdürlüğü Konya 6'ncı Bölge Müdürü Mehmet Ağma görevden alınırken, bu göreve Adem Kılıçarslan atandı. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Müşavirleri Yüksel Durna, Osman Bayrak, Nurullah Yüce, Alim Turan, Muhammet Aksin görevden alındı. Bakanlık Bitlis İl Müdürlüğü'ne Tahsin Sevim getirildi.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Sanayi Araştırma ve Geliştirme Genel Müdürü İdris Şahin görevden alındı. Şahin'den boşalan göreve Ziya Karabulut atandı. Adapazarı Şeker Fabrikası Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Aydeniz görevden alınarak yerine Başbakanlık Müşaviri H. Ahmet Kurtoğlu getirildi.

Orman Bakanlığı Müşavirleri Salih Sönmezışık, Mehmet Sandıkçı, Arslan Tufan Sanlı, Ahmet Saraçoğlu, Ali Onur, Bahri Kalınkütük görevden alındı. Çevre Bakanlığı Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdür Yardımcılığına, Hava Tahminleri Dairesi Başkanlığı Mühendisi Adnan Ünal atandı.

TELEKOM VE AYCELL'DE "DEPREM" SÜRÜYOR
Türk Telekom ve Aycell'de görevden alma ve yeni atamalar hızla devam ediyor. Türk Telekom Yönetim Kurulu, dünkü toplantısında Telekom Genel Müdür Yardımcıları Elahattin İçer ve Vedat Karaaslan ile Muhasebe Daire Başkanı Adem Aslan ve İşletme Dairesi Başkanı Osman Ayvalı'yı görevden aldı.

Hafta içinde yapılan genel kurulunda Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun'un oğlu Osman Yıldırım Coşkun ile AKP'li isimlerden oluşturulan Aycell Yönetim Kurulu da Genel Müdür Fahrettin Aydın'ı görevden aldı. Aydın'ın yerine Aycell Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Paksoy'un getirileceği bildirildi.

Eski Genel Müdür Aydın'ın, müşavir olarak Aycell'de kalması yönünde gelen talebi geri çevirdiği kaydedildi. Sözleşmesi feshedildiği için aydının mevcut maaşı üzerinden 12 aylık tazminat alacağı belirtildi. Fahrettin Aydın'ın yanı sıra Genel Müdür Yardımcıları Haluk Ünal ile Tahsin Yılmaz'ın da görevden alınacağı belirtiliyor. PTT Genel Müdürü Murat Kaya'nın görevden alınmasıyla ilgili kararname de Resmi Gazete'de yayımlandı.TELE 1- SABAH PUSULASI

28.03.2024
 


Çok Okunanlar


EMO 49. DÖNEM KURULLARI TÖRENLE GÖREVİ DEVRALDI

EMO 49. ÇALIŞMA DÖNEMİ BAŞLADI

YENİLENEBİLİR ENERJİ TEKNOLOJİLERİ SEMPOZYUMU

OKTAY FIRAT’I KAYBETTİK…

EMO 49. ÇALIŞMA DÖNEMİ BAŞLADI

AKDENİZ’DE YEŞİL ENERJİ SİSTEMLERİ VE ENTEGRE TEKNOLOJİLER KONULU PANEL DÜZENLENDİ

“TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ” LAİKLİK DÜŞMANI, BİLİMİ VE FENNİ DIŞLAYAN GERİCİ BİR EĞİTİM-ÖĞRETİM MODELİDİR! KABUL ETMİYORUZ !

10.YILINDA BİR KEZ DAHA SÖYLÜYORUZ... BİR DAHA BU ACILARI YAŞAMAYALIM!

HAVACILIKTA AVİYONİK SİSTEMLER KONUŞULDU (MİLLİ İRADE)

EMO MERKEZ YÖNETİM KURULU SAYMANI ENDER KELLECİ `ESKİŞEHİR HAVACILIKTA ÖNEMLİ BİR MERKEZ` (İSTİKBAL)

Okunma Sayısı: 2088


Tüm Yazılı Basında Odamız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.