|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO ANKARA ŞUBESİ HABER BÜLTENİ’NİN YENİ SAYISI ÇIKTI 24.07.2024 |
| |
| Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Haber Bülteni’nin yeni sayısı çıktı. EMO Ankara Şubesi Haber Bülteni`nin 2024/1 sayısında “Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi`nin 27. Dönemi Başladı; Türkiye’nin Elektrik Enerjisi Görünümü; Chat GPT İle Elektronik Mühendisliği Sohbetleri; Yazı Dizisi: Elektronik Laboratuar Ekipmanları Ve Kullanımları 1 Multimetre Kullanımı; Kritik Altyapılar Ve Siber Güvenlik” makalelerinin yanı sıra TMMOB, Oda ve Şube haberleri yer almaktadır. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
OSTİM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDIK 17.07.2024 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_1.png) | OSTİM Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nde 12 Temmuz 2024 Cuma günü gerçekleşen mezuniyet törenine EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan katılım sağladı. Aslan, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden derece ile mezun olan genç meslektaşlara hediyelerini ve isimlerine düzenlenen Sevgi ve Barış Ormanı Fidan Dikim Sertifikalarını takdim etti. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLU OLSUN 15.07.2024 |
| |
| |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
İZMİR`DE İKİ VATANDAŞIMIZIN ELEKTRİK AKIMINA KAPILMASI SONUCU MEYDANA GELEN ACI OLAYIN DERİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYORUZ 14.07.2024 |
| |
| Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi olarak 13 Temmuz 2024 Cumartesi günü yoğun yağışlar sonrası İzmir`de elektrik akımına kapılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Özge Ceren Deniz ve İnanç Öktemay’a Allahtan rahmet, yakınlarına ve dostlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ANKARA ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDIK 11.07.2024 |
| |
| Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nde 8 Temmuz 2024 Pazartesi günü gerçekleşen mezuniyet törenine EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan katılım sağladı. Aslan, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden derece ile mezun olan genç meslektaşlara hediyelerini ve isimlerine düzenlenen Sevgi ve Barış Ormanı Fidan Dikim Sertifikalarını takdim etti. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ`NE ZİYARET 11.07.2024 |
| |
| TEDAŞ Genel Müdürü Ömer Sami Yapıcı, 10 Temmuz 2024 Çarşamba günü EMO Yönetim Kurulu üyesi Alaattin Ali Yolcu, EMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan, Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Topal, Musa Demir ve Enerji Komisyonu Başkanı Ömer R. Taşkın`dan oluşan heyet tarafından makamında ziyaret edildi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO KONYA İL TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET 11.07.2024 |
| |
| EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Topal 9 Temmuz 2024 Salı günü EMO Konya İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirdiler. EMO Konya İl Temsilcisi Özkan Keskin`in ev sahipliği yaptığı ziyarette temsilciliğimize bağlı üyelerimizin talep ve öneri ile önümüzdeki dönem temsilcilik çalışma alanında yürütülecek faaliyetlere ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
GAZİ ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILIM SAĞLADIK 08.07.2024 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_1.png) | Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nde 6 Temmuz 2024 Cumartesi günü gerçekleşen mezuniyet törenine EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan katılım sağladı. Aslan, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden derece ile mezun olan genç meslektaşlara mezuniyet hediyelerini ve isimlerine düzenlenen Sevgi ve Barış Ormanı Fidan Dikim Sertifikalarını takdim etti. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO ANKARA ŞUBESİNİN KURUM ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR 05.07.2024 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_1.png) | EMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan ve Başkan Yardımcısı Murat Subaşı 02 Temmuz 2024 Salı günü ULAK Yönetim Kurulu Üyesi ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkan Yardımcısı ve Yetkilendirme Daire Başkanı üyemiz Beytullah Kuşcu’yu makamında ziyaret ettiler. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO ANKARA ŞUBESİNDEN BAŞKENT DOĞALGAZ ZİYARETİ 03.07.2024 |
| |
| EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan, Yedek Üye Kenan Erpir ve Teknik Görevli Eylem Selçuk Demir Başkent Doğalgaz`a 3 Temmuz 2024 Çarşamba günü bir ziyaret gerçekleştirdiler. İç Tesisat Müdürü Mustafa Coşkun`un makamında gerçekleşen ziyarette Başkent Doğalgaz Proje ve Tesisat Kontrol Şefi Hilal Ergün ve Tesisat Kontrol Sorumlusu Hasan Aksöz de yer aldılar. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO ANKARA ŞUBESİ’NDEN ATO’YA ZİYARET 26.06.2024 |
| |
| EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu 24 Haziran 2024 tarihinde Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan, Başkan Yardımcısı Murat Subaşı, Yönetim Kurulu Üyeleri Ferhat İnal ve Musa Demir ile Yedek Üyeler Buğra Ayan ve Salih Berkan Ateş katıldı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |