MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DENİZLİ ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 DENİZLİ   MUĞLA   UŞAK 
 

 
YEKSEM BANNER
 

EMO Denizli Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 13

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 14  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO DENİZLİ ŞUBE YÖNETİM KURULU TARAFINDAN MUĞLA RESMİ KURUMLAR ZİYARET EDİLDİ. 12.10.2016

    

EMO Denizli Şubesi 11. Dönem Yönetim Kurulu tarafından Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı , ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. Muğla İl Müdürlüğü ve Türk Telekom A.Ş. Muğla İl Müdürlüğü ziyaret edildi.

MESLEKİ DENETİM ÇALIŞTAYI 1-2 EKİM`DE ANTALYA`DA YAPILDI. 10.10.2016

    

EMO Antalya Şube`nin düzenleyiciliğinde gerçekleştirilen Mesleki Denetim Çalıştayı tamamlandı. Şubemizin de katılım sağladığı 1-2 Ekim tarihlerinde yapılan çalıştay sonucunda “Proje hizmetlerindeki mesleki denetimin fiili durum ve hukuksal altyapı göz önüne alınarak farklı bir metedolojiye kademeli olarak dönüştürülmesi için önümüzdeki dönemde Oda Yönetim Kurulu`nun belirleyeceği yöntem ve çalışma grupları ile çalışma yürütülmesi” kararı alındı.

NE DARBE NE DİKTA, YAŞASIN BAĞIMSIZ DEMOKRATİK TÜRKİYE 20.07.2016

    

TMMOB’den yapılan açıklamada, `Ne darbe ne dikta, yaşasın bağımsız demokratik Türkiye` vurgusu yapıldı “Askeri darbe girişiminin, camilerden okunan ve halk üzerinde daha ağır bir diktatörlüğe varacak olan cihat çağrılarına dönüşmesi ile yeni bir kaotik ortama giriyoruz. Bu sürecin görünen sonucu, eğer mücadele etmezsek açık bir diktatörlük, açık bir faşizm ve başkanlık rejimi olacaktır” uyarısı yapıldı.

KENDİ ÜLKEMİZDE İKİNCİ SINIF İŞGÜCÜ OLMAYA HAYIR! 13.07.2016

    

“ULUSLARARASI İŞGÜCÜ KANUN TASARISI” ÜLKEMİZİ SÖMÜRGE, YURTTAŞLARIMIZI İKİNCİ SINIF İŞGÜCÜ OLARAK GÖREN BİR YAKLAŞIMLA HAZIRLANMIŞTIR, TBMM GÜNDEMİNDEN ÇIKARILMALIDIR.

`ÜLKEMİZDE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ` KONULU PANEL DÜZENLENDİ 24.05.2016

    

Pamukkale Üniversitesi- EMO Denizli Şubesi işbirliğiyle Teknoloji Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Seminer Salonunda `Ülkemizde Biyomedikal Mühendisliği` paneli düzenlendi.

`TT Mİ? TN Mİ? ELEKTRİK TESİSLERİ TOPRAKLAMALARINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR` KONULU TEKNİK SEMİNER MUĞLA VE DENİZLİ`DE YAPILDI 16.05.2016

    

10 Mayıs 2016 Salı Muğla Temsilciliğinde ADM Elektrik Eğitim Salonunda ve 14 Mayıs 2016 Cumartesi Denizli TMMOB Seminer Salonunda, Elektrik Mühendisleri Odası`ndan Musa Çeçen`in sunumu ile `TN mi? TT mi? Elektrik Tesisleri Topraklamalarında Doğru Bilinen Yanlışlar` konulu seminer yapıldı. Yaklaşık 3 saat süren seminerde Topraklama sistemlerinde doğru bilinen yanlışlar ele alındı. Topraklama ölçümlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar belirtildi. Soru-cevap olarak devam eden seminer verimli geçti.

MATLAB MÜHENDİSLİK UYGULAMALARI EĞİTİMİ 12.05.2016

    

Şubemizde EMO-GENÇ öğrenci üyelerimize yönelik MATLAB Mühendislik Uygulamaları Eğitimi 9 Mayıs 2016 Pazartesi günü Yrd. Doç. Dr. Meriç ÇETİN`in dersleri ile başladı.

`ÜLKEMİZDE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ` SEMİNERİ DÜZENLENECEK 12.05.2016

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şubesi- Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi işbirliğiyle 23 Mayıs 2016 13.00 da Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Seminer Salonunda `Ülkemizde Biyomedikal Mühendisliği` konulu seminer yapılacaktır. Tüm üyelerimiz davetlidir.

PLC PROGRAMLAMA TEMELLERİ UYGULAMA EĞİTİMİ BAŞLADI 04.05.2016

    

Şubemizde EMO-GENÇ öğrenci üyelerimize yönelik PLC Programlama Temelleri Uygulama Eğitimi 2 Mayıs 2016 Pazartesi günü Şubemiz üyesi Anıl BOZKURT`un dersleri ile başladı.

1 MAYIS`TA ALANLARDAYIZ 29.04.2016

    

TMMOB Denizli İl Koordinasyon Kurulu’na bağlı odalar, 1 Mayıs Pazar günü saat 13.00’de Çınar Meydanı`nda TMMOB bayrağı altında buluşacak. Kortej yürüyüşü Tarım İl Müdürlüğü önünden 14:00`de başlayacaktır. TMMOB Muğla İl Koordinasyon Kuruluna bağlı odalar saat 10.30 da Menteşe Stadyum Altında toplanılacak ve Menteşe- M.B.B. Sosyal ve Kültür Alanında başlayacaktır. Tüm üyelerimizi ve öğrenci üyelerimizi saat 13.00`de TMMOB bayrağı altında buluşmaya çağırıyoruz.

`TT Mİ? TN Mİ? ELEKTRİK TESİSLERİ TOPRAKLAMALARINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR` KONULU TEKNİK SEMİNER DENİZLİ`DE YAPILACAKTIR. 28.04.2016

    

14 Mayıs 2016 Cumartesi günü 11.00 da TMMOB Seminer Salonunda( İnşaat Mühendisleri Odası binası, EMO Denizli Şube arka binası) Elektrik Mühendisleri Odası`ndan Musa Çeçen`in sunumu ile `TN mi? TT mi? Elektrik Tesisleri Topraklamalarında Doğru Bilinen Yanlışlar` konulu seminer yapılacaktır. Tüm üyelerimiz davetlidir.

`TT Mİ? TN Mİ? ELEKTRİK TESİSLERİ TOPRAKLAMALARINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR` KONULU TEKNİK SEMİNER MUĞLA`DA YAPILACAKTIR. 28.04.2016

    

10 Mayıs 2016 Salı günü 15.00 da ADM EDAŞ MUĞLA Eğitim Salonunda Elektrik Mühendisleri Odası`ndan Musa Çeçen`in sunumu ile `TN mi? TT mi? Elektrik Tesisleri Topraklamalarında Doğru Bilinen Yanlışlar` konulu seminer yapılacaktır. Tüm üyelerimiz davetlidir.

BİLGİSAYAR DESTEKLİ PROJE ÇİZİM KURSU BAŞLADI 12.04.2016

    

Şubemizde EMO-GENÇ öğrenci üyelerimize yönelik Bilgisayar Destekli Proje Çizimi Kursu 28 Mart 2016 Pazartesi günü Şubemiz SMM üyesi Önder ÖZDİPÇİNER`in dersleri ile başladı.

EMO DENİZLİ ŞUBESİ 11. DÖNEM YÖNETİM KURULU TARAFINDAN RESMİ KURUMLAR ZİYARET EDİLDİ 25.02.2016

    

EMO Denizli Şubesi 11. Dönem Yönetim Kurulu tarafından Denizli Valiliği, Denizli Merkezefendi Belediye Başkanlığı ve Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlığı ziyaret edildi.

YARGIDAN MÜHENDİSE İADE-İ İTİBAR 21.01.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası‘nın açtığı dava sonucunda mühendislerin proje uzmanlık eğitimi ve sertifika almadan hizmet üretmesini engelleme girişimi yargıdan döndü. Elektrik Tesisleri Proje Yönetmeliği‘nin can ve mal güvenliği açısından önem taşıyan proje onay ve kabul işlemlerinde özel kuruluşlara yetki devrinin de yürütmesini durduran Danıştay‘ın kararı ve Enerji Bakanlığı‘nın uygulamalarına ilişkin EMO Yönetim Kurulu‘nun açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZİN 11.GENEL KURULU TAMAMLANDI 18.01.2016

    

Şubemizin 16-17 Ocak 2016 tarihlerinde yapılan 11. Olağan Genel Kurulu tamamlandı. Denizli Esnaf Sarayı Konferans Salonunda yapılan Genel Kurul Toplantısına EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin YEŞİL, TMMOB Yüksek Onur Kurulu Başkanı Cengiz GÖLTAŞ, EMO Denetleme Kurulu Başkanı Giyasi GÜNGÖR, EMO Yönetim Kurulu Üyeleri Abdullah BÜYÜKIŞIKLAR, İrfan ŞENLİK, Hüseyin ÖNDER, EMO İzmir Şubesi Başkanı Mahir ULUTAŞ, Genel Kurul TMMOB Gözlemcisi olarak M. Asım RASAN , EMO 41.Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Musa ÇEÇEN, Macit MUTAF, Oda Müdürü Emre METİN ve Şubemize kayıtlı üyelerimiz katıldı. Pazar günü yapılan seçimlerde Demokrat Mühendisler ve Meslekte Birlik olmak üzere iki grup yarıştı.

ŞUBEMİZ 11. OLAĞAN GENEL KURUL TAKVİMİ BELİRLENDİ 12.01.2016

    

EMO Denizli Şube 11. Olağan Genel Kurulu 16-17 Ocak 2016 tarihinde yapılacaktır. Genel Kurul 16 Ocak 2016 Cumartesi 13.00 da Denizli Esnaf Sarayında, seçimler 17 Ocak 2016 Pazar günü 09.00-17.00 saatleri arasında EMO Denizli Şubesi Hizmet Binasında yapılacaktır. Tüm üyelerimizi Şubemizin 11.Genel Kuruluna bekleriz.

HASAN BALIKÇI ONUR ÖDÜLÜ SİLİVRİ`DE AÇIKLANDI 10.01.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası yöneticileri ve üyelerinin katılımıyla Silivri Cezaevi önünde yaptıkları kitlesel basın açıklamasıyla Hasan Balıkçı Onur Ödülü`ne Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül`ün değer görüldüğünü açıkladı. EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil`in açıklamasının ardından EMO`nun daveti üzerine katılım sağlayan HDP İstanbul Milletvekili Filiz Kerestecioğlu, CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker ve CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal konuştu. EMO Hukuk Müşaviri Hayati Küçük de içeride görüştüğü Can Dündar ve Erdem Gül`ün mesajını okudu.

EMO 61 YAŞINDA 27.12.2015

    

Elektrik Mühendisleri Odası kuruluşunun 61. yılını kutluyor. EMO Yönetim Kurulu, yaptığı açıklamada, `Elektrik Mühendisleri Odası olarak, kuruluşumuzun 61. yılını, mesleki mücadelenin ülkemizin içinde bulunduğu gerçeklerden kopuk yürütülemeyeceği bilinci içinde kutluyoruz` dedi. Açıklamada, teknolojik gelişmenin sağlanabilmesi ve insanlığın hizmetine sunulabilmesi için öncelikle “özgür, demokratik ve barış içinde bir toplumda yaşama ihtiyacı” bulunduğuna dikkat çekildi. EMO`nun 61. yıldönümü nedeniyle yapılan açıklamanın tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

2016 YILI ÜCRETLİ ÇALIŞAN MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCISI ASGARİ ÜCRETİ 3300 TL OLARAK BELİRLENDİ 22.12.2015

    

TMMOB Yönetim Kurulu ücretli çalışan mühendis, mimar ve şehir plancıları için 2016 yılı ilk işe giriş bildirgesinde baz alınacak asgari brüt ücreti 3.300 TL olarak belirledi. Yönetim Kurulu ayrıca; odalarınca belgeli çalışmanın koşul olduğu uzmanlık alanlarında, mesleki deneyimin arandığı alanlarda, şantiye şefliği, sorumlu müdürlük, iş güvenliği uzmanlığı, yapı denetim elemanı, teknik nezaretçi, uzak yol kaptanlığı gibi hizmetlerde asgari ücret uygulanmayacağını, bu durumda olan mühendis, mimar, şehir plancılarının ücretlerinin alınan sorumluluk gereği belirlenen asgari ücretinin üzerinde olmak zorunda olduğunu da karar altına aldı.

 


BÜLENT PALA İLE TÜRKİYE`NİN ENERJİ GÜNDEMİ

21.03.2022
 


Çok Okunanlar


DAĞITIM ŞİRKETLERİNDE MÜHENDİS MAAŞLARI ERİDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.