MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

  BİZE ULAŞIN

   · 

İLETİŞİM FORMU

   · 

GENEL MERKEZ İLETİŞİM BİLGİLERİ

   · 

ŞUBE İLETİŞİM BİLGİLERİ

   · 

TEMSİLCİLİK İLETİŞİM BİLGİLERİ

   · 

İŞYERİ TEMSİLCİLERİ

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

İŞYERİ TEMSİLCİLERİ


AKSA- ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. GİRESUN İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

A & B GAYRİMENKUL GELİŞTİRME İNŞAAT YATIRIM LTD. ŞTİ.

Temsilci:

A PROJE MÜH.MİM. İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

A TELEKOM

Temsilci:

ABB ELEKTRİK SANAYİ A.Ş.

:

ÜYENAİM HAKAN EREN 

ADANA ÇİMENTO SAN.T.A.Ş

Temsilci:

ÜYEMAHMUT CAVİT SELEKOĞLU 

ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Temsilci:

ÜYEÖMER DOĞAN 

AKDENİZ EDAŞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEBERRİN TORUN 

AKDENİZ TEDAŞ BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEBİLAL İNCİ 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Temsilci:

ÜYEMETİN ÇAM 

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEGİRAY ATASEVEN 

Temsilci:

ANKARA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ASKİ)

Temsilci:

ÜYEHARUN VARLI 

ANKARA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEİ.EVRİM ÇOLAK 

ANOT ELEKTRİK ELEKTRONİK OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEEREN GÖNENLİ 

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Temsilci:

ÜYEALPER BURHAN 

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE ATIKSU İDARESİ ASAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEONUR YAZICI 

ANTALYA DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYESEVİLAY UYAR 

AYDEM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK

Temsilci:

BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. ENERJİ-SA

Temsilci:

ÜYEYAĞMUR SAĞIROĞLU 

BAŞTAŞ ÇİMENTO

Temsilci:

ÜYESABRİ EMRAH ERÖZKAN 

BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş.,

Temsilci:

ÜYESAVAŞ YÜCEL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERDEM ÖZKAN 

BATIÇİM ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş

Temsilci:

ÜYECÜNEYT KAVAKLI 

BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SAN. T.A.Ş

Temsilci:

ÜYECELAL SARGUT 

BİLGİ GÜVENLİĞİ DERNEĞİ

Temsilci:

ÜYEFERHAT YEŞİLLİ 

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEŞENOL BAYSAN 

BORÇELİK AŞ.

Temsilci:

BOTAŞ BORU HATTI İLE PETROL TAŞIMA A.Ş.

Temsilci:

ÜYEEMRE KARATAŞ 

BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEBAYRAM ETKAR 

BTSO OSB MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMERT FIRAT AYDIN 

BURSA İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

BURSAGAZ DOĞALGAZ DAĞITIM AŞ.

Temsilci:

ÜYEHALİT YILMAZ 

BUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHÜSEYİN ESAT FINDIKOĞLU 

COŞKUNÖZ METAL FOAM MAKİNA END. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI SAMSUN İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYERECEP ÜSLÜ 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYESUAT YAŞAR 

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ ANTALYA İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYECELİL ÜLGE 

ÇİMENTAŞ A.Ş.

Temsilci:

ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Temsilci:

ÜYEYAŞAR YILMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESULTAN AHMET ADIGÜZEL 

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA KEMAL ZATEROĞLU 

D.S.İ. VII. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHASAN KÜLCÜOĞLU 

DEVLET SU İŞLERİ DSİ ADANA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEGÖKMEN ATAŞ 

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

DHMİ ADNAN MENDERES HAVALİMANI

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA YALÇIN AKAR 

DHMİ ANTALYA HAVALİMANI BAŞ MD.LÜĞÜ

Temsilci:

ÜYESENAN ACAR 

DHMİ YENİŞEHİR HAVA MEYDAN MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAYSUN ERZEN 

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. DİYARBAKIR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHÜSNÜ GÜL TEKİN 

Temsilci:

ÜYEMEHMET KOKTAY 

DİCLE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Temsilci:

ÜYEERDAL ÇÖKMEZ 

DİNİZ ADİENT OTO DONANIM SAN. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEMURAT KURTULUŞ 

DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DİSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMAKBER ÇETİNKAYA 

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Temsilci:

ÜYEBUKET TURAN AZİZOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZGÜR TAMER 

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEDEVRİM SİPAHİ 

DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAHMET HÜNÜR 

DSİ 3.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYENUMAN ARTUN 

DSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEARZU KÜTÜKCÜ 

DSİ VI. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYENİHAT GÜL 

E.L.İ. EGE LİNYİTLERİ MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYECEM TABAK 

EGE ÇELİK SAN. TİC. A.Ş.

Temsilci:

EGESİM OTOMATİK KONT. LTD.ŞTİ. (FABRİKA)

Temsilci:

ÜYEAHMET İLHAN 

ELSİS ENERJİ SİST. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEERKAN KARACAR 

ELTAŞ TRANSFORMATÖR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.,

Temsilci:

ÜYESELİM AYGÖREN 

ELTEM-TEK ELEKTRİK TESİSLERİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TELEKOMÜNİKASYON MADEN İNŞ. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEÇAĞLAR GÖRKEM GÜRGEN 

EMCEKARE MÜHENDİSLİK VE OTOMASYON ELK.SİS.İNŞ. TAAH.SAN VE TİC LTD. ŞTİ

Temsilci:

ÜYEAYKUT AÇIKGÖZ 

EMERSON PROCESS MANAGEMENT TİC.LTD.ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA ERGEN 

ENERCON SERVİS LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYESARPER BAŞAK 

ENERJİ SA

Temsilci:

ÜYEDİLA KAYA 

ENKA İZMİR ELEKTRİK ÜRETİM LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEKÜRŞAT SELÇUK 

ESHOT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMEHMET ÖZKAN CENGİZ 

ESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMURAT PİROĞLU 

Temsilci:

ÜYEERDEM USLU 

ESKİŞEHİR 1. HAVA İKMAL BAKIM MERKEZİ KOMUTANLIĞI

Temsilci:

ÜYETAHA ÖZKIR 

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Temsilci:

ÜYEHÜSEYİN OĞUZOĞLU 

ETİ TAM GIDA SANAYİ A.Ş.

Temsilci:

ÜYECUMHUR BURAK ÇIRAKOĞLU 

ETİBOR A.Ş.

Temsilci:

ÜYEOSMAN SAĞLAM 

FAYDAM TEKNOLOJİ VE İNOVASYON

Temsilci:

ÜYEERHAN GOCUKLU 

FORD OTOMOTİV SAN. A.Ş. (GÖLCÜK/KOCAELİ)

Temsilci:

ÜYEANIL ÜNLÜ 

GAZİ TEKNOPLAZA İŞ BÖLGESİ

Temsilci:

ÜYEHİLAL CEYHAN AKÇOMAK 

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Temsilci:

ÜYENURSEL AKÇAM 

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Temsilci:

ÜYEUĞURHAN KUTBAY 

GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş MANİSA İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÖZGÜR BÜLENT ÇAMUR 

GEDİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. İZMİR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

HAVELSAN A.Ş.

Temsilci:

ÜYESERKAN ÜNSAL 

HITACHI TÜRKİYE A.Ş.

Temsilci:

ÜYEOKTAY BURÇ ALPTOĞAN 

İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAHMET GÜLLÜ 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEYILMAZ KOYUNCU 

İLLER BANKASI

Temsilci:

Temsilci:

İNCİ AKÜ SAN. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA EMRE ÖZERMİŞ 

İSDEMİR A.Ş. PROJE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEBARIŞ FİDAN 

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Temsilci:

ÜYESEYHAN ÇETİN 

İZSU

Temsilci:

ÜYESALİH ZİYA BAYKAN 

KALYONCU ENERJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEÜNAL KALYONCUO 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMELİHCAN YILDIRIM 

KARAÇİM ELEKTRONİK

Temsilci:

ÜYESABİR MEVLÜT 

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Temsilci:

ÜYEÜMİT ÖZSANDIKCIOĞLU 

KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEFERİT KARA 

KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMUAMMER MUT 

KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMÜKREMİN ZÜLKADİROĞLU 

KIRAÇ OTOMASYON ELEKTRİK ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEERDEM ÖZKAYKI 

KLEMSAN ELK.ELO.SAN.TİC.A.Ş,

Temsilci:

KON-TEK KONTROL TEKNOLOJİLERİ VE OTOMASYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEATTİLA YAPAR 

LİDER TEKNOLOJİ GELİŞTİRME LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEHAKAN ÇUKUL 

MAGMA MEKATRONİK MAKİNE SAN.TİC.A.Ş.

Temsilci:

ÜYECEM ÇATAR 

MANİSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEUMUT SERTER AYDIN 

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Temsilci:

ÜYEONUR GÜNER 

MERSİN ŞEHİR HASTANESİ

Temsilci:

ÜYEİSMAİL CAN ULUSOY 

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

Temsilci:

ÜYEBETÜL YILMAZ 

NOSAB MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHÜSAMETTİN PALA 

ODTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Temsilci:

ÜYESERDAR ÇİFTÇİ 

ODTÜ TEKNOKENT İŞ BÖLGESİ

Temsilci:

ÜYEBURAK OĞUZ 

ODTÜ TEKNOKENT SİLİKON BİNASI İŞ BÖLGESİ

Temsilci:

ÜYEHALİL AĞIN 

ON KARDEŞLER İNŞ.SAN.TİC.

Temsilci:

ONMUŞ ELEKTRİK SAN. TİC. A.Ş.

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM ALAN 

ORDEM YAPI İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Temsilci:

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEBAHADIR KELEŞ 

OSTİM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Temsilci:

ÜYESİNAN KIVRAK 

PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG AŞ.

Temsilci:

ÜYERAHMİ CEYHAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERHAN ARGUNHAN 

PHILSA SAN. TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEÖZGÜR ARSLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFATİH ŞİMŞEK 

SAKARYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Temsilci:

ÜYEKEREM BIYIKLI 

SCHNEİDER ELECTRİC

Temsilci:

ÜYEKÜRŞAT BORA YANAR 

SCHNEİDER ELEKTRİK A.Ş BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEBURCU AHISKAL SELVİTOPU 

SCHNEİDER ELEKTRİK A.Ş.

Temsilci:

ÜYEENDER ZÖRER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBURÇİN ACAR 

SIEMENS A.Ş. EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEVEDAT KAVUŞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUHTAR SERDAR ERGİNTÜRK 

SİEMENS SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM ADIGÜZEL 

SODA-KROM-OXİVİT FABRİKALARI

Temsilci:

ÜYESALİH CAN 

SÖKTAŞ A.Ş.

Temsilci:

ÜYENECMİ GÜLKAN 

STROM ELEKTRİK

Temsilci:

ÜYESÜLEYMAN ERCİK 

T.A.V. ADNAN MENDERES HAVALİMANI DIŞ HATLAR TERMİNALİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK ŞEFLİĞİ

Temsilci:

ÜYECEM ONATER 

T.C. DİYARBAKIR ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEERCAN SANCAR 

T.C. ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI YENİLENEBİLİR ENERJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMURAT AKÇİN 

T.C. MERSİN VALİLİĞİ

Temsilci:

ÜYEMURAT SAVAŞKAN 

T.C. ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEBARIŞ DOĞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÜLHAN GÜRLER 

TAİ

Temsilci:

ÜYEELİF URGUN 

TCDD 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEELİFE YILDIRIM 

TEDAŞ ÇORUH BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMUHAMMET EMİN KALEMCİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET MUCAHİT YAĞCI 

TEDAŞ DİCLE BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYELOKMAN ÇETİNTAŞ 

TEDAŞ GEDİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMEHMET ŞİMŞEK 

TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEEMRAH DAĞLI 

TEİAŞ 10.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM DERVİŞOĞLU 

TEİAŞ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHÜSEYİN ERBAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA YILDIZ 

TEİAŞ 19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEFERHAT YAMAK 

TEİAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEOKTAY BENLİ 

TEİAŞ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMEHMET ÇALLIOĞLU 

TEİAŞ BATI AKDENİZ YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEFURKAN GÜZEL 

TEİAŞ DİYARBAKIR İLETİM ŞEBEKEVE İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEDİLARA GÜZELGÜL 

TEİAŞ ORTA KARADENİZ YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA KURNAZ 

TEMSAN A.Ş.

Temsilci:

ÜYEVEYSEL SERKAN YILMAZ 

TİGEM

Temsilci:

ÜYEADİL DELİN 

TOROS GÜBRE FABRİKASI

Temsilci:

ÜYEBÜLENT SOYDAN 

TOROS ÜNİVERSİTESİ

Temsilci:

ÜYECEVHER AK 

TRT ÇUKUROVA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAYDIN AYDIN 

TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHALİS YALÇIN 

TRT İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEYAHYA ÇELİK 

TRT ORAN SİTESİ YERLEŞKESİ

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM İZLEM GÖZÜKELEŞ 

TURKCELL İLETİŞİM A.Ş.

Temsilci:

ÜYEİSKENDER KARSLI 

TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM HALİL YAVUZ 

TÜBİTAK SAVUNMA SANAYİ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME ENSTİTÜSÜ

Temsilci:

ÜYESAMET ÖZ 

TÜBİTAK-BİLTEN

Temsilci:

ÜYEŞENOL TEKDAL 

TÜBİTAK-ULAKBİM

Temsilci:

ÜYEALİ DEĞİRMENCİ 

TÜLOMSAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMAHMUT UĞUR KOLCA 

TÜPRAŞ A.Ş.

Temsilci:

ÜYEALİ ERENER 

TÜPRAŞ TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. İZMİT RAFİNERİSİ

Temsilci:

ÜYEDİNÇER ALTINIŞIK 

TÜRK TELEKOM A.Ş DOĞU 2 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÖMER OZAN KAÇMIŞ 

TÜRK TELEKOM A.Ş. ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHASAN ACAR 

Temsilci:

ÜYEMEHMET ÖNDER ÖNDEROĞLU 

TÜRK TELEKOM A.Ş. ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEGÜRKAN BULUT 

TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEYUNUS EMRE DURSUN 

Temsilci:

ÜYEMEHMET BUĞRA TAŞÇI 

Temsilci:

ÜYEÖZER DEMİRALAY 

Temsilci:

ÜYEMEHMET MERT BARIŞIK 

TÜRK TELEKOM A.Ş. İZMİR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMUHAMMET SERHAT UYAR 

TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÇAĞDAŞ DÖNERTAŞ 

TÜRK TELEKOM KOCAELİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEBİLGİN KÖROĞLU 

TÜRK TELEKOM TRABZON BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEALİ KUL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUHAMMED HAMİDULLAH SAĞIR 

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. MANİSA İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYETAYFUN AYDIN 

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. ESKİŞEHİR İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEERHAN ALTUNTAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESERHAT KARAER 

TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME KABLO TV VE İŞLETME A.Ş.

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA ÖNER DİKDERE 

USKUNA MÜH.ELK.İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEPELDA DOĞAN 

VEKMAR ELEKTRİK SİSTEMLERİ YATIRIM VE TİCARET A.Ş.

Temsilci:

ÜYEBİLAL ALYAT 

Temsilci:

YENİŞEHİR GIDA ÇARŞISI

Temsilci:

ÜYEMURAT GÜLER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ FUAT ÖZBAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT YAPICI 

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.