MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2021.3

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

SOSYAL ETKİNLİKLER KOMİSYONU


Komisyon Hakkında

Göreve Başlama Tarihi: 17.05.2020

 

Komisyon Toplantıları

Toplantı No: Tarihi: Saati: Toplantı Yeri: Gündem: Karar:
 

Komisyon Üyeleri

 
>Komisyon Başkanı

    RÜSTEM ÖZATA

Üye Sicil No: 7121

Şubesi: ANKARA

 

1948 yılında ORDU Merkeze bağlı GÜLYALI beldesinin Kestane köyünde doğdu. İlk okulu aynı köyde,orta okulu ORDU Merkez orta okulunda, liseyi ORDU lisesinde okudu. GAZİ Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden 1977 yılında mezun olduktan sonra İLLER Bankası Enerji ,SU Makine Dairesi Başkanlığında Proje ve kontrol mühendisi olarak çalışmaya başladı. Daha sonra İller Bankası TRABZON Bölge müdürlüğünde Kontrol Baş mühendisi olarak Proje,ENERJ Nakil HATLARI Ve dağıtım tesislerinde görev yaptı.

1979 yılından itibaren de TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ GENEL Müdürlüğü İNŞAAT Dairesi başkanlığında BAŞ Mühendis olarak çalışmasını sürdürdü, Aynı kurumun Genel Müdürlük binasının kontrol mühendisliğini ve bağlı bulunduğu müesseselerinin yer altı ve yer üstü projelerinin çizimi ve uygulaması,denetimlerinin kontrollerini yaptı, Baş uzman, teknik kontrol müdürlüğü,bakım onarım amirliği görevlerinde bulundu.

2006 yılında emekli oldu.

Sosyal faaliyetleri:

TKİ Genel Müdürlüğünde EMO, TMMOB İŞ Yeri Temsilciliği,

ESM Sendikasının TKİ Şube Üyesi, yedek yönetim kurulu, denetleme kurulu üyelikleri, işyeri temsilciliği yaptı.

17.Dönem EMO Ankara şubesi yönetim kurulu üyeliği,

EMO Merkez MİSEM ve Ankara Şubesinin tüm birimlerinde uzun zaman Teknik görevli olarak çalıştı,

ODA VE ANKARA Şubesinin tüm komisyonlarında görev aldı, 

Yapı denetçi belgesine aldı, EMO Elektrik ve Asansör SMM eğitimlerine katıldı. Elektrik tesislerinde Topraklama eğitimine katıldı belgesini aldı

Ayrıca (TMB)TÜRK Mühendisler Birliğinde Genel Sekreterlik ve saymanlık görevlerini iki şer dönem yaptı.

ADD VE Emekliler derneğinin üyesi.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Komisyon Başkan Yardımcısı

    SEYİT GÜVENÇ

Üye Sicil No: 59114

Şubesi: ANKARA

 

 * 19 NİSAN 1966 TARİHİNDE DÜNYAYA GELDİM. * 30 AĞUSTOS 1987 TARİHİNDE KARA HARP OKULUNDA ELEKTRİK-ELEKTRONİK BÖLÜMÜNÜ OKUYARAK MUHABERE TEĞMEN OLARAK MEZUN OLDUM. * 14 EYLÜL 1987- 03 TEMMUZ 1988 TARİHLERİ ARASINDA MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞINDA K.K.K.LIĞI MUHABERE VE BİLGİ SİSTEMLERİ VE YÖNETİCİLİK STAJINI TAMAMLADIM. * 1988-1989 YILLARI ARASINDA K.K.K.LIĞININ MUHTELİF BİRLİKLERİNDEKİ MUHABERE VE ELEKTRONİK SİSTEM BİRİMLERİNDE GÖREV ALACAK ÇAVUŞ ADAYLARININ YETİŞTİRİLMESİNDE GÖREV ALDIM. * 1989-1992 YILLARI ARASINDA 3 YİL BOYUNCA ERZİNCAN`DA KONUŞLU 3`ÜNCÜ ORDU KOMUTANLIĞININ NATO İRTİBATLARININ SAĞLANMASINDA ÖNEMLİ GÖREVLER ÜSTLENMİŞ OLAN ORDU BÖLGE MUHABERE (TROPO TABURU) TABURUNDA TAKIM KOMUTANI OLARAK GÖREV YAPTİM. * 1992-1998 YILLARI ARASİNDA BALIKESİR`DE BÜTÜN K.K.K.LIĞI, DZ.K.K.LIĞI, HV.K.K.LIĞI, J.GN.K.LIĞI VE SGKLIĞINA TEKNİK SINIFI PERSONELİ YETİŞTİREN ASTSUBAY HAZIRLAMA OKULU KOMUTANLIĞINDA ÖĞRENCİ BÖLÜK KOMUTANI OLARAK ÇALİŞTİM. * 1998-2000 YILLARI ARASINDA MALATYA`DA KONUŞLU 2`NCİ ORDU BÖLGE MUHABERE (TROPO TABURU) TABURUNDA BÖLÜK KOMUTANI OLARAK ÇALIŞTIM. * 2000-2003 YILLARI ARASINDA AĞRI`DA İÇ GÜVENLİK HAREKATINA TABUR KARARGAH SUBAYI OLARAK İŞTİRAK ETTİM. * 2003-2007 YILLARI ARASINDA KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINDA TELLİ SİSTEMLER YÖNETİM KISIM AMİRLİĞİ YAPTIM. BU GÖREVİM ESNASINDA K.K.K.LIĞI BİRLİKLERİNİN TAFICS İRTİBATLARININ TESİSİ PROJESİ BAŞTA OLMAK ÜZERE SANTRAL SİSTEMLERİ PROJESİ, TİCARİ VE SAHRA TİPİ ASKERİ KABLO TEDARİK PROJELERİNDE PROJE YÖNETİCİLİĞİ YAPTIM. * 25 HAZİRAN 2007 TARİHİNDE GNKUR. MEBS VE SİBER SVN.K.LIĞI UYDU SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE ATANDIM. BU GÖREVİM ESNASINDA; - TSK`NIN MUHTELİF UYDU HABERLEŞME SİSTEMLERİ TEDARİK, İŞLETME VE BAKIM PROJELERİNDE PROJE YÖNETİCİSİ OLARAK GÖREV YAPTIM. - AYNI DÖNEM İÇERİSİNDE MSB SAVUNMA SANAYİ MÜSTEŞARLIĞI BÜNYESİNDE YAPILAN TÜRKSAT 4A UYDUSU ÇALIŞMALARINA İŞTİRAK EDEREK BAHSE KONU UYDU PROJESİNİN ASKERİ KANADINDA ÇALIŞTIM. - AYRICA 2008-2012 YILLARI ARASINDA YURTDIŞINDA NATO UYDU ÇALIŞMA GRUPLARINDA GENELKURMAY BAŞKANLIĞI TEMSİLCİSİ OLARAK GÖREV ALDIM. - YİNE AYNI DÖNEM İÇERİSİNDE İNGİLTERE VE SİNGAPUR`DA İCRA EDİLMEKTE OLAN ASKERİ UYDU HABERLEŞME (GLOBAL MILSATSOM) KONFERANSLARINA GENELKURMAY BAŞKANLIĞI TEMSİLCİSİ OLARAK İŞTİRAK ETTİM. * 2013 YILINDA KABİL/AFGANİSTAN`DA NATO KADROSUNDA AFGAN MİLLİ ORDUSU 1`İNCİ PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞINDA TUGAY KOMUTANI VE TUGAY KURMAY BAŞKANI DANIŞMANI VE KARARGAH DANIŞMA TİM KOMUTANI OLARAK GÖREV YAPTIM. - AFGANİSTAN GÖREVİM ESNASINDA EL YAPIMI PATLAYICILARA KARŞI KORUNMA TEDBİRLERİ EĞİTİCİSİ (COUNTER-IMROVİSED EXPLOSİVE DEVİCE TRAİNER) EĞİTİMİNE İŞTİRAK EDEREK NATO ONAYLI EĞİTİCİ SERTİFİKASI ALDIM. * İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM. * 15 OCAK 2015 İTİBARIYLA EMEKLİ OLDUM. * 2017 YILI ANKARA İLİ İLK DERECE MAHKEMESİ VE ANKARA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BİLİRKİŞİLİĞİNE BAŞLADIM. * 02 OCAK 2017 İTİBARIYLA C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SERTİFİKASI ALDIM. * YURTİÇİ VE YURTDIŞI SEYAHATLERİNDE HERHANGİ BİR KISITLAMAM YOKTUR.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Raportör

    METİN ŞATIROĞLU

Üye Sicil No: 4805

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ALİ OSMAN ÖZTEMUR

Üye Sicil No: 4755

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ERDAL ÜNVER

Üye Sicil No: 5507

Şubesi: ANKARA

 

1952 Ankara doğumludur. 1975 Ankara Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Elektrik Bölümü mezunudur. Yen Sanayi Genel Müdürlüğü, 1013 Askeri Jeep Fabrikası, Türkeli Ticaret, Oraş A.Ş., Garanti Balfour Beatty , SDG Yapı End., Tes., Elsa Mühendislik Elektrik , Ketenciler İnş. Elkt., SDG Yapı End, Eltem Mühendislik`te çalışmıştır.


EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    İBRAHİM ATA YİĞİT

Üye Sicil No: 5714

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    FERHAT BEKER

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

Üye Sicil No: 6727

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    SADRETTİN EREN

Üye Sicil No: 9592

Şubesi: ANKARA

 

1950 Muş doğumludur.1980 ADMMA Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunudur. Elazığ Şeker Fabrikası (Elektrik Teknisyeni), 1969 Ankara Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü (Elektrik Teknisyeni), ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Teknisyen, Baş Teknisyen, Mühendis, Şef Mühendis, Baş Mühendis, Şube Müdürü, Daire Başkan Yardımcılığı, Baş Uzman) görevlerinde bulunmuştur.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    EROL ÇINGAY

Üye Sicil No: 9632

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    YAŞAR ERGÜN

Üye Sicil No: 9921

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    METİN YAYCILI

Üye Sicil No: 11038

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    SEMRA TUTSAK

Üye Sicil No: 16442

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    MUSTAFA TUTSAK

Üye Sicil No: 16587

Şubesi: ANKARA

 

1966 Merzifon doğumlu; 1989 yılında Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak çalışma hayatına başladı. Sırasıyla 1989-1990 yıllarında Assa A.Ş, 1991-2009 yıllarında Teknolift A.Ş, 2009–2011 yıllarında Thyssenkrupp da Montaj Mühendisi, Montaj Müdürü, Teknik Müdür olarak çalıştı. 2011-2015 yıllarında KALİTEST Belgelendirme firmasında Teknik Müdür/Baş Denetçi olarak çalıştıktan sonra 2015 yılından itibaren AYK Teknik Muayene A.Ş. de Genel Müdür olarak asansör periyodik muayene faaliyetlerini yönetmektedir. Ayrıca, Türk Akreditasyon Kurumu ve Mesleki Yeterlilik Kurumu`nda da dış Denetçi ve Teknik Uzman olarak görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ
YAYINLARI


 

 
>Üye

    SEYFETTİN YUMRUKAYA

Üye Sicil No: 19884

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    İLHAN TANRIÖVEN

Üye Sicil No: 20323

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ZAFER KOÇAK

Üye Sicil No: 23499

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    HALİL SANBUR

Üye Sicil No: 25202

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    İLKER YAKUT

Üye Sicil No: 25414

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    MEHMET POLAT

Üye Sicil No: 25889

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ÇETİN CEVİZ

Üye Sicil No: 54419

Şubesi: ANKARA

 

 ÇETİN CEVİZ, 1989 YILINDA ANKARA`DA DOĞDU. İLKOKUL, ORTAOKUL, LİSE EĞİTİMİNİ ANKARA`DA TAMAMLADI. CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ`NDEN 2013 YILINDA MEZUN OLDU. 2014 YILINDA ASKERLİK GÖREVİNİ YEDEK SUBAY OLARAK YAPTI. 2015 YILINDAN İTİBAREN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    PINAR AKSOY

Üye Sicil No: 56259

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    BARÇA GÜNEY

Üye Sicil No: 56456

Şubesi: ANKARA

 

1990 Ankara doğumludur. 2014 ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunudur. 2015 yılında SMM olarak çalışmaya başlamıştır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ÖZGÜR ÇAKICI

Üye Sicil No: 56482

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    YÜKSEL USTA

Üye Sicil No: 58802

Şubesi: ANKARA

 

Yüksel Usta 1964 Çankırı doğumludur. 1987 Kara Harp Okulu Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunudur. 1987-2013 yıllarında TSK`da muhabere elektronik bilgi sistemleri alanında muhtelif kademelerde görev yapmıştır. Emeklidir.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    SEYİT OSMAN ACAR

Üye Sicil No: 58803

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    YAVUZ BİLGÜTAY

Üye Sicil No: 60841

Şubesi: ANKARA

 

Yavuz BİLGÜTAY Ankara`da doğmuştur. Lisans eğitimini 2010 yılında K.K.T.C. / Girne Amerikan Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise 2015 yılında Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. EMO Ankara Şubesi 25. Dönem Yönetim Kurulu‘nda da 10 ay süre ile Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. EAE Elektrik firmasında Ankara Bölge Proje ve Satış Lideri olarak görev yapmaktadır.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    MUSTAFA MUMCU

Üye Sicil No: 61359

Şubesi: ANKARA

 

Mustafa Mumcu 1974 Ankara‘da doğmuştur. Konya Selçuk Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden 1998 yılında mezun olmuş, asansör sektöründe yaklaşık 25 yıldır imalat ve montaj işlerinde çalışmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır..

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    AHMET ERALP TOKMAK

Üye Sicil No: 62868

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ŞÜKRÜ CAN İNCEBIYIK

Üye Sicil No: 64276

Şubesi: ANKARA

 

Anadolu Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü`nden 2016 yılında mezun olduktan sonra 2016-2017 döneminde EMO Test Ölçüm Merkezi`nde görev aldı. 2018 yılından bu yana Serbest Müşavir Mühendis Olarak mesleki faaliyetlerini sürdürüyor. EMO Ankara Şubesi 25. Dönem`de Üye İlişkileri ve Örgütlenme Komisyonu, SMM Komisyonu, Sosyal Etkinlikler Komisyonu ve Eğitim Komisyonu`nda görev aldı. 

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ÖZGÜR ÜNSAL

Üye Sicil No: 65865

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    RAHŞAN NAYMAN

Üye Sicil No: 65932

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ÖMER FARUK EKİNCİOĞLU

Üye Sicil No: 66785

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    FERHAT BİTECEK

Üye Sicil No: 66895

Şubesi: ANKARA

 

Kırşehir‘de 1991 yılında doğdu. Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden 2016 yılında mezun oldu. Tridem Yazılım Otomasyon Ar-Ge Müh. Dan. Ltd. Şti‘nde 2016 yılında KNX akıllı bina teknolojileri üzerine çalışmaya başladı. Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi‘nde 25. Dönem Sosyal Etkinlikler ve Üye İlişkileri ve Örgütlenme Komisyon Üyeliği yapmaktadır. Kasım 2020 itibariyle Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi`nde Teknik Görevli Pozisyonunda çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    KARDELEN KAMİŞLİ

Üye Sicil No: 70008

Şubesi: ANKARA

 

Kardelen Kamişli 1994 yılında Ankara‘da doğmuştur. 2017 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Elektrik- Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nü bitirmiştir. 2013-2017 yılları arasında EMO-Genç çalışmalarında görev almıştır. 2019 yılında saha mühendisi olarak başladığı meslek hayatında; farklı projelerde yönetici olarak görev alarak devam ettirmektedir. EMO Ankara Şubesi 25. Döneminde 8 Ay Süreyle Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldıktan sonra Başkanlık görevini üstlenmiştir.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    DENİZ BERFİN ŞAHİN

Üye Sicil No: 72273

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ÖZGÜR ÇERİ

Üye Sicil No: 75261

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    BAHATTİN MUTLU

Üye Sicil No: 75297

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    FATİH EVCİL

Üye Sicil No: 76219

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ADEM KORKMAZ

Üye Sicil No: 76745

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    MAHMUD SAMİ ÇINAR

Üye Sicil No: 77829

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ŞUAYIP KARACA

Üye Sicil No: 78438

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    SERHAT AĞAOĞLU

Üye Sicil No: 66402

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    EMİN YILDIRIM

Üye Sicil No: 9209

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ÇETİN İNCE

Üye Sicil No: 7457

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    AYŞE YAŞAR

Üye Sicil No: 73038

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    HAMZA TALHA GÜMÜŞ

Üye Sicil No: 81793

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    MUSA ALGÜL

Üye Sicil No: 16495

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>

    FUAT ŞAYLAN

Üye Sicil No: 39979

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.