MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ


HABER


 
Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü ile Elektrik Mühendisleri Odası arasında “Teknolojik ve Bilimsel İşbirliği Protokolü” imzalandı. EMO Yenilenebilir Enerji Kaynaklarından Elektrik Enerjisi Üretimine Ait Elektrik Hizmetleri Yönetmeliği kapsamında yapılan protokol ile yenilenebilir enerji alanında faaliyet yürütmek isteyen EMO üyeleri eğitim alabilecek.
 

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir ile Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, 14 Şubat 2017 tarihinde "Teknolojik ve Bilimsel İşbirliği Protokolü" imzaladılar. Balıkesir Üniversitesi`nde yapılan imza törenine, EMO Onur Kurulu Üyesi İrfan Şenlik ve Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Çınar da katılım sağladı.

Dayanağını TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Yenilenebilir Enerji Kaynaklarından Elektrik Enerjisi Üretimine Ait Elektrik Mühendisliği Hizmetleri Yönetmeliği`nden alan Protokol ile yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik enerjisi üretmek amacıyla EMO tarafından yetkilendirilecek üyeler için 4 gün süreli eğitimler gerçekleştirilecek.

Eğiticiler EMO ve Balıkesir Üniversitesi tarafından ortaklaşa belirlenecek. EMO ayrıca eğitim notları, kırtasiye temini ve yetki belgesinin hazırlanması ile görevli olacak. Balıkesir Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi de, eğitimin yapılacağı salon ve teknik cihazların temini ile eğitim programı ve konularının hazırlanmasında gerekli desteği sağlayacak.

Düzenlenecek her eğitime en fazla 25 üye kabul edilecek. Eğitimlerin tamamlanmasının ardından yapılacak sınavlarda başarılı olanlara EMO tarafından Yetki Belgesi verilecek.

Protokolün yürütülmesinden Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü ile TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası adına TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi sorumlu olacak.

Protokol imza tarihinden itibaren 5 yıl boyunca geçerli olacak. FOX TV- ÇALAR SAAT- FOX ANA HABER

20.01.2018
 


Çok Okunanlar


ASGARİ ELEKTRİK FATURASI 100 TL’Yİ AŞACAK

ELEKTRİK PİYASASI ŞİŞTİ!

ASGARİ ELEKTRİK FATURASI 100 TL’Yİ AŞACAK

ELEKTRİK PİYASASI ŞİŞTİ!

EMO SAMSUN ŞUBESİ GENEL KURULU YAPILDI

EMO 6. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

MERSİN ŞUBE GENEL KURULU TAMAMLANDI

ESKİŞEHİR ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

EMO 63 YAŞINDA!

ADANA ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

Okunma Sayısı: 278


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri