MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO İZMİR ŞUBESİ HİZMET BİNASI İNŞAATINDA İNCELEME 
EMO İzmir Şubesi’nin Yeni Hizmet ve Eğitim Merkezi inşaatı kapsamında çelik çatı makas imalatının kabulü gerçekleştirildi. Kabul heyetinin gerçekleştirdiği işlemlerin ardından EMO Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yeşil, EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Metin, Yapım ve İhale Komisyonu üyeleri Sedat Gülşen ve Özcan Uğurlu, bina inşaatında incelemelerde bulundu. Proje kapsamında öncelikle çatı ve dış cepheye ilişkin imalatların bitirilmesi hedefleniyor.
 

 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi yeni hizmet ve eğitim merkezi olarak kullanacağı binanın yapım çalışmaları kapsamında 4 Ağustos 2017 tarihinde çelik çatı makas imalatının kabulü gerçekleştirildi. Kabulde çelik çatı projesi müellifi, yapı denetim firmasının yetkilisi, EMO Fenni Kabul Heyeti üyeleri Mehmet Güzel, Cevat Şahin, Mustafa Serdar Çınarlı ile EMO İnşaat İşleri Teknik Danışmanı Hüseyin Faik Güngör yer aldı.

Kabul işlemleri kapsamında incelemelerin tamamlanmasıyla önümüzdeki günlerde kenet çatı kaplaması, teras ve balkonlar için izolasyon işlerine başlanacağı bildirildi. Teras ve balkon su ve ısı yalıtımı için gerekli işlemlerin yapılmasının ardından ise dış cephenin mantolama ve fibercement kaplamasına geçilecek. Bu işlemin de yağmur mevsimi başlamadan bitirilerek, su yalıtımına ilişkin önlemlerin tamamlanması hedefleniyor.

Kabul heyetinin incelemelerinin ardından EMO Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yeşil ve EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Metin, Yapım ve İhale Komisyonu Üyeleri Sedat Gülşen ve Özcan Uğurlu binada incelemelerde bulunarak, inşaat çalışmalarına ve projeye ilişkin değerlendirme yaptılar.

Üyelerin mesleki gelişimine katkı sağlamanın yanı sıra ülkemizdeki mühendislik hizmetlerinin kalitesinin uluslararası standartlara çekilebilmesine yönelik olarak planlanan binada, konferans salonu, derslikler ve laboratuarlar yer alacak. Üyelerinin artan hizmet içi eğitim gereksinimlerini de karşılayacak olan merkez, ülke çapındaki tüm EMO üyelerine hizmet verecek.

Projeye ilişkin detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

 

Bağlantılar

www.emo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=115624&sube=7#.WYVwhOmhkdU
 


KANAL B- HABERLER

01.04.2018
 


Çok Okunanlar


TMMOB “OY KULLAN!” BROŞÜRÜ ÇIKARTTI

YAPI RUHSATLARINDA MÜHENDİS VE MİMARLAR DEVRE DIŞI

YAPI RUHSATLARINDA MÜHENDİS VE MİMARLAR DEVRE DIŞI

CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE’DEN TMMOB’YE ZİYARET

EMO KADIN KOMİSYONU TOPLANTISI

EMO 46. DÖNEM 1. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

TMMOB 45. DÖNEM GENEL KURULU BAŞLADI

TMMOB GENEL KURULU TAMAMLANDI

NKP GENİŞLETİLMİŞ YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI

EMO’DAN SİYASİ PARTİLERE ÇAĞRI

Okunma Sayısı: 275


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri