![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Elektrik Mühendisleri Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Makina Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası Eskişehir Şubeleri ve BIM4TURKEY işbirliği ile hazırlanan `Dijital Dönüşüm ve BIM Zirvesi` etkinliği Odunpazarı Belediyesi Hasan Polatkan Kültür Merkezi`nde gerçekleştirildi.
Dijital dönüşüm ve proje yönetiminde en iyi uygulamaların ve yeniliklerin paylaşıldığı zirvede `BIM Entegrasyon Süreçleri` , `Yapı Malzemelerinin Dijital Dönüşümü ve Geleceği` ve `Dijitalleşme ve Teknoloji` konu başlıkları altında alanında uzman konuşmacı ve katılımcılar yer aldı.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|